Skocz do zawartości
i3220

Sprzęt 775/1366

Rekomendowane odpowiedzi

Nadszedł ten czas,by skompletować wreszcie idealne zestawy pod s775 i 1366.Wiem,że będzie to czasochłonne zajęcie by znaleźć i kupić odpowiedni pod to sprzęt,więc zakładam ten temat.

 

 

Co mi potrzeba?

 

Płyty główna.Fajnie jakby była w stu procentach sprawna,na jakimś lepszym chipsecie i może dwa sloty PCI-E w przypadku s775?

Procesor-Q6600 posiadam.Jak masz jakiegoś fajnego,nietypowego w śmiesznym pieniądzach-Biorę.

RAM-Tutaj 2x2GB dobre do podkręcania.

GPU-Musi być max GTX 260/295.Nie chcę nowszych konstrukcji.Fajnie jakby miała blok wodny.

Dyski mam.

PSU-coś do 100zł.

Obudowa-Też do stówki.W dobrym stanie,najlepiej jakiś stary klasyk.

 

 

 

 

 

Co do 1366.Piszcie co macie,bo tutaj to będzie ciężko złożyć zestaw,sprzęt praktycznie wymarły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam

Gigabyte GA-EP45-DS4 120

Intel C2D E8200 Dorzucę free bo nie mam maskownicy do gniazda cpu, żeby się piny nie pogięły w transporcie :)

Geil 4x1GB PC2 6400 CL 4-4-4-12 (parowany set)GE24GB800C4QC 80

post-45745-15928265802989_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj Asus P5E + Xeon 3370 + 4x2GB OCZ 1066 CL5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

P5Q Deluxe (z małym mankamentem) + 4 GB (2x2 GB Adata Vitesta DDR2 800+ CL4) + E5440 E0. Do tego mogę dorzucić kość 2 GB Apogee 800 MHz CL4 (sprawna pozostałość po zestawie 2x2 GB). Więcej na PW.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś chciał, oddam za 50 PLN Xeon X5440 już po modzie S771->S775.

 

Co do karty, sugeruję GTX 750Ti, pięknie działała mi na S775, ostatnia sensowna karta wspierająca w pełni WinXP więc nadaje się do retro-gamingu (choć dla mnie "retro" to raczej czasy 8-bitowców, to w zasadzie niemal 20-letni OS również jest już dość wiekowy), nie widzę powodu kupowania starych-już-nie-jarych GPU, ale Twój wybór :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj mam p6t se wraz z xeon x5650 i 12gb DDR3 . Xeon pracował na tej płycie z qpb 200mhz i mnożnikiem max turbo czyli max do 4.6 a wwdzystkie wątki na 4.0 pamięć pracowała na 2000 a uncore na 3.6 GHz leży w szafie z pół roku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego zapraszam do mojego tematu w dziale sprzedam - click. Sprzedam cały komputer pod LGA775 + LC. Jakbyś był czymś zainteresowany to zapraszam na priv, dogadamy się :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...