Skocz do zawartości
Jaycob

Kena: Bridge of Spirits

Rekomendowane odpowiedzi

 

Cytat

 

Kena, a young Spirit Guide, travels to an abandoned village in search of the sacred mountain shrine. She struggles to uncover the secrets of this forgotten community hidden in an overgrown forest where wandering spirits are trapped.

 

Kena: Bridge of Spirits is a story-driven action adventure set in a charming world rich with exploration and fast-paced combat. Players find and grow a team of tiny spirit companions called the Rot, enhancing their abilities and creating new ways to manipulate the environment.

 

https://www.emberlab.com

 

Cytat

Przygodowa gra akcji, w której przemierzamy barwną, fantastyczną krainę, walcząc z przeciwnikami i rozwiązując zagadki środowiskowe. W Kena: Bridge of Spirits tytułowa dziewczyna i towarzyszące jej duszki zwane Rot starają się rozwikłać tajemnicę upadku wioski protagonistki.

- GOL

 

Mnie to coś zainteresowało. Bardzo piękna gra się zapowiada. Lubię takie bajkowe klimaty.

Wygląda czarująco!

 

pobrany-plik-1.png

pobrany-plik-2.png

pobrany-plik-3.png

 

 

49995587298-f3181680a2-k.jpg

49996107876-03c495a516-k.jpg

 

3.png

4.png

5.png

 

Kena-Bridge-of-Spirits-Announcement-Trailer-PS5-1.gif

PKSp4Ds.gif

piIOKtm.gif

 

 

Tytuł dostępny będzie jako czasowy ex PlayStation5, a także na PlayStation 4 i PC jako czasowy ex sklepu Epic Games. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe dziewczynki i słodkie stworki. Jeśli reinkarnacja istnieje i kiedyś znów będę miał mniej niż 10 lat, to biere w ciemno :thumbup::E.

Edytowane przez Kelam
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale w moim przypadku najmarniej musiałoby wejść po setce na każdą nogę, żebym dał radę ogrywać takie klimaty dłużej niż 20 sekund :E. I tak co godzinę. Szkoda zdrowia :P.

Edytowane przez Kelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się też podoba, przynajmniej z tego co pokazali teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, ale w moim przypadku najmarniej musiałoby wejść po setce na każdą nogę, żebym dał radę ogrywać takie klimaty dłużej niż 20 sekund :E. I tak co godzinę. Szkoda zdrowia :P.

 

Łojezuu...ależ Ty poważny. :P

 

No właśnie, oby tego nie schrzanili i nie anulowali. Na Biomutant też czekam i doczekać się nie mogę. Z tego co wiem to jest to debiutancki projekt tego studia, ale jak na razie wrażenie pozostawia bardzo pozytywne. Poza tym stronka im nie wyrabia. :E Ale chyba dobrze, bo zainteresowanie musi być spore. ;)

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się też podoba, przynajmniej z tego co pokazali teraz.

Też mi się podoba. Zdziwiony tylko jestem że ma trafić na PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że to chociaż cRPG, ale to zwykłe TPP, to meh.

Główną bohaterką gry Kena: Bridge of Spirits jest dziewczyna imieniem Kena, która wyrusza w niebezpieczną podróż, by odkryć tajemnicę stojącą za upadkiem jej wioski. Protagonistka nie jest sama, gdyż towarzyszą jej duszki znane jako Rot, które pomagają w owej trudnej przeprawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych tytułów z prezentacji. Ma wyczuwalnie coś z ICO/SotC, troszkę tajemniczości i klimatu, ale w lżejszej konwencji, na pewno jest ciekawie i to się ceni :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda jak Horizon dla młodszych graczy.

 

Update: gra wyjdzie też na PS4, zaś na PC jest ekskluzywem (czasowym?) dla Epica.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasowy ex dla PS5 i czasowy ex dla Epica? Grubo. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że to chociaż cRPG, ale to zwykłe TPP, to meh.

W sumie to jeszcze nie wiadomo co to będzie. Będziesz mógł eksplorować świat, werbować swoją drużynę, ta broń jaką będzie używać protagonistka będzie się przekształcała w inne bronie. Nie wykluczone, że z dodatkowymi skillami. Także jakieś tam elementy RPG raczej będą. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że tej gry ma nie być na Xboxie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indeed.

Ale gruby i wygląda jak AAA :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ten Epic... Czy naprawdę będę zmuszony założyć tam konto? Ech, to już mogłem od początku darmówek nałapać...

Gdyby EA albo Ubi chciało robić prawdziwą konkurencję dla Steam to pewnie dla Epic nie byłoby już miejsca, a tak? Origin niby sprzedawał jakieś gry third-party ale teraz to już dawno i nieprawda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indeed.

Git, na prawdę podoba mi się gierka, niby taka dla dzieci, ale graficznie, do tego jest jakaś akcja, jest mega. Jak kupię RTX to raczej na PS4 nie będę jej brać, a z kupnem PS5 to ja poczekam, nie śpieszy mi się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znowu ten Epic... Czy naprawdę będę zmuszony założyć tam konto? Ech, to już mogłem od początku darmówek nałapać...

Gdyby EA albo Ubi chciało robić prawdziwą konkurencję dla Steam to pewnie dla Epic nie byłoby już miejsca, a tak? Origin niby sprzedawał jakieś gry third-party ale teraz to już dawno i nieprawda...

Już dawno powinieneś to zrobić i nie tylko dla tego że rozdają często dobre gierki. Ostatnio tam kupiłem Disco Elysium w promo + kupon zniżkowy wychodziło ~65zeta.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gruby i wygląda jak AAA :o

Indeed, nie indyk. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dawno powinieneś to zrobić i nie tylko dla tego że rozdają często dobre gierki. Ostatnio tam kupiłem Disco Elysium w promo + kupon zniżkowy wychodziło ~65zeta.

Ja mam tylko do darmowych gier konto, założone w czasie Unreal Tournament 4 alpha. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę na premierę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda przyjemnie i niewiele więcej zainteresowania jestem w stanie z siebie wykrzesać. Bardziej przypomina produkcję pod jakieś abo niż tytuł do kupienia na premierę w pełnej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania na PC:

 

Minimalne wymagania sprzętowe:

 

System operacyjny: 64-bitowy system Windows 7/8.1/10

Procesor: AMD FX-6100/Intel i3-3220 lub odpowiednik

Pamięć: 8 GB RAM

Karta grafiki: AMD Radeon HD 7750/NVIDIA GeForce GTX 650 lub odpowiednik

Wolne miejsce na dysku: 25 GB

 

Rekomendowane wymagania sprzętowe:

 

System operacyjny: 64-bitowy system Windows 7/8.1/10

Procesor: AMD Ryzen 7 1700/Intel i7-6700K lub odpowiednik

Pamięć: 16 GB RAM

Karta grafiki: AMD RX Vega 56/NVIDIA GTX 1070 lub odpowiednik

Wolne miejsce na dysku: 25 GB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...