Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Kszyrztow napisał:

Outsourcing to nic nowego w branży i coraz częściej spotykana praktyka. Jak tworzysz duże projekty, to będziesz potrzebował do tego analogiczną ilość osób. Szybciej i taniej jest zlecać wiele rzeczy zewnętrznym firmom. Podobnie robi choćby Rockstar Games czy Naughty Dog. Powód do wstydu to nie jest, jak i żadna tajemnica. Jeśli to ma przyspieszyć premierę GT7, to niech tam Hindusi te auta klepią.

Nie chciałbyś żeby hindusi dotykali GT uwierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego, wytłumacz mi.

Przecież podwykonawcom zleca się typowo "rzemieślnicze" rzeczy w stylu tworzenia modeli tak jak w przypadku GT7 czy innych assetów. Robią co im się każe i tyle. Zwykłe zlecenia, nie są przecież w żaden sposób jakimiś podmiotami decyzyjnymi i nie maja bezpośredniego wpływu na kształt danej gry.

Nawet sobie sprawy nie zdajesz, ile dużych firm i wydawców ciśnie na outsourcingu w Indiach, Filipinach czy Chinach.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, martingg napisał:

Nie chciałbyś żeby hindusi dotykali GT uwierz.

CYTAT:

"Srinivasan has quite the gaming portfolio, having worked on vehicle models in Forza Motorsport 3, 4, and 5, and the first two Forza Horizon games".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
27 minut temu, Kszyrztow napisał:

Niby dlaczego, wytłumacz mi.

Przecież podwykonawcom zleca się typowo "rzemieślnicze" rzeczy w stylu tworzenia modeli tak jak w przypadku GT7 czy innych assetów. Robią co im się każe i tyle. Zwykłe zlecenia, nie są przecież w żaden sposób jakimiś podmiotami decyzyjnymi i nie maja bezpośredniego wpływu na kształt danej gry.

Nawet sobie sprawy nie zdajesz, ile dużych firm i wydawców ciśnie na outsourcingu w Indiach, Filipinach czy Chinach.

chiny ok, ale pracuje w IT, pracowałem z hindusami, pracuje niestety nadal z nimi, jeśli chodzi quality to jest poziom dna i mułu :D chyba, że będą robić tylko jakieś modele pod wzgledem graficznym, byleby głębiej się nie dotykali :D oczywiście mówie ze swojej perspektywy pewnie sa i dobzi hindusi w tym co robia ;) ja mam inne doświadczenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro coraz więcej dużych firm szuka tam pomocy, to widocznie jakość ich pracy też musi stać na akceptowalnym poziomie:

https://www.livemint.com/technology/tech-news/outsourcing-of-game-development-work-to-india-gains-traction-11596591463870.html

https://www.kelltontech.com/kellton-tech-blog/why-outsource-game-development-india

Robią dużo, tanio, szybko i jakościowo też jest dobrze. Jak zleceniodawcy mają ich nie kochać? ;)

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo Sport dostało dzisiaj jakiś Update około 180MB mi pobrało 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkręciłem się na nowo w Gran Turismo Sport i tak jak kiedyś podobała mi się bardziej Forza Motorsport 7 tak teraz więcej frajdy z jazdy daje mi GTS. Nie mogę się już doczekać nowego Gran Turismo i oby było tak dobre jak stare odsłony. Dobrze że dodali zawartość dla jednego gracza i więcej autek teraz gra się w to dużo lepiej niż to co dostaliśmy w dniu premiery.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pocisnąłem ostatnio wszystkie licencję i wyzwania na złotko, zdziwiłem się bo to 50% gry a mi napisy końcowe poleciały. Teraz dopiero się za GT leage wziąłem, ale dla mnie to gra Best ever, w piątek ps5 przychodzi i czekam na gt7 z niecierpliwością 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, kochan4 napisał:

Pocisnąłem ostatnio wszystkie licencję i wyzwania na złotko, zdziwiłem się bo to 50% gry a mi napisy końcowe poleciały. Teraz dopiero się za GT leage wziąłem, ale dla mnie to gra Best ever, w piątek ps5 przychodzi i czekam na gt7 z niecierpliwością 

Licencje, nauka jazdy, wyzwania to jest tylko wstęp. Daniem głównym jest właśnie kariera z ligami. Na premierę nie było tego wsztstkiego i gra skupiała się głównie na graniu On-Line brakowało właśnie tej zawartości dla jednego gracza. 

Który masz już lvl?? Ja 30 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, kochan4 napisał:

18 czy 19 dopiero ?

Dostęp do wszystkich lig jest od 30 lvl więc przed Tobą jeszcze sporo grania zwłaszcza jak chcesz zdobyć złote puchary. Widzę że też się wkręciłeś ?

PS> Odbierasz darmowe auta za trening? Raz dziennie można jedno wylosować ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, odbieram, może że 3 dni mi umknęły odkąd mam konsole 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, kochan4 napisał:

Tak, odbieram, może że 3 dni mi umknęły odkąd mam konsole 

Warto bo często można wylosować drogie fury. Co jakiś czas są też unikalne auta za te punkty milowe których nie da się kupić normalnie od producenta.

A który masz już lvl w ligach? Mi udało się wbić 85 i dalej jest co robić. Nie mam jeszcze wszystkich samochodów w kolekcji no i sporo pucharów do zrobienia na złoto zostało.

Ta gra powinn wyjść w takim stanie jak jest teraz a nie to co dostaliśmy w dniu premiery.

W GT7 powinno być już tylko lepiej (oby).

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ligi zacząłem dopiero kilka dni temu bo zaciąłem się na kilku wyzwaniach coby je na złoto zrobić a nie chciałem odpuścić, no isie udało ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, kochan4 napisał:

Ligi zacząłem dopiero kilka dni temu bo zaciąłem się na kilku wyzwaniach coby je na złoto zrobić a nie chciałem odpuścić, no isie udało ?

Też tak mam. Jak zostają mi jakieś brązowe i srebrne puchary to później do nich wracam i staram się zrobić złoto. Jak nie idzie jakimś autem to czekam aż odblokuje coś lepszego i jazda. 

Bawisz się w modyfikowanie czy ścigasz się na fabrycznych ustawieniach?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bawię się, ostatnie wyzwanie (8-8) na złoto zrobiłem dopiero na softach, co okrążenie pit stop i jedno  tankowanie po 2, w necie różne poradniki były ale nic mi nie podchodzilo

Toyka ft1 do tego na maxa doładowana i odchudzona

Edytowane przez kochan4
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak wam ida wyzwania Hamiltona ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie tykałem , zostawiam sobie na koniec ;)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, kochan4 napisał:

jeszcze nie tykałem , zostawiam sobie na koniec ;)

Ja tak samo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie w wyzwaniach Hamiltona udalo pokonac go na Monzie i ozlocic pozostale trasy. Bardzo wymagajace dla mnie to bylo wlasciwie powyzej moich mozliwosci wiec musialem poprawic skille i przejechac troszke km ;d 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz robię te poznawanie tras, qrde ale fur można odblokować, za złotka na każdej trasie losowanie a niektóre są bardzo proste 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okazuje sie ze mimo ze wychodzi w 2022 roku to crossgen, wsumie wiec nie ma na co zbytnio czekac, biorac pod uwage cpu w ps4 zadnych popraw w fizyce nie bedzie, watpie nawet teraz w dynamiczna pogode

https://blog.playstation.com/2021/06/02/hermen-hulst-qa-whats-next-for-playstation-studios/

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, SNC napisał:

okazuje sie ze mimo ze wychodzi w 2022 roku to crossgen, wsumie wiec nie ma na co zbytnio czekac, biorac pod uwage cpu w ps4 zadnych popraw w fizyce nie bedzie, watpie nawet teraz w dynamiczna pogode

https://blog.playstation.com/2021/06/02/hermen-hulst-qa-whats-next-for-playstation-studios/

Będzie dobrze jak się wyrobią z premierą w 2022 

14 godzin temu, Gonzo3211 napisał:

To ciekawe co właściwie dodadzą :E.

Pewnie jakieś odbicia RT w wersji na PS5 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To poczekamy na GT7 dobry rok pewnie ale ja bede mial co robic bo GT4 mam w szafce schowane i na PC zamierzam pograc przez emulator, pamietam jak GT4 wygladalo ochydnie z ps2 na TV fhd. Najwazniejsze ze GT7 ma byc powrotem do GT4 bo to genialna czesc a wydana w 2005r. Czyli 16lat temu.

 

Edytowane przez romcio703

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...