Skocz do zawartości
SKEMP

R9 290 - czy mogła pracować w koparce?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

składam dla znajomego tani PC do grania. Znalazłem kartę R9 290 za 350zł. Czy sądzicie, że warto ją kupić? Z tego co mi się wydaje to ta generacja była jeszcze przed boom na kopanie, więc jest to stosunkowo bezpieczny wybór, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kopali też na tych kartach, a poza tym to niezły grzejnik ... TDP 275 [W] , niereferenty będą jeszcze wyższe miały ...

Edytowane przez Phill76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że warto zaryzykować? Bo to od osoby prywatnej.

 

E: TDP to nie problem

Edytowane przez SKEMP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie warto za 350 zł można dostać Rx 470 4GB .Ogólnie R9 to stare karty i powoli wymierają.

Edytowane przez allas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RX 470 w tej cenie to niemal pewność, że sprzęt pokoparkowy. A tutaj głównym kryterium jest wydajność, która jest chyba nieco wyższa niż RX 470

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie ciężko zgadnąć, która karta jest / była z koparki, a która nie. Jeśli nie masz pewnego źródła, to zakładaj, ze karta jest z koparki.

 

Ja będę miał na zbyciu 1060 6gb w przyszłym tygodniu, od zotaca, ale tu już co niektórzy narzekali, ze drogawo. Może i tak, bo 599zl, ale przynajmniej karta nie widziala koparki, bo siedzi u kuzynki, dziewczyna 20 lat, i o kopaniu wie tyle, ze kopie się piłkę na boisku :E

 

Sam więc widzisz, albo tanio i po koparce, albo nieco drożej z pewnego źródła. Nie można mieć obu rzeczy na raz dzisiaj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę miał na zbyciu 1060 6gb w przyszłym tygodniu, od zotaca, ale tu już co niektórzy narzekali, ze drogawo. Może i tak, bo 599zl, ale przynajmniej karta nie widziala koparki, bo siedzi u kuzynki, dziewczyna 20 lat, i o kopaniu wie tyle, ze kopie się piłkę na boisku :E

Samochód od starego niemieckiego małżeństwa. Tylko w niedziele do kościoła jeździli...

To co piszesz każdy może napisać, choć czasem jest to prawda, to to co pisze sprzedawca jest w zasadzie nieistotne.

 

Co R9 290 za 350zł, to cena jak cena. Jeśli ma dobre chłodzenie, jest odbiór osobisty a nie wysyłka, to możesz ryzykować. Od tego czy kopała czy nie moim zdaniem ważniejsze w jakim jest stanie obecnie. Każda karta bez gwarancji (i na gwarancji też) może paść w każdej chwili. Ja kupuje używki i przez 20 lat jedna mi tylko padła a i to po roku użytkowania. Dobrego rx 470 (z dobrym chłodzeniem) za 350zł moim zdaniem ciężko dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli już wziąłeś tego R9 290,to powiem że trochę się wkopałeś.

Ciepła,prądożerna i na dodatek może za kilka miesięcy paść.Również na tych kartach kopali,gdy nie było co dostać z RX-ów.

 

Lepiej dołóż z 100-150 zł,za tą cenę masz GTX 970,nieco bardziej wydajna,mniej prądożerna oraz te karty praktycznie nie widziały koparki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samochód od starego niemieckiego małżeństwa. Tylko w niedziele do kościoła jeździli...

To co piszesz każdy może napisać, choć czasem jest to prawda, to to co pisze sprzedawca jest w zasadzie nieistotne.

 

Nie musisz uwierzyć, jak nie chcesz. Ja pisze jak jest. Jeśli wolisz "wierzyć" w opisy na aukcjach, to droga wolna. Sprzedałem już masę sprzętu, w tym kart i nikt nigdy nie narzekał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz uwierzyć, jak nie chcesz.

To nie chodzi konkretnie o Ciebie. Ja tylko chcę napisać że wiara komuś w handlu kogo się nie zna osobiście to kiepski pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...