Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.03.2022 o 19:46, Kszyrztow napisał:

No, na tym screenie, bo co niby innego opisuję Sherlocku? Pisałem to z przekąsem, potrafię sobie wyobrazić, że trasy jednak wyglądają inaczej, serio.

Nie, nie grałem i w najbliższym czasie nie mam zamiaru .

No to co po co wogole pisac, bo chyba obecnie wiekszosc tras to skany laserowe w sporej czesci gier Sherlocku, nie wiem wiec co daje Twoj przekasem. Co dokladnie chciales udowodnic ?

 

Gierka ma mase problemow ale on sa glownie wokol ekonomii, braku contentu i zmuszaniu do mikrotransakcji. Jednym  nich na pewno nie sa trasy bo faktycznie jadac po nich latwo czuc nierownownosci nie mowiac o deszczu (sam efekt do banii, ale nawierzchnia to mistrzostwo jesli chodzi o jego oddanie, widac ze nawet to jest zeskanowane z tras. Zagrasz to bedziesz wiedzial).

 

Na YT sie nie gra, tylko oglada. Zakladajac ze przebolejes ogromny grind w kierunku super samochodow.
 

Osobiscie radze czekac. Poki co to blamaz.

 

W dniu 21.03.2022 o 13:08, Klakier1984 napisał:

Ja tam nie kumam tego płaczu o mikro-tranzakcje, jakby ich nie było to by ludzi marudzili, że gra za trudna ;) Osobiście nie musze dostawać wszystkiego na tacy i gra wraz z progresem daje możliwość graczowi na kupienie lepszego auta, a że nie da się mieć wszystkiego na raz - dla mnie żaden problem. 

Jest to pierwsze GT jakie na oczy widze ;) więc jak poprzednie były lepsze to ja nie mam więcej pytań ?

To poczytaj dlaczego gt7 ma ogromne problemy, cala gra jest kastrowana pod to bys wydal kase na to.

 

Ja mam fizyczna kopie 25th, jesli nie naprawia tego w  3mc wyladuje w pudle z innymi starymi dvd (nawet nie z BR czy grami, nie zasluguje za elonomie).

 

Grac czasem zagram bo poza tym jest milo i mp dosc fajne. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.03.2022 o 13:12, kochan4 napisał:

Cala frajda w serii gt to bylo zawsze farmienie kasy na lepsze czesci i fury, chyba ktos sie przyzwyczail do casualowego gt sport i dostawania wszystkiego na tacy

Mhm dlatego wymagaja zmiany silnika bo go za bardzo odchudzilem. Spox, dlatego on znika po wybuleniu 50k...

 

Dlatego opony sa po 38k. Dlatego mam miec 10x kopii tego samego samochodu. 

 

Dlatego by kupic woz za 18.5M jezdzac w custom race z 8-14k wygranej (4-12min) ile bede na niego zbieral ?

 

Sam fakt ze wymaga online do grania w grze ktorej mysla ze ktos ma wydac $160 na 1 samochod to smiech na sali. Niech teraz sprobuja wylaczyc servery a class lawsuite gearantowany za 7lat cyz ile tym kitajvom bierze napisanie prostej gierki i skupieniu na modelach.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Carmamir napisał:

No to co po co wogole pisac, bo chyba obecnie wiekszosc tras to skany laserowe w sporej czesci gier Sherlocku, nie wiem wiec co daje Twoj przekasem. Co dokladnie chciales udowodnic ?

To niech następnym razem nie zapomną zeskanować otoczenia toru :rotfl:

Nic nowego mi tutaj nie przedstawiłeś, serio. Jak pisałem wcześniej napisałem głupi komentarz z przekąsem do jednego screena, może masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, nie wiem.

To miał być zwykły żart, widocznie słaby. Ty się uruchamiasz, jakbym Ci matkę obraził.

Tak więc zjedz Snickersa albo wyciągnij na chwilę kijek z pupy, EOT.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, azgan napisał:

:E

Skrypt gromadzący walutę do Gran Turismo 7 odpowiedzią na niskie nagrody za wyścigi https://www.gry-online.pl/newsroom/gran-turismo-7-skrypt-farmiacy-walute/z621838

Pewnie ten sam skrypt odpowiada za kopanie ETH na plejkach :E. To wyjaśnia always online nawet podczas singla :E 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Kszyrztow napisał:

To niech następnym razem nie zapomną zeskanować otoczenia toru :rotfl:

Nic nowego mi tutaj nie przedstawiłeś, serio. Jak pisałem wcześniej napisałem głupi komentarz z przekąsem do jednego screena, może masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, nie wiem.

To miał być zwykły żart, widocznie słaby. Ty się uruchamiasz, jakbym Ci matkę obraził.

Tak więc zjedz Snickersa albo wyciągnij na chwilę kijek z pupy, EOT.

Dokladnie Ciebie sie tez to tyczy, jak cos piszesz z przekasem licz sie ze ktos ci odpowie. Moze i na swojej dzielni myslisz ze jestes fajny, niekoniecznie w necie, poki co to Ty sie burzysz ze ktos uznal ze slaby text, rownie dobrze mozna napisac z przekasem ze masz iq orangutana, tak niby zartem niby serio. Co to daje ? A nic pewnie +10 do samopoczucia, Ty mi powiedz skoro lubisz cynizm i offtopy.

Edytowane przez Carmamir
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na "mojej dzielni"? Chłopie, ile Ty masz lat? :lol2:

Możesz nawet napisać z przekąsem, że mam IQ ameby, tylko ja w przeciwieństwie do Ciebie nie będę robił z tego dramatu, bo mi byłoby szkoda zdrowia oraz czasu na przejmowanie się takimi dyrdymałami napisanymi przez jakiegoś randoma w sieci. Są ciekawsze zajęcia do roboty.

To jest gra wideo, zlepek pikseli, radzę podchodzić do tego mniej emocjonalnie, serio.

  • Haha 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie wszyscy pieją z zachwytów :E

 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś się zaczyna dziać i chyba do Sony dotarła krytyka graczy 

Gran Turismo 7 zostanie ulepszone. Polyphony Digital przeprasza i obiecuje poprawki https://www.ppe.pl/news/298206/gran-turismo-7-ulepszone-polyphony-digital-przeprasza-i-obiecuje-poprawki.html

Może Polyphony Digital poprawi to Gran Turismo 7 tak jak zrobili z Gran Turismo Sport 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za marudzenie na wyścigi on-line muszę posypać głowę popiołem, zaliczyłem ich kilka i system kar naprawdę zachęca do kulturalnej jazdy :) 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Kszyrztow napisał:

Na "mojej dzielni"? Chłopie, ile Ty masz lat? :lol2:

Możesz nawet napisać z przekąsem, że mam IQ ameby, tylko ja w przeciwieństwie do Ciebie nie będę robił z tego dramatu, bo mi byłoby szkoda zdrowia oraz czasu na przejmowanie się takimi dyrdymałami napisanymi przez jakiegoś randoma w sieci. Są ciekawsze zajęcia do roboty.

To jest gra wideo, zlepek pikseli, radzę podchodzić do tego mniej emocjonalnie, serio.

Ooo nie lapiemy ironii ;), zachowujesz sie jak zwykly sebix ktory mysli ze jest fajny bo rzuci jakis nedzny tekst skierowany do podobnych sebixow, zylka ci peka za kazdym razem jak ktos Ci cos napisze, takze ubaw jest przedni z czytania twoich wypocin ;). Chcesz brednie pisac to idz na smietnik i nie rob tu offtopa rzucajac swoje dretwe teksty. Chcesz pisac to pisz cos na temat gierki. A tak notabene to pomysl i policz ile moge miec lat skoro sie zarejestrowalem tutaj 4 lata przed toba, nie potrzebujesz nawet dyplomu ukonczenia szkoly podstawowej (watpie ze go masz ?). 

Edytowane przez Carmamir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj sobie jeszcze raz to co wypisujesz, ale tak na spokojnie - teksty o dzielni, jakieś sebixy, wspominanie o IQ czy ambitne wynurzenia o ukończeniu szkoły podstawowej (no, zaorałeś mnie, naprawdę) i pomyśl przez chwilę jak możesz (skup się), komu tu żyłka pęka i kto tu wali nędzne teksty.

Nie mam zamiaru niczego liczyć i nie obchodzi mnie kiedy się zarejestrowałeś, naprawdę. Znowu niezdrowo się podniecasz i nakręcasz, ale OK.

Silisz się strasznie i pocisz, aby komuś dogryźć, ale wychodzi Ci to po prostu nieudolnie. Próbuj dalej.

PS

Zapoznaj się ze znaczeniem słowa "ironia", sprawdź w słowniku co ono oznacza.

Edytowane przez Kszyrztow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udalo mi sie ozlocic wszystkie licencje, ostatni test byl naprawde wymagajacy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 godziny temu, Kszyrztow napisał:

Przeczytaj sobie jeszcze raz to co wypisujesz, ale tak na spokojnie - teksty o dzielni, jakieś sebixy, wspominanie o IQ czy ambitne wynurzenia o ukończeniu szkoły podstawowej (no, zaorałeś mnie, naprawdę) i pomyśl przez chwilę jak możesz (skup się), komu tu żyłka pęka i kto tu wali nędzne teksty.

Nie mam zamiaru niczego liczyć i nie obchodzi mnie kiedy się zarejestrowałeś, naprawdę. Znowu niezdrowo się podniecasz i nakręcasz, ale OK.

Silisz się strasznie i pocisz, aby komuś dogryźć, ale wychodzi Ci to po prostu nieudolnie. Próbuj dalej.

PS

Zapoznaj się ze znaczeniem słowa "ironia", sprawdź w słowniku co ono oznacza.

Dlaczego bez cytutau ? Boisz sie ze nie zobacze ;)  Widze ze z logika dalej problemik skoro nawet nie lapiesz prostej ironii. Ja nawet nie musze sie silic bys robil z siebie posmiewisko, warto zebys przemyslal swoje zachowanie jak ludzie raz po raz toba wycieraja podloge.

 

P.S.

Przeczytaj jeszcze raz calosc, bez emocji :) ew. daj go do przeczytania komus kto ma IQ > 90. On Ci wytlumaczy co tu sie dzieje ;)  Gdzie ty skonczyles podstawowke ze slowo ironia musisz sprawdzac w slowniku :)

5 godzin temu, SNC napisał:

Udalo mi sie ozlocic wszystkie licencje, ostatni test byl naprawde wymagajacy ?

Ja poki co mam tylko moze 20-30% w zlocie, reszta srebro/braz... Co ciekawe w S bylo kilka prostszych testow niz w nizszym kategoriach.

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Carmamir napisał:

Dlaczego bez cytutau ? Boisz sie ze nie zobacze ;)  Widze ze z logika dalej problemik skoro nawet nie lapiesz prostej ironii. Ja nawet nie musze sie silic bys robil z siebie posmiewisko, warto zebys przemyslal swoje zachowanie jak ludzie raz po raz toba wycieraja podloge.

 

P.S.

Przeczytaj jeszcze raz calosc, bez emocji :) ew. daj go do przeczytania komus kto ma IQ > 90. On Ci wytlumaczy co tu sie dzieje ;)  Gdzie ty skonczyles podstawowke ze slowo ironia musisz sprawdzac w slowniku :)

Nie cytuję, bo się boję, że nie zobaczysz? A, spoko, logiczne.

Ty masz ewidentnie jakieś emocjonalne problemy i z trudem przychodzi Ci przyjąć jakąkolwiek krytykę. Dyskusja z Tobą przypomina mentalnie dysputę z pryszczatym nastolatkiem, stwierdzam z bólem. Niestety, ja się do takiego poziomu zniżyć nie potrafię, choćbym bardzo chciał. Jak pisałem - próbuj dalej, ale umysłowa gimnastyka to nie jest Twój konik.

 

 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile jeszcze będziecie to ciągnąć - luz Panowie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Carmamir napisał:

Ja poki co mam tylko moze 20-30% w zlocie, reszta srebro/braz... Co ciekawe w S bylo kilka prostszych testow niz w nizszym kategoriach.

ia10 jest trudniejsza od wielu s

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w trybie sport te wyścigi codziennie się czasem zmieniają?? Od ponad tygodnia 3 te same zawody i nic innego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tym jak ich gracze pogonili i metabombing z ocenami to od razu jakoś więcej kasy się zrobiło https://ibb.co/sQpBF6z ?

Sztaby złota wypadły już przy pierwszym losowaniu i jeszcze dostałem 1 mln w "czeku" ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, Klakier1984 napisał:

Czy w trybie sport te wyścigi codziennie się czasem zmieniają?? Od ponad tygodnia 3 te same zawody i nic innego.

zmieniaja sie co tydzien

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 7 – ile złotych kosztują wszystkie ujawnione samochody? Cena zwala z nóg https://www.ppe.pl/news/298372/gran-turismo-7-ile-zlotych-kosztuja-wszystkie-ujawnione-samochody-cena-zwala-z-nog.html :hahaha:

A oceny jakie "wysokie" 1.7 :Ehttps://www.metacritic.com/game/playstation-5/gran-turismo-7/user-reviews

Edytowane przez azgan
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się dzieje z tym rynkiem gier i sprzętu do nich... na prawdę... co za czasy...

Specjalnie robią tak by samochody były strasznie drogie, by gracze kupowali za prawdziwą walutę. Okropność. Że też im nie wstyd...

W 2010 w ogóle nie doceniałem tego co mieliśmy, bo zakładałem, że będzie tylko lepiej. A teraz patrzę wstecz i myślę, że kurde wtedy były inne czasy. Jeszcze przed mikrotransakcjami, niedokończonymi grami i social justice warriorami. Gdy za 700 zł można było kupić przyzwoitą kartę graficzną, wyszło już PS3 Slim, a media plotkowały o PSP 2 i 3DSie. Mam nadzieję, że ten świat jeszcze się ogarnie, a w międzyczasie pogram w GT5 i GT6 - ostatnie dobre GT. Grafika oczywiście już wybitna nie jest ale nadal jako gry są spoko, działają w 60 fps. Jednak ścigałki zawsze muszą mieć te 60 fps, bo bez tego nie da się przyjemnie grać. GT3 i GT4 działały w 50 fps w PAL i 60 fps w NTSC. 30 fps ewentualnie nadaje się do oglądania powtórek co najwyżej. Po zagraniu pół godziny w wyścigowe na N64 lub PS1, człowiekowi GT5 wydaje się grą o niesamowitej grafice.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasy takie teraz , że za granie w bete trzeba placic, w latach 90tych to tobie placili zebys im produkt testował, a darmowe bety czesto trwaly miesiacami, az produkt zostal doszlifowany

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Kynareth napisał:

Co się dzieje z tym rynkiem gier i sprzętu do nich... na prawdę... co za czasy...

Specjalnie robią tak by samochody były strasznie drogie, by gracze kupowali za prawdziwą walutę. Okropność. Że też im nie wstyd...

W 2010 w ogóle nie doceniałem tego co mieliśmy, bo zakładałem, że będzie tylko lepiej. A teraz patrzę wstecz i myślę, że kurde wtedy były inne czasy. Jeszcze przed mikrotransakcjami, niedokończonymi grami i social justice warriorami. Gdy za 700 zł można było kupić przyzwoitą kartę graficzną, wyszło już PS3 Slim, a media plotkowały o PSP 2 i 3DSie. Mam nadzieję, że ten świat jeszcze się ogarnie, a w międzyczasie pogram w GT5 i GT6 - ostatnie dobre GT. Grafika oczywiście już wybitna nie jest ale nadal jako gry są spoko, działają w 60 fps. Jednak ścigałki zawsze muszą mieć te 60 fps, bo bez tego nie da się przyjemnie grać. GT3 i GT4 działały w 50 fps w PAL i 60 fps w NTSC. 30 fps ewentualnie nadaje się do oglądania powtórek co najwyżej. Po zagraniu pół godziny w wyścigowe na N64 lub PS1, człowiekowi GT5 wydaje się grą o niesamowitej grafice.

Żałuję że nie kupiłem na płycie bo teraz chętnie bym się tego pozbył 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłeś nie jedź- niby takie proste, a jednak mnie podkusiło i zajechałem rangę FP z S do C po kilku wyścigach ?

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...