Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lukadd napisał:

Tyle, że na konsolach zawsze były kompromisy. 60fps to zwykle w obciętej mocno dynamicznej rozdzielczości, do tego 60fps PC nie jest równe konsolowemu 60fps, bo na konsoli, aby przykleić znaczek 60fps wystarczy, że gra działa w zakresie 40-60fps :E

Dodatkowa sprawa to detale, na konsolach jest to optymalizacja detali w danej grze od very low(czasami nawet poniżej) po high.
A na PC Ultra znowu z drugiej strony przesadzają bo potrafią dać na ultra dwa-trzy ustawienia, które zbiją wydajność o 30-40% :E względem high czy v.high, a różnic czasami z lupą ciężko się doszukać.

Były, nie napisałem przecież, że pierwszy raz ma miejsce taka sytuacja. ;) Co nie zmienia faktu, że oczekiwanie od nowej generacji... nowej generacji nie jest chyba bezpodstawne. :E

Tym łatwiej jest uzyskać sensowne ustawienia na konsolach, gdzie detale to kwestia bardzo elastyczna. :E Tu się wytnie, tam się doda, jakoś to będzie. Akurat DS jest produkcją, w której powinno być możliwe osiągnięcie 4K/60 - to nie jest open world ani żaden zaawansowany, wymagający silnik. NPC jak na lekarstwo, świat raczej martwy i statyczny. Jak nie tutaj to gdzie?

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Vulc napisał:

Akurat DS jest produkcją, w której powinno być możliwe osiągnięcie 4K/60 - to nie jest open world ani żaden zaawansowany, wymagający silnik.

Skad te info? Mozesz podzielic sie wiedza na temat silnika zastosowanego w ds r bo chetnie poczytam na czym to lata i dlaczego uwazasz ze nie jest zaawansowane (na trailerach wyglada na topowa technologie ktora bije wszystkie dostepne tytuly from software w tym bloodborne i sekiro ale oczywiscie moge sie mylic bo ja zadnego info o silniku dsr nie znalazlem).

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, na trailerch nie wygląda na żadną topową technologię, ciężko też tego oczekiwać po rimejku akurat tej gry. A że wygląda lepiej, to jakaś niespodzianka? Gry From zawsze kulały pod względem oprawy, od strony czysto technicznej. Daruj sobie więc ten sarkazm, tak jak Ty oceniam na podstawie tego co do tej pory widziałem.

Edytowane przez Vulc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi to wygląda na przypudrowany silnik z 3 i Sekiro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Vulc napisał:

Daruj sobie więc ten sarkazm, tak jak Ty oceniam na podstawie tego co do tej pory widziałem.

Wybacz, nie moglem sie powstrzymac ?

Dla mnie wyglada cholernie imponujaco

jzDmFag.png

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jest gdziekolwiek wzmianka na czym latały BB, DS3 i Sekiro? Coś mi gdzieś kiedyś śmignęło, że to jakiś silnik Sony był? Może z czymś innym mieszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mówiło się, że Soulsy latały na PhyreEngine, darmowym silniku od Sony, ale zostało to później zdementowane. Silnik nie ma więc raczej konretnej nazwy, a kolejne produkcje From działają na jego modyfikowanych wersjach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie miałem zamiaru kupna PS5 z myślą o tej grze, więc coś Ci to średnio wyszło ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że nie będzie na PC, bo mam ochotę na Soulsy, serię DS przeszedłem już tyle razy że znam ją na pamięć, a na pewno w najbliższym czasie nie będę kupował PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ale jak lubisz klimaty soulsow to możesz zobaczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim odczuciu patrząc po tym ostatnim najnowszym gameplayu to wygląda lepiej niz DS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, rambek911 napisał:

W moim odczuciu patrząc po tym ostatnim najnowszym gameplayu to wygląda lepiej niz DS3

hehe nie ma co porownywac, jesli chodzi o grafike to porownujac do bloodborne, sekiro czy innych soulsow to skok nextgenowy

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, SNC napisał:

 

Bardzo ładnie to wygląda ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
8 minut temu, crush napisał:

Zaraz. To From nie bierze w tym udziału? 

Przeciez oni sa zajeci robieniem Elden Ring

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...