Skocz do zawartości
Adasiu

Kamera IP do nagrywania pod wodą

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś może widział taką kamerę IP która ładnie nagrywa pod wodą? Nie chodzi mi o wodoszczelność IP68.

Chciałem po prostu ustawić taką kamerkę w stawie pod wodą i nagrywać rybki :D A konkretniej to puścić live stream z tego ;)

 

Próbowałem ze zwykłą kamerką IP do monitoringu ale niestety obraz był zamazany, chyba sensor odległości nie działał zbyt dobrze.

Ewentualnie taką kamerę IP która ma manualne sterowanie tym sensorem.

 

Ewentualnie inne porady jak to załatwić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykla kamera sportowa nie da rady bo bateria, moze jakas motocyklowa ktora ma wodoszczelnosc i mozliwosc podlaczenia pod usb pradu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może zwykła kamerka ale w szczelnie zamkniętym pudle(obudowie) ze szkłem? W ten sposób masz z głowy problem wodoszczelności i zasilania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, problem wodoszczelności jeszcze jakoś bym załatwił nawet ze zwykłą kamerką, tylko problem jest taki że potrzebuję koniecznie kamerę IP do tego żeby móc ją podłączyć pod router i obraz puścić online.

 

Miałem jedną taką kamerkę 1080p która ma bardzo dobry obraz na zewnątrz ale niestety pod wodą się totalnie pogubiła, ostrość była fatalna, wyglądało jakby sensor czy ten czujnik odległości zwyczajnie sfiksował i myślał że obraz jest bardzo blisko.

 

Także potrzebuję takiej kamerki IP żeby przynajmniej miała manualne regulowanie odległości albo żeby ogarniała takie coś jak woda i nie patrzyła na pierwszy plan tylko dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...