Skocz do zawartości
Zefxx

Składany komp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

CHciałbym się was zapytać czy jest opłacalne złozenie z tego kompa .

Specyfikacje:

Dysk twardy:Dysk twardy WD Blue 1TB 2,5/5400/SATA

Obudowa:

iBOX Passion V4

Zasilacz:

Chieftec ECO 600W

Procesor:

Procesor intel core i5-4440 gwar Lga1150

Pamięć ram:

GOODRAM 8GB 1333 DDR3 CL9 (GR1333D364L9/8G)

Karta graficzna:

Sapphire Radeon RX 480 NITRO+ 8GB

Płyta główna:

GIGABYTE GA-B85M-D2V microATX

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwestia ceny, zastosowania i oczekiwań.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej!

A co masz w sumie na myśli?

Jako tako do wielu gierek ten sprzęt jeszcze jest ok, wszystko zależy od tego za ile i do czego to ma konkretnie być.

Dysku SSD tylko brakuje, procek to niestety zablokowana i5 4/4, grafika już dość stara ale jeszcze daje radę w większości gier w FHD na min. średnich.

RAM jest wolny i na dodatek w single channel.

Jak masz jakiś budżet i szukasz sprzętu do mniej więcej tej kwoty to napisz, na pewno tu ludzie pomogą co optymalnie wybrać. Również z używek, albo chociaż dadzą namiary na sensowne podzespoły w tej cenie do poszukiwania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zastanawiałbym się nad kompem do gier typu fortnite/cs w kwocie do 1700zł.

Podałem wyżej parametry kompa ,które obczaiłem i nie mam pojęcia czy są ok...

Ogólnie po prostu piszę na forum ,bo chce znaleźć good kompa ,żeby przykładowy w forta i csa się grało na dobrym, poziomie.

Szukałbym po prostu też namiarów lub stron na ,których mogę kupić używane części w dobrej cenie ,bo jak widzę przykładowo używaną w cenie podobnej do nowej to słabo mi się robi .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• chyba żartujesz  To że jakiś procent ludzi wierzy w takie bajki to nie znaczy że Ci normalni mają nosić jakieś szmaty na twarzy i robić inne niezrozumiałe rzeczy aby zadowolić tamtych foliarzy od covida 
    • O matko. Zaraz wymyślą, że podwójne pensje muszą brać, bo część męska dostała, a żeńska nie. Potem ten binarny się sam ze sobą pokłoci kto częściej przejmuje kontrolę albo jak ma się ubierać na co dzień. Straszne być binarnym.
    • Postanowiłem sprawdzić to truchło i rzeczywiście - od godziny gra nie chce nawet wystartować bo za każdym razem po "optymalizacji" crash. Ściągnąłem sejwa od kogoś z neogafa i optymalizację przeszło, ustawiłem grafikę itd., dałem kontynuuj i ctd heh. Pagefile jest, borderless jest, anizo w sterach off jest i "ja wam mówię wszystko hooy".  Cud, miód i orzeszki, więcej preorderów "a będzie dalej tak jak jest". Pfff.
    • Ciekawe bo ja mam Brazylijke  w pracy i się strasznie martwi o swoją rodzinę i interesuje ignoranci są wszędzie niezależnie od kraju. W ogóle co tu się dzieje jakieś raporty, że ktoś gdzieś nie wymaga maseczki? To tylko i wyłącznie negatywnie swiadczy o tym jak niezdyscyplinowane jest nasze spoleczenstwo. Własnego rozumu brakuje, żeby tak strasznie się poświęcić wchodząc do sklepu na kilka minut i założyć maseczke, no tak straszne poświęcenie. Bo się da na lewo jak to w PL to wszyscy od razu szukają luk aby przechytrzyć system, żałosne... Niektórzy na tym forum ramach buntu niedługo zaczną specjalnie nie myć rąk, lizać poręcze itd... Nie wierzysz w wirusa masz gdzieś epidemie g to innych mnie obchodzi nie musisz wlazic do sklepu, szmata na ryj albo spier....
    • Męczenniczką. Cały ten syf z utożsamianiem się jako zdalnie sterowana taczka to tematy pod gruby wał na społeczeństwie czy już jest wystarczająco tępe i znieczulone. Dodaj to tego blm i masz gotowy przepis na globalną wojnę domową. No, może poza afryką i wschodnią rosją. Tam media słabo docierają więc jakiś wirusik i cieńszy siurek z wodą. edit: zapomniałem o australii, ale oni maja swoje problemy, gdzie wszystko chce cie wpierdolic na obiad 😝
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...