Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Elvis79 napisał:

W końcu odpaliłem GT7 a tam info o nowej aktualizacji że wycena aut dostępna dopiero po ukończeniu ostatniej 39misji :E w tym wypadku to już olewam całkiem, jestem jakoś na 33ej i  już tak długie wyścigi, że zasypiam :)

Przeciez to idzie jak po masle, w tych podstawowych misjach najdluzszy wyscig na koniec to byl 5 torow po 7 okr, nawet bez koniecznosci tankowania i zmiany opon, pozniej dopiero sie zaczynaja menu szyte na miarę , gre kupiłem tydzien temu i zdziwko mialem niezle ze mi się juz koncowe napisy pojawily, dobrze, ze jeszcze troche misji dodatkowych jest i licencje do skonczenia, bo bym tych 140 zeta żałował, ze tak krotko

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra namówiliście mnie może skończę fabułe, jak pisalem 33misja jestem, tylko takie fury mam, że żeby zrobić mistrzostwa samochody turystyczne 600, lekko nie domagają i męczę się okrutnie,  jutro robię misję Beyond The Horizon i łykam Honda Civic (Fk8) Type R Limited Edition '20 i na niej jak widzę po YT spokojnie lecę dalej ;)

Edytowane przez Elvis79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie i uroczyście ogłaszam GT7 fabuła "skończona" , pojawiła się misja nr40 41 i 45, rozumiem że jak zrobię 40 i 41 to pojawią się 42 43 44? Po 45ej coś jeszcze wskoczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem 40 i 41 i 45 i na razie nic nie wskoczylo, może level trzeba podgonic ?

Edytowane przez kochan4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Elvis79 napisał:

Oficjalnie i uroczyście ogłaszam GT7 fabuła "skończona" , pojawiła się misja nr40 41 i 45, rozumiem że jak zrobię 40 i 41 to pojawią się 42 43 44? Po 45ej coś jeszcze wskoczy ?

Gratki to teraz zabawa w wyzwania. Sprzedawanie i kolekcjonowanie autek + wydarzenia które są zmieniane i dodawane co jakiś czas. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram od nie dawna i przyznam, że się nawet wkręciłem. Lepiej mi się gra od FH5 mimo, że trasy są mniej urozmaicone, bo jeździ się po torach.  Ale nigdy nie grałem w GT i ta gra jest tak trudna? Gram na średnim poziomie i wył. wspomaganiami i ledwo co udałe mi się dojechać na 3 miejsce. Kilka razy powtarzałem wyścig, cały czas wydaje mi się, że przeciwnicy AI są o wiele szybsi ode mnie mimo tuningowania do wytyczonych PO.  Jakiś tipy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciezko jest, zmniejsz sobie stopien trudnosci bo pozniej bedziesz mial jeszcze ciezej, ja tez zaczynalem na srednim, nie dalem rady , trzeba idealnie jechac i bez bledow, zeby w 1-3 byc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.01.2023 o 11:35, Jaycob napisał:

Gram od nie dawna i przyznam, że się nawet wkręciłem. Lepiej mi się gra od FH5 mimo, że trasy są mniej urozmaicone, bo jeździ się po torach.  Ale nigdy nie grałem w GT i ta gra jest tak trudna? Gram na średnim poziomie i wył. wspomaganiami i ledwo co udałe mi się dojechać na 3 miejsce. Kilka razy powtarzałem wyścig, cały czas wydaje mi się, że przeciwnicy AI są o wiele szybsi ode mnie mimo tuningowania do wytyczonych PO.  Jakiś tipy?

Poznac wczesniej trase i punkty hamowania dla danego samochodu ;) W poznaniu trasy pomoze circuit experience ktory dodatkowo jest bardzo dobrze nagradzany.

 

Kaz potwierdzil dzisiaj na blogu playstation pelne wsparcie dla psvr2 w tym rowniez dla trybu online

https://blog.playstation.com/2023/01/19/playstation-vr2-13-new-titles-and-launch-lineup-revealed/

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 19.01.2023 o 18:47, SNC napisał:

Poznac wczesniej trase i punkty hamowania dla danego samochodu ;) W poznaniu trasy pomoze circuit experience ktory dodatkowo jest bardzo dobrze nagradzany.

 

 

Wszystko szło mi całkiem ok (doszedłem do 700 PO) do momentu kiedy zaczęły się pojawiać trasy z mokrą nawierzchnią lub dynamiczną pogodą.  Kompletnie nie umiem jeździć w takich warunkach. :E  Na suchej nawierzchni w niektórym trasach miałem nawet 20 sec przewagę.  Poziomu trudności nie zmieniłem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jaycob napisał:

Wszystko szło mi całkiem ok (doszedłem do 700 PO) do momentu kiedy zaczęły się pojawiać trasy z mokrą nawierzchnią lub dynamiczną pogodą.  Kompletnie nie umiem jeździć w takich warunkach. :E  Na suchej nawierzchni w niektórym trasach miałem nawet 20 sec przewagę.  Poziomu trudności nie zmieniłem. 

Tez nie jestem ekspertem od jazdy na mokrej nawierzchni :d Zawsze mozesz podniec poziom kontroli trakcji gdy pada deszcz i pamietaj ze przy poziomie deszcze sa 2 paski: ponizej pierwszego przyczepnosc maja jeszcze sliki, powyzej 1 musisz miec intermidy a powyzej 2 koniecznie full wety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na warunki zmienne?  Jechałem 3 okrążenia i byłem 1 na suchych, a w ostatnim okrążeniu jak zaczął padać deszcz to spadłem na 5 miejsce. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Jaycob napisał:

A na warunki zmienne?  Jechałem 3 okrążenia i byłem 1 na suchych, a w ostatnim okrążeniu jak zaczął padać deszcz to spadłem na 5 miejsce. :E 

Taki urok zmiennych ;d Nie ma jakiejs jednej zasady, trzeba sie wstrzelic w pogode obserwujac radar ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na intermedach robilem te wyscigi, na slikach tez mnie objechali na ostatnim okrazeniu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanie czy w GT7 można ustawić inną kamerę niż ta sztywna ? tzn w innym ścigałkach przy skręcaniu widać bok samochodu tu kamera jest usadzona sztywno na "bagażniku"  przez co nie czuję w  ogóle samochodu z tej perspektywy. Jest mozliwośc zmiany tej sztywnej kamery z zewnątrz  ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GT Sport dało się to ustawić w trakcie wyścigu. Opcje -> Opcje zaawansowane -> ustawienia kamery pościgu. Pierwsza opcja do regulacji. W GT7 powinno być podobnie.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech spadają. Ja już wyleczyłem się z GT 7. Proszę co można wycisnąć z GT 4 :).

 

 

Edytowane przez romcio703
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te GT4 z modami i emulatorem PS2, odpalane w 8K czy iluś, nie wygląda wcale lepiej niż GT4 na PS2 z telewizorem 50/60Hz. Trochę lepiej wygląda tu, trochę gorzej tam. Ogólnie bardzo porównywalnie.

Niesamowite jak dobrze wyglądają trasy w GT4 w porównaniu do  GT7 biorąc pod uwagę, że GT4 jest z konsoli wydanej ponad 23 lata temu.  Albo inaczej: Niesamowite jak kiepsko wygląda GT7 w porównaniu do gry sprzed 20 lat.

Edytowane przez Ronson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...