Skocz do zawartości
FvF

Genesis Krypton 110 (kod 43)

Rekomendowane odpowiedzi

Myszka działa jeszcze wczoraj wieczorem a dziś kompletnie nic. Nieważne do którego złacza bym ją podpiął zawsze to samo kod 43 nie rozpoznano urządzenia. Próbowałem znaleź sterowniki do myszki ale nic. Zmieniałem w menedżerze urządzenie w zużycie energi dla USB i nic. Szkoda by było po pół roku wyrzucać myszkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pobierałeś jakieś sterowniki czy podłączałeś coś do kompa? Przy GX57, gdy podłączyłem starą klawiaturę i trzeba było usunąć sterowniki, by znowu działała. Ewentualnie kolejny przykład jak "dobry" sprzęt ma Genesis.

Edytowane przez Aspartam K

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nowego nie wpinałem. sparwdzałem jeszcze na laptopie i to samo się dzieje. Dwa razy w jednym wejściu myszka zadziała, ale to dwa razy na jakieś 20 włóż/wyłóż. Pewnie sada kontroler USB w myszce. Podświetlenie na myszce po podłączeniu gdy komputer jest wyłączony działa normalnie, ale jak włącze zaczyna szybciej migać. Szkoda jej. Mam od Genesisa klawiature i drugi rok działą bez zarzutu, słuchawki tak samo. Teraz nawet obudowe od nich wziąłem i jest porównywalna do RG6V. Najgorsze jest to że zapasowo mam tylko starą rozklekotaną myszke w której to szkiełko skupiające się rusza i czsami kursor wariuje.

Dało by radę tak do 70 max 80 zł ogarnąć. Widziałem w mediaexpert jakieś mad dogi na przecenia i jednego msi, ale smoka się raczej boje brać w tej cenie.(Edit)Myszka ma szansę zadziałać tylko gdy druga jest podpięta. Zaczynam wariować.

Edytowane przez DeusVolt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz na cenę spojrzałem xd Nie oczekuj, że taka myszka Ci długo posłuży i to w dodatku od Genesisa. Sam miałem ostatnio jakąś tańszą myszkę i rozwalił mi się po pół roku lewy przełącznik.

 

W tej kwocie mogą działać długo co najwyżej nieliczne myszki czy te najnormalniejsze bez podświetlenia. Co do mychy za porządniejszą kwotę to Logitech G102, jak dla mnie to niebo i ziemia z myszkami jakimi miałem do czynienia np. GX57.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie jest mi zbędne. Wybierałem myszki "gejmingowe" bo dobrze leżały w ręce. No nic pomęcze się jeszcze tydzień z tą i przesiadka pewnie na tego logitecha. Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podświetlenie jest mi zbędne. Wybierałem myszki "gejmingowe" bo dobrze leżały w ręce. No nic pomęcze się jeszcze tydzień z tą i przesiadka pewnie na tego logitecha. Dzięki za pomoc.

 

Ale kupiłeś z podświetleniem i coś musiało ucierpieć np. kabel USB.

 

Zwykła myszka też dobrze leży w dłoni i w niektórych przypadkach nawet lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz jeszcze gwarancję to spróbuj oddać, jeśli wada nie wynika z twojego uszkodzenia mechanicznego to nie będzie problemu. Sprawdź sobie myszki od Genesisa - Krypton 700, Krypton 770, Xenon 770 albo Xenon 800, to są w mojej opinii najlepsze myszki, trochę droższe, ale definitywnie warte kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już mowa o myszkach Genesis,to powiedz (autor postu oraz inni jeśli chcą) jak się sprawuję oraz jak jest wykonana Krypton110.Bo się właśnie zastanawiam nad Kryptonem 150,jako budżetowa mysz,tylko nie wiem jak z nią jest,bo jako że numerek wyżej to zapewne troszkę lepsza.Polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...