Skocz do zawartości
HDR'o

Emulator Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

W najnowsze wersji Yuzu na konfiguracji takiej jak moja w sigu, Mario Oddyssey osiąga stałe 60 klatek. Nie musicie dziękować za informacje, dzięki której zaoszczędzacie 1500 zł (jeśli preferujecie tylko granie stacjonarne) :) Nie wiem, jak inne gry, bo ich nie posiadam. Obraz z oryginalnej karty SD najlepiej przerobić w UltraIso. :)

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że grę kupiłeś oryginalną? wink.gif

Edytowane przez Isharoth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że grę kupiłeś oryginalną? wink.gif

Można tak w ogóle? Kupujesz i pobierasz obraz na PC?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o technikalia czy legalność?

 

Niech tu się nikt nie łudzi, że Hydro kupił grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o technikalia czy legalność?

 

Niech tu się nikt nie łudzi, że Hydro kupił grę.

A są romy z grami do takiego emulatora ? :hmm:

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na I7 4770, gtx 970, 16 gb mario z lockiem śmiga aż miło.

A i tak temat pójdzie do kosza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emulacja sama w sobie raczej nie jest zakazana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie jest, ale trzeba posiadać fizyczny nośnik teoretycznie. Ale kto co emuluje posiada taki :hmm: (aż mi się eMule przypomniało haha)

 

Dużo jest serwisów z romami, głównie na starsze platformy nesy, snesy, gameboje itp itd i dalej funkcjonują bez problemu,a nie są to hostingi jak pierwsza lepsza googlowa strona torrentowa.

Może ktoś coś więcej info na ten temat czyli legalności posiada i się podzieli?

 

Sam nie powiem, ale posiadam Romy na MAME, gdzie jest dużo wspomnień ale tylko pojedyncze tytuły się pojawiają na steam, jak Metal Slugi czy Dungeons and dragons(we dwóch kiedyś w salonie przechodziliśmy całość za jednym żetonem, cały salon nam kibicował :D i od szefowej po 5 żetonów w nagrodę, ale czasy były fajne) a są Perełki typu xmen, bomberman(nie mylić ze snesowyn), potocznie zwany Borysem (Violent Storm). A ktoś kojarzy nazwę gry co była walka z ośmiornicą? Chodzona bijatyka w 3d? Edit Die hard, szklana pułapka hehe. Ile człowiek na wrzucał żetonów(50 gr wtedy kosztował)

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni legalne to chyba żadne nie są. NES, SNES czy nawet PS1 to już można podciągnąć pod abandonware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie z tym abandonware to "można podciągnąć" też legitne mi się to mało wydaje.

 

Np jak się kupiło grę na wii, zrobiło się obraz, grę zaraz się odsprzedało, to jest to legal czy nie? Chodzi o emulacje. Teoretycznie grę się posiadało, ale jak to z legalnością wygląda?

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież romy na Nesa i Snesa masz w samych emularorach już w sklepie Play, a od kiedy cokolwiek, co tam się znajduje jest nielegalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama emulacja jest raczej legalna, ale piracenie gier już nie. Wybaczcie, ale nie uwierzę że ktoś kupuje oryginalne gry do emulatora. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież romy na Nesa i Snesa masz w samych emularorach już w sklepie Play, a od kiedy cokolwiek, co tam się znajduje jest nielegalne?

Taaa nasz emulatory, gdzie nie ma nic napisane o zawartości... A jaką masz pewność że to legalne?? Żadnej.

Romy z nesa czy snesa dalej są chronione prawami autorskimi, więc...

Ty i tak piracisz, więc gadka z Tobą jest bez sensu. Wypracowałeś reputację, który każdy zna, więc odpuść i ić stąd...

 

"Nieladnie, nieladnie. To samo, co kolega tysonic. Mieszkasz w USA? Znowu udowodnileś, że piractwo Ci nieobce"

No myślę że elo.

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa nasz emulatory, gdzie nie ma nic napisane o zawartości... A jaką masz pewność że to legalne?? Żadnej.

Romy z nesa czy snesa dalej są chronione prawami autorskimi, więc...

Ty i tak piracisz, więc gadka z Tobą jest bez sensu. Wypracowałeś reputację, który każdy zna, więc odpuść i ić stąd...

 

"Nieladnie, nieladnie. To samo, co kolega tysonic. Mieszkasz w USA? Znowu udowodnileś, że piractwo Ci nieobce"

Powtarzam, w sklepie Play nie ma nielegalnych rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie wszystko jest legalne...

Gta san Andreas , pobierzesz bez opłat, taki szybki przykład, a że się nazywa zupełnie inaczej to jest Twoim zdaniem legalne. Mówię ić stond, jak huawei z play...

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Ciebie wszystko jest legalne...

Gta san Andreas , pobierzesz bez opłat, taki szybki przykład, a że się nazywa zupełnie inaczej to jest Twoim zdaniem legalne. Mówię ić stond, jak huawei z play...

Nie mówię o apk zapasie :) W końcu nie było mnie tu wiele lat. Ty masz konto od 2019, więc, jesli mnie kojarzysz, jesteś czyimś zapasem. :) Pytanie tylko, czyim.

Aaa i nie musisz dziękować za informację o emulatorze :)

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o apk zapasie :) W końcu nie było mnie tu wiele lat. Ty masz konto od 2019, więc, jesli mnie kojarzysz, jesteś czyimś zapasem. :) Pytanie tylko, czyim.

Aaa i nie musisz dziękować za informację o emulatorze :)

 

Nie mówię o apk zapasie :) W końcu nie było mnie tu wiele lat. Ty masz konto od 2019, więc, jesli mnie kojarzysz, jesteś czyimś zapasem. :) Pytanie tylko, czyim.

Aaa i nie musisz dziękować za informację o emulatorze :)

.

Tak, ale nie zapas a pozwolenie...

 

Dla mnie i jak dla wielu jesteś ogólnym ściemniaczem.

 

Dziękować będę temu na górze jak przestaniesz odpisywać.

 

Dawaj fotę z grami jakie posiadasz, pośmiejemy się razem. Dishar hehe

Edytowane przez AndrzejTrg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Tak, ale nie zapas a pozwolenie...

 

Dla mnie i jak dla wielu jesteś ogólnym ściemniaczem.

To już sprawdzi moderacja po moim raporcie, kto tu ściemnia :) Mam nadzieję, że dokładnie sprawdza IP :) W

Dziękować będę temu na górze jak przestaniesz odpisyw∆

Dawaj fotę z grami jakie posiadasz, pośmiejemy się razem. Dishar hehe

Fajnie się korzysta z mojej wiedzy... Dishar? I gdzie ja pisałem, że ja w ogóle korzystalem. Ja tylko przekazuje informacje, dzięki której sobie grasz. A skoro ty grasz, co napisałeś (w dodatku nie umiejąc czytać dokładnie pierwszego posta) to ja chętnie zobaczę twoja fotkę :) Z drugiej strony nic mi nie wiadomo o tym, że już są Romy, ale skoro ty jako jedyny napisałeś, że grałeś, to raczysz nas zapewne oświecić. Moze sie czegoś dowiemy :)

Btw - ostatnia notatka BlindObservera tafiajaca w punkt widzę, że nic ciebie nie nauczyła :heu:

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama emulacja jest raczej legalna, ale piracenie gier już nie. Wybaczcie, ale nie uwierzę że ktoś kupuje oryginalne gry do emulatora. :E

A ja nawet kilka wciąż mam. ;) Poki HG/SS sobie np. ogrywałem długo po tym jak DS dokonał żywota. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o apk zapasie :) W końcu nie było mnie tu wiele lat. Ty masz konto od 2019, więc, jesli mnie kojarzysz, jesteś czyimś zapasem. :) Pytanie tylko, czyim.

Aaa i nie musisz dziękować za informację o emulatorze :)

Za co tutaj dziękować? Emulator Switcha jest dość popularny odkąd da się na nim odpalić Zeldę BotW w sensownych ustawieniach, wysokiej rozdzielczości i wszystko śmiga płynnie. Swego czasu było w internecie dużo newsów na ten temat, a jak kogoś interesuje temat, to go śledzi. Mario Odyssey dało się odpalić w 60fps już dawno.

Hydro, już lata temu byłeś znany na tym forum i to do tego stopnia, że nikt nie traktował Ciebie poważnie. Kiedy to się zaczęło? Chyba jak zacząłeś jarać się Crysisem w 2007 roku i potrafiłeś zmodyfikować ustawienia w pliku, żeby na wcale nie za mocnym sprzęcie ten śmigał u Ciebie lepiej niż u innych topowych kartach. Później podniecałeś się projektorami, a każdy kto miał malutki monitor (np. 22") wg Ciebie tracił całą przyjemność z rozgrywki. Miałeś fanbojskie epizody z Metro 2033 i spamowałeś screenami, a najbardziej znany, oczywiście oprócz Crysisa byłeś z piracenia. Zawsze miałeś gry na premierę, albo przed :E a jak pojawiała się prośba o fotkę gry, to oczywiście milkłeś :lol2:

I nie czepiaj się. To, że ktoś kto Ciebie kojarzy nie oznacza, że od razu musi mieć zapas. Sam czytam różne portale, a np. po kilku latach zakładam konto, natomiast to z którego obecnie piszę też można nazwać zapasem. Dlaczego? W 2003 założyłem konto na labie, przestałem korzystać w 2006, zapomniałem hasło i rok później założyłem nowe, bo nie mogłem się zalogować, a maila do przypomnienia hasła też nie pamiętałem. To teraz powinienem dostać bana? Pomijam fakt, że w innych miejscach w internecie też się udzielasz i piszesz takie same brednie :E

Aż mi głupio, że Tobie odpisałem, bo to strata czasu i spam. Odkąd wróciłeś na forum unikałem Ciebie, nie odpisałem na Twoje brednie ani razu, ale w tym temacie przechodzisz samego siebie. Znowu popisujesz się piractwem i jeszcze chcesz, żeby Tobie dziękować. Dla Twojej wiadomości - nawet jeśli masz oryginalną grę na Switcha (a nie masz), to musisz mieć oryginalny bios zgrany ze swojej konsoli (której nie masz). Tak samo jest z innymi emulatorami, jeśli nie masz oryginalnego biosu, to piracisz. Sklep play to inna para kaloszy, bo skoro coś jest tam oficjalnie udostępnione, to jest legalne, ale Ty pocinasz w pirackiego Mario na swoim pc, a nie na emulatorze ze sklepu play.

Dawaj zdjęcie kartriżdża z Mario. Z karteczką.

Mi zrobienie i wrzucenie tego zdjęcia zajęło z 30 sekund: https://www.fotosik.pl/zdjecie/fef4ea7568506ce5

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co się spinać, mod i tak wywali temat w pi......u bo to zwykłe złodziejstwo jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą legalnością rzeczy w sklepie Play to bzdura. Mało tam jest np. podróbek innych gier które z czasem są usuwane?

Jak coś jest na YT to jest automatycznie legalne? Bełkot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...