Skocz do zawartości
Viking899

Kupię Ryzen 1600 AF 2600 2600X lub 2700 1700 3300x

Rekomendowane odpowiedzi

Ceny w okolicach nówek czyli 500zł mnie nie interesują. Wentylator BOX musi być w zestawie.

Jedynie za 2700 te 500zł mogę dać.

Edytowane przez Viking899

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kup sobie na aliexpress za ~350zl z jakims kuponem bez chlodzenia ale dojdzie w 2 tygodnie. Za 500 uzywki nie kupuj bo to czyste frajerstwo :P

Edytowane przez Michaelred

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem ,wiem, przecież za 430zł w promkach 1600 AFy chodzą, więc nówki. Kto by płacił za to 500zł to nie wiem. Ale 2700 okej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Tematy

• Odpowiedzi

• Niska popularność w Polsce na pewno wywodzi się również z tego, że gra nie ma oficjalnego polskiego tłumaczenia - na PC są mody, ale albo ludzie grają na konsoli, albo nie wiedzą o takowych, albo nie działają np. z wersją game passową? Nie wiem, nie zagłębiałem się. To jeden, dwa to na pewno zwyczajnie duża ilość tekstu do przyswojenia, Yakuza - tak jak wiele japońskich gier, przez kilka pierwszych godzin atakuje sporą ilością cut-scenek i masą tekstu do przyswojenia, a jednak chyba większość graczy gra w gry dla gameplayu, nie obchodzą ich tam jakieś zawiłe relacje, emocje i intrygi, co zresztą widziałeś choćby u tych streamerów. I co dla mnie jest dość smutne, bo sam traktuję gry jako coś więcej niż "pif paf jeb jeb", niestety większość ludzi nie widzi w grach żadnych wartości, bo jak chcą fabułę, to "mają książki albo filmy", gry mają bawić i tyle. Trzy - w Polsce mało kto promuje japońskie gry, a co dopiero taką Yakuzę, i tak teraz jest już nieźle ze świadomością o Yakuzie u nas, nadal jednak to taka gra typu "każdy słyszał, ale mało kto grał" xD Cztery, bardziej ogólna sprawa - Yakuza to bardzo długa seria, trzeba poświęcić na nią mnóstwo czasu, ja na przykład do dziś nie obejrzałem Gry o Tron, bo ma chyba z 6 sezonów, pewnie to samo odrzuca przeciętnego gracza jak patrzy jak wielka jest Yakuza. Dlatego trzeba się pogodzić z tym, że ta gra zawsze będzie balansowała gdzieś na granicy niszy i mainstreamu, taka najbardziej mainstreamowa nisza xD I w sumie powiem szczerze - mi to nawet pasuje, rzeczy wchodzące do pierwszego nurtu zazwyczaj zatracają swoją tożsamość - czy to muzyka, czy gry, czy cokolwiek, rzadko kiedy twórcy robią nadal to co faktycznie chcą, a nie to co się od nich oczekuje, żeby sprzedało się więcej kopii. Z ostatnim akapitem trudno się nie zgodzić, może i nie każda część jest tak dobra jak 0 (dla mnie żadna, 0 jest absolutną topką, ja jednak niezdrowo romantyzuję lata 80, także no xD), niektóre były wręcz męczące (patrzę na Ciebie, Y5), ale to jaką spójną całość tworzą wszystkie te części i jak bardzo zżywasz się z tymi bohaterami, jest tego wszystkiego warte. Także miłej podróży przez resztę! I mam nadzieję, że jeszcze się kogoś uda tu "zwerbować" xD
    • Wczoraj obejrzałem film "Dzieci Ireny Sendlerowej" o Polakach ratujących Żydów i tam były potem wywiady, że ludzie po prostu postępowali z odruchów serca pomagając tym dzieciom. Wierzę, że aktywiści społeczni, którzy interesują się losem imigrantów za płotem też to robią z podobnych pobudek. Co już było mówione imigranci uciekają do głodu, prześladowań, wojny. Ale też kiedy już dostawali się na teren UE, co wiemy na podstawie doświadczeń innych państw, popełniają liczne przestępstwa, często nie pracują itd. Nie można wszystkich wrzucać do jednego worka, ale niestety patrząc ogólnie to złe świadectwo. I dlatego moje zdanie jest takie, że nie zamierzam jeździć na granicę i głosić poglądów aktywistów, żeby stosować wszystkie procedury lege artis, nie zamierzam też wyzywać imigrantów i głosić poglądy, żeby do nich strzelać. Zostawiam te sprawy rządowi i nie wtrącam się aprobując z góry wszystkie działania jakie podejmuje. Jak mi w moim mieście jakiś nielegalny imigrant popełni przestępstwo albo zacznie być coś nie tak wtedy skrytykuję rząd. Obecnie to problem (jak wiele razy) pisałem nadmuchany i napompowany przez polityków żeby zbierać kolejne promile punktów procentowych w jedną lub drugą stronę. No i temat, żeby ludzie się kłócili po forach Problem akademicki. Nic więcej... Choć mniej akademicki niż sprawa kierowczyni UBERa ale wciąż akademicki... Oczywiście bardzo współczuję tej ofierze z USA, ale jak pisałem - świata nie zbawimy - codziennie tysiące ludzi umiera w wyniku przestępstw, a w Afryce czy na Bliskim Wschodzie kilkadziesiąt razy więcej niże w UE i USA.
    • Witam. Jak w temacie... urządzenie wielofunkcyjne (w miarę tanie w eksploatacji i w miarę wydajne) plus komputer stacjonarny z Windows (monitor, klawiatura, mysz). Klawiatura i mysz mogą być przewodowe. Do czego to wszystko ma być? Do szkoły średniej, technikum. Zastosowanie - technik rachunkowości, technik reklamy, informatyka ogólna. Cena? I tu jest problem, bo jeszcze nie wiadomo, ile projekt przewiduje :-). Prosiłbym o podanie propozycji taniej, średniej i droższej. 15 sztuk będzie kupowane. Ile RAM brać pod uwagę? Dysk nie musi być jakiś potężny. Karta graficzna musi być? Jaki procesor? Grafika będzie na tym robioną w Corelu i Gimpie. Poza tym o oprogramowanie Insert ma być instalowane.
    • Umówmy się, żaden normalny Polak i patriota nie chce Trumpa pełniącego funkcję Prezydenta USA. Przecież on mówi coś odwrotnego do tego jakie my mamy wyobrażenie, pragnienia i potrzeby. Obecna kadencja Bidena i rządy demokratów to spełnienie marzeń, czyli stała obecność(i to duża) wojsk amerykańskich, potężne wsparcie Ukrainy, duża obecność w Europie(w Niemczech dzieją się rzeczy), inwestycje strategiczne w UE, wzmocnienie flanki wschodniej, kontrakty zbrojeniowe. Nie może być lepiej. A Trump to człowiek, który swoją "wiedzę"(jeśli tak to można nazwać, bo każde jego wystąpienie to stek kłamstw, jak u Morawieckiego) czerpie z Russia Today.
    • Przecie to Yennefer z netflixowego Wiedźmina.
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...