Skocz do zawartości
azgan

Forspoken - wątek zbiorczy PS5 oraz PC

Rekomendowane odpowiedzi

To nie jest ex Sony, gra wychodzi też na PC, ex wychodzi tylko na PS5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem sobie w temat Forspoken na jednym z amerykańskich for, i większość się grą jara, zupełne przeciwieństwo do tego co tutaj. Tf :hmm::lol2:

Edytowane przez ditmd
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, ditmd napisał:

Wszedłem sobie w temat Forspoken na jednym z amerykańskich for, i większość się grą jara, zupełne przeciwieństwo do tego co tutaj. Tf :hmm::lol2:

Bo generalnie to nie jest jakiś mega gniot ale oczywiście tutaj jak zawsze wiadro pomyj wylewane głównie przez tych co nie grali. ?

Dla mnie sredniak na zapchaj dziurę przed Legacy i tyle. ?

  • Like 1
  • Confused 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w demo, na ps5 i na pc, mogę sobie wyrobić zdanie o tym co zobaczyłem, co mnie spotkało w tej grze, nie muszę kupować gry by grać w nią i mieć prawo do negatywnego spojrzenia na grę.
Takie pieprzenie, bo nie grali to nie mają prawa się wypowiadać. Dziwne to prawo. Są gameplaye, w tym wypadku demo itd, więc na podstawie tego można wyrobić sobie zdanie, szczególnie, że pierwsze wrażenie jest ważne, przytoczę tekst " jak antena śnieży to i duży TV nie pomoże"

Edytowane przez Reddzik
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo to wygląda 1260p to prawie fullhd na TV 4k jest to mocno odczuwalne negatywnie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Reddzik napisał:

Ja grałem w demo, na ps5 i na pc, mogę sobie wyrobić zdanie o tym co zobaczyłem, co mnie spotkało w tej grze, nie muszę kupować gry by grać w nią i mieć prawo do negatywnego spojrzenia na grę.

Jasne ale sporo osób nawet tego dema nie sprawdzili tylko ograli 15 min na YT ?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
38 minut temu, Userkamil napisał:

Bo generalnie to nie jest jakiś mega gniot ale oczywiście tutaj jak zawsze wiadro pomyj wylewane głównie przez tych co nie grali. ?

 

Na Steam wcale nie lepiej. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ditmd napisał:

Wszedłem sobie w temat Forspoken na jednym z amerykańskich for, i większość się grą jara, zupełne przeciwieństwo do tego co tutaj. Tf :hmm::lol2:

Amerykanie podniecają się nawet wiedźminem od Netflixa itd xD

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, ditmd napisał:

Wszedłem sobie w temat Forspoken na jednym z amerykańskich for, i większość się grą jara, zupełne przeciwieństwo do tego co tutaj. Tf :hmm::lol2:

Tylko mi nie mów, że ResetEra?

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Userkamil napisał:

Bo generalnie to nie jest jakiś mega gniot ale oczywiście tutaj jak zawsze wiadro pomyj wylewane głównie przez tych co nie grali.

 

Dziwne, bo większość z nas ściągnęła demo i zagrała, także ten tego. 

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, crush napisał:

Tylko mi nie mów, że ResetEra?

Pewnie moderacja kasuje negatywne komentarze :E Bo jak to czarna bohaterka to gra musi być 10/10 :E

Albo jakieś forum wygłodniałych PS graczy. Na PC steam nie wygląda to dobrze :E

Zresztą kto chciał zobaczył demko. Wolałbym już skopaną trylogie GTA kupić i ograć niż to coś :E

Edytowane przez lukadd
  • Like 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lukadd napisał:

Pewnie moderacja kasuje negatywne komentarze :E Bo jak to czarna bohaterka to gra musi być 10/10 :E

Przecież na ResetEra nie da się pogadać, jakikolwiek komentarz w jakimkolwiek temacie niezgodny z obecnymi "trendami" i z miejsca lecisz.

To jest forum tylko i wyłącznie dla ludzi którzy adorują siebie nawzajem, a nie chcą podyskutować. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Przecież na ResetEra nie da się pogadać, jakikolwiek komentarz w jakimkolwiek temacie niezgodny z obecnymi "trendami" i z miejsca lecisz.

To jest forum tylko i wyłącznie dla ludzi którzy adorują siebie nawzajem, a nie chcą podyskutować. 

Ja już tam od dawna nawet nie zaglądam. Niech zdycha to rakowisko i kółko wzajemnej adoracji :E

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, lukadd napisał:

Ja już tam od dawna nawet nie zaglądam. Niech zdycha to rakowisko i kółko wzajemnej adoracji :E

Ja po kilku banach też przestałem tam wchodzić :D 

Na dłuższą metę takich pierdoł nie da się czytać. 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo jest źle pomyślane, bo wrzuca gracza w sam środek, bez żadnej podbudowy fabularnej a jak się poogląda gameplay z fabułą to jest już dużo lepiej, mogli dać sam początek gry po przeniesieniu się do tej fantastycznej krainy, a nie taki wycinek sandboxowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, lis22 napisał:

Demo jest źle pomyślane

A właśnie że dobrze, bo pokazuje Ci z czym będziesz mieć do czynienia przez większość gry - a nie jakiś specjalnie dobrany ciekawy moment fabularny z którym będziesz miał do czynienia przez kilkanaście minut. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, lis22 napisał:

Demo jest źle pomyślane, bo wrzuca gracza w sam środek, bez żadnej podbudowy fabularnej a jak się poogląda gameplay z fabułą to jest już dużo lepiej, mogli dać sam początek gry po przeniesieniu się do tej fantastycznej krainy, a nie taki wycinek sandboxowy.

Właśnie dobrze, że taki wycinek dali. Dokładnie widać, że gra leży w wielu aspektach, a świat to pusta wydmuszka :E

Jak pisałem doszedłem do tych ruin, budynki to jakieś miakiety wyglądające gorzej o tego co było w np. TLoU z ery PS3 i do tego wszystko zamknięte na 4 spusty. Więc zero eksploracji. Cała mapa to jakieś górki, drzewa i trawa  parę "budowli" czy szałasów kopiuj wklej zamkniętych na 4 spusty i nic więcej.

Nie żartujmy sobie, co oni robili przez te lata :E Nawet nie ma zmiennej pory dnia/nocy. I tutaj nawet nie chciało im się gdzie mieli mega ułatwione zadanie wypalić oświetlenia, aby gra nie wyglądała jak kupa. Ta gra to totalna amatorszczyzna i tyle :E

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Element Wojny napisał:

Dziwne, bo większość z nas ściągnęła demo i zagrała, także ten tego. 

Ty z tego co pamietam miałeś przedstawić jakies merytoryczne argumenty czy konstruktywną krytykę tej gry, której do dziś nikt tu nie widział. ?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Userkamil napisał:

Ty z tego co pamietam miałeś przedstawić jakies merytoryczne argumenty czy konstruktywną krytykę tej gry, której do dziś nikt tu nie widział. ?

Hmm ? 

image.png.fc3c77883dee317f7b0e95bb77038548.png

  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Element Wojny napisał:

Hmm ? 

image.png.fc3c77883dee317f7b0e95bb77038548.png

Faktycznie bardzo konstruktywnie i merytorycznie. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się czepiasz. Miej chociaż honor przyznać, że wtopiłeś 340zł w to gówno tak jak ja 270zł w CoD MW 2 a nie udajesz, że jest cacy i jeszcze skaczesz po ludziach dręcząc ich o jakąś konstruktywną krytykę mimo faktu, że wszystko już zostało powiedziane na temat tej produkcji.

 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...