Skocz do zawartości
azgan

Forspoken - wątek zbiorczy PS5 oraz PC

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Element Wojny napisał:

Czyli wyłączność tylko konsolowa ? Uff, bo wczoraj gdzieś pisali o tym że to Ex na 2 lata bez dopisku "konsolowy" więc uznałem że w temacie tej gry na PC pozamiatane.

Tak na PC normalnie wychodzi to jest konsolowy EX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Element Wojny napisał:

Hehe... gra słów mnie rozwala.

Zamiast: "będzie golone! = będzie drogo!"
jest "Gra w wersji na PS5 i PC w wyższym standardzie cenowym". ?

Czyli nie ma podwyżek! Opłaty o 150% większe za prąd czy gaz od rządu, to są właśnie tylko "media w wyższym standardzie cenowym".
:rotfl:
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

339 zł na Steam. PCtowcy doczekali się nowego standardu :D

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, slafec napisał:

339 zł na Steam. PCtowcy doczekali się nowego standardu :D

Na to wygląda zresztą wystarczy zobaczyć co się dzieję teraz w temacie o FFVII Remake na PC i jaką cenę zaproponowali za port na komputer :szczerbaty:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, slafec napisał:

339 zł na Steam. PCtowcy doczekali się nowego standardu :D

Szkoda, że... wyłącznie cenowego ;)
 

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Szkoda, że... wyłącznie cenowego ;)
 

Otóż to...gdyby to jeszcze szło w parze z jakością to może, może...

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Pavel87 napisał:

Otóż to...gdyby to jeszcze szło w parze z jakością to może, może...

Po prostu... nowa rzeczywistość i trzeba się do niej przyzwyczaić (a pokląć sobie można, bo kto zabroni).
Rynek GPU = dramat (w ogóle IT), ceny prądu, gazu, itd. = dramat, telefony? Z edycji na edycję droższe od poprzedników (ciągle poprzeczka cenowa górę) i... GORSZE od poprzedników, itd. itd.
Tanio już było. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Po prostu... nowa rzeczywistość i trzeba się do niej przyzwyczaić (a pokląć sobie można, bo kto zabroni).
Rynek GPU = dramat (w ogóle IT), ceny prądu, gazu, itd. = dramat, telefony? Z edycji na edycję droższe od poprzedników (ciągle poprzeczka cenowa górę) i... GORSZE od poprzedników, itd. itd.
Tanio już było. ?

To też prawda, już nie będę wspomniał nie tak bardzo odległych czasów, gdzie za preorder Wieśka 3 płaciłem 99zł...Ale fakt, wszystko ostro drożeje. Kumpel pracuje w salonie Volkswagena, ostatnio sprzedali półroczny używany samochód o prawie 20 tys drożej niż poprzedni właściciel kupił go jako nowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Pavel87 napisał:

Kumpel pracuje w salonie Volkswagena, ostatnio sprzedali półroczny używany samochód o prawie 20 tys drożej niż poprzedni właściciel kupił go jako nowy...

Się qfa pewnie naoglądali pclaba i scalperów GPU - przenieśli na rynek moto. ;)

  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, slafec napisał:

339 zł na Steam. PCtowcy doczekali się nowego standardu :D

PC-towcy umieją sobie z takimi "standardami" radzić. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Się qfa pewnie naoglądali pclaba i scalperów GPU - przenieśli na rynek moto. ;)

  

Chyba wszystkie rynki teraz kuleją, używane samochody podrożały, nowe tak samo, co więcej, nowych nie ma, czas oczekiwania na nowe o praktycznie wszystkich producentów to 6-12 miesięcy...

Dlatego też ludzie z rynku moto robią dokładnie to samo co obgadywaliśmy tutaj na forum w temacie GPU, zamawiają samochody w kilku salonach jednocześnie i czekają, który pierwszy zrealizuje zamówienie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Pavel87 napisał:

Chyba wszystkie rynki teraz kuleją, używane samochody podrożały, nowe tak samo, co więcej, nowych nie ma, czas oczekiwania na nowe o praktycznie wszystkich producentów to 6-12 miesięcy...

Dlatego też ludzie z rynku moto robią dokładnie to samo co obgadywaliśmy tutaj na forum w temacie GPU, zamawiają samochody w kilku salonach jednocześnie i czekają, który pierwszy zrealizuje zamówienie :D

A w dobie "COVID (izloacja)" - BTW. brzmi to, jak zajawka filmu SF. :)
CARAVANING! 100% ceny przyczep, kamperów, itd.
 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Element Wojny napisał:

PC-towcy umieją sobie z takimi "standardami" radzić. 

"System DRM innego producenta: Denuvo Anti-tamper" info ze Steam.

Pomijając legalność takiego procederu - kiedy zagrasz w Forspoken? W dniu premiery? Tydzień po? Rok? Nigdy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, slafec napisał:

"System DRM innego producenta: Denuvo Anti-tamper" info ze Steam.

Pomijając legalność takiego procederu - kiedy zagrasz w Forspoken? W dniu premiery? Tydzień po? Rok? Nigdy?

Kiedy przyjdzie czas. W ostatnich miesiącach granie na premierę nie jest najmądrzejszym rozwiązaniem biorąc pod uwagę stan techniczny wielu nowych gier. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, JeRRy_F3D napisał:

Po prostu... nowa rzeczywistość i trzeba się do niej przyzwyczaić (a pokląć sobie można, bo kto zabroni).
Rynek GPU = dramat (w ogóle IT), ceny prądu, gazu, itd. = dramat, telefony? Z edycji na edycję droższe od poprzedników (ciągle poprzeczka cenowa górę) i... GORSZE od poprzedników, itd. itd.
Tanio już było. ?

Może będą sprzedawać jakiegoś bundla Forspoken + Final Fantasy VII Remake za jedyne 600 zł w promocji ?

  • Haha 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Element Wojny napisał:

Kiedy przyjdzie czas. W ostatnich miesiącach granie na premierę nie jest najmądrzejszym rozwiązaniem biorąc pod uwagę stan techniczny wielu nowych gier. 

3 lata po premierze za 50 zł sobie zagram. :) Tak jak teraz gram w AC: Odyseje kupioną za 40 zł chyba, nie nie gonie króliczka, strzelam z AK-47 do króliczka niech ginie.

Edytowane przez Stjepan666
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kozery powiem 500zł  za gre? ale to w przyszlym roku.

jeszcze tylko 15 tys za rtx 4080 i mozna zasiadac do grania,a tam nowy Opel Insigna poczeka na swoją kolej zakupu ?

Edytowane przez Kubaś_30
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forspoken - The Game Awards 2021 Trailer | PS5

 

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ostro, przy walce widać spadki fps. Świat jakoś mnie nie zachwycił, jest mało interesujący, monotonny? Mam nadzieję, że tylko w tym fragmencie tak jest. 

 

Edytowane przez Jaycob
  • Thanks 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich cenach gier piractwo będzie kwitło aż miło albo wykupywanie konta żeby sobie pograć offline :) Ja za grę na pewno tyle nie dam, poza tym ta nawet mnie nie interesuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, MrKetiw napisał:

Przy takich cenach gier piractwo będzie kwitło aż miło albo wykupywanie konta żeby sobie pograć offline :) Ja za grę na pewno tyle nie dam, poza tym ta nawet mnie nie interesuje. 

Skoro PCMR są skłonni przepłacać za sprzęt głównie mam tutaj na myśli chore ceny kart graficznych to i będą musieli pogodzić się z tym że za gry też będą płacić więcej.

Denuvo spełnia swoją rolę i piracenie gier nie jest już takie proste a będą powstawać też kolejne wersje tego zabezpieczenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, azgan napisał:

Skoro PCMR są skłonni przepłacać za sprzęt głównie mam tutaj na myśli chore ceny kart graficznych to i będą musieli pogodzić się z tym że za gry też będą płacić więcej.

Denuvo spełnia swoją rolę i piracenie gier nie jest już takie proste a będą powstawać też kolejne wersje tego zabezpieczenia.

Nikt za nic nie będzie "musiał" zapłacić więcej, gry się kupuje na promkach, w kluczykowniach i są dawane za darmo, jak tak robię, nie dałem w życiu za grę więcej niż 100zł i to się nie zmieni.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...