Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, azgan napisał:

Szału nie ma jeśli chodzi o wsparcie gry po premierze. Chciałoby się trochę więcej po tylu latach czekania na pełnoprawne Gran Turismo.

slabo tez nie jest, dodano nowa trase, 10 nowych aut, nowe misje dla single player a z data miningu wynika ze czeka nasz jeszcze z 80 nowych aut i trasy jak Road Atlanta, Grand Valley, Red Rock Valley

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.07.2022 o 10:59, SNC napisał:

slabo tez nie jest, dodano nowa trase, 10 nowych aut, nowe misje dla single player a z data miningu wynika ze czeka nasz jeszcze z 80 nowych aut i trasy jak Road Atlanta, Grand Valley, Red Rock Valley

Właśnie pojawiła się nowa aktualizacja 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, azgan napisał:

Właśnie pojawiła się nowa aktualizacja 

 

Patch jutro (28.07), btw swietny trailer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, SNC napisał:

Patch jutro (28.07), btw swietny trailer

Już jest

  1. Dodano sześć nowych wyścigów w ramach dwóch menu w Cafe: Neo Classical Challenge oraz Hyper Car Parade. Do tego dochodzą kolejne dwa bonusowe menu, które polegają tylko na odbieraniu nagród za uzupełnianie kolekcji aut (Nissan Fairlady Z i Dodge Viper). Wszystko to stanowi swoiste „endgame’owe” aktywności, tj. wymaga ukończenia podstawowej kariery i/lub osiągnięcia wysokiego poziomu kolekcjonerskiego.
  2. Wprowadzono rozmaite ulepszenia multiplayerowych lobby, z opcją zapisywania ustawień zawodów na czele (funkcja ta dotyczy również wyścigów niestandardowych z SI).
  3. Dodano możliwość kupowania wybranych modyfikacji samochodów (opony, ograniczniki mocy, balast) tuż przed startem wyścigu – już nie trzeba przeklikiwać się na drugi koniec menu, by przeskoczyć do sklepu tuningowego.
  4. Pojawiły się nowe naklejki na opony: Toyo Tires Proxes.
  5. W Brand Central dodano sekcję Muzeum dla marek Tesla i Radical.
  6. Dodano 20 kolejnych „rozmów” o samochodach w Cafe.

https://www.gran-turismo.com/us/gt7/news/00_3942234.html

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie czy jest szansa na tryb offline w tej grze.

Edytowane przez preston

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twórcy przygotowali także trzy nowe układy toru Circuit de Barcelona-Catalunya:

  • Circuit de Barcelona-Catalunya – układ GP bez szykany - Całkowita długość: 4730 m. Zmiana wysokości: 30 m. Liczba zakrętów: 14. Najdłuższa prosta: 1047 m.
  • Circuit de Barcelona-Catalunya – układ narodowy - Całkowita długość: 2977 m. Zmiana wysokości: 28 m. Liczba zakrętów: 11. Najdłuższa prosta: 862 m.
  • Circuit de Barcelona-Catalunya – układ rallycrossowy - Całkowita długość: 1133 m. Zmiana wysokości: 11 m. Liczba zakrętów: 11. Najdłuższa prosta: 148 m.

?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.11.2022 o 21:38, SNC napisał:

Mamy powtórkę z Gran Turismo Sport i im starsza jest ta gra tym lepsza wraz z kolejnymi aktualizacjami ale idzie to powoli tak czy siak za jakiś czas chętnie znowu wrócę do zabawy w singlu ?

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.11.2022 o 14:04, SNC napisał:

 

Odpaliłem dzisiaj po długiej przerwie (od premiery) i jestem bardzo miło zaskoczony. 

Ilość zmian np. handel autkami na spory plus, z miejsca po sprzedaniu starych gratów kasy od groma na nowe zabawki + lvl wbity ?

Nazbierało się też trochę nowej zawartości przez co znowu chce się w to grać 

Nowe autka, trasy, wyzwania szkoda że nie wyrobili się z tym na premierę i mam nadzieję że nadal będą wspierać i rozwijać to Gran Turismo 7 

Jak ktoś czekał z zagraniem to teraz jest dobry moment żeby zastanowić się nad zakupem 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra swietna, specjalnie kupilem na powrot ps4 slimke, zeby to ograc, tylko mam pytanie, jak wyłączyć w grze hdr, na poczatku jakas konfiguracja byla ale dalem mu szanse, jednak te kolory w hdr sa jakies nienaturalne i chcialem sprawdzić jak bez niego będzie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.11.2022 o 02:55, azgan napisał:

Jak ktoś czekał z zagraniem to teraz jest dobry moment żeby zastanowić się nad zakupem 

Chyba będzie trzeba nad tym pomyśleć. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, Gonzo3211 napisał:

Chyba będzie trzeba nad tym pomyśleć. 

Żebyś tylko tyle czasu nie myślał jak nad zakupem Switch Pro Controllera :szczerbaty:

Co do gry to jak nie lubię symulacji tu tutaj naprawdę fajnie się jeździ, jestem na samym koncu fabuły, kilka misji do końca i chyba oleje, trochę trudno się porobiło jak dla mnie i długie czasy wyścigów już dobijają mnie ;)

W dniu 27.11.2022 o 02:55, azgan napisał:

Odpaliłem dzisiaj po długiej przerwie (od premiery) i jestem bardzo miło zaskoczony. 

Ilość zmian np. handel autkami na spory plus, z miejsca po sprzedaniu starych gratów kasy od groma na nowe zabawki + lvl wbity ?

Nazbierało się też trochę nowej zawartości przez co znowu chce się w to grać 

Nowe autka, trasy, wyzwania szkoda że nie wyrobili się z tym na premierę i mam nadzieję że nadal będą wspierać i rozwijać to Gran Turismo 7 

Jak ktoś czekał z zagraniem to teraz jest dobry moment żeby zastanowić się nad zakupem 

Oooo nawet nie widziałem, że dodali handel, prawie po roku od premiery ale w końcu dali :) to chyba jednak odpale jeszcze GT7, posprzedaję rupiecie i może starczy na jakieś wypasione co by łatwiej było skończyć fabułę :)

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Elvis79 napisał:

 

Oooo nawet nie widziałem, że dodali handel, prawie po roku od premiery ale w końcu dali :) to chyba jednak odpale jeszcze GT7, posprzedaję rupiecie i może starczy na jakieś wypasione co by łatwiej było skończyć fabułę :)

Dodali handel w dodatku fajnie to zrobili bo bazuje on na realnej wartości autek i można na tym ładnie zarobić więc jak masz coś w garażu to sprawdź jaka jest wycena bo mi na tym udało się mega wystrzelić.

Dodali nowe trasy, wyzwania itp. jest co robić. Teraz nawet jest na 25 lecie specjalne wydarzenie.

Można też będzie odebrać fajne autko

Gran Turismo 7 z prezentem na Święta dla graczy. Ujawniono potężne Ferrari Vision GT

Pałowałem tą grę na premierę bo na to zasługiwała ale aktualnie jeśli jesteś fanem motoryzacji mogę polecić ten tytuł oczywiście w niższej cenie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Elvis79 napisał:

Żebyś tylko tyle czasu nie myślał jak nad zakupem Switch Pro Controllera :szczerbaty:

Gdyby nie skopali krzyżaka to problemu by nie było z zakupem. Zresztą, jak zacząłem znowu użytkować swotcha to 99% handheld, a dwa że zaraz swotch dwa to i na pewno pro pad dwa i oby już poprawiony :D 

Gt też mi co prawda średnio leży ale jak będzie w dobrej cenie to czemu nie, chętnie zobaczę i zagram w ostatnie exy z ps4 na ps4 żeby zobaczyć co tam wyciągnęli z tej konsoli. W forze niedane jest mi zagrać jakoś bo ni ma na czym to lepszy rydz jak nic :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Gonzo3211 napisał:

Gdyby nie skopali krzyżaka to problemu by nie było z zakupem. Zresztą, jak zacząłem znowu użytkować swotcha to 99% handheld, a dwa że zaraz swotch dwa to i na pewno pro pad dwa i oby już poprawiony :D 

Gt też mi co prawda średnio leży ale jak będzie w dobrej cenie to czemu nie, chętnie zobaczę i zagram w ostatnie exy z ps4 na ps4 żeby zobaczyć co tam wyciągnęli z tej konsoli. W forze niedane jest mi zagrać jakoś bo ni ma na czym to lepszy rydz jak nic :E 

Krzyżak to chyba tylko wymówka, w moim padzie jest wszystko z nim OK ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że ten krzyżak ogólnie działa, ale jak, to już pozostawia wiele do życzenia jak za taką kasę i "pro" pada.

Druga sprawa że kupiłem lapka który pociągnie forze (i football managera :E), więc cena gt musi być bardzo ale to bardzo atrakcyjna w tym momencie :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 7 zaczyna mieć ręce i nogi

W ostatnich dniach wreszcie udało mi się pograć dłużej w Gran Turismo 7. To znaczy – Gran Turismo 7 wreszcie stało się (na chwilę) grą, która tchnie jakimś życiem, zachęcając do regularnych powrotów czasowymi nagrodami i wyścigami (singleplayerowymi). Wydatnie pomógł też oczywiście nowy tor i dodana w końcu opcja sprzedawania samochodów, która okazała się bardziej użyteczna, niż sądziłem.

Mogąc spieniężać auta zdobyte w ruletce – gdy już jakiekolwiek się trafi od święta – poczułem, że zaczyna tu istnieć jakaś namiastka pętli rozgrywki. Gdyby jeszcze chociaż z tych ruletek nie losowała się prawie zawsze najniższa nagroda (lub bezwartościowa część do tuningu), a wypłaty za niestandardowe wyścigi przestały być tak skąpe…

W każdym razie po szczegóły na temat ubiegłotygodniowej aktualizacji 1.26 odsyłam do osobnej wiadomości:

Poza tym huczne finały Gran Turismo World Series, które odbyły się w miniony weekend w Monako, przyniosły nam inne wieści na temat gry. Najciekawsza dla nas jest oczywiście ta, że Polyphony Digital "rozważa" przeniesienie GT7 na PC (nowina pozytywna, choć ani wiążąca, ani szczególnie zaskakująca, zważywszy rozpęd, jakiego Sony nabrało w portowaniu swoich gier na „blaszaki”).

Ponadto odbyła się prezentacja Ferrari Vision Gran Turismo – kolejnego oderwanego od rzeczywistości prototypowego samochodu, który włoski producent zaprojektował specjalnie na potrzeby gry. Ten kosmiczny statek możecie zobaczyć na poniższym zwiastunie. Tutaj dodam tylko, że jeszcze do jutra macie szansę zdobyć go za darmo – wystarczy włączyć grę, przejść do quizu towarzyszącego finałowi GTWS (pod banerem w górnej części ekranu mapy świata) i na zadane tam jedno pytanie odpowiedzieć: „Takuma Miyazono”. Auto trafi do Waszych garaży 15 grudnia (wtedy też podobno wyjdzie kolejna aktualizacja do GT7).

Źródło: GOL 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.12.2022 o 12:08, azgan napisał:

Dodali handel w dodatku fajnie to zrobili bo bazuje on na realnej wartości autek i można na tym ładnie zarobić więc jak masz coś w garażu to sprawdź jaka jest wycena bo mi na tym udało się mega wystrzelić.

Dobrze widzę, że sprzedawać auta można dopiero po ukończeniu wszystkich misji z cafe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Elvis79 napisał:

Dobrze widzę, że sprzedawać auta można dopiero po ukończeniu wszystkich misji z cafe ?

Nie potrafię odp. na to pytanie bo mam już wszystko odblokowane ale możliwe że jest tak jak napisałeś 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, azgan napisał:

Nie potrafię odp. na to pytanie bo mam już wszystko odblokowane ale możliwe że jest tak jak napisałeś 

W końcu odpaliłem GT7 a tam info o nowej aktualizacji że wycena aut dostępna dopiero po ukończeniu ostatniej 39misji :E w tym wypadku to już olewam całkiem, jestem jakoś na 33ej i  już tak długie wyścigi, że zasypiam :)

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Elvis79 napisał:

W końcu odpaliłem GT7 a tam info o nowej aktualizacji że wycena aut dostępna dopiero po ukończeniu ostatniej 39misji :E w tym wypadku to już olewam całkiem, jestem jakoś na 33ej i  już tak długie wyścigi, że zasypiam :)

Ja dzisiaj odpaliłem Forza Motorsport 7 i jednak wolę Gran Turismo 7 w obecnej formie. Dzięki za info już się ściąga Update 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...