Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie grałem w żadne Soulsy, nie mój klimat. Pytanie Janusza - ta gra oferuje coś oprócz ustawionych w konkretnych miejscach i tylko na nas czekających przeciwników na dosłownie jeden zamach + co jakiś czas jakiś boss na kilka zamachów? Nie czuję w tym magii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo bossowie nie na kilka "zamachów", a na kilka "godzin" :E. Ale chyba mniej więcej tak to wygląda. Dla niektórych "magia", bo przeciwnika trzeba się nauczyć i rozgryźć. Ja nie miałbym już cierpliwości i szkoda byłoby mi czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, TmK napisał:

Nigdy nie grałem w żadne Soulsy, nie mój klimat. Pytanie Janusza - ta gra oferuje coś oprócz ustawionych w konkretnych miejscach i tylko na nas czekających przeciwników na dosłownie jeden zamach + co jakiś czas jakiś boss na kilka zamachów? Nie czuję w tym magii.

Jeśli tak na to patrzysz, to nie - nie oferuje nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra megaśna!

Grałem na ps3.Ostatnio odpaliłrm na emulatorze w pc i gdy dowiedziałem się o nowej odsłonie, natychmiast przerwałem rozgrywkę-ale czy słusznie? Ludziska dadzą To na Pc???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.09.2020 o 20:07, TmK napisał:

Nigdy nie grałem w żadne Soulsy, nie mój klimat. Pytanie Janusza - ta gra oferuje coś oprócz ustawionych w konkretnych miejscach i tylko na nas czekających przeciwników na dosłownie jeden zamach + co jakiś czas jakiś boss na kilka zamachów? Nie czuję w tym magii.

Nie czujesz w tym magii, bo nie grałeś. Tak naprawdę twój opis jest bardzo krzywdzący w stosunku do serii gier, które stworzyły nowy gatunek. Wiem, że zadałeś pytanie, ale mam wrażenie że to tylko udawana ciekawość, bo opinię i tak masz już wyrobioną. :)

Tak, to są właśnie Soulsy, czyli różnorodni przeciwnicy, których musimy dobrze poznać, klimatyczny świat ukrywający liczne skarby, które nie są wrzucane do skrzynek z generatora jak w wielu dzisiejszych grach, bossowie którzy zrobią test naszej postaci i naszych umiejętności. Świat w Soulsach ma swoją, dość bogatą historię, którą możemy poznać poprzez NPC, bossów i przedmioty, ale jak nam się nie chce to nie musimy tego robić. A co najważniejsze gra nie traktuje gracza jak idiotę, który nawet nie wie gdzie jest prawy a gdzie lewy przycisk myszki - tu nie ma niepotrzebnego prowadzenia za rączkę, gracz odkrywa mechaniki gry sam.

To nie są jakieś wybitnie trudne gry, po prostu nie są dla ludzi leniwych, przyzwyczajonych do tego że gry przechodzą się same, albo dla ludzi, którzy lubią nawalać w jeden przycisk myszki bez żadnych refleksji. ;)

W dniu 19.09.2020 o 14:17, SNC napisał:

Ladowanie lokacji 0.86s vs 10.96s

https://gfycat.com/serpentinehandsomehoneyeater

A to "no loading times" to oficjalne info, czy tylko ktoś sobie to dopowiedział po obejrzeniu gameplayu? ;)

Chodzi mi o to, że tam może nie być loadingu, bo jest to teraz zrobione jako jedna, większa lokacja.

Edytowane przez Isharoth
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem, bo nowa generacja jest dobrym momentem aby i tego spróbować, bo doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Soulsy mają wręcz swoich wyznawców :) Nie wykluczam, że przetestuję za ten rok czy coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.09.2020 o 08:36, GalanTobi napisał:

Ludziska dadzą To na Pc???

Podobno jest małą szansa na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj Soulsom szanse bo naprawdę warto.Mnie na początku odrzuciły ale jak pograłem dłużej to jedna z ulubionych serii.Nie grałem w Demon Souls ale dzięki Dark Souls napewno zagram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Względem oryginału to jest przepaść, prezentuje się super. No i 1440p i 60 fps to super brzmi! Wczoraj kupiłem DS3 - muszę w końcu sprawdzić skąd te całe Halo dot. tych gier. :D 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, Jaycob napisał:

Względem oryginału to jest przepaść, prezentuje się super. No i 1440p i 60 fps to super brzmi! Wczoraj kupiłem DS3 - muszę w końcu sprawdzić skąd te całe Halo dot. tych gier. :D 

tez mam zamiar pierwszy raz dac szanse ale watpie ze podolam bo brak cierpliwosci i pewnie szybko sprzedam ;d

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto dać szansę DS3 ale trzeba trochę cierpliwosci i praktyki.Mnie 3 razy odrzucało ale jak już ogarnąłem o co chodzi to przeszedłem cała i od razu NG+ a później dodatki i teraz to moja ulubiona seria.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS 3 jest bardzo fajne. Z souls-like gram też w Nioh, ale jest trudniejszy od DS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram ok 2 h w DS3 i z ginąłem z 15x. XD.  Męcząca gra. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Standard na początek.Rozkreca się z czasem.Dlatego napisałem że trzeba wprawy i cierpliwości na początku.Pozniej jest już łatwiej i przyjemniej.Po za bossami bo ci są wkurw...cy : ) ale dają ogromną satysfakcję po pokonaniu.Nie poddawaj się bo warto.Przeniesmy  może rozmowę do tematu do DS 3.Jaka klasę wybrałeś ?

Edytowane przez dan254

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Jaycob napisał:

Gram ok 2 h w DS3 i z ginąłem z 15x. XD.  Męcząca gra. 

Nie wiem co Ty tam robisz, podkładasz się przeciwnikom? :E Jak ktoś nie miał styczności z Soulsami to początki mogą się okazać ciężkie, ale wystarczy załapać mechanikę walki i nagle wszystko staje się jasne.

Bardzo dobrze wygląda DS na dostępnych materiałach. Kurde, gdyby nie ta produkcja, nie miałbym absolutnie żadnego powodu do zakupu PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie też kusi przez DS a do tego jeszcze zapowiedzieli nowe God of War ?.Dla GoW4 kupiłem ps4 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EjGXUuwWsAA8GPj?format=jpg&name=4096x409

EjGXVNRWkAAj5HS?format=jpg&name=large

EjGXVt_WAAAkYWe?format=jpg&name=large

EjGXW54XYAAt3v6?format=jpg&name=large

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze. Jeśli DF potrzebowało sporo czasu by wyłapać czy do 1440p upscalowane czy "true" 4k, to zapewne ciężko będzie to w domu zauważyć :) Oczywiście biorę poprawkę na jakoś materiału wideo, na którym chłopaki z DF dokonywali analizy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Sony potwierdziło:Demon’s Souls obsługiwać ma:

Tryb 4K (odtwarzanie w rozdzielczości 4K) i tryb wysokiej liczby klatek (odtwarzanie z wyższą docelową liczbą klatek na sekundę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A 4K w 60 fps? SSD z PS5 tego nie pociągnie? :E Tak to właśnie wygląda, jeszcze się nie zaczęła nowa generacja, a już są kompromisy.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Vulc napisał:

A 4K w 60 fps? SSD z PS5 tego nie pociągnie? :E Tak to właśnie wygląda, jeszcze się nie zaczęła nowa generacja, a już są kompromisy.

rassassins-creed-origins_3840-2160.png

ghost-recon-wildlands_3840-2160.png

hellblade_3840-2160.png

Spoko trolling lub brak wiedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RTX2080Ti to już przeżytek czekam na testy na RTX3080 oraz 3090 no i na RX6900 one dadzą radę w 4K bez problemu. :D

Ehh PS5 nie dorówna mocą RTX 3080 nigdy oraz Ryzenowi 5900X.

Edytowane przez Stjepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Stjepan napisał:

RTX2080Ti to już przeżytek czekam na testy na RTX3080 oraz 3090 no i na RX6900 one dadzą radę w 4K bez problemu. :D

tak, niestety w konsolach nie siedzi rtx3080 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...