Skocz do zawartości
Jaycob

Kena: Bridge of Spirits

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, sideband napisał:

By nie było gadki, że gry są złe i żeby przypadkiem dzieciak później nie wylazł na ulicę i mordował ludków 

 

W sumie racja. Niech gówniaki mają coś stosownego dla siebie i nie łupią w doomy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli chcielibyście, żeby wszystkie gry były takie same, pod Was ;)

Bardzo dobrze, że są różne gry, pod różnych odbiorców, nie każda gra musi oferować krwawą rozwałkę, żeby była fajna, są gry bez kwi i flaków, które są fajne, np: Prince of Persja Sands of Time i reboot z 2008 roku, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, ODIN85 napisał:

Jakoś o granie w Mario nikt się nie czepia starych koni?

Bo stare konie na mario się wychowywały. Mario to "ich" gra.
Podobnie jak ruskie maszynki w wilkiem i zającem łapiącym jejeczka.
To nasz bastion! Retro... :)

Ale 50latek grający w dziewusię z pokemonkami osadzoną w dzisiejszej estetyce growej, to IMO nie to samo, co pykanie tego samego dziada w mario ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

 ruskie maszynki w wilkiem i zającem łapiącym jejeczka.
To nasz bastion! Retro... :)

 

Było grane ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, lis22 napisał:

Ok, ale czy w takim razie gra w Spyro, Crasha czy Ratcheta to dyshonor bo to gry "dla dzieci" a My jesteśmy już za starzy?

Osobiście bardzo dobrze się bawię w takich tytułach.

Daj spokój z tymi spleśniałymi już forumowymi grzybami. Dla nich najlepiej, aby gry były szare, bure i ponure. Wtedy gra jest dobra. :E  Dobrze, że wychodzą takie gry jak te co wymieniłeś + Kena, bo po roku grania w "ich" preferencje można było by popełnić seppuku, a przynajmniej mieć depresje. :E 

2 godziny temu, JeRRy_F3D napisał:

 50latek grający w dziewusię z pokemonkami osadzoną w dzisiejszej estetyce growej, to IMO nie to samo, co pykanie tego samego dziada w mario ;)

Ciekawe co na to gracze Nintendo. Jakoś podróżując pkp nie zauważyłem, aby grały w nie same dzieci, gdzie w produkcjach od N przeważa Mario.

 

  quote-when-i-was-ten-i-read-fairy-tales-

 

4 godziny temu, Stjepan666 napisał:

a teraz nawet w takim Deadloop nawet flaków i krwi nie ma.

bullshit-meme.jpg

Deathloop*

Jest krew, jest ucinanie głów, jest wulgarny soczysty język (polecam polski dubb) i sprośne teksty. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Jaycob napisał:
8 minut temu, Jaycob napisał:

Ciekawe co na to gracze Nintendo. Jakoś podróżując pkp nie zauważyłem, aby grały w nie same dzieci, gdzie w produkcjach od N przeważa Mario.

 

Ja nie mam z tym problemów ;).
Gorzej gdy zarywasz noce i zerknie przez ramię... żona na przykład.
Jak rypiesz w Wiedźmina, to ciut inaczej to wygląda, niż jak zarywasz nockę dla mario albo innej keny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale dlaczego? :D Czym się różni wymachiwanie mieczem w Nekkery, a wymachiwanie kijkiem czy co tam ma w jakieś inne stworki. :E :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaycob napisał:

No, ale dlaczego? :D Czym się różni wymachiwanie mieczem w Nekkery, a wymachiwanie kijkiem czy co tam ma w jakieś inne stworki. :E :D 

Dla mnie tym samym, co wjazd do sypialni w stroju policjanta vs ten sam wjazd do sypialni w stroju... Teletubisia ;)

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Gorzej gdy zarywasz noce i zerknie przez ramię... żona na przykład.
Jak rypiesz w Wiedźmina, to ciut inaczej to wygląda, niż jak zarywasz nockę dla mario albo innej keny ;)

To spróbuj jej wytłumaczyć w co grasz jak masz odpalonego jrpg'a gdzie w tle latają nastolatki że tak powiem bardzo skąpo ubrane. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli sie musicie przed zonami/dziewczynami tlumaczyc w co gracie to gratuluje :lol2: 

  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Element Wojny napisał:

To spróbuj jej wytłumaczyć w co grasz jak masz odpalonego jrpg'a gdzie w tle latają nastolatki że tak powiem bardzo skąpo ubrane. 

Ja przy mojej łowię właśnie ryby w Arise, a że w nad wodą fajny klimacik to Kisara pomyka w skąpym 2 częściowym stroju kąpielowym :E

Jak coś jej się nie podobało to skórowanie zwierząt w RDR2, ale też się przyzwyczaiła do tego, że aby była skórka i mięsko to inaczej się nie da.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wielu pań to przejaw kryzysu wieku średniego gdy widzą że ich mężowie grają w gry w które powinny grać ich dzieci. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Dla wielu pań to przejaw kryzysu wieku średniego gdy widzą że ich mężowie grają w gry w które powinny grać ich dzieci. 

Delikatnie ująwszy.

3 minuty temu, amsztel napisał:

Jesli sie musicie przed zonami/dziewczynami tlumaczyc w co gracie to gratuluje :lol2: 

Nie musimy, ale było pytanie dlaczego, to i odpowiedź padła. ;)
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lukadd napisał:

Ja przy mojej łowię właśnie ryby w Arise, a że w nad wodą fajny klimacik to Kisara pomyka w skąpym 2 częściowym stroju kąpielowym :E

Ja mam Kisarę w stroju Samuraja który jest nieco odsłaniający i widziałem że żona mi od czasu do czasu spogląda na monitor w co ja tam pogrywam. Miałem krótką dyskusję w tym temacie na etapie gry w Replicanta gdy mi na ekranie biegała pół naga Kaine :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Element Wojny napisał:

Dla wielu pań to przejaw kryzysu wieku średniego gdy widzą że ich mężowie grają w gry w które powinny grać ich dzieci. 

Jak nie znają i nie rozumieją gier to być może. Moja żona też czasami gra i też zdarza jej się grywać w gierki "dla dzieci" Jak giera dobra i sprawia fan to dla czego nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nawet nie rozumiem w jaki sposob klasyfikujecie gry dla dzieci ;) W sumie to nie chce wiedziec, bo wtedy moze faktycznie z was wyjsc kryzys wieku sredniego :D 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, lukadd napisał:

Jak nie znają i nie rozumieją gier to być może. Moja żona też czasami gra i też zdarza jej się grywać w gierki "dla dzieci" Jak giera dobra i sprawia fan to dla czego nie.

Moja akurat jest totalnie anty na gry, dla niej to strata czasu, zabawa dla dużych chłopców którzy nie wyszaleli się w młodości ;) 

Pamiętam jak żałowała że mi kupiła PS3 lata temu (nie wiedziała co czyni) a potem do telewizora nie mogła się dopchać bo ja ciągle na multi z kolegami :rotfl:

Eh to były czasy, żadnych dzieci, tylko praca dom żona i mnóstwo wolnego czasu...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kobiet wszystkie gry są dla dzieci, spędzając czas przy kompie, konsoli marnujesz czas, gdy przecież mógłbyś zrobić coś pożytecznego, dorosłego na przykład tak jak one siedzieć przed telewizorem cały dzień i oglądać każdy badziewny serial, reality show w tv :lol2:

  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, Element Wojny napisał:

Ja mam Kisarę w stroju Samuraja który jest nieco odsłaniający i widziałem że żona mi od czasu do czasu spogląda na monitor w co ja tam pogrywam. Miałem krótką dyskusję w tym temacie na etapie gry w Replicanta gdy mi na ekranie biegała pół naga Kaine :E

Pogadanka dydaktyczna z władzą zawsze w cenie ;)

8 minut temu, ditmd napisał:

Dla kobiet wszystkie gry są dla dzieci, spędzając czas przy kompie, konsoli marnujesz czas, gdy przecież mógłbyś zrobić coś pożytecznego, dorosłego na przykład tak jak one siedzieć przed telewizorem cały dzień i oglądać każdy badziewny serial, reality show w tv :lol2:

Niestety mechanika myślenia kobiet, jest taka sama. Ach... prawdziwy facet musi mieć hobby. Pod warunkiem, że nie jest niebezpieczne (sporty motorowe, bungi, i inne), niezbyt  drogie (jak poprzednio), niezbyt "niebezpieczne" - np. siłownia w otoczeniu panienek i niezbyt... absorbujące. Takie hobby 15 min / miesiąc - najlepiej podczas wizyty w kiblu, co by czasu nie marnować. Nawet kumple hobbyści garażowi miewają pogadanki o marnowaniu czasu. To co my tu o... graniu w gierki jak, smarkacze.  ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, ditmd napisał:

Dla kobiet wszystkie gry są dla dzieci, spędzając czas przy kompie, konsoli marnujesz czas, gdy przecież mógłbyś zrobić coś pożytecznego, dorosłego na przykład tak jak one siedzieć przed telewizorem cały dzień i oglądać każdy badziewny serial, reality show w tv :lol2:

O to to. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
32 minuty temu, amsztel napisał:

Ja nawet nie rozumiem w jaki sposob klasyfikujecie gry dla dzieci ;) W sumie to nie chce wiedziec, bo wtedy moze faktycznie z was wyjsc kryzys wieku sredniego :D 

Dopiero teraz się połapałeś? Tutaj czasami można poczuć się jak na zjazdach geriatrycznych :hahaha:

38 minut temu, ditmd napisał:

Dla kobiet wszystkie gry są dla dzieci, spędzając czas przy kompie, konsoli marnujesz czas, gdy przecież mógłbyś zrobić coś pożytecznego, dorosłego na przykład tak jak one siedzieć przed telewizorem cały dzień i oglądać każdy badziewny serial, reality show w tv :lol2:

To się da w prosty sposób wytłumaczyć 

Tp-R93t-DDXj-AJt5-Kx

  • Haha 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 godzin temu, AdRjiaN napisał:

130zl za 8h grania to tak nie bardzo chyba ?

Zależy, jeśli pod względem zawartości będzie na poziomie któregokolwiek Uncharted 1 - 3 to mi to w zupełności wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...