Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co myślicie? nigdy nie grałem w gt. Ciekawe czy będzie dobre na tle assetto czy forzy Motorsport. Myślę że grafika, kontent i przywiązanie do detali będzie na wysokim poziomie. Nacisk na online. Ciekawe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla numerouno od zawsze, kocham robienie licencji w GT, odkąd rypalem w jedynkę na szaraku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się bomba. Zawsze ceniłem GT dużo wyżej niż Forza. Zwłaszcza Forza Horizon która zupełnie mi nie podchodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Horizon to arcade, GT to sim więc w sumie nie ma co porównywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, zapsu napisał:

Zapowiada się bomba. Zawsze ceniłem GT dużo wyżej niż Forza. Zwłaszcza Forza Horizon która zupełnie mi nie podchodzi.

Mam tak samo, fh4 po kilku dniach mnie znudziła, a GT sport od marca nieprzerwanie gram, wszystkie licencję na gold aż do bólu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kibicuje gt7 strasznie jako fan starszych części, niestety mam przeczucie że nic z tego nie będzie...pożyjemy zobaczymy a do premiery pogramy w nową forze :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konkurentem Gran Turismo nie jest Forza Horizon tylko jeśli już Forza Motorsport i są to dwie zupełnie różne gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FM celowo nie wspomniałem bo w porównaniu do GT nie ma nic ciekawego do zaoferowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, azgan napisał:

Konkurentem Gran Turismo nie jest Forza Horizon tylko jeśli już Forza Motorsport i są to dwie zupełnie różne gry.

Masz absolutna racje. Ale jeżeli o mnie chodzi to FM zupełnie mi nie podeszła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast zakochałem się w Forzie od Motorsport 3. Słodki jeżu, co to była za giera jak odpaliłem. Po prostu szok. Przez kilka dni chodziłem z czerwonymi gałami, bo co powrót do domu to katowanie xboxa :E. Coś pięknego. Szkoda że trochę niespełniona miłość, bo tłuką tego na potęgę co też trochę na minus, bo jakość spada i nie ograsz wszystkiego a dwa nie mam na czym grać :E.

GT5 znowuż to był szok jak odpaliłem, ale w drugą stronę. Wziąłem jakieś V8, a to brzmiało jak odkurzacz czy uj wie co, myślę wtf. Do tego ten zdałniony lotny start, gigabajty paczy i w ogóle po forzie to wszystko takie nieintuicyjne. Jeśli zleci mocno z ceny to pewnie sprawdzę z braku laku, ale dla mnie seria raczej jadąca już na oparach sławy z czasów PSX i PS2.

Edytowane przez Gonzo3211

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam podobne odczucia. Dla mnie ostatnią częścią serii, która robiła prawdziwe "wow" była odsłona czwarta na PS2. Od czasu wydania GT4 ta ekipa w moich oczach zalicza regres. Przecież jakie cyrki się działy z GT5. Tytuł tworzony w strasznych bólach, wieczne przekładanie premiery. Przesiadka w erę HD odbiła im się czkawką. Wesoło było z autami. W GT5 do dyspozycji mieliśmy bodaj ponad 1000 maszyn, ale tylko 200 stworzonych było od podstaw dla nowej gry (auta "Premium"), reszta to były modele z PS2 w podbitej rozdzielczości (tzw. auta "Standard"). Trasy płaskie jak pustynia i samochody brzmiące jak kosiarki na sterydach też wrażenia nie poprawiały. Z GT Sport podobnie. Produkcja ta dopiero po wielu aktualizacjach stała się tym, czym powinna być w dniu debiutu. GT7 tego trendu IMO nie zmienia. Na trailerach i w Photo Mode rewelacja, na trasie to już tak niespecjalnie jakoś...

Prawda jest taka, że dzisiaj konkurencja robi po prostu wiele rzeczy lepiej od Polyphony Digital.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o konsole i gatunek simcade to gran turismo jest we wlasnej lidze i nie za bardzo widac konkurencje. Nowa fm jezeli faktycznie jest tylko nextgenem moze namieszac ale poprzednia czesc to nawet nie miala ogarnietego prawidlowego supportu kierownic, brak strategi podzczas wyscigu, brak multi ogarnietego czyli ranking ze wzgledu na umiejetnosci i odpowiedni matchmaking wiec maja co nadrabiac choc spodziewam sie ze graficznie bedzie lepiej wygladac. Mnie gt7 troche rozczarowuje bo widac ze graficznie to poprostu gt sport tylko ze tym razem (wedlug df) natywne 4k a nie 1800p cb + (chyba) dynamiczna pogoda i powrot do kampani. Samochodow ma byc 420 (wzgledem 320 w gt sport po wszystkich patchach) i 90 wariantow tras (wzgledem 84 po patchach w gt sport). I kontent mnie rozczarowuje bo o ile liczba aut jest ok to 90 wariantow wzgledem 84 to wychodzi jakies 3 moze 4 dodatkowe trasy. Slabo choc jesli bedzie taki support jak dla gt sport to dostaniemy jeszcze sporo pozniej. Cieszy bardzo ze juz w marcu premiera, licze jeszcze ze tym razem bedzie pelny support dla psvr2 a nie jakis cienki osobny tryb.

Screeny z mokrych tras wygladaja naprawde zacnie

51440662751_25c616424d_h.jpg

51441407569_e18b24def1_h.jpg

 

Edytowane przez SNC
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 11.09.2021 o 18:54, kochan4 napisał:

FM celowo nie wspomniałem bo w porównaniu do GT nie ma nic ciekawego do zaoferowania

Zacznijmy od tego że SONY nie ma żadnego odp. dla Forza Horizon i jedyne czym mogą powalczyć to Gran Turismo który jest bezpośrednim rywalem dla Forza Motorsport.

Nie każdy jest miłośnikiem jazdy po zamkniętych torach i nie dla każdego GT czy FM będzie dobrym rozwiązaniem.

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, azgan napisał:

Konkurentem Gran Turismo nie jest Forza Horizon tylko jeśli już Forza Motorsport i są to dwie zupełnie różne gry.

Każdy interesujący się grami wyścigowymi o tym wie, nie jest to jakaś tajemna wiedza najważniejsze że mamy wybór i każdy znajdzie coś dla siebie :)

Zgadzam się z kolegą Kszyrztow, po świetnej części 4 Polyphony Digital ewidentnie zalicza regres i sporo wpadek (GT5).

Jako fan ścigałek już zacieram rączki najpierw FH a potem GT7 piękna sprawa! ?

 

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, nOObzoR napisał:

Każdy interesujący się grami wyścigowymi o tym wie, nie jest to jakaś tajemna wiedza najważniejsze że mamy wybór i każdy znajdzie coś dla siebie :)

Zgadzam się z kolegą Kszyrztow, po świetnej części 4 Polyphony Digital ewidentnie zalicza regres i sporo wpadek (GT5).

Jako fan ścigałek już zacieram rączki najpierw FH a potem GT7 piękna sprawa! ?

 

 

Ja tam lubię wszystkie 3 ścigałki przy czym GTS podobać mi się zaczęło dopiero od niedawna po tych wszystkich aktualizacjach na premierę to była porażka gdzie Microsoft wydał w tym czasie Forza Motorsport 6 i 7 oraz Horizon 3 i 4. 

Oby Gran Turismo 7 było już dopracowane na starcie i żeby zawartości nie brakowało bo będzie powtórka z Gran Turismo Sport.

Microsoft za chwilę wydaje Forza Horizon 5 a w przyszłym roku pojawi się również Forza Motorsport 8 która powalczy z GT7.

Szkoda że SONY ukatrupiło MotorStorm mogliby wydawać to na przemian z Gran Turismo albo chociaż DriveClub.

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bez abo to nawet konsoli nie włączam, 34 gry z plusa i sieciowki online ?

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przez wiele lat posiadania ps4 fat i później pro to abo może przez 6 miesiecy miałem wykupione :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wolę 200 na rok zapłacić i mieć te 34 gry, nawet jakbym po ok 30 miał je na allegro kupić to prawie 700 wychodzi

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, lukadd napisał:

Ja przez wiele lat posiadania ps4 fat i później pro to abo może przez 6 miesiecy miałem wykupione :E

I myślę że spokojnie znajdzie się więcej takich osób. Nie każdy chce wydać 339 zł żeby później płacić jeszcze abo. Gran Turismo 7 miało być lepsze od Gran Turismo Sport dzięki właśnie powrotowi do korzeni czyli solidny tryb dla jednego gracza a tutaj już się okazuje że nie pogramy w bez Internetu. Ci co grali w stare dobre Gran Turismo doskonale pamiętają że kampania singlowa nigdy nie miała takich udziwnień i dopiero przy GTS się to zmieniło

Gran Turismo Sport z pierwszymi ocenami. Singleplayer w trybie offline praktycznie nie istnieje

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, kochan4 napisał:

No ja wolę 200 na rok zapłacić i mieć te 34 gry, nawet jakbym po ok 30 miał je na allegro kupić to prawie 700 wychodzi

7 lat x 200 PLN to 1400pln. Praktycznie nie gram online na konsoli. Przez czas posiadania ps4 mam zakupione wszystkie gry co mnie interesowaly, część rozdawali za free. Część gier i tak musiałem kupić na okolice premiery bo nie chciałem czekać, aż pojawia się w abo za kilka lat. Więc dla mnie opłacanie abo to zbędny i dodatkowy wydatek w zasadzie tylko do online z którego nie korzystam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, lukadd napisał:

7 lat x 200 PLN to 1400pln. Praktycznie nie gram online na konsoli. Przez czas posiadania ps4 mam zakupione wszystkie gry co mnie interesowaly, część rozdawali za free. Część gier i tak musiałem kupić na okolice premiery bo nie chciałem czekać, aż pojawia się w abo za kilka lat. Więc dla mnie opłacanie abo to zbędny i dodatkowy wydatek w zasadzie tylko do online z którego nie korzystam. 

Ogólnie wymóg płacenia abo. za możliwość grania w singla to jakaś porażka najlepiej niech jeszcze SONY każe płacić za każdego Patcha po 10$?. W singlową zawartość Forza Motorsport i Forza Horizon można jakoś grać bez opłacania abo. 

Edytowane przez azgan
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, azgan napisał:

Bez abonamentu PS Plus i Internetu nie ogramy nawet singla 

Podaj źródło tych rewelacji, bo wg mnie to bzdura i wymóg posiadania PSPlus do singla wyssałeś sobie z palca. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...