Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Camil666 napisał:

Podaj źródło tych rewelacji, bo wg mnie to bzdura i wymóg posiadania PSPlus do singla wyssałeś sobie z palca. 

Masz to zawarte w linkach które podałem np. 

CYTAT:

"Pamiętajmy, że poprzednia odsłona serii (Gran Turismo Sport), która debiutowała na PlayStation 4, również musiała mieć zagwarantowany dostęp do PlayStation Network, jednak wskazany tytuł od początku był mocno nastawiony na rywalizację online".

i jeszcze z tego linka o GTS

CYTAT:

"Duża część zawartości singleplayer wymaga pozostawania online". Na ten temat wypowiedziała się też redakcja ArsTechnica, która stwierdziła, że tryb offline w Gran Turismo Sport "jest ekstremalnie ograniczony". Bez połączenia z netem możemy rozgrywać tylko wyścigi w trybie Arcade. Co ważne - gra nie zapisze naszych postępów, gdy nie może połączyć się z serwerami online (dotyczy to również trybu Arcade!)".

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W GT sport jak padł serwer to grałem,  tylko info o save-ach było, że nie zapisze w chmurze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, azgan napisał:

Masz to zawarte w linkach które podałem np. 

CYTAT:

"Pamiętajmy, że poprzednia odsłona serii (Gran Turismo Sport), która debiutowała na PlayStation 4, również musiała mieć zagwarantowany dostęp do PlayStation Network, jednak wskazany tytuł od początku był mocno nastawiony na rywalizację online".

 

Pytam o wykupione abo, nie o wymóg podłączanie do neta i zalogowania do PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Camil666 napisał:

Pytam o wykupione abo, nie o wymóg podłączanie do neta i zalogowania do PSN.

A granie przez PlayStation Network nie jest płatne i nie wymaga do bycia cały czas On-Line wykupionego PS Plusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że abo tylko do online wyścigów, ale nie sprawdzę bo mam abo do kwietnia 22r

Swoją drogą może ktoś nie ma abo a posiada GTS (Odin? ?) to mógłby sprawdzić

Edytowane przez kochan4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, kochan4 napisał:

Wydaje mi się że abo tylko do online wyścigów, ale nie sprawdzę bo mam abo do kwietnia 22r

Z tego co wiem tylko darmowe gry typu F2P nie wymagają PS Plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

A granie przez PlayStation Network nie jest płatne i nie wymaga do bycia cały czas On-Line wykupionego PS Plusa?

Nie masz pojęcia o czym piszesz, przepisujesz ciągle tylko to co znajdziesz w necie bez zastanowienia i weryfikacji.

Nie, zalogowanie do PSN nie wymaga wykupionego PSPlus, granie w tryby wieloosobowe owszem.
Wobec tego bzdurą jest wymyślony przez ciebie wymóg posiadania wykupionego abo do grania w tryb single.
Podłączenie do PSN może być wymagane, ale to kompletnie co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

A granie przez PlayStation Network nie jest płatne i nie wymaga do bycia cały czas On-Line wykupionego PS Plusa?

Multiplayer jest płatny. Samo połączenie z PS Network nie musi być płatne. Pobierając aktualizacje/synchronizując trofea łączysz się z PS Network i nikt nie wymaga od Ciebie Plusa ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slafec napisał:

Multiplayer jest płatny. Samo połączenie z PS Network nie musi być płatne. Pobierając aktualizacje/synchronizując trofea łączysz się z PS Network i nikt nie wymaga od Ciebie Plusa ;) 

I jesteś pewny że do GT7 żeby pograć w singla wystarczy być On-Line (co już pomijam bo samo to jest debilne) i nie trzeba będzie płacić dodatkowo za PS Plusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyobrażam sobie , że ktoś ma PS4 czy. 5 bez podłączenia do netu, nawet PS3 u mnie wiecznie pod netem była

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, kochan4 napisał:

 

Swoją drogą może ktoś nie ma abo a posiada GTS (Odin? ?) to mógłby sprawdzić

ODIN85 nie gra w wyścigi bez "fabuły" to nie NFS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, azgan napisał:

I jesteś pewny że do GT7 żeby pograć w singla wystarczy być On-Line (co już pomijam bo samo to jest debilne) i nie trzeba będzie płacić dodatkowo za PS Plusa?

Taka informacja jest w PS Store "Do gry online wymagane jest członkostwo PS Plus". Czyli standardowo multiplayer płatny, a zawartość singleplayer darmowa (o ile można tak nazwać konieczność zapłacenia 339 zł za grę).

Jakby się coś zmieniło to na pudełkach pojawi się stosowna informacja o konieczności zakupu abonamentu (w co wątpię). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, kochan4 napisał:

Nie wyobrażam sobie , że ktoś ma PS4 czy. 5 bez podłączenia do netu, nawet PS3 u mnie wiecznie pod netem była

A ja sobie nie przypominam żeby do ogrywania singla w takim God of War czy Uncharted 4 koniecznością było połączenie online. U mnie również konsola jest na stałe sparowana po Wi-Fi ale znam osoby które ceniły sobie możliwość grania niezależnie od połączenia. W starych i dobrych odsłonach Gran Turismo kampania singlowa również nie wymagała bycia online. 

1 minutę temu, slafec napisał:

Taka informacja jest w PS Store "Do gry online wymagane jest członkostwo PS Plus". Czyli standardowo multiplayer płatny, a zawartość singleplayer darmowa (o ile można tak nazwać konieczność zapłacenia 339 zł za grę).

Jakby się coś zmieniło to na pudełkach pojawi się stosowna informacja o konieczności zakupu abonamentu (w co wątpię). 

Ale tutaj cała gra ma wymagać bycia On-Line i o to właśnie pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

A ja sobie nie przypominam żeby do ogrywania singla w takim God of War czy Uncharted 4 koniecznością było połączenie online. U mnie również konsola jest na stałe sparowana po Wi-Fi ale znam osoby które ceniły sobie możliwość grania niezależnie od połączenia. W starych i dobrych odsłonach Gran Turismo kampania singlowa również nie wymagała bycia online. 

W 2017 roku przy premierze GT Sport ludzie jakoś przeboleli wymóg stałego połączenia z Internetem to w GT7 też dadzą radę. To gry nastawione na rywalizację, a nie głęboką historię ;) 

https://gadgets.ndtv.com/games/news/gran-turismo-sport-review-release-time-price-editions-gt-sport-1764156

Do you need PS Plus to play Gran Turismo Sport?

Granted you’ll need to be online to play Gran Turismo Sport, you won’t need PS Plus. As with all PlayStation titles, PS Plus will only be needed for the online multiplayer and portions of the Arcade Mode including limited two-player split screen. Single player races on select tracks and time trials can still be played offline.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, kochan4 napisał:

Swoją drogą może ktoś nie ma abo a posiada GTS (Odin? ?) to mógłby sprawdzić

W GTS zawartość single normalnie można ogrywać bez abo. A czy samo połączenie z netem jest wymagane to nie wiem bo zawsze mam konsole podpięta pod neta. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, slafec napisał:

W 2017 roku przy premierze GT Sport ludzie jakoś przeboleli wymóg stałego połączenia z Internetem to w GT7 też dadzą radę. To gry nastawione na rywalizację, a nie głęboką historię ;) 

 

No Gran Turismo te wcześniejsze odsłony cenione przez wielu graczy stało właśnie dobrym trybem z kampanią dla jednego gracza za to Gran Turismo Sport zrobione typowo pod On-Line nie spotkało się z ciepłym przyjęciem. GT7 to miał być powrót do korzeni tej serii a nie GTS 2 ?

4 minuty temu, lukadd napisał:

W GTS zawartość single normalnie można ogrywać bez abo. A czy samo połączenie z netem jest wymagane to nie wiem bo zawsze mam konsole podpięta pod neta. 

To tutaj powinno być podobnie bo widać że idą śladami Gran Turismo Sport 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo, Gran Turismo, a ja się pytam gdzie jest Ridge Racer?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

No Gran Turismo te wcześniejsze odsłony cenione przez wielu graczy stało właśnie dobrym trybem z kampanią dla jednego gracza za to Gran Turismo Sport zrobione typowo pod On-Line nie spotkało się z ciepłym przyjęciem. GT7 to miał być powrót do korzeni tej serii a nie GTS 2 ?

Wymóg stałego połączenia z Internetem jest głupi, ale w żadnym stopniu nie przekreśla możliwości stworzenia dobrego trybu singleplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, azgan napisał:

A granie przez PlayStation Network nie jest płatne i nie wymaga do bycia cały czas On-Line wykupionego PS Plusa?

A jak gram w czołgi bez plusa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slafec napisał:

Wymóg stałego połączenia z Internetem jest głupi, ale w żadnym stopniu nie przekreśla możliwości stworzenia dobrego trybu singleplayer.

Czego niestety nie udało się osiągnąć w GTS. W dniu premiery to była porażka i dopiero po latach i wielu aktualizacjach gra się w to lepiej. Wystarczy poczytać sobie stare opinie i porównać z tymi nowszymi. Oby GT7 nie podzieliło losów GTS przez to skupianie się na On-Line.

Teraz, zapsu napisał:

A jak gram w czołgi bez plusa?

Tytuły F2P nie wymagają Plusa. 

 

11 minut temu, Kynareth napisał:

Gran Turismo, Gran Turismo, a ja się pytam gdzie jest Ridge Racer?

Tam gdzie MotorStorm i DriveClub :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, azgan napisał:

Czego niestety nie udało się osiągnąć w GTS. W dniu premiery to była porażka i dopiero po latach i wielu aktualizacjach gra się w to lepiej. Wystarczy poczytać sobie stare opinie i porównać z tymi nowszymi. Oby GT7 nie podzieliło losów GTS przez to skupianie się na On-Line.

 

Ludzie tutaj piszą, że ostatnia dobra część Gran Turismo to czwórka, a przecież pojawiły się kolejne części, w których nie było wymogu bycia online. O jakości trybu singleplayer w GT7 dowiemy się dopiero w marcu (o ile nie przełożą daty premiery). 

Ja i tak wolę Forze Horizon (tak wiem, że to jest inny typ gier wyścigowych) i delikatnie mówiąc nie mam żadnych oczekiwań co do GT7 ;) 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, slafec napisał:
 

Ludzie tutaj piszą, że ostatnia dobra część Gran Turismo to czwórka, a przecież pojawiły się kolejne części, w których nie było wymogu bycia online. O jakości trybu singleplayer w GT7 dowiemy się dopiero w marcu (o ile nie przełożą daty premiery). 

Ja i tak wolę Forze Horizon (tak wiem, że to jest inny typ gier wyścigowych) i delikatnie mówiąc nie mam żadnych oczekiwań co do GT7 ;) 

To ja stoję po drugiej stronie, bo obie Forza mi nie podeszły, za to GTS zagrywałem się bardzo dużo. Tylko ja jestem singlowy dlatego mam duże oczekiwania względem GT7 ale w singlu.

 

FH5 ogarnę przez xCloud jak się pojawi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gran Turismo 7, Gran Turismo Sport i Gran Turismo 6 na porównaniu 

7 ładniejsza od 6 ale już przy GTS brak większych różnic, graficznie tylko kapkę lepiej to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kynareth napisał:

Gran Turismo, Gran Turismo, a ja się pytam gdzie jest Ridge Racer?

Tutaj:

Suchar, ale zawsze warto wrzucić :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...