Skocz do zawartości
huudy

Internet LTE bez lejka

Rekomendowane odpowiedzi

Siema komórkowe świry, szukam internetu na umowę (?) bez lejka pobieranych danych. Znajomy mieszka w kamienicy, gdzie nie dochodzi żadne stałe łącze bez kucia ścian (a to wiąże się ze zgodą od całej spółdzielni), więc musi obejść się z internetem mobilnym. Pracuje zdalnie jako grafik/animator, więc sporo danych leci przez VPN. Mieszka w centrum Łodzi, więc o zasięg żadnej z sieci nie ma co się martwić. Odpada tylko T-Mobile z pewnych względów. Możecie coś polecić?

Edytowane przez huudy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukajcie niezależnego dostawcy internetu. Antena przy oknie i po sprawie. Tak mam w biurze, gdzie dostępny jest tylko analog Orange 10mb. Mam gwarantowane 10/10 mb, praktycznie bezproblemowe a jak już, to reakcja chłopaków jest natychmiastowa. Net radiowy 5ghz.

Chłopaki z biura obok mają problem z netem od operatora, udostępniam im swój pod streamingi.

I mając takie ściany w kamienicy jednak bym się upewnił, że net od operatora działa jak trzeba.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla prywatnej osoby nie ma internetu bez lejka, na firmy jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś Tmobile miał internet LTE bez lejka.

Mi się udało ale po roku uciekli od tego i już jest lejek.

Jestem na bezterminówce więc cały czas jadę na starych zasadach.

 

Szukałem ostatnio alternatywy i NIE MA :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukajcie niezależnego dostawcy internetu. Antena przy oknie i po sprawie. Tak mam w biurze, gdzie dostępny jest tylko analog Orange 10mb. Mam gwarantowane 10/10 mb, praktycznie bezproblemowe a jak już, to reakcja chłopaków jest natychmiastowa. Net radiowy 5ghz.

Chłopaki z biura obok mają problem z netem od operatora, udostępniam im swój pod streamingi.

I mając takie ściany w kamienicy jednak bym się upewnił, że net od operatora działa jak trzeba.

chyba, że mieszkasz w oficynie na pierwszym piętrze w Łodzi. Powodzenia z anteną :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od brata który mało używa netu LTE od Orange.999GB i musi to być ustalona jedna lokalizacja, poza nią ma mniejsza ilość danych. Kosztuje go to 30 zł miesięcznie i jeszcze abonament za telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomniałem sobie, że z Orange za 10zl mam 10gb, z czego po przekroczeniu mam kolejne 10gb za 10zl odpalane. I tak w kółko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy moich 300gb conajmniej miesiecznie bym zbankrutowal (domowy internet)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karte brałem jako rezerwowy aby programy księgowe mogły się z urzędami komunikowac, gdyby netu radiowego z jakiegoś powodu nie bylo

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako backup jak najbardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.06.2020 o 02:21, Mnemonic napisał:

Ja mam od brata który mało używa netu LTE od Orange.999GB i musi to być ustalona jedna lokalizacja, poza nią ma mniejsza ilość danych. Kosztuje go to 30 zł miesięcznie i jeszcze abonament za telefon.

Mam tego neta dla firm i mam wrażenie że są spadki w jego działaniu - czasami niemiłosierne .

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...