Skocz do zawartości
Jaycob

Kena: Bridge of Spirits

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, ODIN85 napisał:

Tego typu zachowań to się na pudelku możesz czepiać. To forum komputerowe i nolify to standart.

Kto się czepia :E zazdroszcze że mu się chcę tyle grać.. ja nie wytrzymuje dlużej jak 1-2h na sesje w ciągu dnia :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
13 minut temu, dawidoxx napisał:

Kto się czepia :E zazdroszcze że mu się chcę tyle grać.. ja nie wytrzymuje dlużej jak 1-2h na sesje w ciągu dnia :D 

Ja nawet jak bym chciał to mam tylko takie sesje w ciągu dnia, no chyba, że w pracy trochę się poobijam i na prywatnym kompie coś włączę 😛

• Haha 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 minuty temu, Pavel87 napisał:

Ja nawet jak bym chciał to mam tylko takie sesje w ciągu dnia, no chyba, że w pracy trochę się poobijam i na prywatnym kompie coś włączę 😛

Ja tam może znalazlbym więcej czasu, ale problem w tym że mnie ostatnio każda gra nudzi po godzinie-dwóch - starość nie radość :E 

Edytowane przez dawidoxx
  • Sad 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, dawidoxx napisał:

Ja tam może znalazlbym więcej czasu, ale problem w tym że mnie ostatnio każda gra nudzi po godzinie-dwóch - starość nie radość :E 

Znam ten ból :( mamy zbyt duże oczekiwania, widzieliśmy już wszystko, ewentualnie zjada nas zgorzkniałość gejmingowa ;)

• Like 1
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, dawidoxx napisał:

ponad 8h dziennie przez 4 dni  widzę że niektórzy to mają parcie na gry jak nastolatkowie..  :D 

Gaming mam we krwi od najmlodszych lat (pierwszy skladany PC pod Diablo1 :P). Mowili, ze z tego wyrosne... Mylili sie :D 

Wiek nie ma tu znaczenia! :) 

PS. A Kena mnie po prostu wciagnela no ;) 

Edytowane przez amsztel
  • Like 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
4 minuty temu, amsztel napisał:

Gaming mam we krwi od najmlodszych lat (pierwszy skladany PC pod Diablo1 :P). Mowili, ze z tego wyrosne... Mylili sie :D 

Wiek nie ma tu znaczenia! :) 

PS. A Kena mnie po prostu wciagnela no ;) 

Mojemu ojcu dawno pyknęło 7 dyszek i łupie, jak szalony. ;). Siedzi w chacie na emeryturze, i to no mi, a nie ja jemu, zdaje relacje z kolejnych FC, AC czy innych DaysGonów ;).

Edytowane przez JeRRy_F3D
  • Like 4
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie mogę na razie pokonać tego wilka, zginąłem już z 30 razy ;)

Swoją drogą, miały być trzy światy i szczyt góry a były tylko dwa 🙄

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się co do bossów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to i ja skończyłem tę piękną przygodę. Co prawda zajęło mi to raptem 18 godzin (ale to nie 8 jak się mówiło), 58 rotów zebranych, jakieś znajdźki, trochę zadań pobocznych zrobionych.

Mega przyjemna gra, mocne 7, może nawet 8 na 10 według mnie. Czekam na więcej od tego studia :)

• Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skończyłem rewelka gierka jestem w szoku że indie studio wypuściło taką gierkę. Wieje klimatem Ori i studia Ghibli. 

• Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 godzin temu, Pavel87 napisał:

No to i ja skończyłem tę piękną przygodę. Co prawda zajęło mi to raptem 18 godzin (ale to nie 8 jak się mówiło), 58 rotów zebranych, jakieś znajdźki, trochę zadań pobocznych zrobionych.

Mega przyjemna gra, mocne 7, może nawet 8 na 10 według mnie. Czekam na więcej od tego studia :)

11 godzin temu, Art385 napisał:

Skończyłem rewelka gierka jestem w szoku że indie studio wypuściło taką gierkę. Wieje klimatem Ori i studia Ghibli. 

Możliwe że to jeszcze nie koniec tej przygody, podobno gra ma być utrzymywania przy życiu po premierze. Jak dodadzą jakieś fajne rzeczy to może zachęca Was do powrotu i dalszej zabawy w tym magicznym świecie. Zamiast robić 2 część wolą skupić się na dopieszczeniu swojego dzieła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, azgan napisał:

Możliwe że to jeszcze nie koniec tej przygody, podobno gra ma być utrzymywania przy życiu po premierze. Jak dodadzą jakieś fajne rzeczy to może zachęca Was do powrotu i dalszej zabawy w tym magicznym świecie. Zamiast robić 2 część wolą skupić się na dopieszczeniu swojego dzieła.

Jasne, że tak, jeżeli pojawiło by się coś dodatkowego, może nawet fabularny dodatek to na pewno wrócę do tego świata, bo jest zdecydowanie wart poświęcenia dalszej uwagi :)

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten ostatni boss to jakieś jakiś totalny bullshit! Wszystko robię niemalże perfekcyjnie do momentu ostatniej fazy, gdzie ginę przez jakieś fale ognia, bo przez słabą pracę kamery nie widać skąd się pojawiają. Najgorsze, że niema żadnych checkpointów pomiędzy fazami. 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Pavel87 napisał:

Jasne, że tak, jeżeli pojawiło by się coś dodatkowego, może nawet fabularny dodatek to na pewno wrócę do tego świata, bo jest zdecydowanie wart poświęcenia dalszej uwagi :)

Wątpie żeby były jakieś dodatki fabularne. Bardziej dodatki typu ciuszki dla Rotów czy zawody łucznicze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skonczylem Kene :( moj wynik to 78 rocikow + "The Last Stop" achievement (cala wioska oczyszczona z korupcji, kazda poczta duchowa dostarczona :)).  Zrobilem tez prawie wszystkie kapliczki i corrupted chests.

Rewelacyjna gra, chcialbym wiecej. Napotkalem kilka bugow, do tego w trybie photo nie dziala invert Y-axis - mogliby to naprawic, gdyz dla mnie przez to ten tryb jest nieuzywalny :E 

Generalnie oprocz kilku bugow i paru stutterow nie zauwazylem niczego co psuloby imersje. Na ogromny plus szybkosc wczytywania samej gry jak i z ogniska do ogniska (oraz respawn przy bossach). Muzyka 10/10. Grafika 10/10.

Walka tez jest super choc pod koniec Kena jest juz niezle dokokszona 8:E 

Goraco polecam!

2 godziny temu, Jaycob napisał:

Ten ostatni boss to jakieś jakiś totalny bullshit! Wszystko robię niemalże perfekcyjnie do momentu ostatniej fazy, gdzie ginę przez jakieś fale ognia, bo przez słabą pracę kamery nie widać skąd się pojawiają. Najgorsze, że niema żadnych checkpointów pomiędzy fazami. 

No :E nie ma lekko. Kilka razy do samej koncowki przeszedlem flawless a tam fpierdol :E Najwazniejsze to olac wszytkich przeciwnikow i skupiac sie na falach ognia - jump, a jak widzimy ze leci druga fala to wtedy poprawiamy do double-jump a jak jeszcze cos leci to jeszcze mozna slo-mo wlaczyc po double-jumpie i bedzie dobrze ;) 

2 godziny temu, ODIN85 napisał:

Wątpie żeby były jakieś dodatki fabularne. Bardziej dodatki typu ciuszki dla Rotów czy zawody łucznicze.

Nie obrazilbym sie za inne ubranka dla Keny ;) 

• Like 2
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, amsztel napisał:

No :E nie ma lekko. Kilka razy do samej koncowki przeszedlem flawless a tam fpierdol :E Najwazniejsze to olac wszytkich przeciwnikow i skupiac sie na falach ognia - jump, a jak widzimy ze leci druga fala to wtedy poprawiamy do double-jump a jak jeszcze cos leci to jeszcze mozna slo-mo wlaczyc po double-jumpie i bedzie dobrze

To jest źle zaprojektowana arena. Kamera podczas tych fal powinna być oddalona. Jeszcze mnie irytowało wyciągnięcie tych drągów, do drugiego podchodziłem z kilka razy, bo trzeba być ustawionym po dokładnym odpowiednim kontem, inaczej Roty nie łapią, a ma się z 3 sec na reakcje. 

• Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z takich minusow dodalbym jeszcze czasem oszukany aim-assist. Zawsze te rzeczy mam powylaczane (nie lubie, kiedy gra probuje wiedziec lepiej gdzie ja mam celowac niz ja sam :E) - a jednak zdarzalo sie w miare regularnie, zwlaszcza przy slo-mo, ze przestawiala mi lekko kamere na przeciwnika itp. Nie cierpie kiedy gry tak robia. Licze, ze ten element rowniez spatchuja. Kilkukrotnie lapalem sie na tym, ze sprawdzalem czy oby na pewno wszystkie pseudo-ulatwiacze mam na OFF :E 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O to także zauważyłem, że nic w opcjach nie zmieniałem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi