Skocz do zawartości
Jaycob

Kena: Bridge of Spirits

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, Jaycob napisał:

Na najłatwiejszym poziomie chyba, bez szukania znajdziek itd to możliwe, że tak. Ja mam 23h i dotarłem dopiero do ostatniej chyba już krainy. 

Z tym, że ja gram na expercie, powtarzam przynajmniej raz walkę z bossem (niektóre są dość długie), do tego zwiedzam ten świat, rozwiązuje puzzle czy szukam miejsc na medytacje, bo bez większego paska życia było by o wiele ciężej. 

Ja mam 11 godzin, zbieram teraz relikty Adiry. Też staram się zwiedzać, może nie szukam każdej znajdźki, ale staram się delektować światem :) gram też na normalu, jeszcze ani razu nie zginąłem.

Ty mi lepiej powiedz ile masz "rocików" (nie wiedziałem jak inaczej zdrobnić ROT)? :D

  • Like 1
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam aktualnie 62 rociki :P i mam zamiar oczyscic cala wioske z zarazy (poczta duchowa ftw :D). Gram na expercie.

Edytowane przez amsztel
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
49 minut temu, Jaycob napisał:

Na najłatwiejszym poziomie chyba, bez szukania znajdziek itd to możliwe, że tak. Ja mam 23h i dotarłem dopiero do ostatniej chyba już krainy. 

Z tym, że ja gram na expercie, powtarzam przynajmniej raz walkę z bossem (niektóre są dość długie), do tego zwiedzam ten świat, rozwiązuje puzzle czy szukam miejsc na medytacje, bo bez większego paska życia było by o wiele ciężej. 

 

18 minut temu, Pavel87 napisał:

Ja mam 11 godzin, zbieram teraz relikty Adiry. Też staram się zwiedzać, może nie szukam każdej znajdźki, ale staram się delektować światem :) gram też na normalu, jeszcze ani razu nie zginąłem.

Ty mi lepiej powiedz ile masz "rocików" (nie wiedziałem jak inaczej zdrobnić ROT)? :D

 

1 minutę temu, amsztel napisał:

Ja mam aktualnie 62 rociki :P i mam zamiar oczyscic cala wioske z zarazy (poczta duchowa :D).

No to ładnie ciśnienie Panowie i widzę że będę musiał dzisiaj trochę nadrobić ?

58 minut temu, AndrzejTrg napisał:

Jak Odin gdzieś zabłądził w tej korytarzówce i do teraz nie wie jak wyjść ? ale wstyd się przyznać ?

Tak też może być ?

23 godziny temu, lamparcicho napisał:

A potem wysyp opinii znafcuf: jaka suaba ta gra była i o wuj w niej chodziło bo nie wiem, no nuda generalnie zią :P 

Nieczytanie notatek, pomijanie przerywników i ogólnie bieg do przodu byleby skończyć jakby to były jakieś yebane wyścigi :E 

 

To w "stylu" ODIN85 tylko on filmików nie pomija chociaż tutaj nie ma napisów PL więc kto wie ?

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, amsztel napisał:

Ja mam aktualnie 62 rociki :P i mam zamiar oczyscic cala wioske z zarazy (poczta duchowa ftw :D). Gram na expercie.

To lepiej szukasz ode mnie, ja mam 58 "bakłażanów" :P 

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, amsztel napisał:

Ja mam aktualnie 62 rociki :P i mam zamiar oczyscic cala wioske z zarazy (poczta duchowa ftw :D). Gram na expercie.

O Panie, ja mam 36 :D To już masz ładną rodzinkę :) też robię pocztę duchową, jedyne co to nie wiem czy jest możliwość wydawania tych "kryształów" na coś innego niż nowe kapelusze :P

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie ma niestety nic innego. Szkoda. Upgrady tylko masz za karmę, znajdowanie Rotów, pożywkę dla nich (jakieś owoce) :D itd. 

Robiliście przeklęte skrzynki? Niektóre z czasem są bardzo wymagające. Te za zabiciem np. 15 wciągu chyba minuty. Nie wiem jakim cudem. 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ponad 22h gry moge juz cos o niej powiedziec. To taka fajna mieszanka zagadek srodowiskowych z Zeldy, backtrackingu z Tomb Raidera (z czasem pozyskujemy nowy gear wiec wracamy we wczesniejsze lokacje szukac miejsc do ktorych nie mielismy wczesniej dostepu), walki dystansowej z Horizona (mamy proce + luk + slo-mo skaczace lub z miejsca) i do tego dorzucamy bossow z Bloodborne (mocne skurczybyki, maja dwie formy - druga po zjechaniu polowy paska zycia). Do tego fantastyczna grafika i muzyka.

Za 139zl indyk zawstydza wiele produkcji AAA ;) 

Rewelacja - chce wiecej :D 

4 minuty temu, Jaycob napisał:

Robiliście przeklęte skrzynki? Niektóre z czasem są bardzo wymagające. Te za zabiciem np. 15 wciągu chyba minuty. Nie wiem jakim cudem. 

Zrobilem :D Wg. mnie trzeba troche poczekac az sie zespawnuja a nastepnie troche ich "ulozyc" w linii i wtedy chargowana strzala przenikajaca zdejmujesz po kilku naraz :) I wieszosc spawnuje sie w rzece wiec lepiej ubijac wlasnie tam i od razu next spawn.

Edytowane przez amsztel
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, amsztel napisał:

Zrobilem :D Wg. mnie trzeba troche poczekac az sie zespawnuja a nastepnie troche ich "ulozyc" w linii i wtedy chargowana strzala przenikajaca zdejmujesz po kilku naraz :) I wieszosc spawnuje sie w rzece wiec lepiej ubijac wlasnie tam i od razu next spawn.

Ja też wczoraj się męczyłem z taką skrzynką, gdzie trzeba zabić 15 przeciwników w minutę ale w końcu ogarnąłem to dokładnie tak jak Ty, czekałem aż ustawili się w linii i zdejmowałem kilku naraz młotem rotów np

Mi również gra się świetnie, co prawda miałem grać w Diablo 2, ale diabeł poczeka aż skończę Kenę, może do tego czasu już serwery naprawią ;) Nie chcę kończyć Keny na siłę dla samego przejścia, gra jest naprawdę fajna i warta spędzenia każdej godziny z nią

Edytowane przez Pavel87
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, amsztel napisał:

Zrobilem :D Wg. mnie trzeba troche poczekac az sie zespawnuja a nastepnie troche ich "ulozyc" w linii i wtedy chargowana strzala przenikajaca zdejmujesz po kilku naraz

Brawo! Ja nie odblokowałem tej strzały z Rotów, poszedłem w bomby i jak na bomby z definicji to zbyt dużych obrażeń to one nie robią. Dzięki za tip!

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Pavel87 napisał:

[...]

Mi również gra się świetnie, co prawda miałem grać w Diablo 2, ale diabeł poczeka aż skończę Kenę, może do tego czasu już serwery naprawią ;) Nie chcę kończyć Keny na siłę dla samego przejścia, gra jest naprawdę fajna i warta spędzenia każdej godziny z nią

O to to :D Jeszcze w poniedzialek marudzilem, ze w czwartek wychodzi D2 wiec chyba oleje Kene... Poki co jeszcze Diablo nie odpalilem :E Warto sie czasem milo zaskoczyc!

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, amsztel napisał:

O to to :D Jeszcze w poniedzialek marudzilem, ze w czwartek wychodzi D2 wiec chyba oleje Kene... Poki co jeszcze Diablo nie odpalilem :E Warto sie czasem milo zaskoczyc!

Ja tak samo ?

  • Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, amsztel napisał:

O to to :D Jeszcze w poniedzialek marudzilem, ze w czwartek wychodzi D2 wiec chyba oleje Kene... Poki co jeszcze Diablo nie odpalilem :E Warto sie czasem milo zaskoczyc!

Co jak co, ale porównujesz 20 letnia grę z odświeżona grafiką do całkiem świeżego produktu z kilkoma nowymi pomysłami.;)  Mnie do D2R wcale nie ciągnie. Nie ma tam nawet kanapowego coopa, czy crossplaya. 

Edytowane przez Jaycob
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w D2 zamierzam (wstępnie) ograć tylko singla, raczej z nostalgii mimo wszystko, ale narazie Kena ma pierwszeństwo.

12 godzin grania za mną i dopiero teraz ogarnąłem o co chodzi z tymi leżącymi sowami (posągi), że trzeba je ustawiać na tych świecących kamieniach z wizerunkami sów :D

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Pavel87 napisał:

Ja w D2 zamierzam (wstępnie) ograć tylko singla, raczej z nostalgii mimo wszystko,

Ja także z nostalgii tylko ogram, ale na pewno nie za taką cenę. Póki co wolę kupić sobie innego indyczka - Death's Door albo ENDER LILIES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem już w drugiej krainie, fajne jest zwolnienie czasu podczas strzelania z łuku ?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, ODIN85 napisał:

Alex w 15h skończył.

To "trochę" więcej niż te 8h o których była wcześniej mowa ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

8h? :E  ja mam z 4 a praktycznie jestem na samym początku :D 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam niewiele ponad 15h i idę do ostatniej krainy właśnie ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się zmienić przydział klawiszy dla keny ?

Nie lubię WSAD :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do diabła z Wami, mialem czekać na wydanie na płycie ale już nie mogłem czytać tych ochów i achów i sie zlamalem:p

  • Like 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kena_Screenshot_2021.09.24_-_10.54.57.75

...piedziesiat siedem, piedziesiat osiem, piedziesiat dziewiec... hmm cholera... od poczatku, tylko nie ruszac sie! :E 

  • Haha 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, dawidoxx napisał:

8h? :E  ja mam z 4 a praktycznie jestem na samym początku :D 

 

1 godzinę temu, Pavel87 napisał:

Ja mam niewiele ponad 15h i idę do ostatniej krainy właśnie ;)

 

 

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolezka po lewej nie ogarnal, ze medytacja to nie znaczy kima :D 

Kena_Screenshot_2021.09.23_-_21.46.49.06

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

73 zebrałem. Powiem szczerze, że nie chce mi się już ich szukać. Robiłem to, bo miałem "gdzieś po drodze" do głównego zadania, a dopiero od niedawna ogarnąłem, że jak się wciśnie mapę to po prawej stronie jasno pokazane jest ile czego do zebrania w danym rejonie. ??

8h mówili, że krótka mówili, a na trzaskałem 29h... w żadnym open-worldzie, tylko korytarzowej grze. :E ?

  • Confused 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...