Skocz do zawartości
HDR'o

Emulator Nintendo Switch

Rekomendowane odpowiedzi

Za co tutaj dziękować? Emulator Switcha jest dość popularny odkąd da się na nim odpalić Zeldę BotW w sensownych ustawieniach, wysokiej rozdzielczości i wszystko śmiga płynnie. Swego czasu było w internecie dużo newsów na ten temat, a jak kogoś interesuje temat, to go śledzi. Mario Odyssey dało się odpalić w 60fps już dawno.

Hydro, już lata temu byłeś znany na tym forum i to do tego stopnia, że nikt nie traktował Ciebie poważnie. Kiedy to się zaczęło? Chyba jak zacząłeś jarać się Crysisem w 2007 roku i potrafiłeś zmodyfikować ustawienia w pliku, żeby na wcale nie za mocnym sprzęcie ten śmigał u Ciebie lepiej niż u innych topowych kartach. Później podniecałeś się projektorami, a każdy kto miał malutki monitor (np. 22") wg Ciebie tracił całą przyjemność z rozgrywki. Miałeś fanbojskie epizody z Metro 2033 i spamowałeś screenami, a najbardziej znany, oczywiście oprócz Crysisa byłeś z piracenia. Zawsze miałeś gry na premierę, albo przed :E a jak pojawiała się prośba o fotkę gry, to oczywiście milkłeś :lol2:

I nie czepiaj się. To, że ktoś kto Ciebie kojarzy nie oznacza, że od razu musi mieć zapas. Sam czytam różne portale, a np. po kilku latach zakładam konto, natomiast to z którego obecnie piszę też można nazwać zapasem. Dlaczego? W 2003 założyłem konto na labie, przestałem korzystać w 2006, zapomniałem hasło i rok później założyłem nowe, bo nie mogłem się zalogować, a maila do przypomnienia hasła też nie pamiętałem. To teraz powinienem dostać bana? Pomijam fakt, że w innych miejscach w internecie też się udzielasz i piszesz takie same brednie :E

Aż mi głupio, że Tobie odpisałem, bo to strata czasu i spam. Odkąd wróciłeś na forum unikałem Ciebie, nie odpisałem na Twoje brednie ani razu, ale w tym temacie przechodzisz samego siebie. Znowu popisujesz się piractwem i jeszcze chcesz, żeby Tobie dziękować. Dla Twojej wiadomości - nawet jeśli masz oryginalną grę na Switcha (a nie masz), to musisz mieć oryginalny bios zgrany ze swojej konsoli (której nie masz). Tak samo jest z innymi emulatorami, jeśli nie masz oryginalnego biosu, to piracisz. Sklep play to inna para kaloszy, bo skoro coś jest tam oficjalnie udostępnione, to jest legalne, ale Ty pocinasz w pirackiego Mario na swoim pc, a nie na emulatorze ze sklepu play.

Dawaj zdjęcie kartriżdża z Mario. Z karteczką.

Mi zrobienie i wrzucenie tego zdjęcia zajęło z 30 sekund: https://www.fotosik.pl/zdjecie/fef4ea7568506ce5

Tylko napisz, w którym miejscu ja pisałem, że u siebie grałem. Przeczytaj z łaski swojej dokładnie pierwszy post, ale na prawdę powoli. A przy okazji: nie wiedziałem, że Zelda byla zemulpwana na emulatorze Switcha, tylko na Wiiu. Cóż

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co się spinać, mod i tak wywali temat w pi......u bo to zwykłe złodziejstwo jest.

Mam nadzieję. Za promowanie piractwa powinny być %% i ban.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą legalnością rzeczy w sklepie Play to bzdura. Mało tam jest np. podróbek innych gier które z czasem są usuwane?

Jak coś jest na YT to jest automatycznie legalne? Bełkot.

Jak coś nielegalnego jest na YT, to najczęściej jest usuwane w pierwszej godzinie od wstawienia. :) Raczej nie uda Ci się pokazać mi nawet jednego nielegalnego filmu na YT, który nadal tam widnieje, a minął więcej niż 1 dzien od wstawki.

 

Mam nadzieję. Za promowanie piractwa powinny być %% i ban.

Czyli sugerujesz, że mnóstwo informacji na znanych portalach (bo to z newsów na nich Wam to przekazuje) to promowanie piractwa? Cholera :/ . Z drugiej strony tam w komentarzach też czytam podobne bzdury. Współczuję tamtejszym redaktorom, że muszą użerać się z takimi ludźmi :heu:

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko napisz, w którym miejscu ja pisałem, że u siebie grałem. Przeczytaj z łaski swojej dokładnie pierwszy post, ale na prawdę powoli.

W najnowsze wersji Yuzu na konfiguracji takiej jak moja w sigu

Już się nie tłumacz. Lata temu też się tłumaczyłeś w tak mętny sposób. Jaki był efekt? Wszyscy na forum mieli z Ciebie bekę, totalnie nikt nie traktował poważnie, a później skończyłeś z wieloletnim banem. Mogłeś pisać komentarze pod artykułami i też zbierałeś tam minusy za sam nick :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już się nie tłumacz. Lata temu też się tłumaczyłeś w tak mętny sposób. Jaki był efekt? Wszyscy na forum mieli z Ciebie bekę, totalnie nikt nie traktował poważnie, a później skończyłeś z wieloletnim banem. Mogłeś pisać komentarze pod artykułami i też zbierałeś tam minusy za sam nick :E

I gdzie tam masz info, że grałem? :hmm: Ciekawe jaki ty w życiu jesteś uczciwy. Może jeszcze powiesz, że nie ściągałaś nigdy muzy, systemu ani gry ? I nie, nie mam zamiaru się przed nikim tłumaczyć, bo nie czuje sie winny.Ale nauczyłem die jedno: wiedzą też nie warto się dzielić na forach, bo zamiast podziękować to obrzucają cię błotem , przynajmniej niektórzy. Przykra jest tylko ta hipokryzja, że ktoś komuś zarzuca coś, co sam robi. Cóż, życie w internecie :) Nie dziwne, że potem powstają kampanię na TVN typu STOP HEJTEROM :)

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli sugerujesz, że mnóstwo informacji na znanych portalach (bo to z newsów na nich Wam to przekazuje) to promowanie piractwa? Cholera :/ . Z drugiej strony tam w komentarzach też czytam podobne bzdury. Współczuję tamtejszym redaktorom, że muszą użerać się z takimi ludźmi :heu:

Przekazanie informacji dotyczącej złamania konsoli i tego, że ktoś uruchomił daną grę, a pisanie czegoś takiego:

Nie musicie dziękować za informacje, dzięki której zaoszczędzacie 1500 zł (jeśli preferujecie tylko granie stacjonarne) :)

to dwie różne sprawy. Tam nikt nie pisze, że można zaoszczędzić 1500zł, jeśli preferuje się granie stacjonarne i nie każe sobie za to dziękować. Poza tym nie każdy portal jest godny polecenia, piractwo jest nielegalne i nie ma tutaj nad czym dyskutować. Ja mam trochę godności i nie kradnę. Pracuję, zarabiam i płacę za gry. W latach 90 piraciłem jak byłem dzieciakiem, odkąd pracuję nie spiraciłem nawet jednej gry. Wrzucisz to zdjęcie kartridża, czy przyznasz, że grę po prostu ukradłeś?

 

Ale nauczyłem die jedno: wiedzą też nie warto się dzielić na forach, bo zamiast podziękować to ovrzuca cię błotem

Teraz jeszcze nagraj poradnik jak otworzyć zamek wytrychem w 10 sekund albo jak przeciąć zapięcie rowerowe :thumbup: Taka wiedza nie jest tutaj pożądana. Hipokryzji tutaj też nie ma, przynajmniej z mojej strony, mam ogromną kolekcję muzyki na cd, a filmy kupuję w serwisach vod, wcześniej kupowałem na dvd, a potem siup na allegro. Nie hydro, nie piracę odkąd pracuję. Ty jesteś w takim wieku, że też chyba pracujesz.

Dla mnie koniec tematu, już lata temu byłem świadkiem wielu takich dyskusji z Tobą w roli głównej i zawsze kończyło się to tak samo - żadnych zdjęć nie było, a często jawnie broniłeś piractwa i porównywałeś je do kradzieży np. auta, na zasadzie "przecież nikt nic nie stracił na tym, że ktoś sobie coś ściągnął, co innego jakby komuś ukradł auto". Wyrosłem z takich wojenek. Widzę, że wracasz do formy. Leci raport, a ja Tobie już po prostu nie będę odpisywać, szkoda mojego czasu :)

Edytowane przez henryk nowak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak ci nie wierzę, no ale na szczęście nie będziesz odpisywał, więc mi wsio ryba, co tam sobie ubzdurasz. A zdjęć nie wysyłam tym, z kim piwa nie piłem, zwłaszcza randomowi, którego traktuje jak NPC w grach.

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np jak się kupiło grę na wii, zrobiło się obraz, grę zaraz się odsprzedało, to jest to legal czy nie? Chodzi o emulacje. Teoretycznie grę się posiadało, ale jak to z legalnością wygląda?

zbyłeś licencje razem z grą.

 

to mówicie że emulator androida z Android studio jest nie legalny :hmm:

rany napisałem prosty emulator 8-bitowca; trzeba szybko zgłosić się na policje zanim sami mnie znajda to dostane mniejszy wyrok :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś nielegalnego jest na YT, to najczęściej jest usuwane w pierwszej godzinie od wstawienia. :) Raczej nie uda Ci się pokazać mi nawet jednego nielegalnego filmu na YT, który nadal tam widnieje, a minął więcej niż 1 dzien od wstawki.

I filmy i muzyka wiszą miesiącami. Nie ośmieszaj się.

 

zbyłeś licencje razem z grą.

 

to mówicie że emulator androida z Android studio jest nie legalny :hmm:

rany napisałem prosty emulator 8-bitowca; trzeba szybko zgłosić się na policje zanim sami mnie znajda to dostane mniejszy wyrok :E

Mowa o emulatorach konsol i romach.

W sumie nie wiem jak ma się sprawa jeżeli chodzi o emulację Androida.

 

Ale tu nie chodzi o 8bitowca, czyli tak jak pisałem szara strefa/abandonware. Tu chodzi o konsolę i gry które są aktualnie na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I filmy i muzyka wiszą miesiącami. Nie ośmieszaj się.

Ale nie podasz mi ani jednego? Ehh, typowe

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nie podasz mi ani jednego? Ehh

Wpisz dowolnego wykonawce. Od Metallici po Taylor Swift i zobacz ilu letnie filmy tam masz. :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz dowolnego wykonawce. Od Metallici po Taylor Swift i zobacz ilu letnie filmy tam masz. :lol2:

Same Vevo albo lirycs/tłumaczenia, albo podlozone utwory pod własne video. Ew. covery. Gdzie tam masz coś nielegalnego?

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś nielegalnego jest na YT, to najczęściej jest usuwane w pierwszej godzinie od wstawienia. :) Raczej nie uda Ci się pokazać mi nawet jednego nielegalnego filmu na YT, który nadal tam widnieje, a minął więcej niż 1 dzien od wstawki.

Odważne stwierdzenie, jak zresztą wszystko co piszesz. Zawsze rzucasz jakimiś skrajnymi stwierdzeniami, na które poparcia nigdy nie znajdziesz. Na YT nie raz spotkałem się z nielegalnymi wstawkami i każdy kto ma choć minimalne pojęcie jak to wszystko tam działa, wie że nie da się tego aż tak kontrolować, bo nie ma żadnego zunifikowanego automatycznego systemu, który weryfikowałby legalność wrzucanego materiału. Przykład nielegalnych materiałów? Chociażby wrzucanie muzyki do której nie ma się praw. Nie, nie wystarczy dodanie do opisu znanej wszystkim formułki. Autor może nawet wyrazić sprzeciw, że nie chce aby jego muzyka była na YT, nawet w przypadku gdyby miał mieć zysk z reklam. Oczywiście najczęściej przymyka się na to oko, ale już nie raz spotkałem się z filmem usuniętym z powodu złamania praw autorskich. Zaznaczam, film był usunięty z odpowiednim komunikatem. O ironio, mogę podać idealny przykład firmy związanej z tym tematem - Nintendo. Oni bardzo lubią czepiać się o prawa autorskie do muzyki z gier. I takie filmy z muzyką są czasem usuwane po tygodniu, czasem po kilku miesiącach, a nawet latach. I tu leży twoja teza.

 

Do niedawna ignorowałem cię na forum, ale ostatnio strasznie denerwuje mnie że ciągle piszesz takie bzdury bez żadnego poparcia. Do tego jak ktoś wytknie ci błąd, to zamiast się do niego przyznać, zawsze odwracasz kota ogonem i udajesz że źle cię zrozumiano. O ile akurat w cytowanym przeze mnie przypadku, twoja działalność na forum byłaby raczej nieszkodliwa, o tyle byłem świadkiem jak przez swoje fanboyostwo potrafiłeś usilnie nakłaniać ludzi do skorzystania z niekorzystnych ofert jak np. kupowanie gogli VR przez podejrzanego pośrednika. Już za samo to powinieneś wyłapać bana. W sumie to nie wiem czemu nikt z moderacji nie reaguje, bo z tego co mi wiadomo zostałeś odbanowany na pewnych zasadach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same Vevo albo lirycs/tłumaczenia, albo podlozone utwory pod własne video. Ew. covery. Gdzie tam masz coś nielegalnego?

A te z podłożonym tekstem i muzyką we własnym video to kto zalegalizował? Ty? Tak jak romy na Play Store? Napisz do Nintendo i zapytaj co sądzą o romach. :lol2:

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odważne stwierdzenie, jak zresztą wszystko co piszesz. Zawsze rzucasz jakimiś skrajnymi stwierdzeniami, na które poparcia nigdy nie znajdziesz. Na YT nie raz spotkałem się z nielegalnymi wstawkami i każdy kto ma choć minimalne pojęcie jak to wszystko tam działa, wie że nie da się tego aż tak kontrolować, bo nie ma żadnego zunifikowanego automatycznego systemu, który weryfikowałby legalność wrzucanego materiału. Przykład nielegalnych materiałów? Chociażby wrzucanie muzyki do której nie ma się praw. Nie, nie wystarczy dodanie do opisu znanej wszystkim formułki. Autor może nawet wyrazić sprzeciw, że nie chce aby jego muzyka była na YT, nawet w przypadku gdyby miał mieć zysk z reklam. Oczywiście najczęściej przymyka się na to oko, ale już nie raz spotkałem się z filmem usuniętym z powodu złamania praw autorskich. Zaznaczam, film był usunięty z odpowiednim komunikatem. O ironio, mogę podać idealny przykład firmy związanej z tym tematem - Nintendo. Oni bardzo lubią czepiać się o prawa autorskie do muzyki z gier. I takie filmy z muzyką są czasem usuwane po tygodniu, czasem po kilku miesiącach, a nawet latach. I tu leży twoja teza.

 

Do niedawna ignorowałem cię na forum, ale ostatnio strasznie denerwuje mnie że ciągle piszesz takie bzdury bez żadnego poparcia. Do tego jak ktoś wytknie ci błąd, to zamiast się do niego przyznać, zawsze odwracasz kota ogonem i udajesz że źle cię zrozumiano. O ile akurat w cytowanym przeze mnie przypadku, twoja działalność na forum byłaby raczej nieszkodliwa, o tyle byłem świadkiem jak przez swoje fanboyostwo potrafiłeś usilnie nakłaniać ludzi do skorzystania z niekorzystnych ofert jak np. kupowanie gogli VR przez podejrzanego pośrednika. Już za samo to powinieneś wyłapać bana. W sumie to nie wiem czemu nikt z moderacji nie reaguje, bo z tego co mi wiadomo zostałeś odbanowany na pewnych zasadach.

Do błędu zawsze się przyznam, o ile upomni mnie ktoś, kto sam go nie popełnił i przede wszystkim zachowa przy tym kulturę wypowiedzi. A zasad i warunków się trzymam i będę.

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to jest trochę słabe jak się piszę że piraciłem gry ale... to były lata 90te, byłem dzieciakiem, taki był klimat, to co innego, teraz mnie stać na gry więc zostałem obrońcą moralności i prowadzę krucjatę przeciwko tym wstrętnym złodziejom, piratom lol.

Tak się składa że też piraciłem w latach 90tych, nie znam nikogo kto by wtedy tego nie robił, teraz pracuję, mam setki gier w najróżniejszych serwisach, czasem nawet zdarza mi się kupować gry których w ogóle nie odpalam, ale jakoś dupa mnie nie piecze z tego powodu, że ktoś sobie grę ściągnął a nie kupił, bo może to są jego lata 90te, może ma ciężko a też chciałby pograć i co mi do tego?

I nie mam tu na myśli HDR'o bo wiem że to stary pryk, ale ogólnie, serio nie wiem co was boli, chciałoby się napisać "niech pierwszy rzuci kamień" ten kto niczego w życiu nie spiracił, i o ile mogę jeszcze zrozumieć nastolatków którzy nie żyli w tamtych pięknych czasach, to jak czytam starych pryków którzy piszą, że ten czy tamten jest złodziejem bo sobie ściągnął gierkę to normalnie ma ochotę parsknąć śmiechem, Bitch Please :lol2:

Edytowane przez GTM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo klucz to "dziecko". Osoba dojrzała zdaje sobie sprawę, że to zwykłe złodziejstwo.

I wybacz ale w ciężkiej sytuacji gry to nie jest element niezbędny do życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek chce dobrze, chce założyć temat na forum w dobrej wierze, by pogadać z innymi, powymieniać się doświadczeniami i problemami, to nie, przyjdzie jeden z drugim i zaczyna się wzajemne obrzucanie blotem. Czy to legalne, czy nie, nie Wam to oceniać, bo nie jesteście tu od tego. Albo chcecie kulturalnie prowadzić rozmowę, albo omijajcie temat szerokim lukiem. Nie wiem, ale w normalnym środowisku takie zachowania w głowie się nie mieszczą. Tylko jeden wielki hejt, gdzie prowodyrami są ostatni sprawiedliwi. Masakra. Widzieliście kiedyś takie przepychanki u kobiet? Tęsknię za czasami Tweaka.

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowiek chce dobrze, chce założyć temat o złodziejstwie na forum w dobrej wierze, by pogadać z innymi, powymieniać się doświadczeniami i problemami, o złodziejstwie to nie, przyjdzie jeden z drugim i zaczyna się wzajemne obrzucanie blotem. Czy to legalne, czy nie, nie Wam to oceniać, bo nie jesteście tu od tego. Albo chcecie kulturalnie prowadzić rozmowę o złodziejstwie, albo omijajcie temat szerokim lukiem. Nie wiem, ale w normalnym środowisku takie zachowania w głowie się nie mieszczą. Tylko jeden wielki hejt, gdzie prowodyrami są ostatni sprawiedliwi. Masakra. Widzieliście kiedyś takie przepychanki u kobiet? Tęsknię za czasami Tweaka bo wtedy przyzwolenie na kradzież własności intelektualnej było bardziej powszechne.

Edytowane przez crush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jesteś od tego, by to oceniać. Jw, dostosuj się, albo nie wchodź. Proste. Nie ma co sobie przeszkadzać :) A w czasach Tweaka wszyscy byli dla siebie życzliwi. Tylko o to mi chodzi.

Edytowane przez HDR'o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to jest trochę słabe jak się piszę że piraciłem gry ale... to były lata 90te, byłem dzieciakiem, taki był klimat, to co innego, teraz mnie stać na gry więc zostałem obrońcą moralności i prowadzę krucjatę przeciwko tym wstrętnym złodziejom, piratom lol.

Dlaczego słabe? Wybacz, ale po pierwsze gry na giełdę jeździłem z ojcem w 1993 roku, wtedy piractwo w Polsce było legalne. Potem jako 8-9 latek też nie bardzo znałem się na prawie, bardziej interesowało mnie o której godzinie leci Daimos na Polonii 1. W ogóle trudno wymagać od dzieciaka oglądającego anime i uczącego się tabliczki mnożenia w szkole, żeby przejmował się problemem piractwa :lol2:

 

Tak się składa że też piraciłem w latach 90tych, nie znam nikogo kto by wtedy tego nie robił, teraz pracuję, mam setki gier w najróżniejszych serwisach, czasem nawet zdarza mi się kupować gry których w ogóle nie odpalam, ale jakoś dupa mnie nie piecze z tego powodu, że ktoś sobie grę ściągnął a nie kupił,

Dupa piecze? Mnie nic nie piecze :lol2: Prawo to prawo. Ktoś pracuje, żeby te gry mogły powstać, a jak ktoś je ściąga i za nie płaci, to jest złodziejem i tyle. Potępiam złodziejstwo, prawo również je potępia.

 

bo może to są jego lata 90te, może ma ciężko a też chciałby pograć i co mi do tego?

I nie mam tu na myśli HDR'o bo wiem że to stary pryk, ale ogólnie, serio nie wiem co was boli, chciałoby się napisać "niech pierwszy rzuci kamień" ten kto niczego w życiu nie spiracił, i o ile mogę jeszcze zrozumieć nastolatków którzy nie żyli w tamtych pięknych czasach,

Jeśli ktoś jest nieświadomym dzieckiem, to nie będę go krytykować, wina rodziców. Moi rodzice wychowywali się w takich czasach, że nie wiedzieli, że tak nie wolno, chociaż to i tak ich nie tłumaczy. Ja jestem z innego, świadomego pokolenia. Piractwo = kradzież i to jest fakt, handluj z tym. Jeśli 40 letni facet piraci i jeszcze uważa, że pomaga doradzając jak coś fajnie spiracić, to śmiało stwierdzam, że jego kręgosłup moralny jest mocno skrzywiony. Gry to nie jest towar pierwszej potrzeby, jak go nie stać, to niech nie gra i tyle. Jak zamarzy mi się coś, na co szkoda mi pieniędzy, to tego nie kradnę, po prostu muszę obejść się smakiem.

 

 

to jak czytam starych pryków którzy piszą, że ten czy tamten jest złodziejem bo sobie ściągnął gierkę to normalnie ma ochotę parsknąć śmiechem, Bitch Please

:lol2:

Masz ochotę parsknąć śmiechem, bo stwierdzają fakt? Jeśli ten czy tamten ściągnął sobie gierkę (i nie zapłacił) to jest złodziejem. Natomiast hydro ma się za Robin Hooda, bo on pomaga forumowiczom i jest mu niezmiernie przykro, że nie potrafimy tego docenić. To już jest chyba objaw jakiejś choroby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem że dziś modne jest przysłanianie słowem "hejt" niewygodnych faktów i opinii, ale jednak powinno się znać podstawową zasadę, że jak piszemy, albo mówimy coś publicznie, to musimy się liczyć z tym że będziemy oceniani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu nikt nikogo nie na prawa oceniać, bo go nie zna osobiście. Jw, przeszkadza ci temat, bo nie wchodź w niego. Ktoś coś założył, on dyktuje warunki. Wczoraj przypadkowo na FB wszedłem w profil pewnej didżejki, której kilka osób zarzuciło, że za dużo gada, a za mało gra. Sory, jej profil, jej zasady. Nie podoba się, po co wchodzisz? Tutaj jest to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo klucz to "dziecko". Osoba dojrzała zdaje sobie sprawę, że to zwykłe złodziejstwo.

I wybacz ale w ciężkiej sytuacji gry to nie jest element niezbędny do życia.

Gry nigdy nie były elementem niezbędnym do życia, czy może były w latach 90tych? Poza tym wiek to bardzo słaba wymówka, każdy kto miał wtedy 10+ lat doskonale wiedział co robi i czym się różni skopiowanie mk3 na dyskietki od zajumania koledze piłki do kosza, różnica była i jest wg mnie dość zasadnicza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...