Skocz do zawartości
n0time4u

smartfon do gier

Rekomendowane odpowiedzi

witam szukam jakiegoś dobrego smartfona do gier głównie mmorpga. Chciałbym żeby miał ponad 6 cali ekranik i był wydajny - nie zalezy mi na dobrych zdjęciach prawie ich nie robię, musi mieć sporo pamięci i żeby miał wsparcie softu ze 2 lata najlepiej najnowszego androida :)

 

cena jakieś 2200 pln chyba że tam ze stówkę do czegoś dobrego dopłacić to czemu nie

Edytowane przez n0time4u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z zapotrzebowaniem na procka przez gry, w które grasz ale może Mi note 10 lite? Głównie za baterie.

 

Flagowce od średniaków różnią się głównie aparatem i procesorem, a aktualnie do gier są wystarczające nie tylko s855/865

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślałem nad Xiaomi 9T Pro jak myślicie nada się? ale może są lepsze alternatywy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do gier to bym szukał Snapa855/865, ekran 90Hz i głośniki stereo. Więc OP7t by pasował idealnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do gier to bym szukał Snapa855/865, ekran 90Hz i głośniki stereo. Więc OP7t by pasował idealnie.

 

W sumie racja, bo czego więcej chcieć do gier?

Myślałem jeszcze nad ROG od Asusa, ale... ;)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ktoś może ma Xiaomi Black Shark 2? dobre to to?

 

ten One plus 7T fajny podobno ale kurde już cena 2.6k+

Edytowane przez n0time4u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29zł ponad budżet chyba da się przeboleć:

1) https://allegro.pl/oferta/outlet-smartfon-oneplus-7t-8-128gb-ds-nfc-amoled-9351228339

2) https://allegro.pl/oferta/outlet-smartfon-oneplus-7t-8-128gb-ds-nfc-amoled-9371440890

Osobiście brałbym 1, bo pewnie pudełko jest lekko uszkodzone, nawet nie zauważysz. I wiem, że to po zwrocie, ale sam tak kupowałem poprzedni telefon w x-kom i nie ma się czego bać. Masz normalną gwarancję 2 lata i nie ma co się martwić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten z xkom z pierwszego ok, tym bardziej biorąc pod uwagę cenę.

Drugi, po wgraniu softu ma zapewne jakąś wade i stąd był zwrot. Ja już swoje z u12 że zwrotu po aktualizacji oprogramowania przez serwis przeszedłem :E

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najgorsze jest to że w polsce nie ma kurde gdzie kupić jakiegoś telefonu, np bym mógł kupić ten Xiaomi Black shark 3 za 3k ale kurde nie ma jak kupić, napisałem do tego co podesłałeś pierwszego czy nie sprzedadzą za 2k :D jak cebula to cebula może będą chcieli się pozbyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale był czas że w zasadzie co tydzień były promocje na op7t po 1999zl. Ale już dużo sklepów je wyprzedało i ceny poszły w górę. Teraz trzeba kombinować. Niemniej ten z uszkodzonym opakowaniem za tą cenę jest wart rozważenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już chcesz coś powyżej budżetu i zupełnie gejmingowego to zdecydowanie lepiej to:

https://eshop.asus.com/pl-PL/rog-phone/rog-phone-ii

 

Edit:

Nie mówię, że Shark jest zły (w sumie nie wiem, bo się nim nie interesowałem), ale Asus jest znacznie pewniejszy. Jest to telefon, który jest oficjalnie dostępny w Polsce, masz 2 lata gwarancji producenta a sama konstrukcja jest mocno przemyślana, spójna i generalnie cała seria ROG Phone od Asusa to obecnie najbardziej dopracowane fony gejminowe. Co do Sharka to masz tylko rok gwarancji i to sprzedawcy z racji, że telefon nie jest dostępny w Polsce a ta podlinkowana wersja jest przeznaczona na rynek UK.

Edytowane przez Chelsey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak widziałem tego Roga ale kosztuje 3500 zł w xkom i nie chcą zejść z ceny - a ten https://allegro.pl/oferta/black-shark-3-5g-partner-miui-polska-fv23-od-reki-9347882001 ? ma inny kod producenta chyba wersja global i ma 2 lata gwarancji w polsce?

 

a z tego sklepu co wysłałeś to zamówić w sumie za 3k :/ pomyśle

Edytowane przez n0time4u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież tego Asusa masz z oficjalnego sklepu producenta. Pewniej kupić się nie da.

Wciąż osobiście nie bralbym telefonu którego oficjalnie nie ma w naszym kraju. Tym bardziej, że ma równie dobra alternatywę. Ale to moje zdanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mógłbyś zobaczyć tego asusa bo nie czaje, na stronie napisany że kupując dostane adapter gratis ale jak dodaje do koszyka to jest za ładowarke 169 zł dodatkowo, adapter do czego jest w ogole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde fajny ten asus widze w recenzji że super telefonik :) chyba go kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą ładowarką to nie wiem. Być może w zestawie jest słabsza niż 30W, niemniej ładowarka jakaś być powinna i nie musisz jej kupować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekaj z zakupem z tydzień, jeśli mozesz. Z oferty Asusa nie zniknie, a Asus daje często promocje weekendowe. Można było kupić telefony znacznie poniżej ceny rynkowej. I promocje są cykliczne.

 

Edit

Aktualnie jest promka na jedynkę z kompletem bajerów za 2199zl. Samego docka może i za 500zl sprzedasz :E

https://eshop.asus.com/pl-PL/rog-phone/rog-phone

między 15 czerwca a 14 lipca, otrzymasz bezpłatną obudowę telefonu ROG i mobilną stację dokującą, aby jeszcze bardziej zwiększyć swoje wrażenia z gry. Promocja jest ważna tylko po kliknięciu przycisku COMBO na stronie produktu.

2.96Ghz SDM845: Najwydajniejszy procesor!

System chłodzenia GameCool z komorą parową

Ultra-szybki ekran 90Hz/1ms

Wyświetlacz AMOLED HDR

Wyjątkowe czujnik AirTriggers

Porty umieszczone z boku

 

No nie wiem, czy s855 jest wart dopłaty 800zl :E

Bo różnica między 60 a 90hz jest widoczna, między 90 a 120hz już niekoniecznie ;)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kurde cięzki wybór bo

 

Black Shark 3 najnowszy i najwydajniejszy by far ale z kolei jeszcze nie ma dobrego wsparcia chyba i ciężko w polsce cokolwiek o nim znalezc niż to że wyszedł w maju w europie, znalazłem na amazonie DE model 8/128(5G) za niecałe 2700 zł

https://www.amazon.de/gp/product/B088FL3NNJ/ref=ox_sc_mini_detail?ie=UTF8&smid=A39KKUOP9QMIKS&th=1

 

Asus Rog 2 - jest wolniejszy niż shark 3 ale istnieje dłużej i ma wsparcie super i ogólnie każda recenzja poleca ten telefon - cena 3k za wersję 8/128 + ładowarka gratis 30W.

 

One Plus 7T - no nie gamingowy ale solidny wybór za 2300 zł można nówkę kupić i praktycznie to samo co Rog 2 ale wykonanie chujowsze i ogólnie gorszy no bo bardziej uniwersalny

 

i teraz kurde nie wiem, ciągle się cykam czy nie zaryzykować tego sharka 3 bo ma snapa 865 i ardeno 650, może jego wsparcie softowe niedługo wleci? jak myślicie. Głownie wacham się między Rog 2 i shark 3 bo jednak wole dopłacić i mieć coś lepszego a 500 zł to nie tak dużo aż

Edytowane przez n0time4u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tym BlackSharkiem - sprzedawcą nie jest Amazon a jakaś firma zewnętrzna. Jakby był to bezpośrednio z amazonu telefon to wtedy śmiało można by brać. Ale wciąż wybór należy do Ciebie. W zasadzie wszystkie propozycje są dobre, pooglądaj recenzję i zdecyduj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest na allegro jeden taki model sharka - https://allegro.pl/oferta/black-shark-3-5g-partner-miui-polska-fv23-od-reki-9347882001# gwarancja producenta którym jest Mi-Center z wrocławia. Telefon niby ma polskie menu i to wersja globalna, na dodatek znajduje się w strefie szybkiej dostawy i w poniedziałek bym go dostał.

 

co myślicie o tym konkretnym? czy to bezpieczne kupić tak potem nie będzie problemów z gwarancją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 pro nie będzie ciekawszą opcją?

 

Aha, sprzedawca nie wskazuje kto jest dystrybutorem, zaznacza jedynie, że sprzęt pochodzi od rekomendowanego przez Miui Polska reselera.

 

I mi center z Wrocławia jest producentem niby czego? :hmm: telefonu?

 

A że jesteś napalony niczym drób na koryto to bierz i daj znać jak się skończyło. ;)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj oglądałem Recenzje na youtube ASUS ROG 2 vs SHARK 2 i Rog go zniszczył praktycznie we wszystkim więc shark 2 odpada kompletnie :) i teraz kurde kolejny problem wyskoczył bo mi się najbardziej podoba ten asus Rog 2 ale juz w lipcu ma wyjśc Asus rog 3 :D który jest bardzo podobny ale ma odświeżanie 144Hz i snapa 865 z 5G i adreno 650 :P

 

i nie wiem bo mógłbym poczekać ale jestem ciekaw jak nowa generacja wpłynie na cenę, bo ten nowy pewnie wskoczy w przedział 3k+ a ciekawe jak ROG 2 wtedy stanieje może z 500 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i kupiłem wybór padł - nigdy nie zgadniecie na co o oto cała historia

 

znalazłem jakaś aukcje starą na allegro gdzie ziomek sprzedawał ASUS ROG 2 i myślę zapytam może nie sprzedał bo nie napisane było czy sprzedana czy zakończona, koleś odpisuje że sprzedane ale taki zajawkowicz się trafił i mi pisze że słuchaj niedawno kupiłem zajebisty telefonik lepszy niż ten Asus, jest to nowy telefonik wyszedł w kwietniu tego roku. Myślę pewnie jakiś szajs ale sprawdzam i lol zajebisty fon ze snapem 865, Ardeno 650 i do tego tani i łatwo dostępny (wysyłany z polski). A więc wybór padł na Red Magic Pulse 5G :)

 

144Hz ekranik, wersja z 12 GB RAM + 256GB kosztuje mniej niż 3k na oficjalnej stronie producenta,można sobie dobrać dodatki takie jak joystick itp od razu bez problemów

 

https://eu.redmagic.gg/products/red-magic-5g

 

oczywiście poczytałem recki i ludzie piszą że sztos więc nie będę się zastanawiał nawet tylko biorę :) dzięki wszystkim za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZTE Nubia RedMagic. Kozak nad kozaki.

Gratuluję, znalazłeś dzban na końcu tęczy ;)

 

Twarzą Huawei jest Robert, Nubii Cristiano Ronaldo

 

Jedyne co, to może nie być w 100% spolszczony

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...