Skocz do zawartości
azgan

Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS5

Rekomendowane odpowiedzi

To teraz "glut" ODIN85 będzie miał powód żeby ograć kolejny raz Moralesa ?

Spider-Man: Miles Morales z lepszym ray tracingiem na PS5. Insomniac Games ulepsza grę

Trzeba przyznać że Insomniac Games co raz lepiej ogarnia bebechy PS5 ?

Wczoraj Raczeta ulepszyli, dzisiaj pająk co będzie dalej ??

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

To teraz "glut" ODIN85 będzie miał powód żeby ograć kolejny raz Moralesa ?

Spider-Man: Miles Morales z lepszym ray tracingiem na PS5. Insomniac Games ulepsza grę

Trzeba przyznać że Insomniac Games co raz lepiej ogarnia bebechy PS5 ?

Wczoraj Raczeta ulepszyli, dzisiaj pająk co będzie dalej ??

Dajmy im jeszcze z rok i będzie 60fps w 4k z full RT... :E

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bardzo miles morales jest połączony z podstawowym spider manem?

Na ps5 dokończyłem tego pająka z 2018r i teraz myslałem żeby zagrać w miles morales'a, czy jak go zainstaluje to wykryje on savy ze zwykłej wersji w chmurze, czy są one potrzebne? Bo rozumiem że stroje upgrady itd nie przechodzą na tego opalonego?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic się nie przenosi, to w zasadzie osobna gra i poza mało znaczącymi smaczkami fabularnymi nie ma znaczenia czy grałeś w poprzednią odsłonę.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.01.2021 o 19:14, Luka89 napisał:

na dodatek trochę mierzi mnie wciskanie wątków spoleczno ideologicznych (flagi lgbt, zła korporacja prowadzona przez Białego człowieka chcąca zniszczyć nowojorską dzielnicę czarnych... fabuła robiona wg obecnych standardów poprawności politycznej)

Wczoraj ukończyłem, dobrze że krótki wątek bo chciałem tylko to odfajkować nim spakuję konsolę, bo im dalej w las też już mnie to zaczynało męczyć i rzucać się w oczy aż nadto. Kolorowo aż do porzygu, tylko phin to phin tamto, ganki sranki, oczywiście jakaś npc musiała się pochwalić swoją dziewczyną, a jedyny biały to czarny charakter :E. No wiadomo, jeszcze parker czasem się przewijający. I te gimbusiarskie podcasty jakiejś hinduski. Bleah

Gra dla mnie taka se, ot fajne bujanie się po mieście jako pająk, ale reszta z jakimiś nonejmami i bez parkera, to już nie to. Połowa cutscenek, połowa wybijania lokacji z mobków.

Jeśli nie dokonają jakiejś przebudowy w dwójce, nie zmienią tych milionów rodzai znajdziek i oskryptowanych pościgów gdzie przeciwnik w sekundę jest 150 metrów od nas, to średnio to widzę. Lepsza grafika i Venom to za mało.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spiderman jest jednym z najpopularniejszych superbohaterów teraz. Obojętne co z nim to żyła złota.

Także lepsza grafika i Venom to przepis na grube miliony. Dodatkowo pewnie dadzą możliwość przejścia trybu fabularnego w dwie osoby.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spiderman 2 to będzie pierwsza gra nowej generacji z prawdziwego zdarzenia, efekt woow będzie gwarantowany jak przy U4 w 2016 na PS4 :). W sumie chyba tylko Insomniac Games jest w stanie dorównać Naughty Dogs w ekipie Sony pod tym względem.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ta część robiła wow na sporej liczbie graczy. Była to pierwsza gra z Rt na konsoli Sony. Do tego błyskawiczne czasy ładowania samej gry jak i zapisanych stanów gry.To była nowa jakość dla tych co grali tylko na konsoli.

Co do dwójki to zapewne pójdą utartą drogą kontynuacji hitów Sony czyli postawienie na większą filmowość i pogłębianie relacji między bohaterami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka zrobiona na 100% wbitą platyna tak jak w poprzednim Spiderman remastered, nie rozumiem tylko dlaczego gierka nie trzyma 60 fps+ w trybie wydajności gdzie remaster w trybie wydajności nie spadał poniżej 60 fps a przecież to takie same gry na tym samym silniku ? 

Niepotrzebne było to wrzucanie na siłę takich rzeczy jak ten mural Black lives matters czy tęczowych flag ,  związków jednopłciowych itd, rozumiem że wg twórców tylko ludzie czarnoskórzy zasługują na szacunek a reszta ludzi już nie -_- 

Jeżeli mają w spidermanie 2 wrzucać takie rzeczy to ja podziękuję i nie kupię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzasz? 1 Mural, kilka flag na krzyż, aż tak cię to boli?  Akcja dzieje się na Brooklynie, czego się spodziewałeś, że nie będzie kolorowych? A może,ze biali będą w większości?  :E

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony uznało że to przesada skoro w niektórych regionach wyłączyli.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Jaycob napisał:

Nie przesadzasz? 1 Mural, kilka flag na krzyż, aż tak cię to boli?  Akcja dzieje się na Brooklynie, czego się spodziewałeś, że nie będzie kolorowych? A może,ze biali będą w większości?  :E

Jeżeli w Brooklyn są sami czarnoskórzy to nie mam z tym problemu , mural flagi itd mnie wkurzają , wkurzył bym się również na mural który przedstawiał by napis i ludzi white lives matters , podobnie jak wkurzyło by mnie jakby heteroseksualni zrobili sobie flagę w jakimś kolorze  wszędzie ją wieszali i się z tym obnosili , czy ktoś wyobraża sobie żeby postać Blade zagrał biały albo żółty aktor? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blade? Z tego filmu z Snipesem?  Jeśli tak to kompletnie by mi to nie przeszkadzało.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, voltq napisał:

Niepotrzebne było to wrzucanie na siłę takich rzeczy jak ten mural Black lives matters czy tęczowych flag ,  związków jednopłciowych itd, rozumiem że wg twórców tylko ludzie czarnoskórzy zasługują na szacunek a reszta ludzi już nie -_- 

 

Bo to Marvel, jak wiekszosc firm wyznaja woke, przez co takie cos musi zostac wcisniete w kazdy ich produkt :)

12 godzin temu, Jaycob napisał:

Nie przesadzasz? 1 Mural, kilka flag na krzyż, aż tak cię to boli?  Akcja dzieje się na Brooklynie, czego się spodziewałeś, że nie będzie kolorowych? A może,ze biali będą w większości?  :E

Hmm co powiesz na to:

12 godzin temu, Jaycob napisał:

Nie przesadzasz? 1 Mural, kilka flag na krzyż, aż tak cię to boli?  Akcja dzieje się na Brooklynie, czego się spodziewałeś, że nie będzie kolorowych? A może,ze biali będą w większości?  :E

:E

8 godzin temu, voltq napisał:

Jeżeli w Brooklyn są sami czarnoskórzy to nie mam z tym problemu , mural flagi itd mnie wkurzają , wkurzył bym się również na mural który przedstawiał by napis i ludzi white lives matters , podobnie jak wkurzyło by mnie jakby heteroseksualni zrobili sobie flagę w jakimś kolorze  wszędzie ją wieszali i się z tym obnosili , czy ktoś wyobraża sobie żeby postać Blade zagrał biały albo żółty aktor? 

Nie bo bylby to rasizm, a jak dobrze wszsycy wiemy tylko pozytywny rasizm czyli ten skierowany w strone bialych jest ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuj jeszcze raz, bo to sensu nie ma, albo ja czegoś nie zrozumiałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...