Skocz do zawartości
azgan

Forspoken - wątek zbiorczy PS5 oraz PC

Rekomendowane odpowiedzi

Tak działa marketing. W końcu oni chcą sprzedać towar, więc trzeba go reklamować w miarę możliwości w jak najlepszym świetle :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem że GOL to pewnie z 8/10 da. no i się nie pomyliłem, tyle te niektóre plusy to aż oczy szczypią. :E 

Recenzent to widzę nikt z GOL tylko jakiś współpracownik jakby co to GOL zaświeci oczami, to recenzja jego on tylko "wpółpracuje" 

Normalnie IGN się chowa 

Gość chyba ma spaczone poczucie humoru skoro chwali branzoletę i jej relacje z bohaterką.

W sumie to po 9/10 dla Inkwizycji już mnie nic w GOL nie zdziwi 

Edytowane przez frog67
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, frog67 napisał:

Gość chyba ma spaczone poczucie humoru skoro chwali branzoletę i jej relacje z bohaterką.

Może jakiś zoomer tiktokowy. Oni żyją takim krindżem.

  • Sad 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, frog67 napisał:

W sumie to po 9/10 dla Inkwizycji już mnie nic w GOL nie zdziwi 

9.5 :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, frog67 napisał:

A mówiłem że GOL to pewnie z 8/10 da. no i się nie pomyliłem, tyle te niektóre plusy to aż oczy szczypią. :E 

Recenzent to widzę nikt z GOL tylko jakiś współpracownik jakby co to GOL zaświeci oczami, to recenzja jego on tylko "wpółpracuje" 

Normalnie IGN się chowa 

Gość chyba ma spaczone poczucie humoru skoro chwali branzoletę i jej relacje z bohaterką.

W sumie to po 9/10 dla Inkwizycji już mnie nic w GOL nie zdziwi 

re5rrD7.png

:boink:

  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, Stjepan666 napisał:

re5rrD7.png

:boink:

Parę braków normalnie cytując klasyka 

 

Edytowane przez frog67
  • Like 1
  • Haha 5
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to, że gra nie może się nikomu spodobać, bo nie podoba się większości.

Ograłem dwa razy demo i obejrzałem sobie początkowe trzy godziny gry i mam takie samo zdanie, jak recenzent na GOLu, tylko za 340 zł tego nie kupię ale jak przecenią to proszę bardzo, na razie mam w co grać i nadchodzi Hogwart's ale za parę miesięcy stanieje i się weźmie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może się podobać, kto powiedział że nie może? Mi się też podobają gry ogólnie średnio przyjęte ale nie twierdze, że to świetne gry, taka drobna różnica.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 godzin temu, frog67 napisał:

A mówiłem że GOL to pewnie z 8/10 da. no i się nie pomyliłem, tyle te niektóre plusy to aż oczy szczypią. :E 

Recenzent to widzę nikt z GOL tylko jakiś współpracownik jakby co to GOL zaświeci oczami, to recenzja jego on tylko "wpółpracuje" 

Normalnie IGN się chowa 

Gość chyba ma spaczone poczucie humoru skoro chwali branzoletę i jej relacje z bohaterką.

W sumie to po 9/10 dla Inkwizycji już mnie nic w GOL nie zdziwi 

W sensie, ZNOWU TO ZROBILI? :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, lis22 napisał:

Najgorsze jest to, że gra nie może się nikomu spodobać, bo nie podoba się większości.

Ograłem dwa razy demo i obejrzałem sobie początkowe trzy godziny gry i mam takie samo zdanie, jak recenzent na GOLu, tylko za 340 zł tego nie kupię ale jak przecenią to proszę bardzo, na razie mam w co grać i nadchodzi Hogwart's ale za parę miesięcy stanieje i się weźmie.

cover3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się też pewne rzeczy podobają w demie, a branzoletkę można uciszyć do minimum, grafika miejscami potrafi być ladna, ale to nie jest warte wydania 339zl czy nawet 230zł jak się poszuka taniej, jak będzie przecenione na 99zł i połatane to mozna pomyśleć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System walki mi się podoba, ale z tego co słyszałem to nie stanowi wyzwania, bo protagonistka tak zwinnie i szybko się porusza, że przeciwnicy nie mają żadnych szans, nawet na wyższych poziomach.  Parkur i walka to najmocniejsze strony tej gry. Graficznie potrafi zachwycić, ale są tez bardzo słabe miejscówki jak np. miasta.  Sam świat jest pustawy i nie zachęca do eksploracji, a jak już się coś znajdzie to niezbyt ciekawy loot. 

Tutaj recenzja po zrobieniu 100%:
 

 

Wiele też słyszałem, że dopiero po ok. 10h gracze się wkręcają, a opening jest bardzo wolny. 

Może kiedyś kupię jak potanieje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Jaycob napisał:

System walki mi się podoba, ale z tego co słyszałem to nie stanowi wyzwania, bo protagonistka tak zwinnie i szybko się porusza, że przeciwnicy nie mają żadnych szans, nawet na wyższych poziomach.

Na hardzie wcale tak łatwo nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 godzin temu, Stjepan666 napisał:

re5rrD7.png

:boink:

Najlepsze są komentarze pod tą recenzją. Zresztą najciekawsze jest to że autor wystawił identyczną notę jechanemu prawie wszędzie Forspokenowi i... ekstremalnie wysoko ocenianemu GoW na PC. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
33 minuty temu, Element Wojny napisał:

Najlepsze są komentarze pod tą recenzją. Zresztą najciekawsze jest to że autor wystawił identyczną notę jechanemu prawie wszędzie Forspokenowi i... ekstremalnie wysoko ocenianemu GoW na PC. 

Podejrzewam że swój wkład w tak złe postrzeganie Forspoken ma też i cena.

Skoro nowy wyższy pułap cenowy to i oczekuje się jakości która w jakimś stopniu nam te cenę usprawiedliwi, a tu klops - wręcz przeciwnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



Totalnie zjechali technicznie grę - opcję RT praktycznie nie działają a zabierają fpsy 

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, frog67 napisał:

Podejrzewam że swój wkład w tak złe postrzeganie Forspoken ma też i cena.

Cena zdecydowanie, ale moim zdaniem jeszcze gorszą robotę zrobiło demo które zwyczajnie odstraszyło potencjalnych graczy. Ludzie czytając różnorakie recenzje i czytając komenty HEJTER! czy FANBOJ! na zmianę po prostu zdecydowali się samemu spróbować, a że demo jest fatalne to i ludzie odpuścili. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Element Wojny napisał:

Cena zdecydowanie, ale moim zdaniem jeszcze gorszą robotę zrobiło demo które zwyczajnie odstraszyło potencjalnych graczy. Ludzie czytając różnorakie recenzje i czytając komenty HEJTER! czy FANBOJ! na zmianę po prostu zdecydowali się samemu spróbować, a że demo jest fatalne to i ludzie odpuścili. 

Demo może fatalne, ale ja jakiś tam potencjał w grze widzę, jednak nie za te cenę, za 99-130zeta to się bym skusił i po kilku łatach. Przynajmniej czuć miejscami że coś innego (parkour i walka - powiedziałbym lepsze niż w DL2 )

Edytowane przez frog67

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walka i sposób poruszania się wygląda fajnie, jak przecenią to obczaję. Kiedyś przeszedłem całą grę Rage 2 i dobrze ją wspominam. Wiem że ta gra była głupia jak but, ale sama walka była tam zrobiona rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze było tak, że starsze karty stawały się coraz słabsze w stosunku do coraz nowszych gier ale pytanie jest, czy w tej grze widzimy oprawę, która to usprawiedliwia? Dla mnie po prostu kalkulacja jest ewidentna: nie opłaca się kupować drogiego sprzętu i drogiej gry dla tego co tam widzimy. Mam inne zajęcia niż granie w Forspoken.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytałem dzisiaj taką w miarę ciekawą recenzję, gdzie autor podkreślał że gdyby miał oceniać pierwszą połowę gry to dałby max. 5/10 i jako gracz prawdopodobnie rozgrywki by już nie kontynuował. Jako recenzent grę jednak ukończył i podkreślił, że druga część gry była ciekawsza, i całościowo podniósł notę do 6/10. Podkreślił, że jeśli ktoś szuka dość przyjemniej niezobowiązującej rozgrywki to w drugiej części gry już mając dopakowaną postać będzie się fajnie bawił, ale jeśli ktoś szuka jakiejś naprawdę dobrej fabuły (jego zdaniem najsłabszy aspekt gry) to raczej gra nie dla niego.

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Element Wojny napisał:

Czytałem dzisiaj taką w miarę ciekawą recenzję, gdzie autor podkreślał że gdyby miał oceniać pierwszą połowę gry to dałby max. 5/10 i jako gracz prawdopodobnie rozgrywki by już nie kontynuował. Jako recenzent grę jednak ukończył i podkreślił, że druga część gry była ciekawsza, i całościowo podniósł notę do 6/10. Podkreślił, że jeśli ktoś szuka dość przyjemniej niezobowiązującej rozgrywki to w drugiej części gry już mając dopakowaną postać będzie się fajnie bawił, ale jeśli ktoś szuka jakiejś naprawdę dobrej fabuły (jego zdaniem najsłabszy aspekt gry) to raczej gra nie dla niego.

Skoro fabula to najslabszy aspekt to nie ma co sobie ... zawracac.

  • Haha 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...