Skocz do zawartości
polak780

50 dowodów że pandemia jest oszustwem

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę coraz więcej ludzi, którzy zaczynają uświadamiać sobie prawdę. Politycy straszyli nas wirusem, którego śmiertelność miała wynosić nawet 10%. Po kilku miesiącach, gdy koronawirus został dogłębnie przebadany okazuje się, że zostaliśmy okłamani, a koronawirus wcale nie jest taki groźny.

Wiem, że niektórzy ludzie z poczucia obowiązku pilnie przestrzegają zaleceń politykówi i to, co piszę może im się wydawać szokujące, ale to sama prawda poparta opiniami wybitnych lekarzy i wirusologów.

Pozostałe ciekawostki i wszystkie linki źródłowe do nich znajdziesz na stronie http://GlobAwake.org

Proszę wejdźcie na tę stronę i przeczytajcie cały artykuł o pandemii i o tym, co następnego się szykuje (a nie będzie to przyjemne).

 

50 dowodów że pandemia jest oszustwem:

 

1. Nowe badanie serologiczne przeprowadzone w hrabstwie Santa Clara w Kalifornii przez Uniwersytet Stanforda wykryło przeciwciała u 50 do 85 razy większej liczby osób, niż wcześniej szacowano. To wskazuje na śmiertelność COVID-19 w granicach od 0,12% do 0,2%, lub nawet mniej (śmiertelność porównywalna do ciężkiej grypy). Według byłego izraelskiego ministra zdrowia, profesora Yorama Lassa, nowy wirus korony jest mniej niebezpieczny niż grypa, a godziny policyjne zabiły więcej ludzi niż wirus.

2, Wielka Brytania usunęła COVID-19 z listy niebezpiecznych chorób zakaźnych, ponieważ ogólny wskaźnik umieralności jest „ogólnie niski”.

3, W nowym arkuszu informacyjnym WHO pisze, że zgodnie z obecną wiedzą COVID-19 rozprzestrzenia się wolniej niż grypa (o około 50%), oraz że bezobjawowe przenoszenie COVID-19 jest znacznie niższe niż w przypadku grypy.

4. Model z Imperial College London przewidywał od 250 000 do 500 000 zgonów „przez” COVID-19 dla Wielkiej Brytanii. Jednak autorzy badania przyznali teraz, że wiele z tych zgonów nie jest dodatkowych, ale są częścią normalnej rocznej umieralności w Wielkiej Brytanii wynoszącej 600 000 osób rocznie.

5. Wiele doniesień medialnych o młodych i zdrowych ludziach umierających na COVID-19 okazało się fałszywymi: wielu z tych młodych ludzi albo nie zmarło z powodu COVID-19 i byli już poważnie chorzy (np. z powodu niezdiagnozowanej białaczki), albo w rzeczywistości mieli 109 zamiast 9 lat.

6. Jak zauważają dwaj profesorowie Ioannidis i Bhakdi, kraje jak Korea Południowa i Japonia, które nie wprowadziły zaostrzeń dla obywateli, doświadczyły niemal zerowej śmiertelności związanej z COVID-19, podczas gdy statek wycieczkowy Diamond Princess miał ekstrapolowaną śmiertelność, tj. na poziomie lub poniżej poziomu sezonowej grypy lub silnego przeziębienia.

7. Wiele klinik w Europie i USA pozostało silnie niewykorzystanych lub prawie pustych podczas szczytu COVID-19, a w niektórych przypadkach musiano odsyłać personel do domu. Liczne operacje i terapie zostały anulowane, w tym niektóre przeszczepy narządów i badania przesiewowe w kierunku raka.

8. Brytyjski Guardian przytacza badania, zgodnie z którymi zanieczyszczenie powietrza może być „kluczowym czynnikiem” przyczyniającym się do śmierci z COVID-19. Na przykład 80% zgonów w czterech krajach miało miejsce w najbardziej zanieczyszczonych regionach (w tym w Lombardii i Madrycie). Zobacz mapę zanieczyszczenia na stronie źródłowej.

9. Nawet 50% wszystkich dodatkowych zgonów mogło być spowodowane nie przez COVID-19, ale przez skutki wprowadzonych restrykcji, panikę i strach. Na przykład leczenie zawałów serca i udarów mózgu zmniejszyło się nawet o 60%, ponieważ wielu pacjentów nie odważyło się już pójść do szpitala.

10. Szpitalna lekarz z hiszpańskiego miasta Malaga pisze na Twitterze, że ludzie częściej umierają na skutek paniki i zapaści systemu niż na wirusa. Ogromna ilość ludzi, którzy napływają do szpitala z przeziębieniem, grypą i ewentualnie z COVID-19 doprowadziła do załamania się procedur. Nowe danej z Wielkiej Brytanii pokazują, że obecnie około 2000 osób tygodniowo umiera w domu nie z powodu COVID-19, ale ponieważ nie mogą lub nie chcą korzystać z systemu opieki zdrowotnej. Są to głównie pacjenci z nagłymi przypadkami jak zawał serca czy udar, a także osoby przewlekle chore. Naukowcy z Austrii doszli do wniosku, że w marcu zmarło tam więcej osób z powodu nieleczonych zawałów serca, niż z powodu COVID-19.

11. Jeśli chodzi o sytuację we Włoszech: większość mediów błędnie informuje, że we Włoszech dochodzi do 800 zgonów z powodu korona-wirusa dziennie. W rzeczywistości prezydent włoskiej ochrony cywilnej podkreśla, że zgony są „z koronawirusem, a nie z powodu koronawirusa”. Innymi słowy, osoby te zmarły i dodatkowo zostały pozytywnie przetestowane.

12. Organizacje charytatywne ostrzegają, że „znacznie więcej ludzi” umrze z wyniku restrykcji ekonomicznych podjętych z powody pandemii, niż z samego COVID-19. Prognozy przewidują teraz, że od 35 do 65 milionów ludzi popadnie w absolutną biedę, a wielu z nich grozi głód.

13. W 2019 r. badanie WHO pokazało, że “jest niewiele lub nawet w ogóle nie ma dowodów naukowych” na skuteczność takich środków, jak „dystans społeczny”, ograniczenia podróży czy blokady. Nie ma również dowodów naukowych na skuteczność maseczek na twarz u osób zdrowych lub bezobjawowych. Wręcz przeciwnie, eksperci ostrzegają, że takie maski utrudniają normalne oddychanie i mogą stać się “źródłem rozprzestrzeniania się zarazków“.

14. Politycy nie przestrzegają nakazów noszenia maseczek, które sami wprowadzili. Wyciekł film, na którym prezydent Niemiec ściąga maskę zaraz gdy kamera zostaje wyłączona. Zobacz film na GlobAwake.org

15. Producent zestawu testowego COVID-19 stwierdza, że powinien on być wykorzystywany wyłącznie do celów badawczych, a nie do zastosowań diagnostycznych, ponieważ nie został jeszcze klinicznie zatwierdzony.

16. Twórca tego testu, Kary Mullis, laureat nagrody Nobla, stwierdził, że test RT-PCR absolutnie nie nadaje się do wykrywania wirusów, bo nie jest testem specyficznym, tylko wskazuje na obecność pewnej sekwencji białek, która może pojawić się w organizmie w bardzo różnych okolicznościach np. w zakażeniu chlamydiami, mykoplazmą, grypą lub innym wirusem.

17. Na zlecenie prezydenta Tanzanii – Johna Magufuli, przeprowadzono testy na obecność koronawirusa na kozach oraz owocach papai. Okazało się, że zarówno kozy, jak i owoce otrzymały pozytywne wyniki testu!

18. Test na koronawirusa nie daje wyników binarnych (pozytywny lub negatywny), ale wynik z pewnego continuum. Każdy test wychodzi w pewnym stopniu pozytywny i negatywny jednocześnie, a tylko od polityków zależy gdzie postawią granicę. W różnych krajach te standardy są różne. Laboratoria badawcze mogą dowolnie manipulować czułością testu i w ten sposób otrzymać na zamówienie taką liczbę zakażonych, jaka jest im potrzebna.

19. Aż 80% pozytywnych wyników tego testu to wyniki fałszywie pozytywne. Oznacza to, że jeśli w telewizji słyszymy, że zakażonych jest 10 tys. osób, to tak naprawdę może ich być tylko 2 tys.!

20. Obserwowany szybki wzrost nowych infekcji wynika prawie wyłącznie z faktu, że liczba testów gwałtownie wzrosła w czasie (zobacz wykres na stronie źródłowej). Tak więc w rzeczywistości nigdy nie nastąpiło wykładnicze rozprzestrzenianie się koronawirusa. Podane liczby dotyczące nowych infekcji ukrywają fakt, że liczba nowych infekcji spada od około początku lub połowy marca.

21. Dyrektor Departamentu Zdrowia w Illinois potwierdził, że nawet śmiertelnie chore osoby, które wyraźnie umierają z innej przyczyny, ale które wykazują pozytywny wynik testu na obecność nowego koronawirusa przed lub po śmierci, są rejestrowane jako zgony z powodu COVID-19.

22, Według ujawnionego protokołu austriackiej grupy zadaniowej do spraw koronawirusa, kanclerz Kurz domagał się w marcu, aby ludność „bardziej bała się” infekcji lub śmierci rodziców lub dziadków. Dokument strategiczny niemieckiego Federalnego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, który również ujrzał światło dzienne, wzywa do prowadzenia kampanii strachu psychologicznego, którą rzeczywiście wdrożyli politycy i media.

23. Szwajcarski rząd twierdził że sytuacja w południowej Szwajcarii czyli bezpośrednio przy Włochach jest dramatyczna ale miejscowi lekarze zaprzeczyli – sytuacja nie jest w żadnym przypadku dramatyczna.

24. W internecie pojawiła się akcja pod tagiem #filmyourhospital, gdzie ludzie z całego świata, nagrywają szpitale w swojej okolicy. Okazuje się, że są one puste jak nigdy!

25. Wielu seniorom w szwedzkich domach opieki zamiast leczenia COVID-19 podawany jest paliatywny koktajl z morfina, która hamuje oddychanie i prowadzi do śmierci – pisze tvp.info. To aktywna eutanazja – wskazuje prof. geriatrii Yngve Gustafson.

26. Zdaniem naukowców koronawirus SARS-CoV-2 nie mógł powstać naturalnie. Profesor Luc Montagnier, francuski wirusolog, zdobywca nagrody Nobla za odkrycie wirusa HIV, powiedział że po przeprowadzeniu szczegółowych badań uzyskał całkowitą pewność, że wirus powstał w laboratorium.

27. O tym, że pandemia była planowana świadczy też wiele innych przesłanek np. ćwiczenia w zakresie kontroli rozprzestrzeniania się koronawirusa, które zorganizowano w Wuhan na dwa miesiące przed pojawieniem się pierwszych zachorowań.

28. Miesiąc przed wybuchem pandemii Fundacja Billa Gatesa zorganizowała „Event 201″, który był symulacją przebiegu pandemii wirusa, a dokładniej mówiąc – właśnie koronawirusa.

29. Ceremonia otwarcia Igrzysk Olimpijskich dokładnie zobrazowała obecną pandemię - zobacz zdjęcia na stronie.

 

Więcej dowodów oraz zdjęcia, filmy i wykresy zobacz na stronie http://GlobAwake.org

 

Wiem, że trudno w to wszystko uwierzyć, skoro w telewizji od miesięcy słyszymy zupełnie inną wersję, ale zastanówcie się, komu powinniśmy bardziej ufać - politykom, czy naukowcom i lekarzom? Proszę nie dajmy się nabierać politykom. Kopiujcie i przeklejajcie ten tekst wszędzie gdzie się da i wysyłajcie znajomym. Przeczytajcie cały artykuł na GlobAwake.org

Jeśli się nie obudzimy, politycy nigdy nie przestaną wykorzystywać naszej niewiedzy i naiwności, a na jesień zorganizują nam jeszcze większą epidemię strachu i jeszcze więcej ludzi umrze z powodu kryzysu i niewydolności szpitali!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"AWAKE" - i juz podziekowal :E

 

Zdziwilo mnie tylko, ze nic nie ma o 5G :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kumpel jeździł tirem przez całą europe w czasie pandemi i opowiedział zupełnie inny obraz niż tv trąbiła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz poproszę 50 dowodów/powodów na to że ziemia jest płaska - pfff wiem że każdy kumaty wie że korpo i rządy go okłamują i na brzegach dysku są złote klamki które można ukraść (i wtedy wszyscy by poszli na brzeg i było by za ciężko i by się dysk wywrócił - i stąd spisek że ziemia jest okrągła) ale dla niedowiarków przydał by się taki elaborat jak ten powyżej (wybacz ale zatrzymałem się na pierwszym punkcie gdzie "godziny policyjne zabijają)

 

anyway pozdro dla kumatyyyych - wy wiecie i ja też że okrągła ziemia i covid so spisek, korpo to zuo, wolność dla sałaty nie zabijajcie trawy kosząc ją kosiarką, jak byście się czuli jak by wam ręce ucianli - joł covid to ściema na bank - ja i polak wam to mówimy!

 

pssssst.

napisz ile ruskie fabryki troli płacą za takie posty, chętnie porobię kopiuj wklej na kafaterii i innych portalach, żeby karyny i sebixy miały o czym dyskutować przy jabolu na ławce kupionym za 500+ - myślę że to jest target i chyba zbłądziłeś "polaku" publikując to tutaj...

 

...ale ale, może zaraz ktoś klaśnie w rączki że to co napisałeś jest całkiem legitne :E więc może nie mówić hop...

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należy dodać że w okresie pandemii w Polsce więcej ludzi umarło na nowotwory niż na Covid19 , czas ogłosić pandemię ''Raka''

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś trąbią że są otwarte senatoria a o przyjęciu decyduje negatywny wynik testu,w rzeczywistości tylko mierzą temperaturę i tyle :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem, za długie. ;-) A że nie było i nie ma żadnego zagrożenia, to inna sprawa.

 

Robienie testów na koronawirusa, to wywalanie pieniędzy w błoto. Przebadali ponad milion osób, z czego 30 tys. było zakażonych:

Milion to już solidna próba, i z tego zakażonych (zakażony to nie chory) to 3 proc. – czyli śmiech na sali.

 

Zgonów na tego straszliwego koronawirusa od marca jest 1200: https://news.google.com/covid19/map?hl=pl&mid=%2Fm%2F05qhw&gl=PL&ceid=PL%3Apl

 

W zeszłym roku średnio dziennie umierało 1110 osób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po chu… wydawać miliony na testy jak WHO twierdzi że 80% populacji musi przejść wirusa ?? Tą kasę przeznaczyć na witaminy dla emerytów żeby im podnieść odporność.

 

Jedynie opozycja kwiczy żeby te miliony na testy wydawać bo im na rękę wszelki wydatki państwa aż do ostatniej kropli krwi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a teraz poproszę 50 dowodów/powodów na to że ziemia jest płaska - pfff wiem że każdy kumaty wie że korpo i rządy go okłamują i na brzegach dysku są złote klamki które można ukraść (i wtedy wszyscy by poszli na brzeg i było by za ciężko i by się dysk wywrócił - i stąd spisek że ziemia jest okrągła) ale dla niedowiarków przydał by się taki elaborat jak ten powyżej (wybacz ale zatrzymałem się na pierwszym punkcie gdzie "godziny policyjne zabijają)

 

anyway pozdro dla kumatyyyych - wy wiecie i ja też że okrągła ziemia i covid so spisek, korpo to zuo, wolność dla sałaty nie zabijajcie trawy kosząc ją kosiarką, jak byście się czuli jak by wam ręce ucianli - joł covid to ściema na bank - ja i polak wam to mówimy!

 

pssssst.

napisz ile ruskie fabryki troli płacą za takie posty, chętnie porobię kopiuj wklej na kafaterii i innych portalach, żeby karyny i sebixy miały o czym dyskutować przy jabolu na ławce kupionym za 500+ - myślę że to jest target i chyba zbłądziłeś "polaku" publikując to tutaj...

 

...ale ale, może zaraz ktoś klaśnie w rączki że to co napisałeś jest całkiem legitne :E więc może nie mówić hop...

 

Panika z Covidem jest rzeczywiscie troche przesadzona. Problemem jest ze takie dzbany od plaskiej ziemi to wypisuja i potem nawet jakies rzetelne punkty tej krytyki sa wrzucane do jednego worka z oszolomstwem

Edytowane przez chartkor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie! Wartki umysł z Krzywolipia Dolnego wywiódł w pole kapusty cały świat i wraz ze sztabem ekspertów pclola odkrył Prawdę.

Popkorn będzie schodzić szybko! :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że ludzie nie odróżniają dowodów od przesłanek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo przekonany się, czy mamy dużo zarażonych osób. Podczas "czerwcówki" restauracje nad morzem były normalnie otwarte i oczywiście zatłoczone. Jeśli mamy wielu nosicieli to powinna się jeszcze przed końcem miesiąca pojawić nowa fala zachorowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phi, 50 dowodów.

 

Na płaskość ziemi mają już dwieście! Obejrzyj sobie filmiki na jutubie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Phi, 50 dowodów.

 

Na płaskość ziemi mają już dwieście! Obejrzyj sobie filmiki na jutubie!

 

Nalezy robic samemu "risercz" !! Najlepiej ... na Jutiubie :E

 

Polecam (jesli ktos jeszcze jakims cudem nie widzia) :E

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Nowe badanie serologiczne przeprowadzone w hrabstwie Santa Clara w Kalifornii przez Uniwersytet Stanforda wykryło przeciwciała u 50 do 85 razy większej liczby osób, niż wcześniej szacowano. To wskazuje na śmiertelność COVID-19 w granicach od 0,12% do 0,2%, lub nawet mniej (śmiertelność porównywalna do ciężkiej grypy). Według byłego izraelskiego ministra zdrowia, profesora Yorama Lassa, nowy wirus korony jest mniej niebezpieczny niż grypa, a godziny policyjne zabiły więcej ludzi niż wirus.

Nie chce mi się kopać z każdym punktem osobno, bo wiem, że z koniem i tak nie wygram, ale akurat o tym badaniu w Kaliforni to trochę czytałem, więc się wyelaboruję. Bo ogólnie co do wniosków z badania jest trochę zastrzeżeń. Pierwsze to takie, że tam się zgłaszali ochotnicy przez profil na FB, wiec próbka niezbyt reprezentatywna (choć jakieś tam poprawki robili na danych). Druga sprawa, że prawdopodobnie użyto testu o sporej niedokładności (ok 5%) i nie uwzględniono tego w obliczeniach. Tzn z testu im wyszło chyba 7% zainfekowanych, ale jak się uwzględni ten pięcioprocentowy przedział to wychodzi wynik z zakresu 2%-13%. I jak taki szeroki przedział uwzględnisz dalej to masz już wszystkie inne liczby (ze śmiertelnością włącznie) od sasa do lasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo WHO przyznaje ze oCOvid19 wie tyle ile pokazują im modele,szacunki i prognozy :o:E:lol2: :lol2: .Także o czym mowa :D ,niby najwięksi specjaliści ,tęgie głowy w skorumpowanej organizacji . Coś tam znaleźli narobili rabanu na cały świat ale sami nie wiedzą z czym mają doczynienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz, Gates jest na liście, ale nie ma wzmianki o 5G? To się kupy nie trzyma, przecież wszyscy wiedzą, że to Gates sfinansował powstanie koronawirusa, a 5G służy do jego rozprzestrzeniania i w tym też maczał swoje brudne paluchy. Oczywiście razem z WHO i rządem Chin.

:E

 

10. Szpitalna lekarz z hiszpańskiego miasta Malaga pisze na Twitterze, że ludzie częściej umierają na skutek paniki i zapaści systemu niż na wirusa. Ogromna ilość ludzi, którzy napływają do szpitala z przeziębieniem, grypą i ewentualnie z COVID-19 doprowadziła do załamania się procedur. Nowe danej z Wielkiej Brytanii pokazują, że obecnie około 2000 osób tygodniowo umiera w domu nie z powodu COVID-19, ale ponieważ nie mogą lub nie chcą korzystać z systemu opieki zdrowotnej. Są to głównie pacjenci z nagłymi przypadkami jak zawał serca czy udar, a także osoby przewlekle chore. Naukowcy z Austrii doszli do wniosku, że w marcu zmarło tam więcej osób z powodu nieleczonych zawałów serca, niż z powodu COVID-19.

Post bzdurny, ale to ma sens. Jakaś anonimowa lekarka nie jest wiarygodnym źródłem, ale obawiam się, że jest w tym dużo prawdy.

 

Samo WHO przyznaje ze oCOvid19 wie tyle ile pokazują im modele,szacunki i prognozy :o:E:lol2: :lol2: .Także o czym mowa :D ,niby najwięksi specjaliści ,tęgie głowy w skorumpowanej organizacji . Coś tam znaleźli narobili rabanu na cały świat ale sami nie wiedzą z czym mają doczynienia

Cała ta szopka związana z Covidem to wielki chaos, zwłaszcza w Polsce. Lasy zamknięte przy kilku zachorowaniach dziennie, teraz mamy kilkaset, a w weekend plaże były zawalone. Miesiąc temu opozycja straszyła, że koperta może zabić, teraz coraz więcej osób olewa nakaz noszenia rękawiczek w sklepach i maseczek w komunikacji miejskiej oraz w pociągach. W zasadzie wszystko zaczyna przypominać to, co było przed pandemią. Wszędzie tłok, wczoraj byłem na łódce, takich tłumów nad jeziorem dawno nie widziałem. Nie wierzę, że Covid był taki groźny, jak wszędzie o tym trąbili. Biorąc pod uwagę, że teraz każdy ma to gdzieś, to za miesiąc musielibyśmy mieć armagedon. Wtedy bym uwierzył, że Covid jest taki straszny, jak go malowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, wreszcie! Wartki umysł z Krzywolipia Dolnego wywiódł w pole kapusty cały świat i wraz ze sztabem ekspertów pclola odkrył Prawdę.

Popkorn będzie schodzić szybko! :E

To jakiś ameba z Pcimia Dolnego :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samo WHO przyznaje ze oCOvid19 wie tyle ile pokazują im modele,szacunki i prognozy :o:E:lol2: :lol2: .Także o czym mowa :D ,niby najwięksi specjaliści ,tęgie głowy w skorumpowanej organizacji . Coś tam znaleźli narobili rabanu na cały świat ale sami nie wiedzą z czym mają doczynienia

A jak myślisz, skąd się biorą informacje o każdej innej chorobie? Z Protokołów Mędrców Syjonu? Okólników rozdawanych na tajnych zjazdach NWO? Właśnie ze zbieranych statystyk i czasem testów in vitro. Co prawda była kiedyś moda na celowe zarażanie ludzi w celu zbierania danych epidemiologicznych ale na szczęście umarła razem z dwudziestowiecznymi totalitaryzmami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała prawda o tej pandemii koroniastego,jest taka,że ludzie w Europie i pozostałych kontynentach poza Chinami zbagatelizowali tego wirusa i doszło do gwałtownego rozprzestrzeniania się choroby zwanej COVID-19.

Tak naprawdę,największe szkody zostały wyrządzone gospodarkom poszczególnych państw - lockdowny bardzo negatywnie odbiły się na kondycji gospodarek,np.Polska drugiego lockdownu już nie przeżyje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że do naszego grajdoła nikt nie zagląda to nie znaczy że covid nie jest zagrożeniem. Tam gdzie wymiana ludzi była większa jak Włochy czy Hiszpania - tam kraje zostały pokonane przez covida. Ludzie umierali na łóżkach, wystarczy popatrzeć na materiały TV i lekarzy kręcone z ręki ku przestrodze innym krajom gdzie ludzie konali pod respiratorami.

 

Kwestionowanie tego i taka propaganda że to spisek, że rozdmuchane - powinno być karane, nie więzieniem, ale takim solidnym mandatem 5tyś za rozpowszechnianie fake newsów.

 

Właśnie z tego powodu nikt nie nosi już masek. W sklepach samowola, plaże pełne itp.

Edytowane przez Legoman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to że do naszego grajdoła nikt nie zagląda to nie znaczy że covid nie jest zagrożeniem. Tam gdzie wymiana ludzi była większa jak Włochy czy Hiszpania - tam kraje zostały pokonane przez covida. Ludzie umierali na łóżkach, wystarczy popatrzeć na materiały TV i lekarzy kręcone z ręki ku przestrodze innym krajom gdzie ludzie konali pod respiratorami.

 

Kwestionowanie tego i taka propaganda że to spisek, że rozdmuchane - powinno być karane, nie więzieniem, ale takim solidnym mandatem 5tyś za rozpowszechnianie fake newsów.

 

Właśnie z tego powodu nikt nie nosi już masek. W sklepach samowola, plaże pełne itp.

A masz świadomość ze większość tych materiałów jeśli chodzi o włochy było "kreconych " w jednym tylko szpitalu w Lombardi ... to mamy rozumieć ze w Lombardzi jest tylko jeden szpital :hmm:

 

Kilka z nich zostało bezlitośnie obnażonych ze to fake newsy kręcone przez aktorów Gdzie na filmie pokazują swój dramat czy pacjentów a na FB komentują i ciągną łacha z nagrania :P

 

Co do respiratorów zdania w śród lekarzy sa mocno podzielone ze nie powinno podłączać się chorych do respiratora puki mogą sami oddychać a wystarczy im podać tlen .

A takie wpychanie rury każdemu do gardła i przejmowanie przez maszyne jego funkcji oddechowych to zabijanie pacjenta .

Edytowane przez raiders

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie poczekajmy do końca roku... Chociaż patrząc na to co ludzie sądzą o szczepieniach na Odrę i tą armię madek które zaczerpnęły wiedzy z łańcuszków pejsbukowych i kontestują potrzebę zaszczepienia diecka na Odrę to podejrzewam że i tu wbrew logice będą toczone dyskusje...

 

Smutny obraz społeczeństwa, gdzie rozsądna i myśląca mniejszość zostanie pokonana przez masę bezmyślnej większości, bezrozumnej masy zmanipulowanej przez ruskie farmy troli, wychodzącej z założenia że przecież tego nie widać a moi znajomi to już na pewno są zdrowi no i tak w ogóle to przecież nie znam z najbliższego otoczenia nikogo zarażonego a na pejsbuku randomowe konta piszą wyraźnie że zagrożenia nie ma :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...