Skocz do zawartości
Jaycob

Kena: Bridge of Spirits

Rekomendowane odpowiedzi

No ta muza i dzwięki pod Ori podchodzą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, wompierz napisał:

Alek na golu pisał, że już są.

Kto to? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
23 minuty temu, joloxx9 napisał:

Kto to? 

Taki user co był kiedyś na labie z avatarem z HL2, co prawie wszystkim grą daje maxymalną notę. Wszystko musi mieć ze sprzętu najlepsze blabla... kogo to obchodzi.

Gamestar 87/100

Cytat

Kena: Bridge of Spirit is quite entertaining with its ten to fifteen hours, but every minute is worth it. In contrast to many other action adventure games, Kena manages without annoying side quests or an overloaded game world. It's like balm for a battered gamer's soul that is tired of big open worlds and trivial tasks.

RockPaper Shotgun

Cytat

If there's anything I want you to know about Kena: Bridge Of Spirits, it's that its simplicity is still beautifully expressive. In particular, Kena has a truly cinematic style, with some breathtaking cutscenes, and it deploys them with real expertise. Not only is the Kena aware of what it does well, it does those things very well indeed. And sure, the combat isn’t in-depth or complex, but it’s not trying to be. Kena: Bridge Of Spirits is a game about atmosphere, and it’s a breath of fresh air.

https://www.rockpapershotgun.com/kena-bridge-of-spirits-review

IGN napisał, że wibracje że ery PS2 (starych gierek) - w tym pozytywnym sensie.  Wygląda na to, że kupię tą grę już niedługo. :D Ale najpierw Deathloop skończę. 

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już ściągam, ale widzę, że nie będzie można od razu grać :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kena vs Ratchet

P-20210611-203047-1.jpg

P-20210921-075902-1.jpg

Teraz, Pavel87 napisał:

Ja już ściągam, ale widzę, że nie będzie można od razu grać :(

Na Playstation już gram🤗

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ODIN85 napisał:

Na Playstation już gram🤗

I jak wrażenia póki co? Bajkowo? :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Pavel87 napisał:

I jak wrażenia póki co? Bajkowo? :P

Tak,Roty słodziutkie🥰

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dajcie znać jak to chodzi na PC i jak wygląda po 15:00 bo wersja na ps5 zupełnie mnie nie interesuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakby co to na epicu mozna już pobierać 

7NCxtH6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczytuje też się błyskawicznie:thumbup:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W skrócie:

• piękna, animacje jak z bajek pixara,
  • super soundtrack,
  • bardzo dobra optymalizacja, wczytuje się bardzo szybko 0 loadingów
  • walki z bossami inspirowane soulsami
  • dużo pomysłów czerpie z innych gier, nic nowego tutaj nie odkryjemy
  • eksplorowanie sprawia przyjemność, a zagadki nie nudzą. 
26 minut temu, ODIN85 napisał:

Na Playstation już gram

A pisałeś, że nie grasz w 2 gry jednocześnie.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

10min to nie granie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
15 minut temu, Pavel87 napisał:

https://www.ppe.pl/news/161596/kena-bridge-of-spirits-recenzje-opinie-czas-rozgrywki.html

Wygląda na to, że tylko PC Gamer dał 65/100 (reszta to 8-9/10), czyli co, jedynie PC Gamer najrzetelniejszy? :)

Coś w tym jest bo kiedyś 10/10 otrzymywała gra która była naprawdę czymś nowym, miodny gamepley, nowatorskie podejście do rozgrywki itd, a dzisiaj sypią tymi 10 jak z rękawa, dlatego straciła swoją wartość ocena 10, takie Mario 64 miało 10/10, Warcraft 2 10/10, Diablo 1 i 2 10/10, HoMM 3 10/10, to są 10 które się pamięta. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oceny są subiektywne, dla jednego 10 / 10 a dla drugiego 8 / 10. Dotyczy to nie tylko gier ale i filmów, książek, itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Stjepan666 napisał:

Coś w tym jest bo kiedyś 10/10 otrzymywała gra która była naprawdę czymś nowym, miodny gamepley, nowatorskie podejście do rozgrywki itd, a dzisiaj sypią tymi 10 jak z rękawa, dlatego straciła swoją wartość ocena 10, takie Mario 64 miało 10/10, Warcraft 2 10/10, Diablo 1 i 2 10/10, HoMM 3 10/10, to są 10 które się pamięta. 

Zgadza się, teraz walą te 10 chyba domyślnie, może redakcje boją się dawać inne oceny gdyż wtedy producenci/wydawcy już mniej przychylnie wysyłali by im gry do recenzji ;) Także te 10 można sobie zazwyczaj w rzyć wsadzić

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, lis22 napisał:

Oceny są subiektywne, dla jednego 10 / 10 a dla drugiego 8 / 10. Dotyczy to nie tylko gier ale i filmów, książek, itp.

Są, fakt, ale te gry co ja wymieniłem które dostały 10/10 to kamienie milowe grania, to gry które są rozpoznawalne i wielbione po 20 latach od premiery, ich community żyje do dziś. Dzisiejszej grze żadnej bym nie dał 10/10, od 1 do 8 maks, ponieważ już to gdzieś kiedyś widziałem.

Edytowane przez Stjepan666

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz takich gier nie ma, więc dziesiątki dostają gry, które najbardziej się recenzentom podobają i moim zdaniem jest to dobra droga. Ostatnią przełomową grą jest dla mnie nowa Zelda na Switcha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę że mamy najlepszy rok w historii gamingu, walka o nagrody będzie niesamowita. 

Kena dyszki, Tales dyszki, Deathloop dyszki, Mass Effect Legendary dyszki, konsolowy MFS dyszki, Life Of Strange True Colors dyszki, Ratchet dyszki, FFVII Intergrade dyszki...

Recenzenci chyba przestali rozumieć co to znaczy dać 10/10, bo rozdają je jak ulotki na środku rynku...

• Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dają dyszki bo mają dawać dyszki, jak ktoś chce ogarnąć recenzję gry to polecam "Angry Joe" na YouTube ;) Jego recenzje się miło ogląda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Macie straszny ból tyłka z tymi ocenami a ja nigdy nie biorę pod uwagę recenzji przed zakupem gry, obejrzeniem filmu, itp. po prostu sam oceniam dany produkt, gdybym miał ufać tylko recenzją to ominęłoby mnie wiele fajnych filmów, seriali, gier, itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, ODIN85 napisał:

Kena vs Ratchet

P-20210611-203047-1.jpg

P-20210921-075902-1.jpg

Na Playstation już gram🤗

No ładnie to wygląda chyba skuszę się na wersję z PS5

Jak wypada wsparcie dla DualSense? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Początek gry to czasem zawibruje i tyle. Potem nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakieś przejaskrawione te zdjęcia, u mnie Ratchet tak nie wygląda, może to tryb normalny? Ja gram w trybie "gra".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 minut temu, lis22 napisał:

Macie straszny ból tyłka z tymi ocenami a ja nigdy nie biorę pod uwagę recenzji przed zakupem gry, obejrzeniem filmu, itp. po prostu sam oceniam dany produkt, gdybym miał ufać tylko recenzją to ominęłoby mnie wiele fajnych filmów, seriali, gier, itp.

Nikt tu nie pisze, że sugeruje się recenzjami przed zakupem produktu, może to być czynnik dodatkowy sprawiający, że dany produkt chce się kupić lub nie. Chodzi o sam fakt rzetelności takiej recenzji i tego jak to aktualnie wygląda.

• Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi