Skocz do zawartości
Jaycob

Kena: Bridge of Spirits

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie było tak samo, drętwa walka nic specjalnego. Dopiero później jak się zdobędzie łuk to się zaczyna zabawa. :) 

8 godzin temu, azgan napisał:

Kena: Bridge of Spirits sporym sukcesem na PlayStation, gra podbiła ranking SONY mimo słabej kampanii marketingowej https://blog.playstation.com/2021/10/07/playstation-store-september-2021s-top-downloads/

I prawidłowo, bo gra totalnie na to zasługuje, a więc sequel raczej się pojawi. :D 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zakończenie zamknięte więc wątpie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To żaden problem. Ile jest serii gier, które miały zamknięte zakończenie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 minut temu, Jaycob napisał:

To żaden problem. Ile jest serii gier, które miały zamknięte zakończenie. 

Pewnie z 90% albo i lepiej :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skonczone:) Zrobilem 90% tego, co da sie zrobic i zajelo mi to na pewno blizej 20 niz 10h

Podtrzymuje swoje wrazenia, bardzo fajna gra z potencjalem, ale pewnymi niedociagnieciami (dialogi, pusty swiat).

Do tego az prosi sie, by w grze bylo wiecej cutscenek wyjasniajacych swiat gry i mowiacych wiecej o tym, kogo spotykamy na swojej drodze; ratujemy te kolejne postaci ale osobiscie jakiejs szczegolnej motywacji do tego nie czulem poza checia ukonczenia gry.

Mam tez malutki zarzut do muzyki w grze i nie rozumiem, czemu wszyscy recenzenci sie tak nia podniecaja. Ta jest imho strasznie zwyczajna i bezplciowa i nie ma startu do chociazby muzyki z drugiej czesci Ori;)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podniecają się bo jest bardzo dobra i porównywalna właśnie z Orí

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie zgodze sie, Ori to 3h zroznicowanych , pieknych i bogatych kompozycji, w Kenie mamy 30 minut soundtracku, z ktorego 20 min to generyczne brzdekolenie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale i tak jest lepiej niż w 80% dziesiejszych gier i muza jest jakaś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Hymm Do takiego OC podejdę jak już powymieniam i pastę i pady (w moim przypadku pady są pod osobnymi radiatorami). Z tym że wczoraj próbowałem testowo coś tam podkręcić i tak rdzeń o 150 pamięci o 500 bez podnoszenia mV i działało to stabilnie i co ciekawe zauważyłem że karta jakby się mniej męczy bo pokazywała mniejsze zużycie GPU i trochę niższe temp przy wentylatorach kręcących się wolniej. Wydaje mi się że po wymianie pasty i solidnym wyczyszczeniu wszystkiego będzie lepiej.
    • Jakkolwiek kontrolujesz obroty, czy jedziesz na domyślnych ustawieniach? Może wystarczy pobawić się krzywymi obrotów w biosie i dobrać sobie zadowalające parametry. Może da się sporo wyciszyć niewielkim wzrostem temperatur.
    • Czyli najlepiej po prostu ściągnąć Cisco Packet Tracera i tam sie bawić we wszelkie konfiguracje  
    • W dolny budżet https://proline.pl/koszyk/34c31a09 5600X oraz RTX 3080 W górny https://proline.pl/koszyk/1710858c z i5 12600K oraz RTX 3080 Przy dopłacie na bogato https://proline.pl/koszyk/8ad10445 Jaki do tego ekran? 
    • Wiem, to już jest jasne. Zastanawia mnie jedynie jak sprawa wygląda z noszeniem maseczek przez wzgląd np. na wewnętrzne wymogi firm, szczególnie sklepów i usług. No o maskach nie ma, jest o tym, że pracodawca ma zapewnić bezpieczeństwo pracownikowi, dlatego zastanawiam się, czy po prostu takie przerzucenie odpowiedzialności jest realne. Skoro np. w wielu firmach  da się to zrobić zarówno wobec pracowników jak i wobec gości i firm zewnętrznych. Że art. 135 kw ogólnie jest kontrowersyjny i zbyt ogólny to wiadomo nie od dziś. Tak, problem tylko taki, że karę administracyjną najpierw egzekwują potem możesz się odwołać. Czyli najpierw zabierają kasę, potem można walczyć o to by oddali, a niestety nowa ustawa o o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi już bezpośrednio nakazuje karać karami administracyjnymi, a nie mandatami... No ustawa ma zapis, że szczegóły są regulowane rozporządzeniem. No ale właśnie: Konstytucja gdy mówi o jakichkolwiek ograniczeniach, to mówi zawsze o wprowadzaniu ich ustawą. To już w zasadzie jest jasne. Znów po prostu jest tak długa ścieżka ustalania, że powstaje pytanie, czy Konstytucja mówiąc o ustawie, pozwala na to by ta ustawa umożliwiała dodatkowe regulacje rozporządzeniami. Tu znów jest po prostu duże pole interpretacji. Właśnie dobry przykład z przepisami ruchu drogowego i znakami, gdzie jest ustawa Prawo o ruchu drogowym, do którego jest masa aktów wykonawczych wprowadzających dodatkowe wymagania, które tak na prawdę stanowią uzupełnienie pewnych ograniczeń prawnych dotyczących prowadzenia i posiadania pojazdu.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...