Skocz do zawartości
Jaycob

Kena: Bridge of Spirits

Rekomendowane odpowiedzi

Fani ładnych widoczków widzę :) 

No to dalej Panowie nie opierdzielać się, walić fotki do tematu ze zdjęciami !

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jaycob napisał:

napisał ten co leci fabułę od znacznika do znacznika. :E 

On poważnie tak gra czy beke sobie tylko ciśniecie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Userkamil napisał:

On poważnie tak gra czy beke sobie tylko ciśniecie? 

Definitywnie poważnie.

  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na wersje pudelkowa na ps5, przejdzie sie w 10h i papa :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beneath Worlds - 00:00

Saplings - 01:50

Befriending Spirits - 03:52

Kurulung - 06:13

Trapped Spirit - 08:05

Ascending the Mountain - 13:45

Kappa - Rozen - 17:42

Summit Trail - 21:26

Rusu's Council - 23:29

Tree Guardian - 26:24

Edytowane przez lis22
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch wjechał - 389 MB. :) 

Lista poprawek:
 

 

 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy punkt w poprawkach najwazniejszy :D 

@Jaycob nie ma co sie smiac :E do tej pory trzeba bylo korzystac ze screenow nVidii wiec zostawala nam na ekranie komenda wstawania :E 

Kena_Screenshot_2021.09.22_-_21.35.53.97

Edytowane przez amsztel
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za mało reakcji można dodać i nie wiedziałem co wybrać. :E Zgadza się to jest najważniejsza opcja w grze ten chillout z Rotami i "rodzinne" zdjęcia. :E 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, joloxx9 napisał:

Czekam na wersje pudelkowa na ps5, przejdzie sie w 10h i papa :D 

Chyba przy rushowaniu. Nie wiem jak niektórzy grają, jak ktoś przeszedł to w 8h i odkrył wszystko to czapki z głów.  Ja mam 14h i dotarłem [lekki spoiler] do drugiej krainy. Przy moim tempie to pewnie grę ukończę w 30h. :D 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Jaycob napisał:

Chyba przy rushowaniu. Nie wiem jak niektórzy grają, jak ktoś przeszedł to w 8h i odkrył wszystko to czapki z głów.  Ja mam 14h i dotarłem [lekki spoiler] do drugiej krainy. Przy moim tempie to pewnie grę ukończę w 30h. :D 

To pewnie ci sami ludzie, ktorzy Horizona "przechodza" w 30h i Wieska3 w 40h :lol2:

Ja mam w Kenie 12h i wlasnie podchodze do Corrupted Taro... Jego druga forma poki co mnie lekko przeraza :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uła Corrupted Taro, wspominam nie miło. :E  Good luck! :D 

 

Dobrze, ze grze nie ma jak Soulsach, że trzeba najpierw z 200m przejść i unikać mobki, aby dotrzeć do bossa, bo bym się poddał i zniżył poziom. Tutaj praktycznie od razu się jest przy arenie, a loading trwa sec. :) 

6 minut temu, amsztel napisał:

To pewnie ci sami ludzie, ktorzy Horizona "przechodza" w 30h i Wieska3 w 40h

Dokładnie także tego nie rozumiem. Gdzie tu satysfakcja. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potem wysyp opinii znafcuf: jaka suaba ta gra była i o wuj w niej chodziło bo nie wiem, no nuda generalnie zią :P 

Nieczytanie notatek, pomijanie przerywników i ogólnie bieg do przodu byleby skończyć jakby to były jakieś yebane wyścigi :E 

Podobny fenomen od dawna istnieje w oglądaniu filmów "na przewijaniu" - no początek niezły bo sporo akcji i wybuchy, potem gadali to przewijałem, potem fajny pościg i bzykanko to nawet cofnąłem, później znów przesunąłem do przodu bo zmuła i wiesz... tak jakoś kurła dziwnie się skończyło i nie rozumiem czemu ?

Edytowane przez lamparcicho
  • Like 1
  • Haha 5
  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaycob napisał:

Chyba przy rushowaniu. Nie wiem jak niektórzy grają, jak ktoś przeszedł to w 8h i odkrył wszystko to czapki z głów.  Ja mam 14h i dotarłem [lekki spoiler] do drugiej krainy. Przy moim tempie to pewnie grę ukończę w 30h. :D 

Ale czy w każdej grze trzeba odkrywać wszystko? Zazwyczaj część dodatkowej aktywności jest wrzucona na siłę w postaci pytajników (albo innego dziadostwa) i odkrywanie polega na bezmyślnym odhaczaniu rzeczy z listy do zrobienia. Maksowanie każdego tytułu to moim zdaniem nie jest zdrowe podejście (podobnie jak robienie speedrunów), bo zamiast grać w spokoju i cieszyć się grą człowiek cały czas myśli czy czegoś nie pominął ;) 

 

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jaycob napisał:

Chyba przy rushowaniu. Nie wiem jak niektórzy grają, jak ktoś przeszedł to w 8h i odkrył wszystko to czapki z głów.  Ja mam 14h i dotarłem [lekki spoiler] do drugiej krainy. Przy moim tempie to pewnie grę ukończę w 30h. :D 

Z tego co widzialem to w 10h robia ludzie gre na lajcie wiec na tym sie opieram, jak zejdzie 13h to nie widze wielkiej roznicy.

1 godzinę temu, amsztel napisał:

To pewnie ci sami ludzie, ktorzy Horizona "przechodza" w 30h i Wieska3 w 40h :lol2:

Ja mam w Kenie 12h i wlasnie podchodze do Corrupted Taro... Jego druga forma poki co mnie lekko przeraza :E

Nie kazdy lubi/chce robic wszystko na sile. 

Sa gry gdzie mam ochote robic poboczne questy, jak w wspomnianym wiesku, czy takim BG3. Ale sa tez gry, w ktorych zwyczajnie mi sie nie chce np cyberpunk, assasins creed. Gralem w ratcheta ostatnio i o ile gra spoko, to jakos nie czulem parcia zeby wszystko na sile zbierac, takie podejscie sprawiloby ze przechodzilbym jeszcze mniej gier, plus zwyczajnie byloby to dla mnie meczace. 

Edytowane przez joloxx9
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, slafec napisał:

Ale czy w każdej grze trzeba odkrywać wszystko? Zazwyczaj część dodatkowej aktywności jest wrzucona na siłę w postaci pytajników (albo innego dziadostwa) i odkrywanie polega na bezmyślnym odhaczaniu rzeczy z listy do zrobienia. Maksowanie każdego tytułu to moim zdaniem nie jest zdrowe podejście (podobnie jak robienie speedrunów), bo zamiast grać w spokoju i cieszyć się grą człowiek cały czas myśli czy czegoś nie pominął ;) 

 

No te bezsensowne znajdzki to i ja olewam, aczkolwiek wszystkie notatki itp. ktore daja nam informacje o swiecie zazwyczaj czytam.

Wiadomo kazdy gra jak lubi, dla wielu zrobienie platyny jest konieczne. Aczkolwiek kiedy ktos goni i olewa wszystkie dialogi i informacje fabularne a potem marudzi ze fabula kiepska to juz cos nie teges z taka osoba.

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że tutaj działa też efekt tego że wie się z jaką grą ma się do czynienia.

Ludzie grający w Wieśka, Valhallę czy inne tego typu gry wiedzą że mają do czynienia z produkcjami na wiele godzin. Dla wielu graczy w takich produkcjach w którymś momencie przychodzi znużenie, lekkie zmęczenie materiału i zaczyna się przeklikiwanie dialogów na szybko, omijanie co niektórych wrogów, szukanie skrótów itd. bo wiedzą że i tak jest jeszcze tego przed nimi od cholery więc jak potraktują po macoszemu ileś tam questów pobocznych to przecież nic złego się nie stanie, przed nimi XX kolejnych. 

Z drugiej zaś strony ludzie grający w taką Kenę słysząc że to gra na 8-10-12-14 godzin w życiu nie będą bawić się w takie przeklikiwanie na szybko czy omijanie czegokolwiek. Grają wolno, delektują się widoczkami, liżą ściany, sprawdzają każde zakamarki bo w głowie siedzi im że to krótka gra i nie chcą przez nią przebiec sprintem. To jednak też może prowadzić do lekkiego znużenia kiedy robi się wszystko byle tylko nie popchnąć za daleko fabuły głównej, bo przecież za rogiem może czaić się finał gry.

Najważniejsze to znaleźć złoty środek i grać tak jak się lubi. 

  • Like 5
  • Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam juz 16h nabite w Kenie i to zdecydowanie nie jest gra na 10h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, amsztel napisał:

Mam juz 16h nabite w Kenie i to zdecydowanie nie jest gra na 10h.

Ludzie spedzili w cyberpunku 150+ i  nie narzekaja, mnie zmeczyla po 20 wiec wiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ocena PcGamera 65/100 to jakiś żart :E Żeby u autora recenzji siedział 1650 to kolejny żart :E 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i 8GB RAM :E w 2021 roku :hahaha:

Edytowane przez amsztel
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, TheMr. napisał:

Ocena PcGamera 65/100 to jakiś żart :E Żeby u autora recenzji siedział 1650 to kolejny żart :E 

To już chyba lepiej ogrywać to na PS4PRO 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jak kto już ograł bo coś zbyt wiele osób się nie chwali a gra podobno miała być taka krótka ?

17 godzin temu, amsztel napisał:

Mam juz 16h nabite w Kenie i to zdecydowanie nie jest gra na 10h.

Też jestem tego zdania 

23 godziny temu, ODIN85 napisał:

To chyba nie ich wina że twórcy zrobili fabułę na tyle godzin i w tyle skończyli.

To słabo coś Ci idzie skoro też nie ukończyłeś w tyle ?

23 godziny temu, Jaycob napisał:

Chyba przy rushowaniu. Nie wiem jak niektórzy grają, jak ktoś przeszedł to w 8h i odkrył wszystko to czapki z głów.  Ja mam 14h i dotarłem [lekki spoiler] do drugiej krainy. Przy moim tempie to pewnie grę ukończę w 30h. :D 

Czyli wychodzi na to że gra jednak starczy na więcej niż te 8h ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, azgan napisał:

No i jak kto już ograł bo coś zbyt wiele osób się nie chwali a gra podobno miała być taka krótka ?

Też jestem tego zdania 

To słabo coś Ci idzie skoro też nie ukończyłeś w tyle ?

Jak Odin gdzieś zabłądził w tej korytarzówce i do teraz nie wie jak wyjść ? ale wstyd się przyznać ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, azgan napisał:

Czyli wychodzi na to że gra jednak starczy na więcej niż te 8h 

Na najłatwiejszym poziomie chyba, bez szukania znajdziek itd to możliwe, że tak. Ja mam 23h i dotarłem dopiero do ostatniej chyba już krainy. 

Z tym, że ja gram na expercie, powtarzam przynajmniej raz walkę z bossem (niektóre są dość długie), do tego zwiedzam ten świat, rozwiązuje puzzle czy szukam miejsc na medytacje, bo bez większego paska życia było by o wiele ciężej. 

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...