Skocz do zawartości
azgan

Forspoken - wątek zbiorczy PS5 oraz PC

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Thimedes napisał:

No ogólnie to jest tak średnio, bym powiedział. Ani ja, ani moi znajomi, nie dostrzegamy potrzeby kupowania nowego sprzętu z wysokiej półki lub nawet średniej półki. Nie ma raczej gier wartych wydawania takich pieniędzy.

Absolutnie się z Tobą zgadzam. Obecnie mam 5800X3D + 3060Ti i nie sądzę bym przez kolejne 3 lata musiał cokolwiek wymieniać. Co z tego że wychodzą ładne gry jak poza tym że są ładne... niewiele więcej reprezentują. Wolę mniej ładne, ale fajne :D 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 27.01.2023 o 19:16, Element Wojny napisał:

Ładna pani, nie wiem kto wpadł na pomysł by ją tak zmasakrować. 

Celowe tworzenie postaci do gier tak by wyglądały brzydziej, jest czymś co trudno mi zrozumieć, chyba że ma to jakiś dobrze wytłumaczony sens i powód fabularny.

1 minutę temu, Element Wojny napisał:

Absolutnie się z Tobą zgadzam. Obecnie mam 5800X3D + 3060Ti i nie sądzę bym przez kolejne 3 lata musiał cokolwiek wymieniać. Co z tego że wychodzą ładne gry jak poza tym że są ładne... niewiele więcej reprezentują. Wolę mniej ładne, ale fajne :D 

Przykładowe wymagania Tales of Arise:

image.png.32a5cd78ccb93f813e53260b7d9c29f7.png

Nie zachęcam do grania z minimalną konfiguracją ale jeśli ktoś ma coś tak ze 2x mocniejszego niż ta minimalna, to może spoko śmiało grać i się cieszyć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Thimedes napisał:

Przykładowe wymagania Tales of Arise:

Nie zachęcam do grania z minimalną konfiguracją ale jeśli ktoś ma coś tak ze 2x mocniejszego niż ta minimalna, to może spoko śmiało grać i się cieszyć.

Wiem, grałem :D 

Forspoken – recenzja i opinia o grze [PS5, PC]. Zmarnowany potencjał (ppe.pl)

/Trochę dziwna ta ocena biorąc pod uwagę że gra ma według recenzenta więcej minusów niż plusów/

1111

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmieszne. Masa narzekań, że popkultura pokazuje jedynie ludzi obiektywnie pięknych. Kobiety z idealną figurą, faceci z idealną sylwetką. Oglądając filmy czy seriale trudno oprzeć się wrażeniu, że ludzie typowi, przeciętni po prostu nie istnieją, w najlepszym przypadku stanowią tylko jakiś nieistotny margines. Jak tylko główna postać jest normalna, ani piękna ani brzydka - typowa / normalna / przeciętna to są głosy oburzenia, że postać nie jest nieprzeciętnie piękna i jak ktoś śmiał uczynić główną postać normalną / typową. A potem narzekania, że w mediach się forsuje i pokazuje tylko pięknych ludzi. Wyśmiewanie okładek tanich gazet z pięknymi kobietami poto aby za chwilę na forum kruszyć kopie jak główna bohaterka nie jest sex bombą. Trochę hipokryzja

Edytowane przez bleidd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, bleidd napisał:

A potem narzekania, że w mediach się forsuje i pokazuje tylko pięknych ludzi

Ale to nie my narzekamy tylko kaszaloty z kompleksami. Ja chcę oglądać pięknych ludzi mimo tego, że sam piękny nie jestem.

  • Like 1
  • Haha 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chyba raczej sprawa rozbija się o to że z bardzo ładnej dziewczyny która użyczyła twarzy zrobili w grze jakiegoś kaszalota. Gdyby było odwrotnie to można by przyznać rację, ale nie w tym wypadku. 

Edytowane przez Element Wojny
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ona była twarzą gry? Ktoś reklamował grę jej osobą? Autorzy użyli jej twarzy aby wymodelować postać ale nikt nie mówił, że to będzie główna postać w grze i powinna być odwzorowana 1:1. Przy Returnalu też był głosy oburzenia, że główna postać nie jest piękna a chyba nie było tam jakiejś konkretnej aktorki, ktoś by użyczyła twarzy, była inba bo postać nie była super ładna a już w ogóle oburzające było, że to nie jest 20-parę latka tylko trochę starsza kobieta. Jak często w grach, w których protagonistką jest kobieta nie jest to atrakcyjna 20-30 latka? Czy na świecie nie istnieją inne osoby niż atrakcyjne 20 latki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No z tego co widzę to dziewczyna występuje w tej reklamie, więc raczej reklamowali jej osobą.

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na niektórych ujęciach wygląda lepiej, na niektórych gorzej, tak samo jak w realu, na pewno nie jak kaszalot, ale jak chce się psa uderzyć to kij się zawsze znajdzie :lol2:

FnPkpRyXwAExNK6?format=jpg&name=large

Fklh2ElWQAA4mTL?format=jpg&name=large

Fklh2CrWIAYLqM9?format=jpg&name=large

Fj76cHRWIAEW39D?format=jpg&name=large

Fjs6hopXgAAvyxy?format=jpg&name=4096x409

FnVbbmRaEAIih7z?format=png&name=900x900

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienematic trailer. Ani gra, ani rozgrywka tak nie wygląda. Nie przypomina to gry w ogóle w żadnym aspekcie. Tego typu trailery w ogóle powinny być zakazane.

Jeśli ktoś na podstawie takiego trailera oczekuje w grze postaci takiej samej jak na trailerze to IQ takiej osoby spokojnie pokryje skala termometru pokojowego :E

Edytowane przez bleidd
  • Like 2
  • Confused 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak odwracać kota ogonem. Wpierw mówimy o argumentach, a kiedy je obalamy to zaczynamy o termometrach pokojowych. Wiesz że czasem milczenie jest złotem ? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem na podstawie cinematric trailera wywnioskowałeś, że w grze główna postać będzie 1:1 jak z trailera jeśli zupełnie nic w grze tak nie wygląda. Gdyby to jeszcze było jakieś novum w grach - takie trailery, to można by kruszyć kopie a wiadomo, że to jest jeden wielki bullshit.

Śmiesznym jest to domaganie się aby protagonistka była zawsze piękną młodą sex bombą. To tylko pokazuje jak niedojrzała jeszcze jest ta branża np. na tle tej filmowej. I choć tę drugą trawi obecnie poprawność polityczna to wystarczy spojrzeć na nią sprzed kilku-kilkunastu lat. Z resztą poprawność polityczna przybija sobie piątkę i z branżą grową obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, bleidd napisał:

Śmieszne. Masa narzekań, że popkultura pokazuje jedynie ludzi obiektywnie pięknych. Kobiety z idealną figurą, faceci z idealną sylwetką. Oglądając filmy czy seriale trudno oprzeć się wrażeniu, że ludzie typowi, przeciętni po prostu nie istnieją, w najlepszym przypadku stanowią tylko jakiś nieistotny margines. Jak tylko główna postać jest normalna, ani piękna ani brzydka - typowa / normalna / przeciętna to są głosy oburzenia, że postać nie jest nieprzeciętnie piękna i jak ktoś śmiał uczynić główną postać normalną / typową. A potem narzekania, że w mediach się forsuje i pokazuje tylko pięknych ludzi. Wyśmiewanie okładek tanich gazet z pięknymi kobietami poto aby za chwilę na forum kruszyć kopie jak główna bohaterka nie jest sex bombą. Trochę hipokryzja

Masz rację. Otoczeni samymi pięknymi ludźmi w mediach tracimy poczucie rzeczywistości. Wielu popada w kompleksy, bo nie ma szans dorównać wyglądem twarzom które widzi np. w TV.

Jednak zadam ci zasadnicze pytanie... Wolisz grać starym, łysiejącym grubasem, czy przystojnym, młodym i umięśnionym półbogiem? To samo tyczy się kobiecych postaci. Wolimy grać ładnymi postaciami, niezależnie od tego jak sami wyglądamy. Moim zdaniem nie ma tu dobrego rozwiązania, choć osobiście jestem bardziej za pięknem. Tak samo jak nikt nigdy nie będzie tak ładny jak jego ulubiona postać z gry, nie będzie również tak silny i nie będzie potrafił używać magii. :E Gry w pewnym stopniu mają za zadanie spełniać nasze fantazje, a nie odwzorowywać rzeczywistość. Rzeczywistość mamy na co dzień i to jak wychodzą gry które próbują ją imitować każdy widzi - nudne.

No i dochodzi jeszcze kwestia narzucania sztucznej różnorodności w grach. Była kiedyś taka afera z feministką, która była zapraszana do niektórych studiów developerskich w celu 'nakierowania' twórców w stronę jedynego słusznego designu. Nie wiem na ile to prawda, a na ile nie, ale w takim BioWare było to podejrzanie mocno widoczne. W ich nowych grach wśród kobiecych postaci trudno było znaleźć jakieś bardziej urodziwe. Natomiast u męskich postaci było już znacznie lepiej. Przypadek? Nie sądzę. :E

To jest też m.in. jeden z powodów dla których od co najmniej kilku lat unikam wielu zachodnich (w szczególności amerykańskich) developerów.

Edytowane przez Isharoth
  • Like 2
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, Isharoth napisał:

No i dochodzi jeszcze kwestia narzucania sztucznej różnorodności w grach. Była kiedyś taka afera z feministką, która była zapraszana do niektórych studiów developerskich w celu 'nakierowania' twórców w stronę jedynego słusznego designu. Nie wiem na ile to prawda, a na ile nie, ale w takim BioWare było to podejrzanie mocno widoczne. W ich nowych grach wśród kobiecych postaci trudno było znaleźć jakieś bardziej urodziwe. Natomiast u męskich postaci było już znacznie lepiej. Przypadek? Nie sądzę. :E

Jeżeli pierwszą oficjalną wiadomością nowego dyrektora gry Dragon Age 4, Corinne Busche (obecnie kobiety, kiedyś faceta) w sprawie tej gry jest ogłoszenie że będzie ona miała szeroką reprezentację LBGT, to już z góry wiesz że dzieje się coś niedobrego. Jest też jakiś powód że kiedyś w grach BioWare mieliśmy do czynienia z paniami zarówno bardziej jak i mniej urodziwymi, a obecnie cóż... 

Ta pani też poważnie ucierpiała jako aktorka udzielająca swojego wizerunku.

Mass Effect Models Vs In Game Models - YouTube

 

Co ciekawe, kiedyś z Mirandą takiego problemu nie było.

Mass Effect - Miranda and Yvonne - Album on Imgur

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Isharoth napisał:

Masz rację. Otoczeni samymi pięknymi ludźmi w mediach tracimy poczucie rzeczywistości. Wielu popada w kompleksy, bo nie ma szans dorównać wyglądem twarzom które widzi np. w TV

To może niech te zakompleksione jednostki załatwiają to we własnym zakresie, a nie psują zabawę wszystkim?

2 godziny temu, bleidd napisał:

Przy Returnalu też był głosy oburzenia, że główna postać nie jest piękna a chyba nie było tam jakiejś konkretnej aktorki, ktoś by użyczyła twarzy, była inba bo postać nie była super ładna a już w ogóle oburzające było, że to nie jest 20-parę latka tylko trochę starsza kobieta.

A to nie ma ładnych osób 50+? Są. Returnalówna to pasztet i tyle. Wiek nie ma tu znaczenia.

54 minuty temu, Isharoth napisał:

No i dochodzi jeszcze kwestia narzucania sztucznej różnorodności w grach. Była kiedyś taka afera z feministką, która była zapraszana do niektórych studiów developerskich w celu 'nakierowania' twórców w stronę jedynego słusznego designu. Nie wiem na ile to prawda, a na ile nie, ale w takim BioWare było to podejrzanie mocno widoczne.

Anita Sarkeesian. Prawda. W kilku grach nawet w creditsach była.

  • Like 1
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, crush napisał:

Anita Sarkeesian. Prawda. W kilku grach nawet w creditsach była.

Ahh ta pani. Już od 2018r. zaczęło się pojawiać sporo wpisów odnośnie jej wizyt w BioWare i wściekłości niektórych dev'ów co do "kierunku" który zaproponowała. Studio ponoć bardzo się podzieliło odnośnie jej propozycji. Pamiętam że potem było sporo wpisów w jej kierunku by się odwaliła od CDPR :D 

ccc

 

Edytowane przez Element Wojny
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typ się starał być feministą, a i tak wepchnęli go na tyły zdjęcia i w nawias. ?

  • Like 1
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bleidd napisał:

Śmiesznym jest to domaganie się aby protagonistka była zawsze piękną młodą sex bombą. To tylko pokazuje jak niedojrzała jeszcze jest ta branża np. na tle tej filmowej. I choć tę drugą trawi obecnie poprawność polityczna to wystarczy spojrzeć na nią sprzed kilku-kilkunastu lat. Z resztą poprawność polityczna przybija sobie piątkę i z branżą grową obecnie.

Jeśli gry mają przypominać rzeczywistość, to może lepiej pójść na golfa, tenisa czy hokej? Albo do teatru czy filharmonii? Albo na dyskotekę? Przynajmniej nie musisz mieć peceta za 12 kafli. Sprzęt do golfa da się co ciekawe dosyć tanio kupić, ja mam np.

To czego nigdy nie zrozumiem, to że nie ma problemu z superumiejętnościami, superzdolnościami, magią itp. itd., ale jest problem z tym, że postać wygląda zbyt atrakcyjnie. A więc może być silniejsza, sprawniejsza, sprytniejsza, inteligentniejsza itp. niż w realu ale w żadnym razie nie może być ładniejsza. Trochę bez sensu, nie sądzicie? Wiem, że poza mną różne inne osoby podzielają to zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, crush napisał:

A to nie ma ładnych osób 50+? Są. Returnalówna to pasztet i tyle. Wiek nie ma tu znaczenia.

Jakie to ma znaczenie dla większości ludzi poza Tobą, jaką twarz ma babka w grze, która bazuje stricte na mechanice, w której nie ma romansów, fabuła jest okrojona, a główna bohaterka ma na głowie hełm (! xD). Do czego ten jej wygląd jest kluczowy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłby jaja jakby jakiś developer strollował graczy i zrobił jakąś grę gdzie grasz super laską której twarzy nie widzisz przez większość gry, a na sam koniec podczas cutscenki zdejmuje ona hełm i wygląda jak conchita wurst :E Ból dupy i wycie na necie byłoby epickie :lol2:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, BlindObserver napisał:

Jakie to ma znaczenie dla większości ludzi poza Tobą, jaką twarz ma babka w grze, która bazuje stricte na mechanice, w której nie ma romansów, fabuła jest okrojona, a główna bohaterka ma na głowie hełm (! xD). Do czego ten jej wygląd jest kluczowy? 

A kto Ci nakłamał, że jest kluczowy? Jak gra jest dobra to jest dobra. Brak pasztetowej to tylko wisienka na torcie.

2 minuty temu, ditmd napisał:

Byłby jaja jakby jakiś developer strollował graczy i zrobił jakąś grę gdzie grasz super laską której twarzy nie widzisz przez większość gry, a na sam koniec podczas cutscenki zdejmuje ona hełm i wygląda jak conchita wurst :E Ból dupy i wycie na necie byłoby epickie :lol2:

No i ten Twój fikcyjny developer dostał by po dupie za transfobię.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, crush napisał:

A kto Ci nakłamał, że jest kluczowy? Jak gra jest dobra to jest dobra. Brak pasztetowej to tylko wisienka na torcie.

No Returnal jest dobry, to dlaczego dla Ciebie znaczenie ma wygląd 50-letniej bohaterki, że pytasz, czy nie było ładnej? :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, BlindObserver napisał:

No Returnal jest dobry, to dlaczego dla Ciebie znaczenie ma wygląd 50-letniej bohaterki, że pytasz, czy nie było ładnej? :D 

A ja twierdzę, że jest zły? Gdzie? Po prostu przyjemniej się patrzy na ładne postacie, szczególnie jeśli ich wygląd nie ma znaczenia w kontekście fabuły. 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dyskusja trochę śmieszna, szczególnie w czasach gdzie kreatory postaci od lat służą milionom graczy którzy chętnie z nich korzystają.

Może by tak dać ludziom wybór czy w danej grze wolimy grać 20-letnią lasencją czy 70-letnim emerytem ?

Kreator postaci z gry Dragon Age: Początek – rozwiązanie konkursu gry-online.pl  | GRYOnline.pl

 

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@crush

A ja twierdzę, że Ty twierdzisz, że jest zły? Gdzie? :D 

Jeszcze raz, nie wiem, jaki sens ma wspomnienie o tym, że są ładne 50-latki w kontekście tego, że "Returnalówna to pasztet i tyle". Mówimy o bohaterce, która ma łeb w hełmie i którą oglądasz od tyłu.

Patrząc na te rozważania, zaraz problemem będzie morda i sylwetka Mario. 

 

Jak już krytyka Forspoken skupia się na wyglądzie bohaterki (ani ona wybitnie piękna, ani brzydka, jak się tutaj chce przedstawić), a nie na pizdylionie rzeczy, które w tej grze zrobiono źle i mniejszej, które zrobiono dobrze, to świadczy o jakości tej dyskusji. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Widać młody jeszcze jesteś, życia mało znasz. Na prawdziwej wonie prawie zawsze czegoś brakuje, z czymś jest problem i trzeba kombinować.
    • 4090 i gra na low?  Ouch...
    • Racja, rozsądkiem jest skakanie co 2-3 gen procków. Poczekam na Zen 5 i zobaczymy co dalej. Myślałem pogonić 5800X i dołożyć do używki 5800X3D. Za parę stówek wyczerpałbym możliwości na AM4, chociaż tym prockom na tyle blisko, że nie jest to jakiś zauważalny przeskok. Dawało się używki za 1k kupić, a teraz rzeczywiście drożej. Słusznie. Jak kupowałem 5800X to chodziły po 2k, oema trafiłem za ok. 1670zł gdzie za 5600X trzeba było dać 1400zł. Gdybym teraz siedział na 5600X byłby większy sens przeskoku.   Z multi to CS2 z detalami na Ultra High 1440p bez upscalingu. Obecnie klatkarz to tak 250-300+ na tym ustawieniu. Procki X3D dają kopa w tym tytule ale czy mi zrobi różnicę te +50-100 FPS?   A nie kręciłem tych memek, ponoć słabo się kręcą ale nie sprawdzałem. Chyba wybiję sobie z głowy zmiany. Warto chyba czekać na ZEN 5 - z tego co widziałem przyrost ma być na poziomie 40% co mnie zaciekawiło. Na intela nawet się nie oglądam. Ostatni raz miałem 6-7 gen i styka
    • Już te pisanie że czegoś zabraknie mi gotuje krew w żyłach... Miał Putin zdechnąć a żyje. Miały sankcje udusić Rosję a tu sami Amerykanie ganiają Ukrainę za ataki na rosyjskie przetwórnie ropy. Miało zabraknąć czołgów, wychodzi że produkują/restaurują kolejne. Miało zabraknąć amunicji wychodzi że sobie z tych dyktatorskich państewek pościągali szybciej niż zachód się zrzucił na źródełko Czech, nim sami swoją gospodarkę przestawili w tryb wojenny. Jest tak jak Wolski mówił w ostatnim raporcie że prędzej chudy zdechnie niż gruby schudnie. Przy braku błyskotliwej i wręcz cudownej kontrofensywy i postawieniu na odbitym terenie sytych oddziałach w sensie ilości to plan jaki ten Ławrow wyjawił w tym wywiadzie(polecam choćby tego poczytać jak nie martwi się ktoś że mu zalasuję mózg) jest bliżej do finiszu. Zostanie kaleka bez możliwości wejścia do tego NATO i UE a ciekawe ile to potrwa nim się nie rozpadnie bo raczej nie zwróci się z powrotem na wschód do najbliższego sąsiada. Pik produkcyjny w Rosji minie po 26 roku czyli jeszcze 2.5 roku walki o co. Z Chersońszczyzną skończyły się jakiekolwiek postępy i nawet chyba nadzieje na nie, a tylko była pokerowa rozgrywka gdzie krupier / cała publika raczej nie pomagała dostatecznie wystraszyć agresora. Niech ścierają agresora by szybko nie przyszło do głowy to powtórzyć to jest chyba jedyny cel teraz. Ostatni szczebel eskalacji z wyczerpania raczej też średnio wygląda. Teraz jest problem by te drony zwalczać na terytorium własnym by nie sprzedawały pozycji opl i lotnictwa to chyba raczej pod koniec nie będą ich tak lekkomyślnie używać.    
    • Toż mówię, że na AMD było cacy. Afterburner śmigał przy 5600XT (2 egzemplarze), 6600XT na końcu 5700XT na codzień UV referenta. Profil się wczytywał z windą, działało wszystko beton stabilnie na zasadzie ustaw i zapomnij. Ale wylewam gorzkie żale na ułomność u zielonych, a temat jest o konkretnej karcie - karta sama w sobie jest przyzwoita, polecam w tym budżecie Jedynie jak ktoś ma przyzwyczajenia z AMD, tj. proste, szybkie, działające OC/UV to może się rozczarować.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...