Skocz do zawartości
azgan

Forspoken - wątek zbiorczy PS5 oraz PC

Rekomendowane odpowiedzi

Jak produkt wylgada na PlayStation 5? , Warty zakupu ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 minut temu, voltq napisał:

Jak produkt wylgada na PlayStation 5? , Warty zakupu ? 

Masz demo, ja testowałem ale wywaliłem, niewiele lepiej ani nie działa lepiej.

Edytowane przez Reddzik
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, voltq napisał:

Jak produkt wylgada na PlayStation 5

Jak szczerbata prostytutka z syfilisem.

  • Like 1
  • Haha 5
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezus Maria, to wygląda gorzej niż.... Nie wiem, kiedy grałem w coś z gorszym oświetleniem! FEAR w niektórych pomieszczeniach (ale w innych była klasa)? Z open-worldów to może GTA IV... albo specyficzne LA Noire... ale te gry w tamtych czasach ogrnaiczały jednak silniki i moc sprzętu, a Luminous chyba nie jest tak ograniczony, prawda? O sprzęcie nie wspomnę...

Wiem, że taka grafika to nie wszystko, ale TAKA grafika, w dodatku z TAKIMI wymaganiami, to jest jakaś kpina. :E Zero GI i AO, szczątkowe dynamiczne cienie, BRAK CYKLU DNIA I NOCY (więc mogli chociaż wszystko wypalić!). 

Oglądam filmy z tego czegoś i nie mogę przestać się śmiać. Boże drogi, za nami premiery takich gier jak Valhalla, Odyssey, Horizon Zero Down i Forbidden West, Ghost of Tsushima... Oni w tym SE powariowali do reszty? :E LOL ROTFL LMAO

Edytowane przez Zas
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ty chcesz miał być benchmark DirectStorage i jest. Reszta jest nieistotna ;)

  • Haha 4
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha, żeby nie było - ja uważam, ze walka wygląda naprawdę OK, zwłaszcza, że skilli jest dużo, bohaterka też wydaje się sympatyczna, a historia zwyczajnie nie może być bardziej krindżowa niż Legion czy Far Cry 6 i słynny bojowy kogut - no ale to, jak to wygląda i działa, to jest jakiś żart :E Ogrywam właśnie - ech, te kupki wstydu zapomniane - Enslaved i... oczywiście, to malutka korytarzówka, ale sprzed ilu lat... i nadal mniej odpycha. :) 

Dodam, że takiego AC Brtherhood i Revelation ogrywałem po latach, gdy też już wydawały się dosyć płaskie i czuć je było stęchlizną graficzną, więc to Forspoken pewnie też da się zmęczyć...

No ale litości, jakie to ma WYMAGANIA i jak przy tym WYGLĄDA!
W erze gier takich jak Ghost of Tsushima, Horzion, Far Cry 6, Ghost Reckon Wildlands i Breakpoint, Odyssey, Valhalla... no nie, po prostu nie... i jeszcze za takie pieniądze?

Dla głównej postaci :E i fajnych czarów na pewno warto mimo wszystko kupić... w Bundlu, za 35 zł, za dwa lata, gdy RTX 6060 nie będzie miał problemów z 60 FPS na high w 1440p, a 32GB RAM naprawdę będą standardem. Tak sądzę... 

I tak, zapewne ściągnę demo by sprawdzić feeling walki.

Edit - Oblivion z modami? Nie wiem, czy chwilami wersja podstawowa nie wygląda lepiej.
A już na pewno znacznie lepiej wygląda goły Fallout 4. :E 

Edytowane przez Zas
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś plus jest gry 

700229672_680.jpg

Główna bohaterka, i gra ktora no nie oddaje wiernie Elki Balińskiej (bo w połowie to Polka )

Ale coś nie ma szczęścia bo Forspoken kiszka, a wcześniej grała w Netflixowym Resident Evil który każdy wie jak skończył i chyba ten sam los czeka Forspoken

Edytowane przez frog67
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba zbyt wiele razy jest podkreślane w tej recenzji jak to niektóre elementy sa po prostu  nudne.

A pomysł nie był zły, gorzej z wykonaniem.

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, crush napisał:

Jak szczerbata prostytutka z syfilisem.

Kolega wie, my ufamy na slowo :E

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, voltq napisał:

Jak produkt wylgada na PlayStation 5? , Warty zakupu ? 

5fe5c98b81397bfae773798ee7fb94307e59f00a

  • Like 1
  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy porównują do The Callisto Protocol...

Proszę was... tam można było chociaż jakoś próbować wybielać marną optymalizację, bo gra jest ładna.

A to... ja po prostu nie wiem... Co tam zjada zasoby systemowe?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, Szambo napisał:

Niektórzy porównują do The Callisto Protocol...

Proszę was... tam można było chociaż jakoś próbować wybielać marną optymalizację, bo gra jest ładna.

A to... ja po prostu nie wiem... Co tam zjada zasoby systemowe?

Podobnie mysle, Calisto skopali ale wygladalo jak gra z obecnych lat.

A to cos to gorsze wrazenie robi niz poprzednie FF.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Szambo napisał:

Niektórzy porównują do The Callisto Protocol...

Pewnie o mnie idzie m.in. Nie porównuję do Callisto, tylko uwalniam myśl i wymieniam jako przykład, że jakoś bardzo słabo obecnie z premierowymi petardami. 
Callisto był tytułem "mocz po nogach!" w zapowiedziach, a okazał się jedynie ślicznym średniakiem.

Tu też było dużo wiatru (choć dla mnie ta gra była nieszczególna nawet na etapie zapowiedzi) i jest IMO TRAGEDIA, na każdym polu.
Ciekawe, co wyjdzie jeszcze z Heńkiem Potrierem, bo jakoś mi w kościach strzyka, że też nie będzie WOW.
Chyba tylko Plague ostatnie spełniło oczekiwania.

Edytowane przez *** ChOpLaCz ***

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo Matko droga... też ktoś wspominał... Risen dostał osiągnięcia na Steam.

Nie wiem jak wy, ale ja po raz 3 musze to ograć... walić Forspoken :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przynajmniej dostał free. :E  

Edytowane przez Jaycob
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem na twitcha, a tam stream SQ z Forspoken ogląda 65os, coś bez szału.?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Reddzik napisał:

Wszedłem na twitcha, a tam stream SQ z Forspoken ogląda 65os, coś bez szału.?

Może pobiją rekord Babylon's Fall :D 

Rojson napisał wszystko to o czym się już mówiło od ponad roku. Widać autorzy stwierdzili, że pusty świat będzie jakąś odskocznią od tych wszystkich przepchanych open world'ów z miliardami znajdźek...Po prostu nie zasługujemy na takie gry jak Forspoken... :E 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem za free, a i tak czuję się wydymany przez wydawcę, jakbym sam za to zapłacił. :E

Ta gra ma tak absurdalne rozwiązania, że się zastanawiam, czy tam w Japonii mają może dostęp do internetu i gier z zachodu xD Najlepsze są te przerywniki filmowe i przydługawe rozmowy, niewprowadzające do fabuły zupełnie nic (typowy syf dla japońszczyzny), w których postać jest zupełnie zablokowana i nie masz nad nią kontroli. Szczególnie na początku to jest symulator trzymania kontrolera i czekania, aż gra w końcu odda na chwilę kontrolę nad postacią, by za chwilę zabrać ją znowu. Optymalizacja ssie, grafika ssie, synchronizacja ruchu ust u niektórych postaci nie istnieje, budowa lochów jest bezsensowna (kilka aren, połączonych ze sobą długimi korytarzami, gdzie nic nie ma), bieganie potrafi się zbugować i postać blokuje się na kilkudziesięciocentymetrowym murku, gdy przed chwilą skakała nad ścianą, voice acting w wersji angielskiej to jest ujnia do potęgi, nie podoba mi się też sterowanie w walce, bo te koła umiejętności i wywoływanie zaklęć mogło być trochę sensowniej rozwiązane. No i ta gadająca rękawica, po kilku h miałem tylko w głowie, żeby zamknęła mordę.

Żeby to lubić, to trzeba być masochistą albo fanem niedorobionych gier.

  • Like 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BlindObserver napisał:

No i ta gadająca rękawica, po kilku h miałem tylko w głowie, żeby zamknęła mordę.

Tak w demku także mnie wkurzała ta gadka, ale z tego co pamiętam to chyba była opcja zmniejszenia lub całkowita możliwość wył. tych dialogów. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo, bez RT działa u mnie zaskakująco dobrze, walka jest fajna ale pusty świat, brak polskiej wersji językowej i cena: 340 zł na PC to za dużo, za niższą cenę bym zagrał, może za miesiąc, dwa spadnie do akceptowalnej kwoty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, lis22 napisał:

Demo, bez RT działa u mnie zaskakująco dobrze, walka jest fajna ale pusty świat, brak polskiej wersji językowej i cena: 340 zł na PC to za dużo, za niższą cenę bym zagrał, może za miesiąc, dwa spadnie do akceptowalnej kwoty.

Za rok za darmo dostaniesz od Epica. :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, BlindObserver napisał:

Szczególnie na początku to jest symulator trzymania kontrolera i czekania, aż gra w końcu odda na chwilę kontrolę nad postacią, by za chwilę zabrać ją znowu.

Mowisz o Forspoken czy kazdej grze Sony? :E 

  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...