Skocz do zawartości
VAMET

Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (28.06.2020)

Wybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej (28.06.2020)  

244 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Na kogo oddasz swój głos w wyborach prezydenckich w dniu 28.06.2020?

    • BIEDROŃ Robert
      5
    • BOSAK Krzysztof
      50
    • DUDA Andrzej Sebastian
      21
    • HOŁOWNIA Szymon Franciszek
      32
    • JAKUBIAK Marek
      1
    • KOSINIAK-KAMYSZ Władysław Marcin
      13
    • PIOTROWSKI Mirosław Mariusz
      1
    • TANAJNO Paweł Jan
      1
    • TRZASKOWSKI Rafał Kazimierz
      90
    • WITKOWSKI Waldemar Włodzimierz
      4
    • ŻÓŁTEK Stanisław Józef
      4
    • Jeszcze nie wiem, jak będę głosować...
      8
    • Nie pójdę zagłosować!
      14


Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś nie zakłamywano historii i nie wciskano murzynów do filmów historycznych, do miejsc i ról, gdzie ich po prostu nie było. I robią to tylko z murzynami, ale np, z Indianami czy Eskimosami już nie. To samo tyczy się remake'ów (np. takich robionych w epoce historycznej, gdzie czarnych nie było na stanowiskach kierowniczych czy wśród arystokracji) - pierwotnie białych bohaterów zamieniają na czarnych. I prawie zawsze czarni są dobrzy i przedstawiani pozytywnie.

 

Poniżej wisienka na torcie (w zakłamywaniu historii).

 

 

 

Co jest złego w byciu nacjonalistą?

I do jasne ciasnej czemu nikomu nie przeszkadza bycie marksistą? Czemu nikt nie jedzie po takim Biedroniu (nie wspominając Zandberga), który wręcz wielbi komunistycznych tyranów (np. Che),

a idee marksistowskie nie są mu obce.

 

Możesz jawnie na to odpowiedzieć? Czemu nacjonalizm jest taki zły? Doczekam się krytyki innych "czerwonych" kandydatów?

Czy może samemu jesteś typowym marksistą, który wybiela marksistowskich zbrodniarzy, a otwierając przysłowiową lodówkę widzi faszyzm ?

 

Bosak nie przemienił się w wolnościowca. Po prostu mają porozumienie z każdą ze stron, która tworzy Konfederację. W związku z tym musi realizować także postulaty strony wolnościowej.

Edytowane przez RyszardGTS
cytowanie obrazków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej wisienka na torcie (w zakłamywaniu historii).

Norma, od lat filmy zakłamują historię przedstawiając jakąś kluczową rolę czarnych w czasach kiedy mogli oni co najwyżej latać z miotłą i szmatą, szczytem hipokryzji są filmy amerykańskie gdzie w czasach II wojny mamy czarnych walczących ramię w ramię z białymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważałbym Trzaskowskiego w pierwszej turze tylko wtedy, gdyby Bosak miał realne szanse na wejście do drugiej. Na szczęście to mu nie grozi, więc można swój głos spokojnie oddać bez zbędnych kalkulacji. W drugiej i tak trzeba będzie wybrać mniejsze zło.

Wolę głosować ze swoim sumieniem niż patrzeć na sondaże i według tego wybierać. Z takim podejściem dalej będzie PiS/PO wygrywało wymieniając się tylko stołkami, a w kuluarach będą się tylko śmiać.

Dziwnym trafem ani Panu Dudzie ani Panu Trzaskowskiemu nie były na rękę kolejne debaty. Już nie wspominając o debacie z pytaniami do kontrkandydata czy riposty.

 

Zapędy komunistyczne Pana Trzaskowskiego to są ok?

Już kiedyś wspominałem,że nie lubię radykalnej ani prawicy ani lewicy bo to czasem już podchodzi pod fanatyzm, więc takie tematy jak LGBT, religia/kościół, aborcja, imigranci itd. powinny zejść na drugi plan.

Edytowane przez RyszardGTS
cytowanie obrazków

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi raczej o brak wnuków. Dla rodziców to jest cios, że linia genetyczna się urwie (chyba że gej zapłodni jakąś surogatkę i weźmie dziecko). czy się komuś to podoba, czy nie, to rozmnażanie jest najważniejszym celem organizmu

Takie tłumaczenie może miałoby sens 20 lat temu.

 

Europa się starzeje i współczynnik dzietności cały czas spada. Samotnych coraz więcej. Bezdzietnych par też więcej.

Tak że bycie hetero również nie daje na nic gwarancji. A taka lesbijka to o dziecko trudno nie ma – jedna dyskoteka i załatwione.

 

Z panami gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapędy komunistyczne Pana Trzaskowskiego to są ok?

Już kiedyś wspominałem,że nie lubię radykalnej ani prawicy ani lewicy bo to czasem już podchodzi pod fanatyzm, więc takie tematy jak LGBT, religia/kościół, aborcja, imigranci itd. powinny zejść na drugi plan.

 

Poruszałem tutaj kwestię dofinansowania przez Trzaskowskiego komunistów z Biennale i ich warsztatów z prowadzenia zamieszek skierowanych na kapitalistów.

To było tylko "Oj tam, oj tam. Pewnie nawet o tym nie wiedział". Otacza się ludźmi lewicy, tak jak posiada komunistkę w sztabie ds. porządku publicznego i nie wie na co idą pieniądze ze skarbca stołecznego ratusza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie potrafię zrozumieć jak można głosować w pierwszej turze na PiS/PO po tylu latach.

Wytlumaczenie jest dosyc proste:"Łatwiej jest oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani" Dlatego, wyborcy POPISU oprocz tego, ze nienawidza siebie nawzajem to atakuja tez innych, ktorzy rownaja POPIS jako jedno zlo. Wyobraz sobie, ze mowisz Panu Kowalskiemu, ze ktos go wali w tylek od 20 lat on nic z tego nie ma i rzuca sie za swojego Pana oponentowi do gardla. No to przeciez sie chlop zagotuje bo przyznanie, ze od 20 lat jest wykorzystywany jak male dziecko jest dla niego nie do zniesienia. Bedzie sobie tkwil w tym klamstwie i jeszcze bardziej zaciekle bronil swojego Pana. Cos jak syndrom sztokholmski, cos podobnego do pobitej kobity, ktora policji mowi, ze on to niechcacy ta reka machnal itp Proces nawrocenia takiego czlowieka jest niesamowicie trudny. Najpierw jest faza atakowania tych obnazajacych klamstwa, pozniej faza jako takiej akceptacji a na koncu taki nawrocony wyborca POPIS zostaje ich najwiekszym wrogiem bo cienka jest granica miedzy miloscia a nienawiscia :E

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma, od lat filmy zakłamują historię przedstawiając jakąś kluczową rolę czarnych w czasach kiedy mogli oni co najwyżej latać z miotłą i szmatą, szczytem hipokryzji są filmy amerykańskie gdzie w czasach II wojny mamy czarnych walczących ramię w ramię z białymi.

 

Może byś się cokolwiek dokształcił, bo jedyne co w tym momencie pokazujesz, to rasistowskie uprzedzenia/ignorancję:

https://en.wikipedia.org/wiki/Military_history_of_African_Americans#World_War_II

 

Btw, pokazani na zdjęciu zapewne też latali na miotle:

816px-Tuskegee_Airmen_332nd_Fighter_Group_pilots_ppmsca13245u.jpg

Edytowane przez rainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może byś się cokolwiek dokształcił, bo jedyne co w tym momencie pokazujesz, to rasistowskie uprzedzenia/ignorancję:

Moje uprzedzenia to jest osobna kwestia, faktem jest natomiast że czarni mieli swoje własne jednostki a nie walczyli ramię w ramię z białymi w ramach tego samego oddziału, to nie są uprzedzenia tylko fakty.

Dzisiaj w ramach poprawności pokazują kompanię gdzie 50% stanu stanowią kolorowi, co jest głupotą bo wtedy obowiązywała segregacja.

 

Ps. tak, ładne zdjęcie, George Lucas zrobił o nich film pod tytułem Red Tails, taki typowy dla obecnych czasów, wszystko się kończy happy endem a biali salutują czarnym.

Prawda była, nomen omen, mniej kolorowa. :E

Edytowane przez Mar_S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje uprzedzenia to jest osobna kwestia, faktem jest natomiast że czarni mieli swoje własne jednostki a nie walczyli ramię w ramię z białymi w ramach tego samego oddziału, to nie są uprzedzenia tylko fakty.

Dzisiaj w ramach poprawności pokazują kompanię gdzie 50% stanu stanowią kolorowi, co jest głupotą bo wtedy obowiązywała segregacja.

 

To ciekawe, iż nie dociera do Ciebie prozaiczny fakt, iż Hollywood w gruncie wybiela historię Stanów, próbując udawać, iż USA nie było rasistowskim krajem, który oficjalnie dyskryminował część swoich obywateli z powodu koloru ich skóry.

Przypominam, iż działo się tak jeszcze na początku drugiej połowy XX wieku.

Edytowane przez rainy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale do kogo nie dociera? Przecież ja to właśnie napisałem, istniała u nich segregacja aż do połowy lat 60 tych, a dzisiaj pokazuje się bzdury. Jednostki złożone z kolorowych uważano za mające znikomą wartość bojową, i kierowano głównie do zadań pomocniczych, wyjątki od tej reguły były nieliczne i wymagało to z reguły przełamania wielu uprzedzeń.

Natomiast oryginalny post dotyczył tego filmu z UK gdzie mamy czarnego rycerza w zbroi, co jest już takim nagięciem rzeczywistości że aż dziw bierze że ktoś może być aż tak durny.

Edytowane przez Mar_S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tłumaczenie może miałoby sens 20 lat temu.

 

Europa się starzeje i współczynnik dzietności cały czas spada. Samotnych coraz więcej. Bezdzietnych par też więcej.

Tak że bycie hetero również nie daje na nic gwarancji. A taka lesbijka to o dziecko trudno nie ma – jedna dyskoteka i załatwione.

 

Z panami gorzej.

 

Powodem jest postęp. Im bardziej kraj jest rozwinięty, tym mniej dzieci się rodzi, co nie oznacza, że Europejczycy powinni wrócić na drzewa. Programy finansowego wsparcia też się nie sprawdzają, bo co innego urodzić dziecko, bo się chce, a kalkulować, ile się zarobi po urodzeniu x dzieci. Trzeba by znaleźć inne rozwiązanie, by rodziło się więcej dzieci w Europie (nie chodzi o sprowadzanie imigrantów z innych kontynentów).

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest złego w byciu nacjonalistą?

I do jasne ciasnej czemu nikomu nie przeszkadza bycie marksistą? Czemu nikt nie jedzie po takim Biedroniu (nie wspominając Zandberga), który wręcz wielbi komunistycznych tyranów (np. Che),

a idee marksistowskie nie są mu obce.

Już ci wcześniej pisałem, dlaczego nacjonalizm jest głupi i szkodliwy. Jakoś się nie doczekałem odpowiedzi, ale może tym razem będzie inaczej.

 

W założeniu nacjonalizmu jest, że wspólnota zamieszkująca dane państwo jest i powinna stanowić monolit kulturowo-religijny, który nie miesza się z innymi no i członkiem tej wspólnoty można być tylko poprzez pochodzenie a przyłączyć się nie da. Także już na starcie masz tam wpisaną ksenofobię i wmawianie ludziom, jak mają żyć. U swych podstaw nacjonalizm nie daje się też pogodzić z chrześcijaństwem, które jest zawsze otwarte na wszystkich ludzi i każdego bez wyjątku nakazuje traktować jak brata/siostrę.

 

Powiem więcej: typowe dla nacjonalizmu sztywne trzymanie się tradycji i czystości narodowej oraz próby narzucania tego innym są podyktowane poczuciem słabości i strachem, że w zetknięciu z innymi kulturami ta nasza zniknie. Dlatego dla nacjonalistów logicznym wyjściem jest zabarykadowanie się we własnym kraju. Generalnie nacjonalizm błędnie postrzega relacje międzynarodowe jako walkę, gdzie może być tylko jeden wygrany, co tylko pogłębia izolacjonizm.

 

To wszystko razem też sprzyja skłonnościom do przemocy, co przyciąga do nacjonalizmu różne elementy myślą nieskażone i ośmiela je do brania spraw we własne ręce. Efekty było widać podczas

. Tutaj znamienna jest też reakcja redaktora, który zamiast konkretnie potępić przemoc i wulgaryzmy jeszcze tych ludzi tłumaczył, że biedni pomylili go z TVNem.

 

Do tego bycie polskim nacjonalistą to pokazywanie kompletnego braku znajomości naszej historii, bo przez jej większość nasz kraj był wieloreligijnym i wielokulturowym tyglem, gdzie żyli obok siebie Polacy, Niemcy (swego czasu sprowadzani masowo jako osadnicy), Żydzi, Tatarzy, Rusini, Litwini i kto wie, kto jeszcze. Kraj się pod tym względem trochę ujednolicił dopiero w trakcie i po II WŚ z powodu Holokaustu i późniejszych masowych przesiedleń.

 

 

Z drugiej strony rzucasz na prawo i lewo określeniami marksista i komunista, choć nie przystają one za bardzo do osób, którym te poglądy próbujesz przykleić, bo w szczególności jak liberalizm światopoglądowy i hasła o nadrzędności praw jednostki pogodzić z komunistycznym stawianiem społeczeństwa na pierwszym miejscu i wymuszaniem jednolitości (również w ubiorze i fryzurze w skrajnych przypadkach Chin i Korei Północnej). Państwa komunistyczne narzucały też zazwyczaj bardzo pruderyjną moralność z resztą i tępiły homoseksualistów.

 

Wielbienie Che czy innych zbrodniarzy przez np. Zandberga jakoś nigdy mi się nie obiło o uszy, ale jak faktycznie coś takiego palnął, to jest idiotą i tyle - jak masz gdzieś przykład, to chętnie zobaczę. Co takiego komunistycznego głosi np. Biedroń? Pytam ze szczerej ciekawości. W sumie też inne pytanie: czy Szwecja to kraj komunistyczny według ciebie.

 

Wolę głosować ze swoim sumieniem niż patrzeć na sondaże i według tego wybierać. Z takim podejściem dalej będzie PiS/PO wygrywało wymieniając się tylko stołkami, a w kuluarach będą się tylko śmiać.

Dziwnym trafem ani Panu Dudzie ani Panu Trzaskowskiemu nie były na rękę kolejne debaty. Już nie wspominając o debacie z pytaniami do kontrkandydata czy riposty.

Dlatego piszę, że na całe szczęście w pierwszej turze można swobodnie zagłosować zgodnie z sumieniem, ale w drugiej takiego komfortu już raczej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radar28, a nie wydaje Ci się, że jest od groma ludzi co spojrzy na sondaże i stwierdzi "Mój głos i tak nic nie da, bo mój kandydat i tak nie ma szans na drugą turę". Bo np. po debacie w TVP1 dla mnie bardzo dobrze wypadł Pan Żółtek, ale ile ludzi by na niego zagłosowało po jednej debacie?

Problem też jest że za PiS/PO stoi sztab ludzi, a za tym idą pieniądze, pozostali kandydaci nie mają takiego zaplecza, a tym bardziej tyle czasu antenowego, więc znów wyjdzie to samo co trwa od dawien dawna "walka" PiS z PO (TVP1 vs TVN).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radar28, a nie wydaje Ci się, że jest od groma ludzi co spojrzy na sondaże i stwierdzi "Mój głos i tak nic nie da, bo mój kandydat i tak nie ma szans na drugą turę". Bo np. po debacie w TVP1 dla mnie bardzo dobrze wypadł Pan Żółtek, ale ile ludzi by na niego zagłosowało po jednej debacie?

Problem też jest że za PiS/PO stoi sztab ludzi, a za tym idą pieniądze, pozostali kandydaci nie mają takiego zaplecza, a tym bardziej tyle czasu antenowego, więc znów wyjdzie to samo co trwa od dawien dawna "walka" PiS z PO (TVP1 vs TVN).

 

A to jak najbardziej: ludzie chcą uniknąć poczucia straconego głosu no i trzymać ze zwycięzcą - dlatego sondaże są tak istotne, bo potrafią przechylić preferencje niezdecydowanych. Dlatego też wynik w jednych wyborach tak bardzo wpływa na kolejne, co było widać choćby w 2015 roku, gdzie PiS wygrał parlamentarne między innymi dzięki wygranej Dudy w prezydenckich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Radar28 ale w kontrascie do "nacjonalizmu" nie widzisz, ze obecnie mamy do czyninienia z inzynieria spoleczna i promowaniem multi kulti ponad wszystko. To na niema nic wspolnego z natrualnymi ruchami migracyjnymi ludzi, ktore powodowaly roznorodnosc. Dziwnym trafem panstwa takie jak Izrael sa bardzo zamkniete dla obcych jednoczesnie zalewaja pieniedzmi organizacje promujace hasla lewicowe, Lgbt, multikulti ;) Ciekawe dlaczego :E

Moim zdaniem na to co sie teraz dzieje nacjonalizm to jest naturalna odpowiedz zdrowego czlowieka.

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu chodzi raczej o brak wnuków. Dla rodziców to jest cios, że linia genetyczna się urwie (chyba że gej zapłodni jakąś surogatkę i weźmie dziecko). czy się komuś to podoba, czy nie, to rozmnażanie jest najważniejszym celem organizmu.

Zdajesz sobie sprawę, że populacja osób homoseksualnych jest stała i praktycznie się nie zwiększa (a raczej zmniejsza, jak doliczymy liczbę samobójstw, czy śmierci spowodowanych uprzedzeniami np. ataki nożowników na kluby gejowskie), dodatkowo mogą pełnić dodatkową role w społeczeństwie - wypełniać luki w przypadku dzieci, które i tak nie mają rodziny z różnych powodów (np. 5x większa skłonność mężczyzn do popełnienia samobójstwa, rozwody, wypadki, przemoc domowa czy inne patologie).

 

Zanim mi powiesz, że pary jednopłciowe nie nadają się do wychowywania dzieci to pomyśl ile dzieciaków jest wychowywanych przez dziadka, babcię lub obu? Ile dzieciaków nie ma w ogól wzorca męskiego/damskiego, bo np. w przedszkolu, do którego chodził mój syn dominującą płcią pełniącą funkcję opiekuna były kobiety?

 

 

Dodatkowo nie wiem jak chcesz załatwić sprawę rozmnażania w momencie gdy terapia konwersji, czy reparative therapy nie działa i w większości krajów zostały zakazane, wkrótce także w UK. Jest jeszcze Reintegrative Therapy - https://www.reintegrativetherapy.com/ -, która przynosi obiecujące efekty (za mało danych i nadal są prowadzone debaty na temat skuteczności), ALE osoba musi faktycznie chcieć się zmienić, a nie zrobić to pod presją otoczenia. Drugą stroną jest ich motto Sexuality is fluid, więc teoretycznie i hetero mógłby stać się homo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ci wcześniej pisałem, dlaczego nacjonalizm jest głupi i szkodliwy. Jakoś się nie doczekałem odpowiedzi, ale może tym razem będzie inaczej.

 

W założeniu nacjonalizmu jest, że wspólnota zamieszkująca dane państwo jest i powinna stanowić monolit kulturowo-religijny, który nie miesza się z innymi no i członkiem tej wspólnoty można być tylko poprzez pochodzenie a przyłączyć się nie da. Także już na starcie masz tam wpisaną ksenofobię i wmawianie ludziom, jak mają żyć. U swych podstaw nacjonalizm nie daje się też pogodzić z chrześcijaństwem, które jest zawsze otwarte na wszystkich ludzi i każdego bez wyjątku nakazuje traktować jak brata/siostrę.

 

Piszesz o skrajnej odmianie nacjonalizmu czyli szowiniźmie.

Akurat środowisku, które reprezentuje Bosak nie ma z tym nic wspólnego.

Monolitem ma być naród, ale może składać się z jednostek różnego pochodzenia.

Jednostki, które chcą być elementem danego narodu powinny szanować panującą tradycję i zwyczaje w narodzie.

Przykładem mogą być Tatarzy zamieszczkujący ziemie polskie od setek lat i którzy przelewali krew za Polskę.

Wśród nacjonalistów, których reprezentuje Bosak jest to ceniona grupa muzułmanów.

Każdy kto nie jest wywrotowcem i nie chce wysadzić kultury panującej w danym narodzie na rzecz swoich ideałów przyniesionych z zewnątrz i chce pracować zgodnie z zasadami panującymi w danym narodzie i kraju nie spotka się z potępieniem nacjonalisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzasku dobrze gada po angielsku. W końcu nie będzie wstydu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzasku dobrze gada po angielsku. W końcu nie będzie wstydu.

 

Bosak też płynnie mówi po angielsku.

 

ps. Ciekawe czy jak "Bul" Komorowski nie potrafił poprawnie używać swojego ojczystego języka to też się wstydziłeś za niego?

Edytowane przez Althais

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego nie rozumiesz?:

 

 

 

 

To chyba zrozumiałe że musisz jej pilnować bo to nie zabawka.

 

Mój link

 

Mój link

Czyli faktycznie to jaką broń można nosić przy sobie zależy od rodzaju posiadanej legitymacji posiadacza broni. Dzięki za doprecyzowanie.

 

Ja połowy ludzi z listy nie znam :E Maliniak musi odejść, ale czy Trzaskowski to dobry wybór :hmm:

Jest jakaś strona gdzie można poczytać co ci ludzie chcą zrobić, jakie mają poglądy itp? Może jest jakiś quiz jak za wyborów do sejmu?

 

Myślę, że oddanie głosu na przedstawiciela którejkolwiek partii opozycyjnej będzie lepszym wyborem niż głosowanie na obecnego pajaca, który udaje, że pełni rolę prezydenta. Takiej ilości żenady na arenie międzynarodowej nie wyprodukowali wszyscy jego poprzednicy zebrani do kupy, wliczając w to I sekretarzy z okresu PRL ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że na taką kreaturę jak Bosak oddają głos ludzie młodzi, którzy nie mają pojęcia o jego "biografii". Ktoś kto posługuje się językiem faszystowskim, a do tego jest za wyjściem z UE i z NATO powinien być od razu skreślony(a mówię tylko o czasach współczesnych). Pomijam, że niektórzy nie wiedzą co oznacza słowo patriotyzm i nie znają historii też swojego kraju(różne języki, różne wyznania, różne narodowości).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Dziwnym trafem panstwa takie jak Izrael sa bardzo zamkniete dla obcych jednoczesnie zalewaja pieniedzmi organizacje promujace hasla lewicowe, Lgbt, multikulti ;) Ciekawe dlaczego :E

Moim zdaniem na to co sie teraz dzieje nacjonalizm to jest naturalna odpowiedz zdrowego czlowieka.

Aaa, wreszcie pojawiło się tradycyjne: "to spisek żydowski" :E

Łoni kco nas fsystkich zahomoseksuować, zmusić do tolerancji, aaaaaaa!!!!!111

 

To forum stało się naprawdę kloaką, ssypem na wszelkie fobie i frustracje wyrzygiwane przez internautów.

No chyba że to nie forum i internety, ale Polska właśnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że na taką kreaturę jak Bosak oddają głos ludzie młodzi, którzy nie mają pojęcia o jego "biografii". Ktoś kto posługuje się językiem faszystowskim, a do tego jest za wyjściem z UE i z NATO powinien być od razu skreślony(a mówię tylko o czasach współczesnych). Pomijam, że niektórzy nie wiedzą co oznacza słowo patriotyzm i nie znają historii też swojego kraju(różne języki, różne wyznania, różne narodowości).

 

To, że Bosak chce wyjścia Polski z NATO to bzdura a co do UE to jest sceptyczny, ale jest też przeciwny polbrexitowi. Gadasz głupoty

 

A co do nowej historii mojego kraju to nie chce żeby była współtworzona z imigrantami inżynierami z Azji i Afryki.

Edytowane przez WPW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bosak też płynnie mówi po angielsku.

 

ps. Ciekawe czy jak "Bul" Komorowski nie potrafił poprawnie używać swojego ojczystego języka to też się wstydziłeś za niego?

Oczywiście. Taki sam burak i gówno nie prezedent jak Lechu. Duda też szoruje po dnie ale jednak ciut wyżej od nich.

 

A po niemiecku mówi? :cool:

 

Aaa, wreszcie pojawiło się tradycyjne: "to spisek żydowski" :E

Łoni kco nas fsystkich zahomoseksuować, zmusić do tolerancji, aaaaaaa!!!!!111

 

To forum stało się naprawdę kloaką, ssypem na wszelkie fobie i frustracje wyrzygiwane przez internautów.

No chyba że to nie forum i internety, ale Polska właśnie?

Nie Polska tylko świat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...