Skocz do zawartości
bartu233

Wybór soundbara z "niższej" półki do 55PUS6561

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, borykam się z problemem wyboru soundbara do mojego Philipsa 55PUS6561. Początkowo obrałem sobie na cel Samsunga HW-R650 i Philipsa HTL3325/10, lecz niestety nie było ich na miejscu i nie miałem okazji przetestować.. Z drugiej strony Pan z Euro polecił mi jednak sporo droższego Samsunga Hamron Karton Q60R z fake 5.1, który mimo wszystko nawet tam na dużej powierzchni grał całkiem przyzwoicie ;-) No ale przeglądając ofertę w podobnych pieniądzach jest jeszcze Philips TAPB603/10, tylko tutaj nasuwa się pytanie czy TV obsłuży mi tego Dolby Atmosa? I czy warto dopłacać te kilka stów czy różnica będzie praktycznie niezauważalna? Ciężko o jakieś konkretne recenzje, nie mówiąc już o porównaniach.. Potrzebuje głównie go do grania na PS4, i filmów z Netflixa.

Edytowane przez bartu233

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No można kupić i za 3-4k, także to raczej ta niższa półka cenowa. No ale nie o to spytałem, także darujmy sobie offtop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atmosa mieć nie będziesz, ale warto jednak zainwestować w soundbar z tym systemem, bo najpierw pewnie wymienisz telewizor, a grajek pozostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy nie lepiej jakieś dobre 2.0/2.1 zamiast "budżetowego" soundbara? Dopytuje bez trollowania. Aktualnie korzystam z Fujitsu tube jako głośników do TV i wbrew pozorom i q zaskoczeniu wszystkich sprawdza się to rewelacyjnie. Do tego stopnia, że zdarzyło się kilku osobom, które posiadają albo kino domowe albo sounbary, będąc u mnie w gościach rozglądać się po pokoju w poszukiwaniu głośników rozstawionych po kątach lub przy suficie.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soundbar ma ogólnie sens jak ktoś chce gospodarować miejscem w odpowiedni sposób. Soundbary jednak osiągają 2.1 - gdyby alternatywą było 5.1 to już faktycznie kolumny byłyby o wiele lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...