Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niby tak, ale jak nie będziesz ginąć, tendencja się nie zmieni. :E Są też sposoby, aby przywrócić ją do oczekiwanego stanu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym ze w boletarii zginalem na samym poczatku jako czlowiek bo zapomnialem ze trzeba o to dbac i najlepiej zabic sie w nexusie.

Jak moge przywrocic stan na max bialy? Czy musze czekac az ostatnich bosow ubije? 

Ogolnie jestem juz w ponad polowie gry wiec moze poprostu zjade ja na czarno po ostatnich bosach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.04.2021 o 15:37, Sheeneek napisał:

Problem w tym ze w boletarii zginalem na samym poczatku jako czlowiek bo zapomnialem ze trzeba o to dbac i najlepiej zabic sie w nexusie.

Jak moge przywrocic stan na max bialy? Czy musze czekac az ostatnich bosow ubije? 

Ogolnie jestem juz w ponad polowie gry wiec moze poprostu zjade ja na czarno po ostatnich bosach

Zjedź na pure blacka i zabij primeval demona, który automatycznie daje white'a, potem jeden boss i masz pure white'a : D W zasadzie to dopóki nie robisz platyny, albo bardzo zależy Ci na paru broniach (lub na złożeniu Northern Regalii), to tendencja niewiele zmienia, parę przeciwników więcej, jakieś itemy i tyle. Dziwna mechanika, ale upierdliwa głównie na papierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się wkręciłem w DS i cisne juz trzeci raz :D 

JMaTEsh.jpg

IEFxLTi.jpg

 

Jak mi się będzie chciało to zacznę kolejne podejścia aby zdobyć pancerz penetratora :E  

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw. który boss był dla was najtrudniejszy do pokonania za pierwszym przejściem gry?  mi najwięcej problemów narobił smoczy bóg i pierwsza sekwencja - podchodziłem do tego z 6-7x :D 

Najłatwiejszymi bossami wg mnie to:  penetrator (o ile uwolnimy rycerza z lochów), arbiter, król burz, astrea

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bossowie w tej części nie stanowią większego wyzwania. Tradycyjnie za najtrudniejszego był zawsze uważany Flamelurker. Maneater też potrafi gracza zaskoczyć, jeśli walka będzie trwać za długo. Dragon God to bardziej skradanka niż walka. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Vulc napisał:

. Dragon God to bardziej skradanka niż walka. :E

No tak.. choć w moim przypadku przy żadnym z bossów nie padłem tak czesto jak przy tym :D 

Ludojada udało mi się ubić za pierwszym razem, przy drugim przejściu gry miałem już większy problem i padłem z 3x :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, dawidoxx napisał:

btw. który boss był dla was najtrudniejszy do pokonania za pierwszym przejściem gry?  mi najwięcej problemów narobił smoczy bóg i pierwsza sekwencja - podchodziłem do tego z 6-7x :D 

Najłatwiejszymi bossami wg mnie to:  penetrator (o ile uwolnimy rycerza z lochów), arbiter, król burz, astrea

No u mnie jak narazie flamelurker najwiecej zaja. Reszta dosc latwa, a niektorzy wrecz banalni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, Sheeneek napisał:

No u mnie jak narazie flamelurker najwiecej zaja. Reszta dosc latwa, a niektorzy wrecz banalni

Przy 3 przejściu dowaliłem sobie postać na magie i nawet broni/tarczy nie musiał bym żadnej używać :E 

 

 

 Praktycznie grałem jedną reką, bo drugą jadłem :E Nie używając magii troche się z nim namęczyłem - zwłaszcza przy pierwszym przejściu gry..  

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Magia generalnie jest OP w tej grze, a sam Firestorm jest Double OP. :E Jak już raz ukończy się całość, pozna przeciwników i bossów, można się bawić w małe speedruny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się wkręciłem w ten gatunek dzięki DS na ps5 - zawsze z góry skreślałem jakiekolwiek soulsy , a to że nie są dla mnie, bo są nieziemsko trudne i na pewno mi się nie spodobają, a to że szkoda czasu lepiej w coś innego pograc, bo w takich grach to się tylko ginie i są dla masochistów..

Teraz ogrywam bloodborne i jestem zachycony - choć grę miałem od premiery to po rozegraniu kilku minut porzuciłem z powodu poziomu trudności, a teraz.. gra mi się przyjemnie, świat, klimat - wszystko robi mega robote.. Bossowie są zdecydowanie trudniejsi, ale jakoś daje rade - jestem już po ubiciu 6-7 :D Kurde sony mogło by zrobić remake, bo gra rypie po oczach.. już nie chodzi o te fpsy, ale o rozdziałkę - czasem trudno dostrzec pewne drobne szczegóły..

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, dawidoxx napisał:

Ja to się wkręciłem w ten gatunek dzięki DS na ps5 - zawsze z góry skreślałem jakiekolwiek soulsy , a to że nie są dla mnie, bo są nieziemsko trudne i na pewno mi się nie spodobają, a to że szkoda czasu lepiej w coś innego pograc, bo w takich grach to się tylko ginie i są dla masochistów..

Teraz ogrywam bloodborne i jestem zachycony - choć grę miałem od premiery to po rozegraniu kilku minut porzuciłem z powodu poziomu trudności, a teraz.. gra mi się przyjemnie, świat, klimat - wszystko robi mega robote.. Bossowie są zdecydowanie trudniejsi, ale jakoś daje rade - jestem już po ubiciu 6-7 :D Kurde sony mogło by zrobić remake, bo gra rypie po oczach.. już nie chodzi o te fpsy, ale o rozdziałkę - czasem trudno dostrzec pewne drobne szczegóły..

 

Widzę że PC tłusty jak świnie pod koniec życia a i tak więcej czasu poświęcasz teraz na granie konsolowe (PS5) ?

 

W dniu 7.04.2021 o 13:31, dawidoxx napisał:

Ja tam się wkręciłem w DS i cisne juz trzeci raz :D 

JMaTEsh.jpg

IEFxLTi.jpg

 

Jak mi się będzie chciało to zacznę kolejne podejścia aby zdobyć pancerz penetratora :E  

Daj lepiej jakieś foty jak to u Ciebie wygląda na 100 calach z projektora ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, azgan napisał:

Widzę że PC tłusty jak świnie pod koniec życia a i tak więcej czasu poświęcasz teraz na granie konsolowe (PS5) ?

 

Zebys wiedzial.. ostatnio praktycznie w ogole nie gram na PC  :P 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, dawidoxx napisał:

Zebys wiedzial.. ostatnio praktycznie w ogole nie gram na PC  :P 

ODIN już szykuje Ci pewnie stos za głoszenie herezji ?. Nie pojęte jak można grać na konsoli i się przy tym dobrze bawić ?? Może sam zmieni zdanie jak sobie kupi wreszcie 110 cali i projekcja będzie na czymś lepszym niż plakat Halo ?.

 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, dawidoxx napisał:

Teraz ogrywam bloodborne i jestem zachycony - choć grę miałem od premiery to po rozegraniu kilku minut porzuciłem z powodu poziomu trudności, a teraz.. gra mi się przyjemnie, świat, klimat - wszystko robi mega robote.. Bossowie są zdecydowanie trudniejsi, ale jakoś daje rade - jestem już po ubiciu 6-7 :D

No to później polecam Sekiro. Poznasz nowy wymiar bólu, jeśli uważasz Bloodborne za trudne. :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, azgan napisał:

Widzę że PC tłusty jak świnie pod koniec życia a i tak więcej czasu poświęcasz teraz na granie konsolowe (PS5) ?

 

Daj lepiej jakieś foty jak to u Ciebie wygląda na 100 calach z projektora ?

Akurat ogrywam na TV, ale na projektorze też czasem włącze  choć rzadziej, bo troche mnie denerwuje ten projektor (mam benq tk800m, ale nie jest to żaden qshort) dlatego mam w planach zmiane projektora na EPSON'a EH-LS500B (krótki rzut niski input lag)  i do tego ekran UST 120 cali, który będzie kosztował tyle co OLED :E  tak na 99% biorę akurat ten.

Moim wymarzonym projektorem jest Samsung LSP9T, lub LG Cinema HU85LS, ale to już za wysoka pólka cenowa - nie przegadam kobiecie :E  

8 minut temu, azgan napisał:

 Może sam zmieni zdanie jak sobie kupi wreszcie 110 cali i projekcja będzie na czymś lepszym niż plakat Halo ?.

 


Chyba już zrezygnował z kupna choć kto go tam wie :D  

6 minut temu, Vulc napisał:

No to później polecam Sekiro. Poznasz nowy wymiar bólu, jeśli uważasz Bloodborne za trudne. :E 

Nie uważam za trudne - po prostu w porównaniu z DS bosowie są zdecydowanie mocniejsi  

Sekiro na razie nie tykam, bo z tego co wycztalem opiera się na troszkę innej mechanice niz DS/BB

Edytowane przez dawidoxx
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mechanika jest inna, sama gra wymaga znacznie lepszego refleksu niż w przypadku Soulsów, gdzie można większość walk rozegrać taktycznie. Co nie zmienia faktu, że jest warta uwagi.

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Vulc napisał:

Mechanika jest inna, sama gra wymaga znacznie lepszego refleksu niż w przypadku Soulsów, gdzie można większość walk rozegrać taktycznie. Co nie zmienia faktu, że jest warta uwagi.

 

Sprawdzę na pewno po przejściu BB :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.04.2021 o 11:23, dawidoxx napisał:

Sprawdzę na pewno po przejściu BB :D 

BB...chyba najłatwiejsze soulsy w jakie dane mi było grać. Sekiro mnie zdewastował, w remake "Demon Souls" na razie nie gram (zatłukłem dopiero dwóch bossów pierwszych). Co ja bym dał za jeszcze jedną grę w universum z BB...możliwość zagrania np. Lady Marią lub Ghermanem - pomarzyć zawse można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Kaczkofan napisał:

BB...chyba najłatwiejsze soulsy w jakie dane mi było grać. Sekiro mnie zdewastował, w remake "Demon Souls" na razie nie gram (zatłukłem dopiero dwóch bossów pierwszych). Co ja bym dał za jeszcze jedną grę w universum z BB...możliwość zagrania np. Lady Marią lub Ghermanem - pomarzyć zawse można.

W moim odczuciu bloodborne jest trudniejszy od demon souls - z bosami trzeba jednak troche pokombinować i to że niektórzy mają 2-3 fazy róznych ataków robiło swoje, ale umierałem zdecydowanie mniej niz przy DS - choć to pewnie z tego powodu ze DS był dla mnie pierwszym tytułęm souls:D 

Zostal mi jeszcze dodatek i pozniej lece z dark souls :D 



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, dawidoxx napisał:

W moim odczuciu bloodborne jest trudniejszy od demon souls - z bosami trzeba jednak troche pokombinować i to że niektórzy mają 2-3 fazy róznych ataków robiło swoje, ale umierałem zdecydowanie mniej niz przy DS - choć to pewnie z tego powodu ze DS był dla mnie pierwszym tytułęm souls:D 

Zostal mi jeszcze dodatek i pozniej lece z dark souls :D 



 

Jak dla mnie najtrudniejsi w BB byli Martyr Logarius i Micolash. Cała reszta bez większego problemu ubita, bossami z OH nie było problemu, choć Orphan of Kos mi dupsko przetrzepał srogo :) Teraz jeszcze w NG++ cisnę żeby platynę wbić (ostatnie zakończenie mi zostało), mam urlop zaległy od 04.05. do może w końcu się zepnę i od razu na porządnie za DS wezmę :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

U mnie już NG+6 zaliczone :E 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NG+6? Oj widać, że na tych konsolach to posucha w grach :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, Kszyrztow napisał:

NG+6? Oj widać, że na tych konsolach to posucha w grach :E

Mam w co grać na pc.. DS jest na tyle dobrym tytułem że co jakiś czas odpale grę na weekend i przechodze kolejnego bossa.. każde kolejne przejście jest szybsze i to wciaga. :E Do innych gier nie wracam i zazwyczaj kiedy przejde dany tytuł to już do niego nie wracam.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, dawidoxx napisał:

Mam w co grać na pc.. DS jest na tyle dobrym tytułem że co jakiś czas odpale grę na weekend i przechodze kolejnego bossa.. każde kolejne przejście jest szybsze i to wciaga. :E Do innych gier nie wracam i zazwyczaj kiedy przejde dany tytuł to już do niego nie wracam.

Dobra gra, sam bym w nia popykal w NG ale ledwie mi czasu starcza na nowe tytuly. I tak jak mowisz, jak juz ja znasz to szybko sie leci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...