Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

udalo mi sie ozlocic wszystkie misje, naprawde niecierpie tych driftingowych ;d mam 99 aut a zostalo mi jeszcze circuit epxerience do zrobienia ale za to jest kasa a nia samochody, wiec ok 100 aut mozna zdobyc w singlu bez zmudnego grindowania

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patch 1.11 naprawia ekonomie gry, za ozlocenie wszystkich ciruit experience dostajemy 47m cr(!), wprowadza do ciruit missions 8 nowych wyscigow 1 godzinnych kazdy wart 1.2m cr, doszly nowe eventy oraz czesc eventow jest teraz 2x lepiej wynagradzana (wciaz jednak niskie wyplaty za custome wyscigi i online).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajączek do mnie zawitał :D. Jak ktoś chce grę na PS4 w wersji cyfrowej z tymi wszystkimi dodatkami z edycji jubileuszowej to oddam voucher w dobrej cenie, w tej sprawie pisać PM proszę.

20220415-060603.jpg

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie też zawitał ;)IMG-20220415-153823.jpg i tak samo voucher do sprzedania :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, hennepin napisał:

Zajączek do mnie zawitał :D. Jak ktoś chce grę na PS4 w wersji cyfrowej z tymi wszystkimi dodatkami z edycji jubileuszowej to oddam voucher w dobrej cenie, w tej sprawie pisać PM proszę.

 

A miałeś nie kupować 8:E

Baw się dobrze ?

W dniu 7.04.2022 o 15:40, SNC napisał:

Patch 1.11 naprawia ekonomie gry, za ozlocenie wszystkich ciruit experience dostajemy 47m cr(!), wprowadza do ciruit missions 8 nowych wyscigow 1 godzinnych kazdy wart 1.2m cr, doszly nowe eventy oraz czesc eventow jest teraz 2x lepiej wynagradzana (wciaz jednak niskie wyplaty za custome wyscigi i online).

Szkoda że dopiero teraz jak już ograłem 

21 minut temu, TKO napisał:

Do mnie też zawitał ;) i tak samo voucher do sprzedania :D

Masz cały czas PS3 ??

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, azgan napisał:

Masz cały czas PS3 ??

Tak. PS4 sprzedałem ze względu na wsteczną kompatybilność w piątce, szkoda że z PS3 to tak nie działa. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, azgan napisał:

A miałeś nie kupować 8:E

Baw się dobrze ?

 

Dobra promocja była :). Nie żałuję, świetnie się w to gra i jak pisałeś gra ma bardzo relaksujący klimat.

Edytowane przez hennepin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, azgan napisał:

Szkoda że dopiero teraz jak już ograłem 

O ile mi dobrze wiadomo to nawet jak ograłeś to powinieneś dostać te bonusy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, damiank94 napisał:

O ile mi dobrze wiadomo to nawet jak ograłeś to powinieneś dostać te bonusy.

To może wrócę jak dodadzą nową zawartość 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, TKO napisał:

Tak. PS4 sprzedałem ze względu na wsteczną kompatybilność w piątce, szkoda że z PS3 to tak nie działa. 

PS3 Slim do starszych gier to rozsądna opcja obok PS5.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest co lepi? :DKupiłem od nowa wersja PS4 za 130 zł, będę musiał kupić aktualizację za 40 zł? Jak już miałem ver ps5 wcześniej?

Edytowane przez raul_ole
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 15.04.2022 o 16:09, azgan napisał:

Szkoda że dopiero teraz jak już ograłem 

Ja mam w tej chwili ponad 70h spedzone ale nadal jeszcze z 40% circuit exp do ozlocenia (i czesc najtrudniejszych zostawilem na koniec).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ozlocilem wszystkie trasy w circuit experience z wyjatkiem plansz rally (nie za bardzo ich lubie w gt generalnie + ta dziwna fizyka skokow). Jeden z bardziej przyjemnych elementow singla no i do tego nagrodzone pokazna sumka. edit: ostatecznie rally trasy tez sie ozlocilo ;d

Edytowane przez SNC
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś cisza o kolejnych aktualizacjach :szczerbaty:

  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
 

Aktualna ocena graczy 2/10

Nie graczy, ale głupich trolli, są niższe oceny np. FIFA 21 na PC (czy XSX): https://www.metacritic.com/game/pc/fifa-21

Metacrtic jest wiarygodny, wraz z TrueAchivements / Trophies i youtube walkthrough mam skuteczność na poziomie 90% do kończenia i 80% wyboru bdb gier. Ale nie wolno patrzeć na trolli.

Choć część gier słusznie ma zaniżone oceny: ja hejtowałem Hitmana (2016) za beta / alpha i to było słuszne. Tak samo jak w Hitmanie i w GT7 wymóg grania online singla jest skandalem. Oczywiście Hitman w 2017 to już była dużo lepsza gra, co nie znaczy, że ci co kupili i kilka dni nie mogli grać (a po kolejnym odcinku kolejne kilka) nie mieli prawa dać oceny 0/10 (ja dałem 6/10). Ale to powinno zaniżyć ocenę tej gry z 8-9 na 6-7, a jak widać nieznacznie zaniżyło o ok. 0,7. Zaś w GT7 to po prostu atak trolli.

Edytowane przez sino
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Nie graczy, ale głupich trolli, są niższe oceny np. FIFA 21 na PC (czy XSX): https://www.metacritic.com/game/pc/fifa-21

Metacrtic jest wiarygodny, wraz z TrueAchivements / Trophies i youtube walkthrough mam skuteczność na poziomie 90% do kończenia i 80% wyboru bdb gier. Ale nie wolno patrzeć na trolli.

Choć część gier słusznie ma zaniżone oceny: ja hejtowałem Hitmana (2016) za beta / alpha i to było słuszne. Tak samo jak w Hitmanie i w GT7 wymóg grania online singla jest skandalem. Oczywiście Hitman w 2017 to już była dużo lepsza gra, co nie znaczy, że ci co kupili i kilka dni nie mogli grać (a po kolejnym odcinku kolejne kilka) nie mieli prawa dać oceny 0/10 (ja dałem 6/10). Ale to powinno zaniżyć ocenę tej gry z 8-9 na 6-7, a jak widać nieznacznie zaniżyło o ok. 0,7. Zaś w GT7 to po prostu atak trolli.

Tzn hejt byl czesciowo sluszny po ponad 24h niedostepnosci do gry i totalnym zepsuciu ekonomi przez ktorys z patchy ale pd dosc szybko to naprawila i teraz ekonomia jest calkiem ok (zwlaszcza ze do gry online mozna wypozyczac auta), ale oceny juz pozostaly + nowe recki nadal po 0/10 czyli czyste trollowanie. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pykla platynka, generalnie nigdy nie bawilem sie w takie rzeczy ale zrobilem wyjatek ? (btw przyzwoicie pomyslana, nie musialem nic grindowac, kasa za circuit exp jest wystarczajaca)

Edytowane przez SNC
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu nowa trasa i do tego calkiem zacna bo Watkins Glen

 

  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porownanie Watkins Glen

granturismo7_20220628g4jjg.png

granturismo7_20220628u3k9i.png

granturismo7_20220628v3jiy.png

granturismo7_20220628iwkzx.png

granturismo7_20220629gojwy.png

granturismo7_202206295vktb.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.06.2022 o 17:25, SNC napisał:

W koncu nowa trasa i do tego calkiem zacna bo Watkins Glen

 

Szału nie ma jeśli chodzi o wsparcie gry po premierze. Chciałoby się trochę więcej po tylu latach czekania na pełnoprawne Gran Turismo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...