Skocz do zawartości
VAMET

Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (28.06.2020)

Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (28.06.2020)  

244 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Na kogo oddasz swój głos w wyborach prezydenckich w dniu 28.06.2020?

    • BIEDROŃ Robert
      5
    • BOSAK Krzysztof
      50
    • DUDA Andrzej Sebastian
      21
    • HOŁOWNIA Szymon Franciszek
      32
    • JAKUBIAK Marek
      1
    • KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin
      13
    • PIOTROWSKI Mirosław Mariusz
      1
    • TANAJNO Paweł Jan
      1
    • TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz
      90
    • WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz
      4
    • ŻÓŁTEK Stanisław Józef
      4
    • Jeszcze nie wiem, jak będę głosować...
      8
    • Nie pójdę zagłosować!
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Przytoczę jeden cytat bardzo mądrej osoby:

 

"Szaleństwem jest robić wciąż to samo i oczekiwać różnych rezultatów” - Albert Einstein.

To teraz znajdź mi człowieka który uzyska więcej niż 25% i nie jest związany z PO albo PIS :E Młodzi 5 lat temu głosowali na PiS. Zaskakująco dużo głosów dostał Pis wtedy od młodych. A de facto 40% społeczeństwa ma w poważaniu wybory. Dopóki ekipa 50 lat+ nie wymrze to zapomnij o jakiejkolwiek roszadzie w siłach. Nawet wyjście na ulicę nam się nie udaje bo wszyscy dupa cicho siedzą.

 

A przy okazji LGBT, przecież akcyzę wprowadzili na glikol z 16 zł do 600 urosla cena, trzeba było zająć czymś gawiedz :E

 

Żółtek który walił farmazony nt CO2 i opłat albo wyjścia z UE :E Nie. Dzięki.

Edytowane przez TheMr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nein. Nawet mimo ewidentnej rzeszy fanów Bosaka.

 

Won do piekła...

 

Tęczowy komuszek trzaskoś to twój idol. Postawi ci paleciarnie przed pałacem prezydenckim za kilka baniek i dofinansuje syfiarzy z antify.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli każdy będzie się na to zapatrywał, że nie ma co oddać głosu na innego kandydata bo i tak będzie miał mniej niż 25% to jaki jest sens wystawiania kogo kolwiek innego niż kandydat POPISu?

IMHO w pierwszej turze głosuje się na kogoś a dopiero w drugiej przeciw komuś.

Sracie się o ten POPIS, a jeszcze miesiąc temu PO nie istniało w sondażach. Trochę śmiesznie to wygląda.

A sens jest taki, że nie ma czasu na eksperymenty. Wszystko rozkradane i potrzebny jest ktoś, kto zatrzyma to szaleństwo.

Nie widzę sensu głosowania na plankton.

 

PS: ale tak szczerze, to najbardziej mnie śmieszy argument, że dobry kandydat to tylko ten, który nie jest z PEŁOPISU. Tak jakby nie istniało milion ważniejszych czynników.

 

Taki Bosak nie jest z tego układu, a jest od nich 10 razy gorszy.

Faszystom mówimy nie.

Edytowane przez Kamiyan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadal jeszcze nie mogę uwierzyć, w to co wczoraj zobaczyłem :) Nie mam pojęcia jak ten zestaw pytań przeszedł do oficjalnej debaty prezydenckiej, w głowie się to nie mieści. Tyle istotnych problemów w kraju a znów usłyszeliśmy to co jest przez lata wałkowane, całkowicie jałowa dyskusja. Poziom debaty politycznej w tym kraju chyba nigdy się nie zmieni.

No ale komunia! :)

 

To teraz znajdź mi człowieka który uzyska więcej niż 25% i nie jest związany z PO albo PIS :E

Przecież jak kandydatem była MKB to PO szorowało dnem w sondażach. Hołownia/KK/Biedroń byli wtedy wyżej.

Hołownia i KK w drugiej turze jeśli by przeszli też się ocierają o 50%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Bosak nie jest z tego układu, a jest od nich 10 razy gorszy.

Faszystom mówimy nie.

 

Kolejny kretyn co to otwiera lodówkę i widzi faszyzm.

Gdzie takich tworzą?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sracie się o ten POPIS, a jeszcze miesiąc temu PO nie istniało w sondażach. Trochę śmiesznie to wygląda.

A sens jest taki, że nie ma czasu na eksperymenty. Wszystko rozkradane i potrzebny jest ktoś, kto zatrzyma to szaleństwo.

Nie widzę sensu głosowania na plankton.

 

PS: ale tak szczerze, to najbardziej mnie śmieszy argument, że dobry kandydat to tylko ten, który nie jest z PEŁOPISU. Tak jakby nie istniało milion ważniejszych czynników.

 

Taki Bosak nie jest z tego układu, a jest od nich 10 razy gorszy.

Faszystom mówimy nie.

PO nie istniało w sondażach (które notabene zlecają tylko Ci, których na nie stać), bo patrząc na MKB, nawet najtwardsi antypisowcy zaczęli szukać alternatyw - dlatego twierdzę, że jednak są inne czynniki i ludzie biorą je pod uwagę :)

Dla mnie zdecydowanie bliżej faszyzmu jest aktualnie szerzący się etatyzm, aniżeli liberalizm i nomokracja, połączona z wolnym rynkiem.

Retoryka, jakoby każda inna prawica niż PiS to zło w najczystszej postaci (ergo faszyzm) zaczęła być lansowana w mediach publicznych jeszcze w okolicach 2008 roku - teraz na dobrą sprawę, PiS z prawicą nie ma zbyt wiele wspólnego, poza konserwatywnymi korzeniami, do których się zwraca tylko jeśli nie jest w stanie wypracować neutralnego politycznie stanowiska, które nikogo nie urazi (vide populizm).

Edytowane przez jakzniszczyczswiat.part2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli słowa proroka Stonogusa dalej w normie wśród narodu :E Nic się nie uczycie...

Stonogusa mam wiadomo gdzie :E Wałkuje to samo X razy.

BTW.Kiedy ten Stonogus zamierza opublikować materiał dowodowy na Ziobrę i jego rodzinę? Chętnie jechał,żeby spotkać Ziobrę,a teraz ni widu,ni słychu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie (niektórzy)...chcecie podczas wyborów zamanifestować jakie postulaty się wam bardziej podobają, czy chcecie podczas wyborów wybrać prezydenta kraju? Bo jak to drugie, to wiecie, no, do drugiej tury wejdzie dwóch herosów. Tylko dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postulaty to puste słowa. Od lat to widzimy czarno na białym.

Kandydatów powinno się prześwietlić, ale nie każdy ma na to czas czy chęci.

Edytowane przez michasm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mają chyba jakiś syndrom sztokholmski jak chcą głosować na PiS lub PO. Wybieranie pomiędzy większym, a mniejszym złem od wielu lat. Robiąc w ten sposób nigdy nie będzie lepiej.

 

Tutaj się zgodzę bo...to tylko albo aż wybory prezydenckie i to pozwala nawet zaryzykować :E Prezydent mało może sam z siebie popsuć bez pomocy parlamentu, a umówmy się, że jednak bez zaplecza prezydentem trudno zostać. Więc zmiana nawet na Kosiniaka, Hołownię czy Biedronia nie spowodowałaby zmian szybko odczuwalnych z dnia na dzień. Jest veto, ale gdyby ktoś zaczął go używać do co drugiej ustawy to po roku, może dwóch latach głupiej polityki straciłby 90% poparcia (bo nie jest to kandydat wielkiej partii jak PO/PiS).

Oczywiście głosowanie na kogoś jak Żółtek to co innego, ale taki kandydat nie ma szans nawet na drugą turę. Ryzyko zmiany związane z oddaniem głosu na kogoś spoza tych "wielkich" z zapleczem jakie mają PiS i PO nie jest żadnym ryzykiem czy zmarnowanym głosem, wprost przeciwnie ;)

 

dla mnie Trzaskowki jest o tyle "dobry" że byłby to hamulec dla pis. jeśli ktoś twierdzi że PO było równie złe jak PiS to chyba ostatnie 5 lat spędził pod kamieniem. PO miało masę wad i generalnie jest kiepską partią ale porównywanie ich do PiS to tak jakby powiedzieć że grypa i dżuma to w sumie jeden kij.

 

 

 

NAJBARDZIEJ WOLNOŚCIOWY KANDYDAT

xD.

sam raczej uważam siebie za wolnościowca i jak słyszę Bosaka chcącego zakazywać wszystkiego, czego nie lubi to się zastanawiam co dziś właściwie oznacza słowo "wolnościowiec". zaraz ktoś może mnie nazwać anarcho-liberałem. nie. ja po prostu uważam ze chcącemu nie dziej esię krzywda, a wolność człowieka kończy się tam gdzie zaczyna się innego. w pewnym uproszczeniu.

Bosak to zwyczajny zamordysta. g dyby dać mu władzę to w imie wolności zacząłby rozpalać stosy.

 

Bosak się przechrzcił i udaje, że LPR to przeszłość, tak jak nagle Giertych zrobił się ekspertem dla GW i Agory czy TVN'u. Ale tego co robili i jak myślą z siebie nie wyrzucą od tak. Bosak ładnie ubrany, dobrze formułuje wypowiedzi, ale jednak to nie jest ktoś na kogo mógłbym głosować. Bo jego poglądy wobec UE, współpracy zagranicznej i przede wszystkim światopoglądowe są dla mnie zbyt konserwatywne. I nie jestem liberałem czy lewicowcem bo to głupota ludzi wrzucać w takie schematy. Po prostu państwo, a już na pewno kościół, urzędnicy nie powinni się w pewne sprawy mieszać i już. Jak np. państwo może w ogóle mówić co ma zrobić zgwałcona kobieta ? Wiem, że to gra na emocjach i PiS nie ruszy tej ustawy, nie zaostrzy jej bo wtedy przegnie i przegra w tym sensie, że wahadło przechyli się w drugą stronę. Jednak nawet samo wpuszczanie Ordo Iuris na salony to już niebezpieczeństwo. Jak można nawet czysto teoretycznie w swojej głowie rozważać karanie partnera, lekarza i samej kobiety za aborcję w przypadku gwałtu ?! I kiedy jakiś debil, tak debil mówi o dziecku to się pytam gdzie to dziecko ?! Sperma gwałciciela to dziecko ? Mi się nóż otwiera jak słyszę jakieś wypowiedzi przedstawicieli kościoła, polityków czy różnych fundacji chcących zaostrzyć prawo. Nawet cały wywiad Kaczyńskiego przeczytałem kiedyś żeby sprawdzić o co mu chodziło z kobietami i kwestią poronień, urodzenia dziecka, która jest martwe lub może umrzeć zaraz po porodzie i ci ludzie są dla mnie psychopatami. Aborcja to ostateczność są prezerwatywy, ale nawet Platforma NIC nie zmieniła przez dwie kadencje w kwestiach światopoglądowych. Wypowiedzieli konkordat, wyrzucili lekcje religii ze szkoły, zmienili ustawę aborcyjną (a Polską na jedną z ostrzejszych) ?!

Na pewno nie zagłosuję na partię czy kandydata, która jest bardziej konserwatywny niż obecne prawo w kwestiach wolnościowych i światopoglądowych. Co nie oznacza, że jestem za zmianami w drugą stronę, uważam po prostu, że każdy człowiek w ramach swojej osoby, ducha, sumienia powinien stanąć przed takim wyborem i samemu zadecydować. To nie rola księży, biskupów, polityków, urzędników czy kogokolwiek innego decydować o tak ważnych i wrażliwych kwestiach z życia ludzi.

 

Nadal jeszcze nie mogę uwierzyć, w to co wczoraj zobaczyłem :) Nie mam pojęcia jak ten zestaw pytań przeszedł do oficjalnej debaty prezydenckiej, w głowie się to nie mieści. Tyle istotnych problemów w kraju a znów usłyszeliśmy to co jest przez lata wałkowane, całkowicie jałowa dyskusja. Poziom debaty politycznej w tym kraju chyba nigdy się nie zmieni.

 

Pytania tendencyjne, ale...bezpieczne nawet dla tych, którzy wejdą do drugiej tury. Istnieje ryzyko, że przyjdzie kryzys, bo to dopiero przed nami i aktualizacja budżetu, cięcia, zmiany. PiS może i zostawi 500+, ale obetnie środki w innym miejscu, gdzieś indziej podniesie podatki, oczywiście dorobią ideologię do tego ;) Ale wbrew pozorom to nie tylko Duda mógłby się bać takich pytań, ale każdy kandydat, w tym Trzaskowski. Zabrakło mi zdecydowanie odniesienia się do realnych planów gospodarczych - cięć w budżecie, tym jakie programy zostaną zamknięte, czego nei kupimy, kto straci, kto poniesie koszty.

 

Won do piekła...

 

Tęczowy komuszek trzaskoś to twój idol. Postawi ci paleciarnie przed pałacem prezydenckim za kilka baniek i dofinansuje syfiarzy z antify.

 

Ty tak serio ? Bo np. komuchów to pełno i w PiSie ;) Syfiarzy ? A co to za słownictwo, używaj argumentów odnosząc się do jakiś kwestii, a nie obrażając dane grupy.

Kolejny kretyn co to otwiera lodówkę i widzi faszyzm.

Gdzie takich tworzą?

A jednak czytam dalej twoje posty i proszę...

 

 

PO nie istniało w sondażach (które notabene zlecają tylko Ci, których na nie stać), bo patrząc na MKW, nawet najtwardsi antypisowcy zaczęli szukać alternatyw - dlatego twierdzę, że jednak są inne czynniki i ludzie biorą je pod uwagę :)

Dla mnie zdecydowanie bliżej faszyzmu jest aktualnie szerzący się etatyzm, aniżeli liberalizm i nomokracja, połączona z wolnym rynkiem.

Retoryka, jakoby każda inna prawica niż PiS to zło w najczystszej postaci (ergo faszyzm) zaczęła być lansowana w mediach publicznych jeszcze w okolicach 2008 roku - teraz na dobrą sprawę, PiS z prawicą nie ma zbyt wiele wspólnego, poza konserwatywnymi korzeniami, do których się zwraca tylko jeśli nie jest w stanie wypracować neutralnego politycznie stanowiska, które nikogo nie urazi (vide populizm).

Sracie się o ten POPIS, a jeszcze miesiąc temu PO nie istniało w sondażach. Trochę śmiesznie to wygląda.

A sens jest taki, że nie ma czasu na eksperymenty. Wszystko rozkradane i potrzebny jest ktoś, kto zatrzyma to szaleństwo.

Nie widzę sensu głosowania na plankton.

 

PS: ale tak szczerze, to najbardziej mnie śmieszy argument, że dobry kandydat to tylko ten, który nie jest z PEŁOPISU. Tak jakby nie istniało milion ważniejszych czynników.

 

Taki Bosak nie jest z tego układu, a jest od nich 10 razy gorszy.

Faszystom mówimy nie.

 

Przecież zatrzymać to może każdy, co ma do tego bycie kandydatem PO czy PiSu ? Eksperymenty ? A co gwarantuje głos jak rozumiem na Trzaskowskiego ? Nic. To, że będzie blokował PiS ? To samo w podobnej liczbie spraw Zrobi Biedroń, Hołownia czy Kosiniak-Kamysz. Zaplecze polityczne ma znaczenie, ale też powoduje, że kandydat jest uwiązany i gra na partię, na swoich ludzi. Czy w takim razie Hołownia lub ktoś bez formalnego zaplecza w postaci partii politycznej byłby najlepszy ? Niekoniecznie, czasami to się przydaje i pomaga, w tym w rządzeniu, ale często szkodzi. Ja w pierwszej turze wiem tyle, że nie zagłosuję na Dudę, Trzaskowskiego i paru cyrkowców, kandydatów z kapelusza.

Sama debata dużo nie zmienia bo chodzi o bardziej ogólna ocenę kandydata, jego dokonań, środowiska, tym kto go popiera, finansuje etc. To zawsze będzie jakiś wybór mniejszego zła, ale nie zamierzam się ograniczać do POPiSu bo to nie ma sensu. Żaden sondaż nie daje Dudzie nawet okolic 50%, więc tylko jakaś super mobilizacja swojego elektoratu, marazm przeciwników i zostanie w domach niezdecydowanych mogły co mało prawdopodobne zbliżyć wynik Dudu do 50%+. A w drugiej...no cóż żadna partia, a teraz szczególnie PiS nie zasługują na sprawowanie rządów, które skupiają 100% władzy więc to będzie głoś przeciwko, a w pierwszej to się jeszcze zobaczy :hmm::E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sracie się o ten POPIS, a jeszcze miesiąc temu PO nie istniało w sondażach. Trochę śmiesznie to wygląda.

Zauważ,że PO nie istniało za sprawą Kidawy-Błońskiej,która się z każdą konferencją coraz bardziej się kompromitowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty tak serio ? Bo np. komuchów to pełno i w PiSie ;) Syfiarzy ? A co to za słownictwo, używaj argumentów odnosząc się do jakiś kwestii, a nie obrażając dane grupy.

 

A jednak czytam dalej twoje posty i proszę...

 

Jak ktoś twierdzi, że wyborcy danego kandydata to idioci bo głosują na wyimaginowanego faszystę to pewnie kwiatki mam mu wręczać?

Co najwyżej oset takiemu typowi mogę dać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś twierdzi, że wyborcy danego kandydata to idioci bo głosują na wyimaginowanego faszystę to pewnie kwiatki mam mu wręczać?

Co najwyżej oset takiemu typowi mogę dać.

Zawsze jeszcze możesz spróbować go zniewolić i zmusić do głosowania za Twoją opcją albo przekonać w kulturalnej rozmowie do swoich racji :)

Spróbuj widzieć innych jako potencjalnych sojuszników, a nie wrogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stonogusa mam wiadomo gdzie :E Wałkuje to samo X razy.

BTW.Kiedy ten Stonogus zamierza opublikować materiał dowodowy na Ziobrę i jego rodzinę? Chętnie jechał,żeby spotkać Ziobrę,a teraz ni widu,ni słychu.

No to śmiało. Niech jego słynne słowa cytowane wszędzie, przez kolejne 4 lata będą cię bolały kukle. Mnie już męczy kopanie po jajach.

Materiały to tam kazdy ma na każdego, szkoda że nikt nie ma jak ich opublikować bo ludzie nie mogą o nich wiedzieć, ale ładnie brzmi to w mediach ze ktoś ma haka na kogoś ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postulaty to puste słowa. Od lat to widzimy czarno na białym.

Kandydatów powinno się prześwietlić, ale nie każdy ma na to czas czy chęci.

I problemem z narodem nad Wisłą jest to, że niespełnione obietnice wyborcze, lub też nierealne obietnice wyborcze, nie wzbudzają zbyt dużo działania przy urnach.

Ot tak, bo tak musi być że polityk obiecuje, a potem się wycofuje. Norma...która nie musiałaby być normą.

 

Prześwietlić? Przecież to jest robione, każdy brudek wychodzi. I co z tego ma wynikać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu ludzie głosują na POPIS skoro wszystko rozkradane :o Bylo PO to wyprzedawali co sie dalo ale jakos sie maskowali, jest PIS to nawet nie maskuje sie i wali waly publicznie na kazdym zamowieniu :E

 

Bo kraść też trzeba umieć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gościu, który wspiera jawnie zadeklarowanych komunistów i przeznacza 4 bańki na antykapitalistyczne warsztaty nie może być chrześcijaninem.

Od kiedy to chrześcijaństwo jest kapitalistyczne? Powiedziałbym, że wiele postulatów Chrystusa jest bardzo komunistycznych w sensie uwspólnienia mienia. Ba! wspólnoty wczesnochrześcijańskie właśnie tak funkcjonowały - wierni zbierali razem swoją własność i potem wszystko było rozdzielane według potrzeb. Czy według ciebie np. obecny papież jest chrześcijaninem? Jeśli nie, to

by się z tobą zgodzili.

 

Poza tym trzymasz się kurczowo tej jednej dotacji a najpewniej Trzaskowski nawet nie zna nazwy tej instytucji formalnie kulturalnej. Każdego roku dotuje się wiele różnych kulturalnych wydarzeń i ośrodków. Wnioski o takie dofinansowanie obrabia się taśmowo zgodnie z jakimiś ogólnymi wytycznymi i wątpię, żeby jakikolwiek urzędnik wchodził tak głęboko w szczegóły danego przedsięwzięcia - zwłaszcza że oceny politycznej organizatorów w wytycznych wręcz nie może być, o ile się orientuję.

 

Poza tym nacjonalizm sam z siebie stawia na pierwszym miejscu dobro narodu zamieszkującego dany kraj. Czyż nie taka powinna być rola polityka?

Wybiera go naród aby dbał o jego interesy. Także czemu z góry zakładasz, że nacjonalizm jest czymś złym?

Ano uważam nacjonalizm za z gruntu błędną ideologię choćby z tego względu, że określa sztywno wspólnotę jako monolit religijno-kulturowy z dodatkowym ograniczeniem ze względu na pochodzenie. Nacjonaliści polscy dodatkowo wykazują się brakiem znajomości podstaw historii naszego kraju, który nigdy takim monolitem nie był: Polacy, Rusini, Litwini, Niemcy i to sprowadzani masowo jako osadnicy swego czasu, Żydzi, Tatarzy. Religijnie mieliśmy i mamy tutaj katolicyzm, różne odmiany protestantyzmu, prawosławie, judaizm, islam i to od wieków.

 

Z takim podejściem do pojmowania wspólnoty przychodzi też ksenofobia i tendencja do układania innym życia na zasadzie, skoro ja żyję według takich zasad to wszyscy inny w Polsce też muszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sracie się o ten POPIS, a jeszcze miesiąc temu PO nie istniało w sondażach. Trochę śmiesznie to wygląda.

A sens jest taki, że nie ma czasu na eksperymenty. Wszystko rozkradane i potrzebny jest ktoś, kto zatrzyma to szaleństwo.

Nie widzę sensu głosowania na plankton.

 

PS: ale tak szczerze, to najbardziej mnie śmieszy argument, że dobry kandydat to tylko ten, który nie jest z PEŁOPISU. Tak jakby nie istniało milion ważniejszych czynników.

 

Taki Bosak nie jest z tego układu, a jest od nich 10 razy gorszy.

Faszystom mówimy nie.

O jaki czynnikach ty piszesz? Przeciez teczowi zaglosuja na tego, ktory popiera teczowych. Zaden inny czynnik sie nie liczy. To jest dopiero hipokryzja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaki czynnikach ty piszesz? Przeciez teczowi zaglosuja na tego, ktory popiera teczowych. Zaden inny czynnik sie nie liczy. To jest dopiero hipokryzja.

Z dwóch gejów których bliżej znam i wiem na kogo oddadzą głos to jeden głosuje na Hołownię, a drugi na Trzaskowskiego. Biedronia nawet nie rozważali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaki czynnikach ty piszesz? Przeciez teczowi zaglosuja na tego, ktory popiera teczowych. Zaden inny czynnik sie nie liczy. To jest dopiero hipokryzja.

Ty tych tęczowych gdzie widziałeś? W telewizji :E Niewielki % głosów.

 

Tbh, prezydent tylko ustawy opóźnia o miesiąc w polityce wewnętrznej, a polityka zewnętrzna i tak nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi sie miejsce, gdzie nieroby i nieudacznicy beda zdychac na ulicach. Marzy mi sie miejsce, gdzie kazdy jest kowalem wlasnego losu, a cos takiego jak socjalizm czytaj: kradziez-pomoc dla nieudacznikow ze slabymi genami nie istnieje. Marzy mi sie miejsce, gdzie niezaradnego, brzydkiego samca, nazywa sie ci** bez jaj, a nie introwertykiem. Marzy mi sie miejsce, gdzie morderce, bedzie sie np skalpowalo w publicznej transmisji.

 

 

Na kogo mam oddac glos w wyborach aby spelnil moje marzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi sie miejsce, gdzie nieroby i nieudacznicy beda zdychac na ulicach. Marzy mi sie miejsce, gdzie kazdy jest kowalem wlasnego losu, a cos takiego jak socjalizm czytaj: kradziez-pomoc dla nieudacznikow ze slabymi genami nie istnieje. Marzy mi sie miejsce, gdzie niezaradnego, brzydkiego samca, nazywa sie ci** bez jaj, a nie introwertykiem. Marzy mi sie miejsce, gdzie morderce, bedzie sie np skalpowalo w publicznej transmisji.

 

 

Na kogo mam oddac glos w wyborach aby spelnil moje marzenie?

Wydaje mi się, że to co napisałeś podchodzi pod faszym, zawężę Ci wybór do nazwisk prawicowych gospodarczo - Bosak/Tanajno/Żółtek. Jeśli chodzi o skalpowanie, może być ciężko wszędzie, jeśli chodzi o powrót kary śmierci, to jest możliwe. Nie wiem co na to wszystko Jakubiak.

Edytowane przez jakzniszczyczswiat.part2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźcie tego trolla wyżej z tego tematu,on tutaj nie jest potrzebny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nein. Nawet mimo ewidentnej rzeszy fanów Bosaka.

Generalnie odpowiadając mi na ten komentarz tylko pokazujesz że trafiły moje słowa do Ciebie :) Ale żeby nie było nic nie sugeruje, bo jeszcze mnie zgłosisz za jakąś mowę nienawiści. :lol2:

Na przyszłość przestań żyć w swoim urojonym świecie baśni.Generalnie twoje sugerowanie i prywatne wycieczki że jestem za Bosakiem mimo iż tego nigdzie w prost nie napisałem jest żałosne."Widać" ze ty lepiej ode mnie wiesz na kogo ja zagłosuję.No ale czego ja się spodziewam po człowieku który mnie ocenił po awatarze. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi sie miejsce, gdzie nieroby i nieudacznicy beda zdychac na ulicach. Marzy mi sie miejsce, gdzie kazdy jest kowalem wlasnego losu, a cos takiego jak socjalizm czytaj: kradziez-pomoc dla nieudacznikow ze slabymi genami nie istnieje. Marzy mi sie miejsce, gdzie niezaradnego, brzydkiego samca, nazywa sie ci** bez jaj, a nie introwertykiem. Marzy mi sie miejsce, gdzie morderce, bedzie sie np skalpowalo w publicznej transmisji.

 

 

Na kogo mam oddac glos w wyborach aby spelnil moje marzenie?

 

To miejsce już istniało. Nazywało się epoka kamienia łupanego. I żyjesz tam jeszcze? Tylko nieudacznicy wylewają w internecie jad z fake-konta :E

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...