Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Liczyłem na petardę graficzną na ps5,ale jednak kasa którą zarobią na starym kapciu za mocno korciła.

Chyba sobie odpuszczę.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rly? Juz w gt prologue na ps3 jak zrobili porownanie do przejazdu Schumachera w ferari w realu to ciezko bylo rozroznic co jest prawdziwe, czego ty bys tam chcial, ray tracing everywhere? ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na recenzjach nawet gołym okiem widać że to 60 klatek nie trzyma.

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wedlug SuperGT i VVV znacznie poprawiona fizyka jeszcze bardziej zblizajaca do symulacji co jest dla mnie lekkim zaskoczeniem bo myslalem ze bedzie bardzo podobna do gt sport, recki bardzo pozytywne ogolnie co cieszy, df tez zachwala prezentacje, podczas gameplayu trzyma dobrze 60fps poza minimalnymi spadkami na trial mountain i wiekszymi przy deszczu i starcie na koncu gridu przy 20 samochodach ale jak w koncu ps5 sie doczeka vrr to bedzie malo zauwazalne

2 godziny temu, azgan napisał:

Ci nasi "bracia" Ukraińcy mordowali Polaków na Wołyniu w 1943 z zimną krwią, obdzierając żywcem ludzi z skóry i sypiać sól w rany, miażdżąc niemowlaką głowy oraz pozbawiając całe rodzin dachu nad głową. Ja wiem że to są inne czasy, że wojna jest okrutna że to inne pokolenie Ukraińców i współczuję jak człowiek, człowiekowi ba moja mama zaangażowała się mocno w pomoc dla Ukrainy ale nigdy nie zapomnę jak babcia opowiadała mi co robili naszym na Wołyniu. Może lepiej zostawmy Piotrek ten temat w spokoju i nie róbmy zadymy w wątku o grze. Kto chcę to pomog ale życie musi się toczyć dalej. Serce Ci nie krwawiło jak głodne dzieci z Syrii bez butów zostały przepychane na granicy Polsko-Białoruskiej? To też tacy sami ludzie jak my i też uciekali przed wojną a stali się narzędziem do politycznej gry tak jak teraz wojna na Ukrainie odciąga uwagę od innych problemów.

naprawde skrajnie nie odpowiedzialny czas na historyczne rozpamietywania i taka krotkowzrocznosc teraz w obliczu dramatu ktory i do naszych drzwi wkrotce zapuka ale z pewnoscia ten topic to nie temat na takie rozmowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra za 339 zł a mikrotransakcje jak z darmowych gier na androida ?

Recenzje Gran Turismo 7 - piękne wyścigi z nachalnymi mikrotransakcjami https://www.gry-online.pl/newsroom/recenzje-gran-turismo-7-piekne-wyscigi-z-nachalnymi-mikrotransakc/z12164d

 

GOL w recenzji dał raptem 7/10

Recenzja gry Gran Turismo 7 - premiera spóźniona o 5 lat https://www.gry-online.pl/S020.asp?ID=14611

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raptem 7/10? :E Przecież to jest dobra ocena, a przynajmniej była nią kiedyś, kiedy recenzje jeszcze potrafiły coś znaczyć. Teraz to wszystko musi być 10/10, bo inaczej to porażka i kiła, wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Kszyrztow napisał:

Raptem 7/10? :E Przecież to jest dobra ocena, a przynajmniej była nią kiedyś, kiedy recenzje jeszcze potrafiły coś znaczyć. Teraz to wszystko musi być 10/10, bo inaczej to porażka i kiła, wiadomo.

Jak na tyle lat czekania, wymuskanego EX'a prosto od SONY mającego promować PlayStation 5 to :szczerbaty:

co nie zmienia faktu że obecnie to będą i tak najlepsze wyścigi na torach. Jedni będą grymasić i wzruszać ramionami a inni będą ogrywać z wypiekami na twarzy pełnoprawne Gran Turismo i tak, masz rację 7 na 10 to nadal dobra ocena/gra ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tych samochodówkach wkurza mnie to kupowanie aut. Kupujesz grę a potem dorzuć 3 tysie za wszystkie auta. Mam w nosie taki interes. 

  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, azgan napisał:

Jak na tyle lat czekania, wymuskanego EX'a prosto od SONY mającego promować PlayStation 5 to :szczerbaty:

co nie zmienia faktu że obecnie to będą i tak najlepsze wyścigi na torach. Jedni będą grymasić i wzruszać ramionami a inni będą ogrywać z wypiekami na twarzy pełnoprawne Gran Turismo i tak, masz rację 7 na 10 to nadal dobra ocena/gra ?.

Hmmm wszystko zalezy od czego, wyscigi na PS5 na torze ok, ale na PC masz sporo lepszy (o lepszej fizyce/symulacji, ale "nudniejszych/mniej samochodow", ofc to symulatory pod Fanateca DD).

Jak na konsole mi GT7 moze bardzo spasic. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gralem i niestety wielkie rozczarowanie - grafika dupy nie urywan  na pewno gorsza odforzy  horyzont na xbox series x

 

Zgadzam sie z tym co pisze w recenzji.

Zeszłoroczna Forza Horizon 5 - chociaż adresowana do innej grupy kierowców - pokazała całemu światu, jak wygląda gra wyścigowa wykorzystująca moc nowych konsol. Meksyk z piątego Horizona to zupełnie nowa jakość na wielu różnych obszarach: zasięgu renderowania, szczegółowości tekstur czy poziomu detali. Z tej perspektywy GT7 zostaje mocno w tyle. Drugi i trzeci plan w grze Japończyków to momentami późna era PS3/wczesna era PS4. Od strony oprawy wizualnej między grami na PlayStation i Xboksa zieje przepaść.

 

https://spidersweb.pl/2022/03/gran-turismo-7-opinie-recenzja.html

 

Edytowane przez niko123
  • Haha 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na prawdę ktoś spoedziwał się się czegoś innego od Polyphony? :E. Przeklatkowałem niektóre filmiki i to samo GT od lat, to samo wrażenie że samochód stoi w miejscu a to tło się rusza, te same piski opon i reszta tandetnego menu. Tu się nic nie zmieni tak samo jak pokemony od game freak. Te same skostniałe japońskie dupy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Carmamir napisał:

Hmmm wszystko zalezy od czego, wyscigi na PS5 na torze ok, ale na PC masz sporo lepszy (o lepszej fizyce/symulacji, ale "nudniejszych/mniej samochodow", ofc to symulatory pod Fanateca DD).

Jak na konsole mi GT7 moze bardzo spasic. 

Jak ktoś szuka 100% sima to wybór jest prosty Assetto Corsa Competizione

ale jak ktoś nastawia się bardziej na czysty fun to w mojej ocenie Gran Turismo 7 będzie bardziej uniwersalne zresztą ile można grać w Gran Turismo Sport które nie ma nawet dobrego trybu kariery dla jednego gracza i Forza Motorsport 7 ?.

Godzinę temu, niko123 napisał:

Gralem i niestety wielkie rozczarowanie - grafika dupy nie urywan  na pewno gorsza odforzy  horyzont na xbox series x

 

Zgadzam sie z tym co pisze w recenzji.

 

Wszystko fajnie ale Forza Horizon 5 to zupełnie inne gry i to jest bardziej arcade a nie simracing. Może Microsoft zaskoczy w tym roku i wyda Forza Motorsport 8 ale zanim to nastąpi to Gran Turismo 7 będzie rządzić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, niko123 napisał:

Gralem i niestety wielkie rozczarowanie - grafika dupy nie urywan  na pewno gorsza odforzy  horyzont na xbox series x

 

Zgadzam sie z tym co pisze w recenzji.

Zeszłoroczna Forza Horizon 5 - chociaż adresowana do innej grupy kierowców - pokazała całemu światu, jak wygląda gra wyścigowa wykorzystująca moc nowych konsol. Meksyk z piątego Horizona to zupełnie nowa jakość na wielu różnych obszarach: zasięgu renderowania, szczegółowości tekstur czy poziomu detali. Z tej perspektywy GT7 zostaje mocno w tyle. Drugi i trzeci plan w grze Japończyków to momentami późna era PS3/wczesna era PS4. Od strony oprawy wizualnej między grami na PlayStation i Xboksa zieje przepaść.

 

https://spidersweb.pl/2022/03/gran-turismo-7-opinie-recenzja.html

 

To bylo raczej od dawna znane... Ja upatruje sile GT w tym ze bylo ciekawsze od FM w graniu. Ofc nie ma startu graficznie do FH5, ale nikt chyba sie nie spodziewal ze GT7 to graficzny majsterszyk. 

Jesli bedzie fun z jazdy i samej kariery to bedzie git :)

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie odczucia z jazdy na kierownicy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hmm nie wiem co o tym sądzić, patrzę na te recenzje i na GT4 które mam na emulatorze w które wciąż jeszcze pogrywam. Myślałem o zakupie PS5 w jakimś pakiecie z GT7 ale mam mieszane uczucia, do tego to wymaganie online może zrobić mi problem bo internet mam z sieci komórkowej, chyba że ktoś jakiegoś pacha zrobi na offline.  Chyba jeszcze jednak zostanę przy GT4 ?.

Edytowane przez romcio703

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety gry które wymagają stałego połączenia z netem to nieporozumienie. Wiem że zaraz naskoczą ludki że internet jest wszędzie i to nie problem....cóż niektórzy nie mają stałego łącza tylko limitowane a takie ograniczenie to tylko i wyłącznie walka z piractwem, nic więcej.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś chciał obczaić to Corle już gra i można zobaczyć jak wygląda początek gry

 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wypada force feedback w porównaniu do GT Sport, wspominali coś gdzieś w recenzjach?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, Tomek1623 napisał:

Ciekawe jak wypada force feedback w porównaniu do GT Sport, wspominali coś gdzieś w recenzjach?

Ponoc daje FF dla zmiany biegow, niezle dual sense smiga, sporo spraw sie dzieje. Ciekawe wiec jak bedzie sobie radzic z DD od Fanateca... 
Media Expert wyslal paczke juz... Jutro ok. 8 rano juz bedzie w paczkomacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
20 godzin temu, Gonzo3211 napisał:

Na prawdę ktoś spoedziwał się się czegoś innego od Polyphony? :E. Przeklatkowałem niektóre filmiki i to samo GT od lat, to samo wrażenie że samochód stoi w miejscu a to tło się rusza, te same piski opon i reszta tandetnego menu. Tu się nic nie zmieni tak samo jak pokemony od game freak. Te same skostniałe japońskie dupy.

Te piski na zakrętach to normalnie masakra. Normalnie nie wierzę, że oni jeszcze do tej pory tego nie poprawili. Uszy bolą na samą myśl :E 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Recenzja od ARHN.eu

 

Edytowane przez azgan
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, azgan napisał:

Recenzja od ARHN.eu

 

Nieźle gościu stracił połączenie z serwerem i parę godzin kampani poszło w...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio trzeba cytować te wszystkie filmiki, skoro i tak odpowiadasz bezpośrednio pod tym postem? :E

6 godzin temu, amp41 napisał:

No niestety gry które wymagają stałego połączenia z netem to nieporozumienie. Wiem że zaraz naskoczą ludki że internet jest wszędzie i to nie problem....cóż niektórzy nie mają stałego łącza tylko limitowane a takie ograniczenie to tylko i wyłącznie walka z piractwem, nic więcej.

No tak, bo piractwo się tak na PS5 szerzy, że szok :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie luknąłem na ta gierkę i jak samochody wyglądają spoko a otoczenie może być, to dźwięk w tej grze to jakieś kosmiczne nieporozumienie. GT nigdy nie miało jakiegoś super udziwekowaienia ale tutaj to jakiś dramat.
Ale model jazdy itd. wyglądają na fajne, jak zwykle w tej serii. Szkoda ze reszta nie idzie z tym w parze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...