Skocz do zawartości
Tomek1623

F1 2020

Rekomendowane odpowiedzi

F1-2020-Preview-01-Header.jpg

F1 2020

Premiera PC PS4 XBO

Edycja Siedemdziesięciolecia 10.07.2020

Edycja Deluxe Schumacher 07.07.2020

 

Jak co roku, standardowe tryby

- Kariera

- Grand Prix

- Próba czasowa

- Multiplayer

Oraz nowości

- Gra na podzielonym ekranie

- Alternatywny tryb dla kariery, Mój zespół

 

Wybierz kierowcę i stwórz unikalną identyfikację wizualną zespołu za pomocą schematów kolorów, logo i sponsora. Korzystając z naszego kompleksowego systemu oceny kierowców, będziesz mógł wybrać nowego kolegę z drużyny z listy startowej F2™ na rok 2019. Przejmij pełną kontrolę nad siedzibą i rozbudowuj ją wraz z osiąganymi przez twój zespół sukcesami. Zarządzaj zasobami oraz czasem pracowników i upewnij się, że wszyscy oni są odpowiednio zmotywowani do działania. Bądź jednak ostrożny przy inwestowaniu – jeśli fundusze się skończą, możesz być np. zmuszony do tymczasowego zamknięcia jednego z działów.

 

https://www.youtube.com/watch?v=FDmuIvcqKvY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już myślałem że nikt nie założy tematu o F1 2020,a gra przecież tuż tuż ;) Ja już kupiłem preorder w wersji Deluxe Schumacher :)

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze czekam pewnie na CD Keys będzie tanio , już teraz jest po 140 zwykła wersja a z szumim za 170 , zbliżają się wyprzedaże na wakacje także cena jeszcze spadnie , zobaczymy czy na steamie też będzie promka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych zapowiedziach trybu My Team byłem sceptycznie nastawiony, ale po tej dzisiejszej prezentacji zmieniam zdanie. Lata czekałem na niektóre elementy, to będzie po raz pierwszy od 11 lat, inny tryb niż kariera, który będzie tym głównym dla mnie.

Edytowane przez Tomek1623

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze czekam pewnie na CD Keys będzie tanio , już teraz jest po 140 zwykła wersja a z szumim za 170 , zbliżają się wyprzedaże na wakacje także cena jeszcze spadnie , zobaczymy czy na steamie też będzie promka :)

O Steam raczej zapomnij,to nowa gra ;) Ja dałem dokładnie za preorder 39,49 ojro (Deluxe)

 

Po pierwszych zapowiedziach trybu My Team byłem sceptycznie nastawiony, ale po tej dzisiejszej prezentacji zmieniam zdanie. Lata czekałem na niektóre elementy, to będzie po raz pierwszy od 11 lat, inny tryb niż kariera, który będzie tym głównym dla mnie.

Też mnie cieszy ten tryb :thumbup:

 

Widzę że na Steam już jest jakaś zniżka lojalnościowa,która kończy się 10 lipca i wynosi 10%. Gra po zniżce kosztuje 224,99 zamiast 249,99

Edytowane przez maras2574

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie poczekam do pierwszej promki na Steamie. Jeszcze nie jestem w stanie objechać AI na 110%, więc pole do rozwoju jeszcze zostało. Chociaż Hanoi i Zandvoort kuszą straszliwie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najtaniej chyba na cdkeys ok 140zł za podstawkę albo seventy edition.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pewnie poczekam do pierwszej promki na Steamie. Jeszcze nie jestem w stanie objechać AI na 110%, więc pole do rozwoju jeszcze zostało. Chociaż Hanoi i Zandvoort kuszą straszliwie...

 

Olej boty, chodz na multi :) o wiele lepsza zabawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na multi trzeba mieć cierpliwość, jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się czekać w lobby mniej niż 10 minut na rozpoczęcie sesji :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na multi trzeba mieć cierpliwość, jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się czekać w lobby mniej niż 10 minut na rozpoczęcie sesji :E

Nie jeśli dołączysz do Ligi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gierka zakupiona , oczywiście w wersji Deluxe Schumacher Edition , jeszcze dobry tydzień i startujemy :)

xSSihW2.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam Shumiego, czekam tylko na klucz i za tydzień o 21 będzie jechane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ten wyścig 5 lipca w Austrii bodajże będzie? :E
A w grze DLC z Portimao? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ba, pewno że będzie, na piątek urlop XD 

Żadnego z nowych torów po za Hanoi i Zandvort w F1 2020 nie będzie, na premierę jak i w żadnym dlc.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra już dawno kupiona,a ja nie mam na czym grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
W dniu 1.07.2020 o 06:09, Tomek1623 napisał:

Ba, pewno że będzie, na piątek urlop XD 

W zeszłym sezonie miałem przyjemność być na RedBull Ring? Cztery dni adrenaliny?  

Edytowane przez maras2574
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w końcu kupiłem 2019 i do tego kółko Ferrari F1. Jak podejdzie pomyślę o 2020.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
5 godzin temu, maras2574 napisał:

W zeszłym sezonie miałem przyjemność być na RedBull Ring? Cztery dni adrenaliny?  

Super sprawa ? Ja w tym roku zaliczyłem pierwsza turę zimowych testów w Barcelonie, niestety na tym się skończy z wiadomych powodów...

Edytowane przez Tomek1623
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Tomek1623 napisał:

Super sprawa ? Ja w tym roku zaliczyłem pierwsza turę zimowych testów w Barcelonie, niestety na tym się skończy z wiadomych powodów...

  Pokaż ukrytą zawartość

 

 

 

? zostało Nam tylko grać? Ja już kombinuję z kartą,żeby tylko pograć? Jutro chyba kupię 1070,mam nadzieję że styknie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj farmie w diablo a 7 odpalam F1, będzie liga z nagrodami to się trochę pojeździ :) zobaczymy jak to wypali bo to pierwszy raz będziemy ligę organizować, może się spodoba to będzie ich więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro już kupili SMS, to mam nadzieję, że 2021 wyjdzie z dopakowaną grafiką na ich silniku.

Jak jeszcze bolidy w 2021 faktycznie będą wyglądać tak kozacko, jak to się zapowiadało, to trzeba będzie brać szybciej niż rok po premierze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupował z cdkeysów to mozna już klucz odebrać, ja już gierkę mam sciągniętą bo preload jest.

unknown.png?width=799&height=437

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gdzie indziej,ale też jest. Dzięki za cynk?

tGv5HDZ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...