Skocz do zawartości
Jaycob

Kena: Bridge of Spirits

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd macie te czasy grania? Nikt o tym nigdzie nie wspominał i deweloperzy także. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był ex na PS5 to już by dostał 11/10 nawet za cenę 359zł za 6h grania. :E?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyko tyle, że jest krótka. Ja czytałem gdzieś, że na 9-10h, ale także bez źródła. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do czasu na jej ukończenie to nawet twórcy się na twitterze wypowiadali, że to taki tytuł na weekend. Ja dalej czekam, będzie idealna gierka na końcówkę lata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bacznie przyglądam się tej grze, aczkolwiek nie mam żadnych oczekiwań żeby nie skończyło się jak z Biomutantem - którego połowa grających ukończyła a druga połowa porzuciła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Element Wojny napisał:

Bacznie przyglądam się tej grze, aczkolwiek nie mam żadnych oczekiwań żeby nie skończyło się jak z Biomutantem - którego połowa grających ukończyła a druga połowa porzuciła.

W obecnych czasach to i tak duzy wyczyn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Element Wojny napisał:

Bacznie przyglądam się tej grze, aczkolwiek nie mam żadnych oczekiwań żeby nie skończyło się jak z Biomutantem - którego połowa grających ukończyła a druga połowa porzuciła.

30% graczy tylko kończy gry. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

30% graczy tylko kończy gry. 

Smutne ale prawdziwe. Piłeczka jest jednak po stronie twórców by tworzyć ciekawe gry których nikt nie będzie porzucać - przykładowo jestem po kolejnej sesji z Greedfall i męczy mnie już trochę ta gra; questy poboczne porobiłem na chwilę obecną wszystkie, jadę fabułę główną ale questy są tu tak sztucznie przedłużane że można och..jeć - co rusz gdzieś idę i i jak już docieram nagle ktoś sobie przypomina że jednak coś trzeba przynieść, z kimś jeszcze pogadać albo coś zrobić. Ch... że mogłem to wszystko zrobić jeszcze przed wyruszeniem...

Godzinę temu, ODIN85 napisał:

To gra na 5h więc wątpie żebyś nie dał rady skończyć.

5h ? W niejednej grze tyle to ja ogrywam prolog... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5h? Odin wziął sobie ten czas z tyłka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mówiłem z tyłka. Nie ma tam wzmianki o 5h. Twórcy nie określi jasno jaki to będzie czas, tylko tyle, że "Depends on your playing style, but you should be able to complete the game over a weekend". 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dzisiejszego artykułu: 

It is difficult to say exactly how long Kena: Bridge of Spirits will end up being based on Ember Labs statement. It can be close to 25 hours with some extra content, or it can be a flat 15 hours, which would be comfortable for most players – children and adults – to complete in a single weekend. In any case, it is nice to see such a high-profile game adopting both shorter playing time along with its convincing history, as well as a cheaper price tag.

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, ODIN85 napisał:

Cena sugeruje krótką grę.

Nigdy nie sugeruj się ceną. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
54 minuty temu, Element Wojny napisał:

Smutne ale prawdziwe. Piłeczka jest jednak po stronie twórców by tworzyć ciekawe gry których nikt nie będzie porzucać - przykładowo jestem po kolejnej sesji z Greedfall i męczy mnie już trochę ta gra; questy poboczne porobiłem na chwilę obecną wszystkie, jadę fabułę główną ale questy są tu tak sztucznie przedłużane że można och..jeć - co rusz gdzieś idę i i jak już docieram nagle ktoś sobie przypomina że jednak coś trzeba przynieść, z kimś jeszcze pogadać albo coś zrobić. Ch... że mogłem to wszystko zrobić jeszcze przed wyruszeniem...

Ja tu nie widzę nic smutnego, dla mnie normalne, że tak wyglądają średnie statystyki.

Sam kupuję gry często po czasie czy w jakichś bundlach (np. humble) czy promocjach, wcale nie koniecznie z zamiarem ich przejścia szczególnie, że w pakietach nieraz dostaje kilka gierek, a głównie interesuje mnie jedna czy dwie z nich, ale po prostu jak nawija się gierka/gierki po czasie w promo za grosze, to bierę. Coś tam przejdę coś tam tylko zobaczę.

Do tego nie raz zdarzało mi się kupować drugi raz te same gierki, które już przeszedłem np. na PC na konsole bo trafiły się w dużych promocjach, a ja sobie chciałem zobaczyć jak śmigają na konsoli na własne oczy zamiast porównań youtube. Tak samo w drugą stronę np. takiego Days Gone ograłem i nawet z platynowałem na PS, a na PC kupiłem, bo to świetna gra i sobie pogrywam w wolnych chwilach w znacznie lepszej oprawie od czasu do czasu, ale czy skończę drugi raz i kiedy to jedna wielka niewiadoma. Ale w statach będzie wisiało i to długo na steam, że gra nie skończona :E Gdzie ja ją sobie zrobiłem na maxa na konsoli :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się interesujesz technicznymi aspektami poszczególnych wydań gry i porównaniami to nie jest strata kasy. Po prostu sam sobie oglądasz i porównujesz na własnym monitorze co jak działa i wygląda :D Takie hobby :E

 

Jeszcze taka ciekawostka. Przyznam się bez bicia nie ograłem RDR 2 do dziś na PC i zaniżam statystyki :E No, ale ograłem na PS4 i to pewnie z ~97% pobocznych aktywności.

Ale na PC nie mogę do dziś przełamać pewnego momentu fabularnego i pchnąć fabuły dalej do końca. Mega mi się podoba klimat RDR2, mega mi się podoba gra, ale jak nadchodzi moment gdzie Arthur zaczyna "słabnąć" to do dziś nie przepchnąłem dalej :E A nagrane jak na screenie i gra na PC nie skończona ?

46YWs6g.png

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super...

21 września, dobrze, że to będzie krótka gra, zdąży się przejść przed premierą Diablo 2 Resurreceted dwa dni później :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja chyba na ten termin to wybiorę Diablo, bo 2 gry na premierę w 1 msc to trochę dla mnie za dużo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 12.06.2020 o 06:42, Stjepan napisał:

Myślałem że to chociaż cRPG, ale to zwykłe TPP, to meh.

Główną bohaterką gry Kena: Bridge of Spirits jest dziewczyna imieniem Kena, która wyrusza w niebezpieczną podróż, by odkryć tajemnicę stojącą za upadkiem jej wioski. Protagonistka nie jest sama, gdyż towarzyszą jej duszki znane jako Rot, które pomagają w owej trudnej przeprawie.

a po cholerę jakieś dodatkowe odrywacze od gameplayu ? Nigdy tego nie rozumiałem: przecież im bardziej gra jest w RPG tym bardziej mamy odrywanie od gameplayu. Przerywamy na jakieś statystyki, jakieś roszady, opcje, levelowanie. Na cholerę mi/Ci to w takiej grze ? 

W dniu 12.06.2020 o 09:55, Jaycob napisał:

W sumie to jeszcze nie wiadomo co to będzie. Będziesz mógł eksplorować świat, werbować swoją drużynę, ta broń jaką będzie używać protagonistka będzie się przekształcała w inne bronie. Nie wykluczone, że z dodatkowymi skillami. Także jakieś tam elementy RPG raczej będą. ;)

Oby z tą drużyną było Twoim wymysłem. Inaczej cały czas pryśnie.

Edit - Na szczęście nigdzie nie ma o tym info. Uff, już się bałem. Nie nawidzę gier taktycznych gdzie odpowiadamy za więcej niż jednego bohatera. 

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak będzie polska wersja czy eng? :D 

Edytowane przez dawidoxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na epic nie ma pl więc raczej lipa 

Wersje językowe
  • DŹWIĘK: angielski
  • NAPISY: angielskie, chińskie (uproszczone), francuskie, włoskie, niemieckie, japońskie, koreańskie, hiszpańskie (Hiszpania), chiński (tradycyjny)

Nawet ruskiego nie dali.. więc nie ma co liczyć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na portfel :E 

Nie gadaj że cofasz preodera bo nie ma polskich napisów :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że bardzo przypomina obie części Alice. To może być na prawdę najlepsza gra roku zaraz po Atomic Heart....zakładając, że ten wyjdzie w tym roku (gol sobie w AH napisał 2022, choć nigdzie tego nie potwierdzono)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...