Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Uuu serio aż tak źle że #nikogo? I to taka legendarna marka jak Gran Turismo - szok normalnie jak nie EX od SONY :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym się tutaj podniecać i o czym dyskutować? GT od dawna już tak nie grzeje, mając silną konkurencję choćby w postaci Forzy czy masy innych ścigałek. Mnie osobiście cieszy powrót starej formuły z mapką, garażem, samochodami używanymi i stopniowym budowaniu kariery. Na wczorajszym trailerze na pewno nie widać nowej jakości, widać za to dużą rozbieżność między początkiem materiału a późniejszym fragmentem gameplay'u. Tradycyjnie bardzo dobrze wyglądają samochody, a otoczenie już mocno odstaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak lekko poprawione GTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuje day one ale tak jak wiekszosc uwazam ze szalu trailer nie zrobil. Gran Turismo raczej wyznaczala standardy w grafice a to poprawiona wersja gt sport o rt + dynamiczne oswietlenie. Dzwiek taki sam czyli poprawny ale daleko do acc, fizyka chyba tez ta sama czyli tez daleko za acc, na model uszkodzen tez pewnie nie ma co liczyc. Fajnie ze powrot do kampani singleplayer i Trial Mountain. Jak bedzie to startowy tytul to nie bede marudzil, jak przyjdzie dluzej czekac to tak srednio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony jak dadza full vr support a tak sugerowal Kaz to jak wyjdzie psvr2 to bedzie to prawdziwy nextgenowy skok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem zadowolony. Próbowałem Forzy, ale niestety kompletnie mi nie podeszła. Patrząc po menu, to czuć nostalgię al'a GT2, czy tylko ja mam takie skojarzenia? szczerbaty.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem GT na PS4 bo ma marny singiel, chyba potem lekko polepszyli patchami, ale nie wiem do końca czy nadal warty nawet tych 59zł.

Mam GT5 i GT6 na PS3 i to były fajne gry.

 

Trailer mi się spodobał, ale jaka będzie gra. :E

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem GT na PS4 bo ma marny singiel, chyba potem lekko polepszyli patchami, ale nie wiem do końca czy nadal warty nawet tych 59zł.

Mam GT5 i GT6 na PS3 i to były fajne gry.

 

Trailer mi się spodobał, ale jaka będzie gra. :E

jak lubisz zlocic trasy i wyzwania to warto, swietna gra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby GT7 a wszystko dalej statyczne jak 20 lat temu :E Co oni niby robili przez 6 lat? Tego doczytywania się wszystkiego nawet nie komentuję bo szkoda klawiatury.

Edytowane przez Kris194

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak lubisz zlocic trasy i wyzwania to warto, swietna gra

Czyli teraz po tych wszystkich patchach mona kupić? Akurat stricte single, tam chyba nie ma jako takiej kampanii, ale ogólnie chodzi mi czy nie będzie nudy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby GT7 a wszystko dalej statyczne jak 20 lat temu :E Co oni niby robili przez 6 lat? Tego doczytywania się wszystkiego nawet nie komentuję bo szkoda klawiatury.

To się nazywa szacunek do tradycji serii :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz po tych wszystkich patchach mona kupić? Akurat stricte single, tam chyba nie ma jako takiej kampanii, ale ogólnie chodzi mi czy nie będzie nudy?

jest driving school, circuit experience i mission challenges dla singla, obczaj sobie na youtubie czy Ci to odpowiada

 

Niby GT7 a wszystko dalej statyczne jak 20 lat temu :E Co oni niby robili przez 6 lat? Tego doczytywania się wszystkiego nawet nie komentuję bo szkoda klawiatury.

z tego co sugeruje trailer to jest dynamiczna zmiana oswietlenia + rt, poza tym niemal identycznie jak gt sport

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie za free w zestawie z PS5 to obadam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gran Turismo 7 zapewni zupełnie nowe doznania. PS5 pozwoli poczuć różnicę

 

Ryk wymuskanego do granic możliwości Ferrari w Gran Turismo 7 zaprezentuje zupełnie nowe doznania. Polyphony Digital jest jednym z zespołów, który planuje wydobyć i wykorzystać największe atuty PS5, by zapewnić jak najbardziej realistyczne doświadczenia.

 

Wiceprezes wykonawczy PlayStation Europe zapowiedział, że Gran Turismo 7 zaoferuje czasy ładowania jakich nie będziemy mogli porównać do tych z przeszłości. Zgodnie z udostępnionymi informacjami, PlayStation 5 posiada superszybki SSD stworzony na zamówienie Sony, który już w tytule Polyphony Digital pozwoli poczuć innowacyjną jakość.

 

„Czasy ładowania będą niczym w porównaniu z tym, co było w przeszłości.”

 

Oprócz niezwykle płynnej rozgrywki, produkcja wykorzysta wszystkie atuty dźwięku 3D. Deweloperzy zwrócili szczególną uwagę nie tylko na otaczający ryk silnika, ale wyraźne wyczucie różnic w maszynach:

 

„Siedząc w kokpicie, dźwięk 3D pozwoli usłyszeć gromki ryk Ferrari za tobą lub przed tobą, i możesz rozpoznać różnicę między tym a hałasem silnika Maserati.”

 

Odmienne doświadczenia zostaną zapewnione również dzięki kontrolerowi DualSense, który podczas rozgrywki pozwoli poczuć zmieniającą się nawierzchnię, a w trakcie wyścigów odczujemy inny nacisk na miękki pedału gazu względem sztywnego pedała hamulca lub skrzyni biegów. To wszystko jest możliwe dzięki adaptacyjnym triggerom – L2 i R2 mogą być dostosowane przez deweloperów, w wyznaczonym momencie posiadając odpowiednią blokadę.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie standardowe lanie wody, co innego ma mówić.

 

Oby z tym dźwiękiem nie żartował, bo pod tym względem GT jakoś IMO nie błyszczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo powróci w wielkim stylu? Będzie powtórka z 1997 roku na szaraku?

 

Gran Turismo 7 z potwierdzonym GT Mode. Kariera na wyciągnięcie ręki

 

Deweloperzy z Polyphony Digital planują zapewnić graczom maksimum nowych doświadczeń. W grze zagości jednak tryb, który zna wielu sympatyków serii, co zostało potwierdzone na PlayStation Blog. Przygotujmy się na rozwijanie kariery.

 

Jak podkreślał Simon Rutter z Sony, Gran Turismo 7 wykorzysta wszelkie atuty technologiczne PS5. Tymczasem na blogu PlayStation potwierdzono, że w grze znajdzie się dobrze znany Tryb Symulacji (GT Mode):

 

„Od klasycznych pojazdów i torów do ponownego wprowadzenia legendarnego trybu symulacji GT - GT 7 łączy w sobie najlepsze cechy z poprzednich części serii wraz z nowościami.”

 

Tryb symulacji (GT Mode) prowadzi gracza przez szczeble kariery, które zapoczątkowane zostają zdobyciem licencji i stopniowym uzyskiwaniem jej kolejnych poziomów. Wraz z postępem można zakwalifikować się do udziału w kolejnych wyścigach, dzięki którym można będzie zdobyć cenne nagrody.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo Sport vs Gran Turismo 7 -

 

 

od 3:00 filmiku jednak 9Ft moczy to malo bo różnice dupy nie urywają., moc poszła w rozdziałke 4k i bkat tej mocy z nowego xboxa na resztę grafy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Official PlayStation Magazine UK zdradzil ze gt7 jest planowane jako "Launch window" czyli byc moze nawet w tym roku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kompletny brak pomysłu na rozwój serii. Dla mnie jak nie będzie BARDZO ZAAWANSOWANEGO modelu destrukcji to żadna gra tego typu nie ma sensu. Mozna sobie kupić dowolną starszą edycję Grand czegokolwiek i taki sam fun.

A że licencji nie dostaną... Wolę fikcyjne auta ale granie z adrenaliną . Zupełnie inaczej wtedy się gra, już nie ma takiego kozaczenia i jest dbałość o wejście w każdy zakręt i nie ma walenia po autach na każdym zakręcie. Wtedy jazda bez asyst jest MEGA MIODNA. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.08.2020 o 13:05, Legoman napisał:

 jak nie będzie BARDZO ZAAWANSOWANEGO modelu destrukcji to żadna gra tego typu nie ma sensu.

Podobno wynika to z problemów licencyjnych gdzie wielkie marki nie chcą pokazywać zniszczeń i to raczej się nie zmieni 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo przecież w prawdziwym świecie auta są pancerne i nic im się nie dzieje po kontakcie z betonową ścianą :E Dla mnie głupotą jest takie podejście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...