Skocz do zawartości
azgan

Forspoken - wątek zbiorczy PS5 oraz PC

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, caleb59 napisał:

Co się czepiasz. Miej chociaż honor przyznać, że wtopiłeś 340zł w to gówno tak jak ja 270zł w CoD MW 2

Ale ja w nic nie wtopiłem w przeciwieństwie do Ciebie ?

Jak idę do kina na film i wydaje na pizze, popcorn, browar i miejsce „vip” z bajeranckim fotelem 60 euro. Nie płacze póżniej, że wydałem 240zl na 2h rozrywki. 
Tutaj mam lekko ponad 10h ?

Chłopie ja nawet w takich kategoriach jak Ty o pieniądzu nie myślę. ?

8 minut temu, caleb59 napisał:

i jeszcze skaczesz po ludziach dręcząc ich

???

jeb*em

Edytowane przez Userkamil
  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weź już się lepiej nie pogrążaj tym pustym szpanem. Gra się ogólnie nie podoba i to nie jest wymysł ludzi z pclaba tylko wystarczy poczytać szerzej w internecie. Niestety miał być przełom a udało się z tego tylko Direct Storage co dobrze rzutuje na przyszłość i rozwój tej "technologii". Takie mamy czasy, że lepiej podchodzić z dystansem i uważać co się robi i co kupuje mimo zapewnień. To, że dla Ciebie pieniądze to nie problem to przecież masz do tego prawo - owszem ale swoim lekkomyślnym podejściem podbijasz statystyki sprzedaży i przyklepujesz "okejkę" pod grami, które są słabe ale kosztują 340zł a stąd już tylko krok od jeszcze większego zaniżenia standardów przez developerów "no bo przecież Forspoken to gniot a sprzedał się za 340zł" to po co się starać bardziej.

  • Like 2
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, caleb59 napisał:

To, że dla Ciebie pieniądze to nie problem to przecież masz do tego prawo - owszem ale swoim lekkomyślnym podejściem podbijasz statystyki sprzedaży i przyklepujesz "okejkę" pod grami, które są słabe ale kosztują 340zł

Niestety musisz nauczyć się z tym żyć… ?

2 minuty temu, caleb59 napisał:

Gra się ogólnie nie podoba

No widzisz a dla mnie jest ok. i co? i nic ?

  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety muszę, ale to źle o Tobie świadczy nie o mnie, że tak infantylnie podchodzisz do tematu i machasz pieniędzmi na lewo i prawo.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, caleb59 napisał:

No niestety muszę, ale to źle o Tobie świadczy nie o mnie, że tak infantylnie podchodzisz do tematu i machasz pieniędzmi na lewo i prawo.

Pozwól, że swoje pieniądze bede wydawał na co chce ok?

  • Like 1
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie już spokój będziecie o jakiegoś gniota się spierać. 

@UserkamilNikomu nie wpycha tej gry, a to że mu się coś może podobać to o gustach się nie dyskutuje.

Jego kasa, jego sprawa.

Ja tam jakoś nie czuje się źle po zakupie Calisto, mi się tam podobało, ale oczekiwań wielkich nie mialem, a to że mogło być lepsze .. jasne.

Edytowane przez frog67
  • Like 3
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, frog67 napisał:

Nikomu nie wpycha tej gry, a to że mu się coś może podobać to o gustach się nie dyskutuje.

Od początku tylko o tym mowie.

Gra to średniak, wlacze na godzinę poskacze, postrzelam i tyle. Przejdę i zapomnę. ?

P.S. Nawet smiechne chwilami z dialogu miedzy ta bransoletką a nasza postacią ;)

Edytowane przez Userkamil
  • Confused 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy Henry Cavill kupił tą grę pewnie nie, bo wydawanie 80 USD na gniota, nawet przez milionera to wyrzucanie pieniędzy w błoto.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, caleb59 napisał:

Co się czepiasz. Miej chociaż honor przyznać, że wtopiłeś 340zł w to gówno tak jak ja 270zł w CoD MW 2 a nie udajesz, że jest cacy i jeszcze skaczesz po ludziach dręcząc ich o jakąś konstruktywną krytykę mimo faktu, że wszystko już zostało powiedziane na temat tej produkcji.

 

Nie obrazaj coda bo cod przy tym scieku to perelka :E Coda jeszcze uratuja, a tego nie da sie uratowac ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko tak sobie myśle że tak ogólnie to ten concept miał potencjał, ale tam wiele rzeczy zmienił bym od podstaw.

Przede wszystkim czary są zbyt zaśmiecające pole widzenia, nic nie widać czysty chaos nie pomaga to w rozgrywce.

Wywalił bym tę branzoletkę gadającą, do nas, a po prostu dał opcje że pytamy się my  o coś kiedy to MY chcemy.

(coś jak serce z Dishonored )

zmienił bym UI na dużo bardziej subtelne hwl73oH.jpg

To nie jest DMC - wszystko dużo mniej rzucające się w oczy, nie wybijające z rozgrywki.

Dialogi też do wymiany bo czasami taka ekspozycja odchodzi ze widać mają gracza za debila który niczego się nie domyśli.

Z tego co zauważyłem w opninii wielu system walki czarami nie jest zły .... tylko ze do tych w większej ilości czarów dokopujemy się tak pózno że nikt nie dotrwa do tego czasu.

A jak tworzyć światy z sensem to niech idą na szkolenie do Piranii bo to im zawsze dobrze wychodziło.

 

Edytowane przez frog67
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już tylko 49% pozytywów, i ku mojemu zaskoczeniu, znikło wsparcie naszego języka ?

sFFExNJ.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, .PaVLo. napisał:

(...) ku mojemu zaskoczeniu, znikło wsparcie naszego języka ?

 

Było sapać na pcl?! ?

  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Userkamil napisał:

Faktycznie bardzo konstruktywnie i merytorycznie. ?

A co bardziej konstruktywnego można napisać w temacie tej gry - że jest do dupy ? Pograłem chwilę i nawet 50zł bym za to nie dał, a co dopiero 340 (!)

Nie moja wina że niektórzy nie szanują siebie, swoich pieniędzy i swojego czasu.

25 minut temu, frog67 napisał:

Tylko tak sobie myśle że tak ogólnie to ten concept miał potencjał, ale tam wiele rzeczy zmienił bym od podstaw.

Jakbym słyszał byłych już dyrektorów BioWare po ich ostatnich wyczynach. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, .PaVLo. napisał:

, i ku mojemu zaskoczeniu, znikło wsparcie naszego języka 

W jaki sposób? Nigdy nie było polskiej lokalizacji. 

 

29 minut temu, Phoenix. napisał:

Nie obrazaj coda bo cod przy tym scieku to perelka :E Coda jeszcze uratuja, a tego nie da sie uratowac ;)

Wszystko się da uratować jak się chce. :D CP na premierę miał 62% na PC, uratowali No Man's Sky i nawet Fallout 76

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Element Wojny napisał:

Nie moja wina że niektórzy nie szanują siebie, swoich pieniędzy i swojego czasu.

Odpisałbym Ci coś więcej ale zaraz przyleci ktos się znowu spłakać, że Cię drecze ?

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Userkamil napisał:

Odpisałbym Ci coś więcej ale zaraz przyleci ktos się znowu spłakać, że Cię drecze ?

Mnie dręczysz ? To ponoć ja dręczę co niektórych ?

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaycob napisał:

W jaki sposób? Nigdy nie było polskiej lokalizacji. 

 

Wszystko się da uratować jak się chce. :D CP na premierę miał 62% na PC, uratowali No Man's Sky i nawet Fallout 76

Nie w przypadku square enix ;) Oni wydaja same gnioty caly czas. W tej grze nie ma nic ciekawego, cyberpunk na premiere mial zly stan techniczny a nie  strikte zawartosc bo przeciez nie wyszlo zadne fabularne dlc do niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Phoenix. napisał:

Nie w przypadku square enix ;) Oni wydaja same gnioty caly czas.

Jeszcze raz się powtórzę z przed kilku stron. :E  Nie chcę tutaj bronić SE, bo odwalają fuszerkę, ale nie cały czas. Przy Final Fantasy jeszcze trzymają poziom.

Final Fantasy VII Remake 87/81%

Crisis Core - Final Fantasy VII Reunion  78/80% na MC  Steam 91%

I kolejna zapowiedź FF16 jak na razie jest bardzo ok.  Przynajmniej wiadomo z czym mniej więcej będziemy mieć do czynienia. 

Tak jak by SE więcej kasy pakowało w Finale niż inne gry albo Finale miały zdolniejszych developerów.  Aczkolwiek te drugie stwierdzenie wyklucza to, bo przecież dev od Forspoken stworzyli 8 lat temu FF 15, które także było dość udane. Więc nie wiem co poszło nie tak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Userkamil napisał:

Ty z tego co pamietam miałeś przedstawić jakies merytoryczne argumenty czy konstruktywną krytykę tej gry, której do dziś nikt tu nie widział. ?

Twoje pochwały są za to merytoryczne. "Nie jest źle, dobrze się bawię".

Godzinę temu, Userkamil napisał:

miejsce „vip” z bajeranckim fotelem

Toaleta to nie miejsce vip, a sedes to nie bajerancki fotel.

  • Haha 2
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jaycob napisał:

Jeszcze raz się powtórzę z przed kilku stron. :E  Nie chcę tutaj bronić SE, bo odwalają fuszerkę, ale nie cały czas. Przy Final Fantasy jeszcze trzymają poziom.

Final Fantasy VII Remake 87/81%

Crisis Core - Final Fantasy VII Reunion  78/80% na MC  Steam 91%

I kolejna zapowiedź FF16 jak na razie jest bardzo ok.  Przynajmniej wiadomo z czym mniej więcej będziemy mieć do czynienia. 

Tak jak by SE więcej kasy pakowało w Finale niż inne gry albo Finale miały zdolniejszych developerów.  Aczkolwiek te drugie stwierdzenie wyklucza to, bo przecież dev od Forspoken stworzyli 8 lat temu FF 15, które także było dość udane. Więc nie wiem co poszło nie tak. 

Final to solidna marka z podstawami wiec trudno to zepsuc, w tym tworze braklo po prostu pomyslu i to by bylo na tyle :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, crush napisał:

Toaleta to nie miejsce vip, a sedes to nie bajerancki fotel.

Wybacz ale ciężko z Toba w jakakolwiek merytoryczną dyskusje wejść… ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Userkamil napisał:

Wybacz ale ciężko z Toba w jakakolwiek merytoryczną dyskusje wejść… ?

Jak nie możesz wejść to spróbuj wyjść.

  • Haha 2
  • Confused 1
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 24.01.2023 o 19:36, caleb59 napisał:

Zresztą czytając po tematach rzucasz się na dosłownie każdą nową grę i zawsze pozytywnie nastawiony mimo alarmów i ostrzeżeń, że to może być gniot.

Musisz zrozumieć jedną kwestię…

Ja nie udzielam się w każdym temacie danej gry. W roku masz (nie wiem strzelam) 50 premier. Pewnie tu rocznie jest więcej tematów. Stąd Twoje mylne rozumowanie, że podoba mi się wszystko. 
Ja po prostu nie tracę swojego czasu aby wleźć w jakiś temat i napisać, że dana gra to gniot. Czy dalej rozpisywać się, że ktoś swój hajs wydał tak a nie inaczej.  ?

Nie gram w to i tyle ?

Edytowane przez Userkamil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jego pieniądze, jego czas, jego sprawa. Oczywiście że wydanie takiej sumy na ten ochłap może zmrozić krew w żyłach, ale skoro tak lubi kto mu zabroni. Lepsze to niż miałby wydać kasę na wódkę.

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 3
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście każdy z nas wydaje na co chce i nikomu do tego, ale po to jest też forum by dzielić się wrażeniami, oceną, spostrzeżeniami, opiniami ale nie muszą to być tylko nasze tak by ukazać że x gra jest jaka jest, nie wiem czy tak powinno być, ale uważam, że czasem nie powinno się reklamować, czy wspierać (finansowo-zakup) coś słabego, beznadziejnego, kłamliwego- nie mam na myśli tej gry, itp. Wszystko ma swoje granice, ale jak będzie wspierać nawet takie kaszaloty to twórca powie/pomyśli, że to "przeszło", więc dalej ciągniemy ten wózek, jak tyle graczy w to wchodzi, łatwiej wtedy iść im po najmniejszej linii oporu, nie muszą się starać,mogą walnąć generyczną mapę, questy- ta Ubi to m.in do Ciebie. 
Proszę się nie dziwić, że ktoś na kogoś jedzie, że wydaje na takie "kaszaloty", każdy wie, że to każdy z nas z osobna ma swój portfel, ale są pewne granice, które przytoczyłem, że nie powinno się finansować, czasem lepiej poczekać na załatanie gry, dodanie zawartości i spadek tej "dużej marży", bo cena nie jest adekwatna do jakości produktu jaki w tym przypadku dostajemy. Czasem warto zacisnąć zęby i nie dać się wcisnąć w taką grę, jaką serwują nam Wydawcy. 

Nie jestem święty i czasem zdarzy się coś wziąć nie teges, ale nauczony ostatnimi- niemały okres czasu, wypuszczonymi grami, jednak warto sobie odpuścić i przeznaczyć nasze ciężko zarobione, czy nie pieniądze na coś lepszego, nie musi to być gra.

Sorry za rozprawkę?

edit:
Porównanie trailer 2021 a gra 2023
Jaki downgrade, masakra
https://www.youtube.com/watch?v=4vqjt-xgSpg

Edytowane przez Reddzik
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...