Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Odświeżyłem sobie dosłownie kilka dni temu oryginał na RPCS3 i ten tytuł ma bardzo fajny klimat (dużo lepszy niż np. DS2), bliższy King's Field i innym grom od From Software z przeszłości. W trailerze proszę - Dragon God na tle księżyca (mam nadzieję że walka nie będzie tak "lamerska" jak w oryginale) i już wiadomo, że będzie jeszcze bardziej epicko - ten tytuł wgniatał w fotel w 2009 roku, potem były Souls'y które podbił stawkę... Mam nadzieję, że zreanimują "dziadka" jak ta lala i pokaże młodzieniaszkom co i jak :). Liczę również że trochę zbalansują system - więcej pancerzy (i ew. możliwość modyfikacji) bo był w tej grze raczej jako ozdoba, zmniejszenie mocy czarów (serio, mając Kris Blade +5 i Talisman of Beasts które można było zdobyć po 20-30 minutach gry w 2-1 i 2-2, wraz z Ring of Magical Sharpness z 3-1 dawały taki power do czarów, że gra sama się przechodziła :)). Ciekawe czy zostawią system parowania ciosów - jak ktoś miał to ogarnięte, to prawie każdego przeciwnika można było zripostować :). No nie ukrywam - czekam jak głupi na tę grę, nie tylko zresztą ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wygląda, widać duży postęp graficzny, względem oryginału jest to przepaść. Szkoda tylko, że z żadnymi Soulsami nie miałem do czynienia i to chyba nie jest mój target. Może remake to zmieni i w końcu się skuszę. :D

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z nielicznych gier tej prezentacji ktora wyglada jak nextgen. Wiem ze nie mam cierpliwosci do takich gier ale chcialbym zagrac, moze dodadza tryb dla nobow?;)

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacnie to wygląda :thumbup::cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedna z nielicznych gier tej prezentacji ktora wyglada jak nextgen. Wiem ze nie mam cierpliwosci do takich gier ale chcialbym zagrac, moze dodadza tryb dla nobow?;)

 

silny argument za kupnem ps5, dla mnie must have. A tak w ogóle to kolejnym obejrzeniu trailer'ów, nie zdziwiłbym się jak większość wyjdzie też pocięta na ps4. Kasa musi się zgadzać, a nowe assety też kosztują. Nawet taki hzd2- zasięgi renderowania nie robią wrażenia, wszystko przykryte mgiełką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśleć, że grałem na PS3, to co widzę na screenie to jest przepaść. Masakra, robi lepsze wrażenie niż Bloodborne :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie wygląda, widać duży postęp graficzny, względem oryginału jest to przepaść. Szkoda tylko, że z żadnymi Soulsami nie miałem do czynienia i to chyba nie jest mój target. Może remake to zmieni i w końcu się skuszę. :D

 

O dziwo polecam zagrać w Hollow Knight. Po nim człowiek nabiera ochoty na Soulsy, a przynajmniej tak to u mnie wygląda :E

 

 

Zamiast konferencji, Sony mogło wysłać same screeny, byłby lepszy efekt.

Edytowane przez musichunter1x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślicie, że na PC także wyląduje? W końcu Dark Soulsy i Sekiro także jest.

 

O dziwo polecam zagrać w Hollow Knight. Po nim człowiek nabiera ochoty na Soulsy, a przynajmniej tak to u mnie wygląda :E

Gram i się gubię - nie wiem gdzie iść. Bardzo fajny klimat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Souls i Sekiro to marki From Software. Demon's Souls to marka Sony, FS nie bierze udziału w produkcji remake'u. Szanse na PC? Za kilka lat, jak będą naganiać pecetowców do PS6, tak jak teraz naganiają do PS5.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne screeny, jaka przepaść :thumbup: Kena, Demon's Souls to jest must have do zagrania.

 

Szczena opada.

Edytowane przez Reddzik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest gra na którą czekałem, to będzie taki Bloodborne dla PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest gra dla której kupiłbym PS5. Pięknie. Martwi mnie tylko, że za całość remake odpowiada inne studio. Na jakim to będzie silniku, czy dużo zmieni się w projekcie lokacji, czy mechanika walki z gier FS będzie dobrze odwzorowana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to jak Bluepoint Games poradziło sobie z odświeżeniem Shadow of the Colossus, to raczej bym się o jakość Demon's Souls Remake nie obawiał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra bardzo nie obchodzi, bo ograłem kilka razy na ps3, ale każdemu kto nie grał bardzo polecam. Pierwsze soulsy, świetna gra i do tego zdecydowanie najtrudniejsza część. Niestety im nowsza część, tym łatwiejsza. Jeśli jej nie uproszczą, żeby mógł zagrać każdy casual, jeśli nie schrzanią mechaniki i nie zrobią z tego nędznego slashera, to będzie to idealna gra dla prawdziwych hardcoreowców. Demon's Souls uważam za jedną z dwóch najtrudniejszych gier siódmej generacji, obok Ninja Gaiden 2, przy obu szło dostać nerwicy, ale za to frajda była nieziemska :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ta gra bardzo nie obchodzi, bo ograłem kilka razy na ps3, ale każdemu kto nie grał bardzo polecam. Pierwsze soulsy, świetna gra i do tego zdecydowanie najtrudniejsza część. Niestety im nowsza część, tym łatwiejsza.

DS2 łatwiejsze od DS1? Moim zdaniem nie, bo 2 jest bardzo niesprawiedliwa i źle zaprojektowana pod wieloma względami.

 

W dodatku BB było trudniejsze od Soulsów, ale to już tylko moje odczucie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BB było miejscami trudniejsze, miejscami łatwiejsze, kwestia indywidualna. :) Fakt, dwójka jest źle zaprojektowana, ciężko więc ocenić sensownie poziom trudności. Dwójka w ogóle ma masę problemów, które przeważają nad kilkoma fajnymi rozwiązaniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, dwójka jest źle zaprojektowana, ciężko więc ocenić sensownie poziom trudności. Dwójka w ogóle ma masę problemów, które przeważają nad kilkoma fajnymi rozwiązaniami.

 

Oglądajcie od 0:50. Miałem identyczną sytuację. Do tego dołóżmy przeciwników (nawet bossów) którzy często przewyższają nas swoją liczbą, śledzenie pozycji gracza przez przeciwników w trakcie ataku, pułapki przy których nie da się uniknąć otrzymania obrażeń i wiele innych. :E

 

Demon's Souls pod względem sprawiedliwego traktowania gracza stoi na znacznie wyższym poziomie, chociaż są pewne mechaniki które mogą być wkurzające np. zwiększanie trudności wraz ze śmiercią gracza. ;)

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dwójce na każdym kroku odczuwalne było to, że nie robił gry core team, a ludzie którzy wiedzieli jak to powinno wyglądać, nie mieli jednak umiejętności ani pomysłu aby to sensownie zrealizować. Absurdalna konstrukcja świata, powtarzalni bossowie, problemy z mechaniką, bugi, źle zaprojektowane levele. Taka upośledzona wersja jedynki z kilkoma ciekawym rozwiązaniami w mechanice walki. Tak jak pozostałe części + BB przechodziłem wielokrotnie, do DS2 nie mam ochoty wracać. Demon's Souls ograłem również raz, więc przyjemnie będzie wrócić do tej produkcji. O jej jakość chyba martwić się nie trzeba, jak wyżej wspominano, jest w dobrych rękach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS2 łatwiejsze od DS1? Moim zdaniem nie, bo 2 jest bardzo niesprawiedliwa i źle zaprojektowana pod wieloma względami.

 

W dodatku BB było trudniejsze od Soulsów, ale to już tylko moje odczucie. ;)

Bloodborne nie zaliczam do Soulsów, jednak to inna marka, ale fakt, miejscami bywało trudniejsze/bardziej irytujące. Sekiro zresztą też potrafiło solidnie wkurzyć przez walki z bossami, bo cała reszta gry nie była specjalnie wymagająca.

Wg mnie Dark Souls 1 było zdecydowanie łatwiejsze od DeS, natomiast druga część może i była niesprawiedliwa, ale te ułomne mechaniki łatwo było wkuć na pamięć, przez co nie sprawiało mi to problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę w pakiecie z PS5 :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...