Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pokonalem tego Phalanxa (faktycznie latwy jak sie mialo te ogniste bomby) ale kurde nie ogarnalem ze Ostrava moze zginac jak sie nie bedzie za nim lazic i pilnowac. Nie wiem czy duzo stracilem przez to a chyba nie da sie tego cofnac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, ODIN85 napisał:

Coś są ploty o easy mode to zanim kupie może dodadzą?

Mam nadzieje że nigdy do tego nie dojdzie, totalna profanacja serii.

Tryb easy mode w Soulsach :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, SNC napisał:

Pokonalem tego Phalanxa (faktycznie latwy jak sie mialo te ogniste bomby) ale kurde nie ogarnalem ze Ostrava moze zginac jak sie nie bedzie za nim lazic i pilnowac. Nie wiem czy duzo stracilem przez to a chyba nie da sie tego cofnac.

Tyle, że ja mówiłem o tym grubasku z prologu, Phalanx jest banalny. :E Żadnej śmierci NPC nie da się w tej grze cofnąć, czasem się przez to traci, czasem zyskuje. Po Ostravie podniosłeś klucz do mauzoleum?

Jeśli ktoś nie czuje się pewnie w takich produkcjach, easy mode jest osiągalne z poziomu buildu. O ile nic się nie zmieniło, magia jest w DmS totalnie OP. Dla fanów walki w zwarciu Winged Spear + porządna tarcza. Włóczni można używać podczas trzymania bloku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, ODIN85 napisał:

A w recce na hdtv piszą że różnice minimalne?

Pisali też, że w grze zaimplementowano ray tracing, choć go przecież w tym tytule nie ma ?

Ale już się poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Vulc napisał:

Tyle, że ja mówiłem o tym grubasku z prologu, Phalanx jest banalny. :E Żadnej śmierci NPC nie da się w tej grze cofnąć, czasem się przez to traci, czasem zyskuje. Po Ostravie podniosłeś klucz do mauzoleum?

Jeśli ktoś nie czuje się pewnie w takich produkcjach, easy mode jest osiągalne z poziomu buildu. O ile nic się nie zmieniło, magia jest w DmS totalnie OP. Dla fanów walki w zwarciu Winged Spear + porządna tarcza. Włóczni można używać podczas trzymania bloku.

Wiem wiem, tak podnioslem klucz i przez przypadek otworzylem te mauzeleum ale jak zobaczylem jak ten kolo unika kazdego mojego magicznego ataku to spitolilem ? no trudno, obczailem na youtubie historie tego Ostravy bo generalnie czytalem problamatyczne jest takze pozniej zeby utrzymac go przy zyciu

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boss pajaczek w 2-1 tez niezbyt ciezki (schowalem sie za belke po lewej ;d)

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yep, tak naprawdę nie ma tutaj trudnych bossów, na każdego jest metoda. U mnie prawie wymaksowałem bronie + tarcza, więc będzie z górki. 

Jak chcesz wyzwania to kontynuuj drogę przez kopalnie, na końcu czeka jeden z trudniejszych bossów w DmS.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale 4-1 swiat mnie zniszczyl ? te turlajace sie szkielety turbo upierdliwe i do tego jakis przekozak na urwisku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo robie się stary albo ta gra lubi wycierać mną podłogę ?

Ale frajda z gry i tak jest ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wielką nadzieję, że gra wyjdzie na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra ukończona, 27h total. Wszyscy bossowie położeni, trochę inwazji i coopa przy trudniejszych potyczkach. Wzorowy remake, zarówno pod względem technicznym jak i mechaniki walki. Nie mam większych zastrzeżeń do roboty wykonanej przez Bluepoint.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to jest usługa sieciowa, więc trzeba mieć Plusa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.11.2020 o 17:56, ODIN85 napisał:

Coś są ploty o easy mode to zanim kupie może dodadzą?

Oglądam obecnie serię z Demon Souls, w międzyczasie ogrywając po raz drugi Dark Souls 3.

I stwierdzam że to właśnie Dark Souls jest owym "easy mode". :-D

Edytowane przez Paw79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Vulc napisał:

Gra ukończona, 27h total. Wszyscy bossowie położeni, trochę inwazji i coopa przy trudniejszych potyczkach. Wzorowy remake, zarówno pod względem technicznym jak i mechaniki walki. Nie mam większych zastrzeżeń do roboty wykonanej przez Bluepoint.

Czyli zaliczone. I co teraz, sprzedajesz PS5 czy masz coś konkretnego w kolejce? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Kszyrztow napisał:

Czyli zaliczone. I co teraz, sprzedajesz PS5 czy masz coś konkretnego w kolejce? :E

Godfalla. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Kszyrztow napisał:

Czyli zaliczone. I co teraz, sprzedajesz PS5 czy masz coś konkretnego w kolejce? :E

A co, chciałeś kupić? :E Z ceną się dogadamy, po starej znajomości dorzucę jeszcze nakładki na analogi. :E W sumie zabawna sytuacja, mógłbym sprzedać PS5 z zyskiem i kupić XSX pod Cyberpunka. Ale jestem leniwy i nie zależy mi na kasie aż tak bardzo + mam zaległości z PS4 - Days Gone, Kingdom Come, teraz kupiłem jeszcze trylogię Spyro. Więc zostaje, choć bardziej wolałbym przeskoczyć na Xboksa.

Swoją drogą brałeś jakiegoś nextgena? Czy czekasz?

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie czekam.

Nie mam parcia jakiegoś wielkiego na nowe konsole, do tego jeszcze trochę zaległości z PS4 czy Switcha się znajdzie. No i jak patrzę na te cyrki z dostępnością PS5, to całkiem się odechciewa :E Czaiłem się na XSX, ale jakoś mi przeszło. Mam PS4 i kusiło mnie teraz kupić XSS na przeczekanie (bo XO nie miałem). Wiele nie kosztuje, nabić Game Passa i można grać, a przez ten czas sytuacja z PS5 się wyklaruje i wyjdzie coś ciekawego jeszcze do ogrania, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XSS, jeśli wierzyć branżowym doniesieniom, miał bardzo dobry start, możliwe że sporo ludzi kupiło go w miejsce PS5, aby właśnie przeczekać problemy z dostępnością. Gier brać w cyfrze nie trzeba, GP dla nowych w rodzinie Xboksa oferuje aż nadto.

Gdyby nie C2077, możliwe że sprzedałbym PS5 i nie brał nic w jej miejsce, Switch wyjątkowo skutecznie odciągnął mnie od Sony i Microsoftu. 

10 godzin temu, Stjepan napisał:

Godfalla. :E 

Szanujmy się. :E Tego szajsu w świecącej folii spróbuję co najwyżej w Plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnoalem z 4-1 ale udalo mi sie pokonac bossa w 1-2 (mozna na dystans uzywajac magi). Zakupilem z ciekawosci dark souls 3 bo obnizka do 50zl a widzialem na filmikch df ze w trybie kompatybilnosci jest 60fps. Ale przepasc graficzna jest miedzy tymi tytulami a przeciez d3 nie jest jakis stary ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS3 już na PS4 Pro działa w 60 klatkach : D Widzisz, nie takie ciężkie jak mówią, ja sam kurtyzanowałem przy 4-1, a byłem już po wszystkich innych Soulsach, więc nie zrażaj się : D Jakby co to masz ukryty skrót do bossa, o ile nie spatchowali tego w remake'u.

 

//Edit

 2:15, nie, nie spatchowali XD

Edytowane przez Przemcio666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi Remake Demon’s Souls podoba się bardziej od Bloodborne??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Vulc napisał:

A co, chciałeś kupić? :E Z ceną się dogadamy, po starej znajomości dorzucę jeszcze nakładki na analogi. :E W sumie zabawna sytuacja, mógłbym sprzedać PS5 z zyskiem i kupić XSX pod Cyberpunka. Ale jestem leniwy i nie zależy mi na kasie aż tak bardzo + mam zaległości z PS4 - Days Gone, Kingdom Come, teraz kupiłem jeszcze trylogię Spyro. Więc zostaje, choć bardziej wolałbym przeskoczyć na Xboksa.

Swoją drogą brałeś jakiegoś nextgena? Czy czekasz?

 

 

Kingdom Come chcesz ogrywać na ps4???? Okeeey :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Przemcio666 napisał:

DS3 już na PS4 Pro działa w 60 klatkach : D Widzisz, nie takie ciężkie jak mówią, ja sam kurtyzanowałem przy 4-1, a byłem już po wszystkich innych Soulsach, więc nie zrażaj się : D Jakby co to masz ukryty skrót do bossa, o ile nie spatchowali tego w remake'u.

 

//Edit

 2:15, nie, nie spatchowali XD

Mam problemy nawet z tym skrotem :d w remake teoche zmienili zachowanie bossa i ciezko na dystans z nim walczyc raczej zalecane jest klasycznie celowac w jego rane a ze mam maga to trudniejsze zadanie przez to btw na pro byl tryb 60 ale nie trzymal stale na ps5 jest stale

38 minut temu, azgan napisał:

Czy tylko mi Remake Demon’s Souls podoba się bardziej od Bloodborne??

Chyba raczej kazdemu :d przynajmniej jesli masz na mysli grafike

Edytowane przez SNC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bazyl74 napisał:

Kingdom Come chcesz ogrywać na ps4???? Okeeey :)

Nie że chcę, tylko już to od dawna robię. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, SNC napisał:

Zrezygnoalem z 4-1 ale udalo mi sie pokonac bossa w 1-2 (mozna na dystans uzywajac magi). Zakupilem z ciekawosci dark souls 3 bo obnizka do 50zl a widzialem na filmikch df ze w trybie kompatybilnosci jest 60fps. Ale przepasc graficzna jest miedzy tymi tytulami a przeciez d3 nie jest jakis stary ?

DS3 nie jest też nowe, więc nie wiem co tutaj porównywać. Z modami na PC wygląda bardzo dobrze. Tak czy inaczej Elden Ring również szału pod tym względem nie zrobi. Natywne tworzenie pod nowszy sprzęt w przypadku DSR i nadal stara generacja przy ER - to będzie widoczne.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...