Skocz do zawartości
VAMET

Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (28.06.2020)

Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (28.06.2020)  

244 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Na kogo oddasz swój głos w wyborach prezydenckich w dniu 28.06.2020?

    • BIEDROŃ Robert
      5
    • BOSAK Krzysztof
      50
    • DUDA Andrzej Sebastian
      21
    • HOŁOWNIA Szymon Franciszek
      32
    • JAKUBIAK Marek
      1
    • KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin
      13
    • PIOTROWSKI Mirosław Mariusz
      1
    • TANAJNO Paweł Jan
      1
    • TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz
      90
    • WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz
      4
    • ŻÓŁTEK Stanisław Józef
      4
    • Jeszcze nie wiem, jak będę głosować...
      8
    • Nie pójdę zagłosować!
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Witam uprzejmie

 

Pozostało 11 dni do wyborów na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w dniu 28.06.2020. Pozmieniali się kandydaci, także zapraszam do szybkiego oddania głosu. Lista kandydatów według alfabetu.

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Edytowane przez VAMET

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - ty się tak nie rzucaj i nie podniecaj, bo temat owszem, jest, ale ankieta by w nim przez wielu nie została zauważona.

 

Także bardzo dobrze, że pojawiła się w osobnym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdajesz sobie sprawę jaką to kupo burze wywoła??? Wybory mają być tajne no nie? Skąd wiem że np pclab nie będzie widział nazw użytkowników,ip, regionu, itp itd, którzy zagłosowali? Biegałeś jakiś czas temu za podpisami dla Trzaskowskiego? Tak to wygląda. Papa ;)

 

 

Przyjdą osoby z jednej, drugiej, trzeciej, czy już uj czwartej partii , jednopostowców się tylko narodzi...

 

Dwa zdania i się podniecam? Mosz mózg hahha tyle postów, staż, a zachwianie jak...

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też zdziwiło dużo głosów na trzaskowskiego w pierwszych minutach ankiety.

Jakby puste konta nastukały głosy, aby pokazać słupkową przewagę.

I na mniej to zadziałało. Przeczytałem kto to w ogóle jest, bo przestałem się interesować wyborami jakiś czas temu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też zdziwiło dużo głosów na trzaskowskiego w pierwszych minutach ankiety.

Jakby puste konta nastukały głosy, aby pokazać słupkową przewagę.

I na mniej to zadziałało. Przeczytałem kto to w ogóle jest, bo przestałem się interesować wyborami jakiś czas temu.

Za założenie tematu może komuś zapłacili, i żeby podtrzymać to się następny przekupny wypowiada? Usunąć temat i tyle, burza będzie z tego, ale nie mi to oceniać...

 

 

A nawet zacytuję adma

poziom ostrzeżeń "Ty nie powinieneś nosić miano człowieka. Brzydzę się taką padliną jak Ty."

Carvandes czaisz ocb czy dalej nie?

 

"Widać że kolega ma problemy ze sobą"

 

Się nie dziwię...

 

Elo i

 

W

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten temat VAMET-a jest zakładany co wybory.

Nagle to komuś przeszkadza?

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

Temat zakładany wcześniej, jak byli inni kandydaci, dlatego powstał osobny z aktualną listą. Temat podobny również był na wybory parlamentarne. Ech... Nikt nigdy nie narzekał, rozmowa nawet była mimo emocji na kulturalnym poziomie. Nie przesadzajcie z tymi manipulacjami i teoriami spiskowymi. Oddanie głosu jest dobrowolne, jeżeli masz jakieś obawy co do mechanizmów forum i samego zespołu PCLab, to nie wchodź w ten temat.

 

Co do osądzania typu: "Za założenie tematu może komuś zapłacili" - kto zapłacił? :D PCLab, jeden z 11 kandydatów? :D Dawno się tak nie uśmiałem :E

 

Pozdrawiam serdecznie.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko dziwi, że jeden z kandydatów dostał 7 głosów w pierwszych minutach, a w następną godzinę tylko 1.

To się rozmyje wraz z ilością głosów, ale wygląd początkowego słupka mógł nakłaniać do zaznajomienia się z konkretnym kandydatem lub do zagłosowania jak większość.

Może to kwestia przypadku. Może akurat userzy z takimi preferencjami byli akurat na forum w momencie zakładania tematu.

Temat powinien zostać. Nie czuję się zmanipulowany czy oszukany. Po prostu trzeba być czujnym ;)

No i sam takiego tematu potrzebuję, bo zaznaczyłem przedostatnią pozycję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuję i głosik na Bosaka :D

 

@up - ty się tak nie rzucaj i nie podniecaj, bo temat owszem, jest, ale ankieta by w nim przez wielu nie została zauważona.

 

Także bardzo dobrze, że pojawiła się w osobnym temacie.

On się do każdego tak się rzuca,gdy coś mu się nie podoba

Przecież ten temat VAMET-a jest zakładany co wybory.

Nagle to komuś przeszkadza?

Andrzejowi przeszkadza najwidoczniej

Co do osądzania typu: "Za założenie tematu może komuś zapłacili" - kto zapłacił? :D PCLab, jeden z 11 kandydatów? :D Dawno się tak nie uśmiałem :E

Coś czuję że on dalej będzie tak się odzywał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można na tęczowego trzaskosia głosować?

Gościu, który w Warszawie sponsoruje antifiarzy i wszelkie komusze bojówki.

https://zyciestolicy.com.pl/szwadrony-trzaskowskiego-kogo-i-po-co-szkoli-warszawa/

 

Ludzie to mają nierówno pod sufitem.

O bosaku bez szkoły (pomimo kilkunastu lat studiowania skrajnych kierunków) też można wiele napisać, a ludzie na niego głosują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

A nawet zacytuję adma

poziom ostrzeżeń "Ty nie powinieneś nosić miano człowieka. Brzydzę się taką padliną jak Ty."

 

Zgadza się, dokładnie tak napisałem do jednego z Forumowiczów. Do takiego jednego, który w temacie o Koronawirusie wypowiadał się z o ludziach starszych z pogardą, z brakiem szacunku, coś ala, że co tam Koronawirus najwyżej ludzie starzy umrą żadna strata. Dla mnie ktoś, kto ma takie podejście, nie zasługuje na miano człowieka i tyle. Dalej to podtrzymuję.

 

Z poważaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamysz (jeśli pójde na wybory). Może Trzaskowski.

 

Rozważałem Hołownie, ale on nie ma ani zaplecza politycznego, ani doświadczenia. Nawet sołtysem nie był. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O bosaku bez szkoły (pomimo kilkunastu lat studiowania skrajnych kierunków) też można wiele napisać, a ludzie na niego głosują.

Tak samo o nim pisali,że 37 lat i nadal kawaler :E - to się w tym roku zmieniło.

Na wykopie też często i gęsto pisali lekko mówiąc nieprzyjemne słowa pod jego adresem

 

No i jeszcze coś,w dniach 27-28.06 szykuje się przerwa od forum z racji ciszy wyborczej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O bosaku bez szkoły (pomimo kilkunastu lat studiowania skrajnych kierunków) też można wiele napisać, a ludzie na niego głosują.

 

Bosak nie finansuje komuszych bojówkarzy, Trzaskowski tak.

Ciekawe czemu ludziom to nie przeszkadza? Tyle lat pod czerwonym butem, tyle wyrządzonych krzywd przez prlowskich łajdaków, a ludzie jak te owce idące na rzeź wybierają takiego typa.

 

Kamysz (jeśli pójde na wybory). Może Trzaskowski.

 

Rozważałem Hołownie, ale on nie ma ani zaplecza politycznego, ani doświadczenia. Nawet sołtysem nie był. ;)

 

Przecież za Hołownią i Trzaskowskim stoją ci sami ludzie.

Profil sztabowy jednego i drugiego na fb prowadzi ta sama osoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem Hołownie, ale on nie ma ani zaplecza politycznego, ani doświadczenia. Nawet sołtysem nie był. ;)

 

Dla mnie brak doświadczenia w ściemnianiu, korupcji, ogólnym politycznym zepsuciu, jest zaletą a nie wadą :) A wygląda na przygotowanego i niegłupiego, wystarczy posłuchać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamysza kiedyś trochę prześwietliłem i w sumie byłem na niego zdecydowany, ale na debacie kiepsko wypadł. Dziś podejście numer dwa.

Prezydent poza vetowaniem pełni głównie rolę reprezentacyjną, więc powinien być bardziej reprezentatywny.

Papka w głowie.

Edytowane przez michasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jego osiągnięcia z tego okresu - poza oczywiście podniesieniem wieku emerytalnego, było uruchomienie portalu dla bezdomnych. Stworzenie go kosztowało 49 mln złotych. Bezdomny by skorzystać z tego portalu musiał musiał jedynie posiadać... podpis elektroniczny lub zaufany profil.

To nie jest tylko dla bezdomnych.

Takie wnioski można m.in. tam składać:

tomekk.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wywoła kolejną wojnę domową pclabową, a jakże.

Niemniej (wyjątkowo?) ma (moim zdaniem) jakąś wartość edukacyjną.

Zakładając przez chwilę, że ta dyskusja (?) chociaż z grubsza reprezentuje dyskusję narodową w temacie wyborów, widać wprost i jednoznacznie, że kraj jest podzielony, a domowa wojna pclabowa to mikroreprezentacja domowej wojny polsko-polskiej, narastającej polskiej frustracji, strachu, zabobonów, teorii spiskowych, agresji w stosunku do przeciwników, jak i ogólnie każdego "innego".

 

Mimo narodowości, kraj nad Wisłą jest dla mnie dziwnym tworem, z jeszcze dziwniejszym narodem. Od wielu lat próbowałem znaleźć w sobie nadzieję, że nadejdzie "już wkrótce" przemiana w kraj stabilny, tolerancyjny, spokojny i ogólnie wygrywający w globalnym trendzie przyspieszajacych zmian. Tej nadziei nie znalazłem.

Po tych wyborach, wyrzygu stanu psychicznego narodu nadwiślańskiego, najprawdopodobniej postawię krzyżyk na tym narodzie. No nie da się na to wszystko patrzeć, wstyd, degrengolada, paskudztwo, mucha na dziko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam uprzejmie

 

 

 

Zgadza się, dokładnie tak napisałem do jednego z Forumowiczów. Do takiego jednego, który w temacie o Koronawirusie wypowiadał się z o ludziach starszych z pogardą, z brakiem szacunku, coś ala, że co tam Koronawirus najwyżej ludzie starzy umrą żadna strata. Dla mnie ktoś, kto ma takie podejście, nie zasługuje na miano człowieka i tyle. Dalej to podtrzymuję.

 

Z poważaniem

Sam piszesz temat który dotyka młodych i starych jak to nazwałeś. Pytam po co... Po co ta ankieta, każdy zagłosuje i to jest powtarzam indywidualna sprawa, a robisz coś takiego, jakbyś chciał aby było widać kto nq kogo zagłosuje...

 

Pclab jest od onetu, onet jest od....

Człowieku jesteś sprzedany, przez byle jaką partie...

 

Już nic nie napiszę, mam nadzieję że admini też są obojętni i konsekwentni, a Twój temat pójdzie tam gdzie powinien być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat wywoła kolejną wojnę domową pclabową, a jakże.

Niemniej (wyjątkowo?) ma (moim zdaniem) jakąś wartość edukacyjną.

Zakładając przez chwilę, że ta dyskusja (?) chociaż z grubsza reprezentuje dyskusję narodową w temacie wyborów, widać wprost i jednoznacznie, że kraj jest podzielony, a domowa wojna pclabowa to mikroreprezentacja domowej wojny polsko-polskiej, narastającej polskiej frustracji, strachu, zabobonów, teorii spiskowych, agresji w stosunku do przeciwników, jak i ogólnie każdego "innego".

 

Mimo narodowości, kraj nad Wisłą jest dla mnie dziwnym tworem, z jeszcze dziwniejszym narodem. Od wielu lat próbowałem znaleźć w sobie nadzieję, że nadejdzie "już wkrótce" przemiana w kraj stabilny, tolerancyjny, spokojny i ogólnie wygrywający w globalnym trendzie przyspieszajacych zmian. Tej nadziei nie znalazłem.

Po tych wyborach, wyrzygu stanu psychicznego narodu nadwiślańskiego, najprawdopodobniej postawię krzyżyk na tym narodzie. No nie da się na to wszystko patrzeć, wstyd, degrengolada, paskudztwo, mucha na dziko.

Nikt nie wierzy w obietnice wyborcze i nie będzie wierzyć póki nie zmieni się status prawny w tym zakresie.

Stąd nie pozostaje nic innego jak wyciąganie brudów i osiągnięć danych kandydatów, a że tych drugich raczej nie ma to wygląda to jak wygląda.

Po części spowodowane jest to kulturą polityków i brakiem zasad moralnych, czy nawet nagminne zdradzanie własnego światopoglądu (jeśli ten przedstawiany na kampaniach w ogóle jest prawdziwy).

Ja, jako osoba, która nie interesuje się polityką, nie mam łatwego dostępu do informacji istotnych.

Obietnice wyborcze to kłamstwa, a informacje w mediach zależnych są... zależne, a w niezależnych to clickbaity, które mają być clickbaitami.

Dziennikarstwo w Polsce dawno straciło funkcję informacyjną. Statystyczny dziennikarz to zwykły pismak z pensją od liczby znaków w artykule, a nie osoba z powołaniem.

Przyznaję Tobie rację. Też nie widzę nadziei na przejrzyste i kulturalne wybory czy na zdrową rywalizacją, zarówno pomiędzy kandydatami jak i wyborcami, a taka rywalizacja (np. internetowa), gdyby była rzetelna to mogła by być świetnym źródłem informacji dla takich osób jak ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie (jako grupa, społeczeństwo) wierzą w obietnice wyborcze. Nawet takie oparte na zasianym wcześniej strachu, fobiach - czymś prymitywnym, na podstawowym poziomie bliskim zwierzętom.

Ludzi można też kupić - to widzimy także nad Wisłą, nie?

 

Osobiście, jeżeli krytykuję realia polityczne, nie ograniczam się do krytyki (tylko) polityków. Podobno nad Wisłą panuje demokracja. To ludzie wybierają, obserwują, popierają, krytykują (itp) polityków.

Polityków można oceniać po, zarówno, ich celach, jak i metodach służących osiągnięciu celów, ale to nie wszystko: politycy nie wzięli się znikąd. Ktoś ich wybrał, ktoś toleruje, ktoś dokonuje reelekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile tu młokosów głosujących na tęczusia z ciągotkami do komuszków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...