Skocz do zawartości
azgan

Microsoft Flight Simulator - NextGen od Microsoftu PC, XSX

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, kadajo napisał:

I po SU5

Jakieś wszystko sztucznie wyostrzone, albo mi się zdaje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, jerryyy napisał:

Czyli wielka aktualizacja to tak naprawdę downgrade ?

Na to wygląda.

29 minut temu, galakty napisał:

Jakieś wszystko sztucznie wyostrzone, albo mi się zdaje. 

Tak wygląda troche wyostrzone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy MS już zapowiedziało jakie obszary będą upgradowane w kolejnych darmowych paczkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Renderowanie drzew wygląda tragicznie... Nie po to kupujesz mocne GPU, żeby patrzeć jak drzewa wyrastają z ziemi ? 

Mi jednak dalej wali CTD. Zwiększyłem pamięć wirtualną, jak nie pomoże to zdejmę OC z RAM, bo CPU i GPU na bank są stabilne (chociaż RAM w TM5 przechodzi 10 cykli...). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie bo praktycznie PC nie używam ostatnio i nie miałem czasu na testy (płyta nie zapisuje mi profilu OC i za każdym razem muszę wklepywać wszystkie nastawy ręcznie... skutecznie się odechciewa). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@galakty tak szczerze? To najpierw wylacz oc a potem raportuj ze sie sypie, bo to takie troche smieszne. Komputer "stabilny" ale sie wiesza :E 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się nie wiesza, tylko wali CTD w tej jednej grze i ludzie masowo na to narzekają po aktualizacji, wcześniej zresztą też. Komputer nigdy mi się nie zawiesił ani nie wyrzucił BSOD, tylko ten powtorek od Microsoftu się wysypuje. Ile razy to można tłumaczyć ?‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ile razy tobie można tłumaczyć ze może być tak ze OC jest niestabilne i tylko w jednej aplikacji będziesz to odczuwał.

Dlaczego ja nie mam CTD ? Przecież to ten sam build co u ciebie ?

Potrafisz zrobić OC a nie potrafisz diagnozować problemów z PC... ?‍♂️

 

Teraz to nawet już się nie dowiemy czy to była wina OC bo się nie przyznasz jak się okaże ze mieliśmy racje tak ci głupio będzie. ;)

Edytowane przez kadajo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego setki ludzi mają CTD, skoro to ten sam build? Wszyscy robią OC? Na pewno ? 

Nie będzie mi głupio, nie martw się. Po pracy dziś mam wolne i zdejmę OC, ale jak dalej będzie wywalać CTD to już nie mam pomysłu co jest nie tak. Oby nie joystick, bo to już by było idiotyczne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, galakty napisał:

Nic się nie wiesza, tylko wali CTD w tej jednej grze i ludzie masowo na to narzekają po aktualizacji, wcześniej zresztą też. Komputer nigdy mi się nie zawiesił ani nie wyrzucił BSOD, tylko ten powtorek od Microsoftu się wysypuje. Ile razy to można tłumaczyć ?‍♂️

Wiesza = CTD albo jakakolwiek niestabilnosc. Mowiles ze przed aktualizacja miales to samo, dodatkowo mowisz ze nawet czasu na testy nie miales :E Sprawdz bez OC - ile to razy mozna tlumaczyc??‍♂️ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, galakty napisał:

Dlaczego setki ludzi mają CTD, skoro to ten sam build? Wszyscy robią OC? Na pewno ? 

Nie będzie mi głupio, nie martw się. Po pracy dziś mam wolne i zdejmę OC, ale jak dalej będzie wywalać CTD to już nie mam pomysłu co jest nie tak. Oby nie joystick, bo to już by było idiotyczne. 

Dlatego ze mogą mieć różne problemy z PC nie koniecznie to musi być OC. Ale wszystko wskazuje na jakąś niestabilność. Tak samo można napisać dlaczego setki ludzi nie maja CTD, dlaczego Xbox nie ma CTD ?

Przecież to jest wejście do Biosu i wczytanie jednego profilu a potem wejście do biosu i wczytanie profilu OC. 30 sekund roboty.

Walczysz z tym simem, co chwila CTD ale OC nie zdejmiesz żeby sprawdzić czy to przypadkiem nie to :E

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy tak dużym updacie nie zdziwie sie ze to głownie po ich stronie i tyle. Nie pierwszy nie ostatni raz w wielu grach ;)

Zawsze najpierw mozna event viewer sprawdzic co tam wypocił.

Ja tego nie tykam jak nie ogarna pada bo sie latac nie da :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dominix1910 napisał:

Przy tak dużym updacie nie zdziwie sie ze to głownie po ich stronie i tyle. Nie pierwszy nie ostatni raz w wielu grach ;)

Zawsze najpierw mozna event viewer sprawdzic co tam wypocił.

Ja tego nie tykam jak nie ogarna pada bo sie latac nie da :D

A to na padzie sie nie da? Pomijajac ze latanie na padzie to troche kek :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się, do takiego casualowego latania jak najbardziej, tylko chodzi o to ze cos popierdzielili z kamera i ty w prawo ona w lewo, niby w opcjach odznaczasz odwrocone a to jakos nie teges. Wczesniej na domyslnych bylo ok, wystarczylo martwe strefy ustawic zeby było "płynniej" a nie szarpanie bo galka ma maly zakres. Teraz na domyslnych to jest tak jakbys mial wszystkie klawisze na odwrot i lec tu normalnie :D

Po prostu zjebali po calosci :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Dominix1910 napisał:

Da się, do takiego casualowego latania jak najbardziej, tylko chodzi o to ze cos popierdzielili z kamera i ty w prawo ona w lewo, niby w opcjach odznaczasz odwrocone a to jakos nie teges. Wczesniej na domyslnych bylo ok, wystarczylo martwe strefy ustawic zeby było "płynniej" a nie szarpanie bo galka ma maly zakres. Teraz na domyslnych to jest tak jakbys mial wszystkie klawisze na odwrot i lec tu normalnie :D

Po prostu zjebali po calosci :D 

Mialem to samo na przepustnicy gdzie mam rozgladanie na malym joysticku, rozgladanie bylo odwrocone, w klawiszologii znajdz kamere i zaznacz "odwroc os". 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, joloxx9 napisał:

Mialem to samo na przepustnicy gdzie mam rozgladanie na malym joysticku, rozgladanie bylo odwrocone, w klawiszologii znajdz kamere i zaznacz "odwroc os". 

 

patrz co napisałem ;) no niby jest ale nie teges. Ktos juz o tym wczesniej wspominal ze zjebali cos z lataniem na padzie. Poczekam jak naprawia, bo tak jak wczesniej mialem pada ustawionego, tak teraz jest do dupy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zle zrozumialem, skoro tak to nie pomoge :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Część z tych problemów nadal występuje po tym fixie... drama.

Forum MFS dosłownie się trzęsie w posadach.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjąłem OC, dalej się.... Nawet na ekranie ładowania... 

Przed aktualizacją chociaż mogłem polatać 15-20 minut, teraz nawet lotniska nie zdążę zobaczyć ?

Edytowane przez galakty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A idź pan z tym w p.... odinstaluje to chyba bo nie chce się denerwować.

Rok czasu było dobrze, zrobili wersje dla Xbox'a i nagle sim cofnął się w rozwoju na "-" jest gorzej niż było w dniu premiery.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odinstalowałem jakieś śmieciowe programy których nie używam już i o dziwo... Gra działa od 30 minut :E Chociaż to może być zbieg okoliczności.

Ale grafika to niesmak, ustawienia wysokie, tekstury na max... Zobaczcie na śnieg na Everest.

792261058_Beznazwy.jpg.889bd9bfa1b09e02d4a150c140194694.jpg

 

EDIT: Gdzie tam, znowu crash XDD Odpuszczam tę grę do fixa.

Edytowane przez galakty
  • Sad 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Myślę ze ten filmik zamyka temat.

Masywny downgrade który dotkną PC jest jak dla mnie kompromitacją Asobo.

 

Mam nadzieje ze Community wymusi na nich powrót tego co było bo na tym filmiku aż razi w oczy to co zrobili.

Edytowane przez kadajo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...