Skocz do zawartości
Jaycob

Kena: Bridge of Spirits

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Pavel87 napisał:

Myślę, że mimo wszystko miliardy ludzi nie czekają na tę grę, to i szału recenzji przedpremierowych nie ma, no chyba, że żadna redakcja nie dostała produktu do recenzji, bo mogą jeszcze przełożyć premierę :D

Ja czytałem, że przejście zajmie 5-6 godzin, czyli niektórym dłużej się może gra ściągać niż w nią będą grać :D

Jakiś recenzent przyznał że nie dostał kopii bo rok temu napisał artykuł o problemach w studiu :D 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
39 minut temu, Element Wojny napisał:

Dzień do premiery i zero recek, na Resetera (wiem wiem) jeden z modów napisał że gra jest na 8-12h w zależności kto jak gra. 

No to u ODIN85 i jego stylu gry będzie pewnie na 6h :E

58 minut temu, Element Wojny napisał:

I tak karają i karają a Ci płacą karę i mają to w dupie - regulamin jaki był taki jest i zmieniać go nie zmieniają. 

No a jak ?

39 minut temu, lukadd napisał:

Corle raczej na pewno zrobi napisy do swojej wersji youtube. Więc Odin spokojnie ogra.

 

Znamy się z Corle i on się w takie rzeczy nie bawi a przynajmniej nie bawił wcześniej 

35 minut temu, AdRjiaN napisał:

130zl za 8h grania to tak nie bardzo chyba ?

Pytanie na ile gra będzie dobra?

32 minuty temu, Pavel87 napisał:

Myślę, że mimo wszystko miliardy ludzi nie czekają na tę grę, to i szału recenzji przedpremierowych nie ma, no chyba, że żadna redakcja nie dostała produktu do recenzji, bo mogą jeszcze przełożyć premierę :D

 

 

Aż podejrzane to jest a gra po drodze miała też problemy 

45 minut temu, Jaycob napisał:

Spoko Odin ogarnie w 4h. 

To szybko pudełko z grą będzie na OLX, może w dobrej cenie tym razem wystawi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie o czym jest ta gra? Tak patrze na te gameplaye to sam nie wiem. 
Nie chce się naciąć jak z Biomutant gdzie kupili mnie oprawą a gra po kilku godzinach dla mnie okazała się grą dla dzieci. 
Tutaj biegamy tą laska i co? Te krainy będą zróżnicowane czy głównie ten las?

No i ta walka też jakaś taka prosta się wydaje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Userkamil napisał:

W sumie o czym jest ta gra? Tak patrze na te gameplaye to sam nie wiem. 

O dziewczynce i "Muminkach"  :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro Biomutant jest grą "dla dzieci" to w Kenie raczej nie Masz czego szukać ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no bardziej mi chodzi do czego byście to porównali?

Będą tam jakieś zagadki i bardziej zróżnicowane lokacje?

Ta walka na gameplayach też chyba jakaś zaawansowana nie jest. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, Userkamil napisał:

Nie no bardziej mi chodzi do czego byście to porównali?

Będą tam jakieś zagadki i bardziej zróżnicowane lokacje?

Ta walka na gameplayach też chyba jakaś zaawansowana nie jest. 

To taka przygodowa gra dla nastolatków o wielkiej tajemnicy związanej z leśną knieją, w której owa Kena żyje. Oczywiście jako, że kiedyś byłem nastolatkiem z podobnymi problemami i łukiem, to zamierzam to ograć :D ja po latach wyszedłem z lasu, może Kenie też się uda ;) aczkolwiek nie sądzę żebyśmy zobaczyli w tej grze coś więcej niż las ;)

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Godzinę temu, AdRjiaN napisał:

130zl za 8h grania to tak nie bardzo chyba ?

I tak dobrze. RE8 kosztował koło 300zł na premierę za 8h grania.

Ja czekam na recki bo gra mi się podoba ale jak to tylko 8h.....

Pewnie niedługo będzie można liczyć na promocje albo jakiś kupon z epica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wompierz napisał:

I tak dobrze. RE8 kosztował koło 300zł na premierę za 8h grania.

Z tego co pamiętam to ~250 na steam. A w innych sklepach globalne klucze po ~170-180 jakoś były.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, Userkamil napisał:

W sumie o czym jest ta gra?

Cytat

 

Who Is Kena?

Kena (pronounced “kay-na”) is a young spirit guide and the hero of the adventure. She’s responsible for helping troubled spirits transition peacefully into the afterlife. When someone dies with unresolved problems or traumas, their spirit can become trapped between the realms of the living and the dead. Lingering ghosts may cause trouble for living people, so Kena helps solve whatever issues they have to ensure a pleasant trip to the next life. Kena is also the only person capable of cleansing an all-consuming blight that gradually overtakes the world.

What's The Story?

Believe it or not, we still don’t know a ton about Kena’s plot outside of its setup. Kena travels to an abandoned village far from her homeland in search of a sacred mountain shrine. The surrounding land is suffering from a mysterious curse that turns corrupted spirits into dangerous monstrosities. She’s the only one who can cure it and sets out to do just that.  

What Kind Of Game Is It? 

Kena is a third-person action-adventure game. Combat involves executing basic melee combos of light and heavy attacks using Kena’s magic staff. She can also turn her staff into a spirit bow for a ranged offense. Kena also boasts an arsenal of spirit abilities, such as the pulse bubble that can parry incoming attacks, and she can conjure a spirit dragon to provide extra combat muscle. Outside of battle, players climb, shimmy, and jump around their surroundings in a manner similar to the Uncharted series while also solving environmental puzzles to access new areas. Kena can also use her powers to purify paths blocked by corrupted growth. You'll also help restless souls find peace by curing whatever ails them while gradually rebuilding and repopulating the abandoned village, which serves as your hub area. 

Is Kena Set In A Big Open-World? 

Nope. Former Game Informer editor Jeff Cork best summarized Kena’s world design as “wide linear” in our cover story. You’ll follow a clear critical path but can branch off to explore alternate routes that may lead to goodies such as hidden Rot. 

How Long Is Kena And How Much Does It Cost?

Ember Labs has stated that Kena takes between 8-10 hours to finish and closer to 12 hours for completionists. The budget price reflects that scope at $39.99 across all platforms. There’s also a $49.99 Deluxe Edition. 

 

https://www.gameinformer.com/preview/2021/09/15/everything-we-know-about-kena-bridge-of-spirits

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Userkamil napisał:

W sumie o czym jest ta gra? Tak patrze na te gameplaye to sam nie wiem. 
Nie chce się naciąć jak z Biomutant gdzie kupili mnie oprawą a gra po kilku godzinach dla mnie okazała się grą dla dzieci. 
Tutaj biegamy tą laska i co? Te krainy będą zróżnicowane czy głównie ten las?

No i ta walka też jakaś taka prosta się wydaje. 

Kena it is likely to be rated PEGI 12 and ESRB EVERYONE 10+.

No to raczej będzie gierka dla dzieci :) Główny zły wyjdzie z lasu i powie "JESTEM ZŁY", a Ty go wtedy kijkiem ! :rotfl:

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórych starych dziadów z tego forum poważnie zaorało na umyśle - albo jakieś anime dziewczynki albo gry dla dzieci z biegającym dzieciaczkiem po lesie czy zmutowaną myszą z wielkim mieczem. Serio aż tak źle z niektórymi i brakuje gier do grania? :E 

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest nie tak w tego typu grach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, lis22 napisał:

A co jest nie tak w tego typu grach?

Chyba chodzi mu o to że to gra dla... dzieci. O ile Biomutant to można było jeszcze nazwać grą dla nastolatków, tutaj mamy chyba do czynienia z produktem dla młodszych graczy. 

Edytowane przez Element Wojny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale czy w takim razie gra w Spyro, Crasha czy Ratcheta to dyshonor bo to gry "dla dzieci" a My jesteśmy już za starzy?

Osobiście bardzo dobrze się bawię w takich tytułach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Element Wojny napisał:

Chyba chodzi mu o to że to gra dla... dzieci. O ile Biomutant to można było jeszcze nazwać grą dla nastolatków, tutaj mamy chyba do czynienia z produktem dla młodszych graczy. 

Na GOLu była "opinia" jednego z redaktorów jak można to tak nazwać że za mało jest gier dla "starych dziadów" ja się z tym zgadzam, gdzie jest przemoc, wyuzdany seks, narkotyki, alkohol itd. Czemu kiedyś można było zrobić takiego SOFa, Maxa Payne, a teraz nawet w takim Deadloop nawet flaków i krwi nie ma.

Edytowane przez Stjepan666
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lis22 napisał:

Ok, ale czy w takim razie gra w Spyro, Crasha czy Ratcheta to dyshonor bo to gry "dla dzieci" a My jesteśmy już za starzy?

Osobiście bardzo dobrze się bawię w takich tytułach.

Tylko ze jak by nie zrobili remasterów tych gier, to dzisiejsze pokolenie nie wiedziało by co to Crash, Spyro... pozatym to są gry dużo trudniejsze niż te co teraz mamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Na GOLu była "opinia" jednego z redaktorów jak można to tak nazwać że za mało jest gier dla "starych dziadów" ja się z tym zgadzam, gdzie jest przemoc, wyuzdany seks, narkotyki, alkohol itd. Czemu kiedyś można było zrobić takiego SOFa, Maxa Payne, a teraz nawet w takim Deadloop nawet flaków i krwi nie ma.

No Widzisz, ja nie jestem fanem wyuzdanego sexu czy narkotyków w grach wideo, np. gry od Rockstar mnie męczą, gdyż zawsze gramy tym złym a taki RDR aż się prosi o jakiegoś szeryfa. Osobiście wolę grać tymi dobrymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Stjepan666 napisał:

Na GOLu była "opinia" jednego z redaktorów jak można to tak nazwać że za mało jest gier dla "starych dziadów" ja się z tym zgadzam, gdzie jest przemoc, wyuzdany seks, narkotyki, alkohol itd. Czemu kiedyś można było zrobić takiego SOFa, Maxa Payne, a teraz nawet w takim Deadloop nawet flaków i krwi nie ma.

Z takich gier był jeszcze Manhunt, to juz jest prawdziwy klasyk, w dzisiejszych czasach taka gra by była zaraz ocenzurowana.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lis22 napisał:

No Widzisz, ja nie jestem fanem wyuzdanego sexu czy narkotyków w grach wideo, np. gry od Rockstar mnie męczą, gdyż zawsze gramy tym złym a taki RDR aż się prosi o jakiegoś szeryfa. Osobiście wolę grać tymi dobrymi.

Możesz grać dobrym i się seksić z panienkami w klubie co za problem, teraz jest wszystko takie plastelinowe i kreskówkowe dla dzieci, gram w Max Payne 3 ale ta gra jest dobra, ma ciężki klimat, upadły bohater wstaje z kolan w brutalnej rzeczywistości, jak strzelam to widać jak gościowi nabój przebija czaszkę, do tego cięty język, a nie jakieś gadki dla 5 latków idź ratować świat itd.

4 minuty temu, rambek911 napisał:

Z takich gier był jeszcze Manhunt, to juz jest prawdziwy klasyk, w dzisiejszych czasach taka gra by była zaraz ocenzurowana.

Pewnie tak.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By nie było gadki, że gry są złe i żeby przypadkiem dzieciak później nie wylazł na ulicę i mordował ludków ?

Nawet w doomie piłujesz i kolorowe cukiereczki wyskakują :szczerbaty:

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no każdy gra w to co lubi, ja jednak wolę gry w których są nieco inne aktywności niż strzelanie z łuku do tarczy czy głaskanie zwierzątek...

25 minut temu, lis22 napisał:

Ok, ale czy w takim razie gra w Spyro, Crasha czy Ratcheta to dyshonor bo to gry "dla dzieci" a My jesteśmy już za starzy?

Nie wiem, w żaden z podanych przez Ciebie tytułów nie grałem. 

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, rambek911 napisał:

Z takich gier był jeszcze Manhunt, to juz jest prawdziwy klasyk, w dzisiejszych czasach taka gra by była zaraz ocenzurowana.

Manhunt był genialny, bardzo mi się tak gra podobała, było trochę grozy ale i trzeba było trochę pomyśleć żeby przeżyć. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zaczynałem od Crasha, Spyro czy Medievila na PlayStation i nadal lubię takie gry ( choć tak na prawdę zaczynałem od Pegasusa, od Big Noise, Dizzy, Micro Mashines i czołgów ), na PC to były głównie RPG, RTSy i FPSy. Ogólnie, lubię większość gatunków, no może poza MMO i niektórymi sportowymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...