Skocz do zawartości
PietroP

Myszka do gier do 100 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jaka myszkę warto kupić do 100zl? Domyślam się że do pracy biurowej muszka Rogier też będzie ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech G102, jak nie masz jakiś preferencji typu "wielki kloc".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hama uRage

 

Adata m10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podpowiedzi, a jaka podkładkę warto kupić do takiego logitecha i jaki powinien być stosunek ceny podkładki do myszki? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak Ci nie przeszkadza chwile używana to mam taką https://www.olx.pl/oferta/myszka-asus-tof-m3-CID99-IDFnbXn.html
 

bije na głowę wymienione wcześniej propozycję i bez problemu konkuruje z logitechem G102 ;)

 

łącznie 100zł  + ewentualny koszt wysyłki mogę dorzucić raz otwartą mionix sargas L

Edytowane przez reQ21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 25.06.2020 o 15:49, Kyle_PL napisał:

Logitech G102, jak nie masz jakiś preferencji typu "wielki kloc".

 

W dniu 26.06.2020 o 01:16, Aspartam K napisał:

G102 zdecydowanie.

Stary temat, ale dodam tylko, że myszka zepsuje się po roku (dwuklik).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To była by tak dużo słabsza od G PRO ? Bo Logitech G PRO służy mi doskonale znacznie dłużej (mam ją od końcówki 2017r, czyli ponad 2,5 roku)

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Kamiyan napisał:

 

Stary temat, ale dodam tylko, że myszka zepsuje się po roku (dwuklik).

Coś kręcisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Kyle_PL napisał:

To była by tak dużo słabsza od G PRO ? Bo Logitech G PRO służy mi doskonale znacznie dłużej (mam ją od końcówki 2017r, czyli ponad 2,5 roku)

Nie wiem, ale moja padła po roku. Nie chciało mi się już odsyłać na gwarancję, więc po prostu wziąłem tego Mionixa Castora z przeceny.

Z perspektywy czasu nie poleciłbym już G102. Głównie dlatego, że jest zwyczajnie za mała/za lekka. Bardzo się wyślizguje z dłoni. No i problem z dwuklikiem u mnie był już po roku. Ale ponoć tanie gejmingi tak mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem Logitech G102 to nie masa czy wielkość, a kształt i plastik. Także dziwi mnie taka popularność tego modelu, zasugerowalem się rok temu i oddałem tego samego dnia co kupiłem. Nie mogłem uwierzyć że mysz może tak łatwo wyślizgiwać się z dłoni. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Ksamek napisał:

Problem Logitech G102 to nie masa czy wielkość, a kształt i plastik. Także dziwi mnie taka popularność tego modelu, zasugerowalem się rok temu i oddałem tego samego dnia co kupiłem. Nie mogłem uwierzyć że mysz może tak łatwo wyślizgiwać się z dłoni. 

To jaka polecasz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do pytania. Obecnie mam Logitech G300S i chyba pada mi PPM. Chciałbym jakąś myszkę do 150zł. Gram w MMORPG, więc dodatkowe przyciski mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też do 150 zł zmieniam ale do gier typu call of duty glownie 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SteelSeries Rival 3 -> 159 zł w M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ss kijem bym juz nie tknął. Jak ktoś chce to mogę odstąpić uzywaną 3-4 tygodnie msi gm40 clutch white , sensor pwm3310 . Mysz kiedyś kupilem w promocji jako zapasowa i lezy prawie cały czas w szufladzie, uzywana miesiąc jak rival 310 klękł. Gwarka rok w xkom jeszcze, dowod zakupu mam. 60zl na rękę musialbym za nią dostać. 

Poza tym slyszalem, że SPC Gear LIX Plus jest bardzo fajny. Ewentualnie idąc jeszcze dalej z budżetem logitech g603. Niestety ani jedna ani druga myszka nie łapie sie do 100zl, a to okolice 200-250zl. Od ponad tygodnia mam logitecha g pro wireless (mial byc g603, ale okazyjnie dorwałem gpro) i przyznam się bez bicia, nigdy nie wroce juz do przewodowej myszki... gram w bardzo dynamiczne fps na low sensie i ta mysz jest dla mnie genialna. Przerobilem sporo myszek, razera odradzę na wstępie, bardzo awaryjne myszki, ss glownie rival 310 to poziom wytrzymałościowy razera. Po roku od zakupu z sporadycznym użytkowaniem padł scroll i lpm musialem bardzo mocno dociskac zeby lapal. Po 7 miesiącach od wymiany scrolla na nowy oryginalny, padł ponownie :). Mam nadzieje ze logitech dłużej posluzy bezawaryjnie. 

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, PietroP napisał:

To jaka polecasz 

Inaczej - Nie odradzam spróbowania tego Logitecha. Odosobnione opinie nie powinny mocno wpływać na chęć sprawdzenia produktu, który ma tylu zadowolonych użytkowników. Jak kupisz ją w x-kom czy innym owocowym to bez problemu oddasz na zwrot 14 dniowy w razie problemów. Najlepiej jak byś się przejechał do media markt czy innego molocha i sobie podotykał tego co na wystawach mają - ta opcja jest zawsze najlepsza i pozwoli wybrać Ci coś możliwie odpowiadającego Tobie najbardziej. Myszki różnią się wyprofilowaniem, niektóre są dla praworęcznych, inne mają budowę oburęczną. Jedni użytkownicy wolą duże wyprofilowane myszki, drudzy chwytają myszkę tylko częścią dłoni i grają mniejszymi oburęcznymi.

Jeśli kupujesz mychę do pracy biurowej to w ogóle w zasadzie nie ma tematu i prócz komfortu ułożenia dłoni nic więcej się nie liczy. Rodzicielce w tych celach kupiłem kiedyś Logitech B100 - myszka za 35zł obecnie, żadnych dodatkowych przycisków prócz rolki, żadnych udziwnień, budowa oburęczna, wielkość myszki taka, że chwytam ją komfortowo swoją dłonią (długość 18cm, szerokość z kciukiem 10cm) i nie ślizga się. Jeśli to mycha także do gier ale robisz to od święta to też bym się specjalnie na myszce nie skupiał.

Do Call of Duty, po zwiększeniu budżetu do 150zł (jak napisałeś powyżej) sprawdziłbym na Twoim miejscu SPC GEAR LIX (wersja bez Plusa jest za ~130zł). Przedstawiciel "nowomody" w myszkach tj. dziurawców mających za zadanie osiągnąć jak najmniejszą masę co przydaje się właśnie głównie w grach FPS gdzie gracze używają niskich DPI i machają myszkami po całym blacie. Osobiście używałem przez ostatni rok dużej myszki Rival 600 by od wczoraj używać Cooler Master MM711 czyli myszki o wiele mniejszej i lżejszej (także gram w CoD) - póki co jestem bardzo zadowolony ale jak pisałem wyżej wszystko zależy od preferencji i chwytu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.07.2020 o 22:47, Kamiyan napisał:

Z perspektywy czasu nie poleciłbym już G102. Głównie dlatego, że jest zwyczajnie za mała/za lekka. Bardzo się wyślizguje z dłoni.

 

W dniu 8.07.2020 o 00:20, Ksamek napisał:

Problem Logitech G102 to nie masa czy wielkość, a kształt i plastik. Także dziwi mnie taka popularność tego modelu, zasugerowalem się rok temu i oddałem tego samego dnia co kupiłem. Nie mogłem uwierzyć że mysz może tak łatwo wyślizgiwać się z dłoni. 

Dla mnie kształt, masa i plastik jest w niej idealny (bo jak rozumiem to jest to samo co w Logitech G PRO którą mam). Wcześniej miałem Logitech G403 ale mi nie podeszła (niefajny kształt - bułowaty, Logitech G PRO o niebo wygodniejszy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam bardzo potliwe dłonie i myszka ani razu mi się nie ślizgała, ręce mam raczej średniawe i G102 rozmiarowo oraz wagowo jest wręcz idealny. Lepszej myszki w dłoniach nie miałem, a cenowo miałem podobne (od 50 zł. do 100 zł.) Istniały u mnie bardzo podobne obawy: a to za lekka, a to za mała, a to tylko soft, sensory i cała reszta sprawia, że myszka tyle kosztuje jednak po paru chwilach użytkowania wiedziałem, że mam coś porządnego w ręce.

 

Jeśli nie sprawdzałeś to głupotą jest skreślać tą myszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Aspartam K napisał:

Ja mam bardzo potliwe dłonie i myszka ani razu mi się nie ślizgała, ręce mam raczej średniawe i G102 rozmiarowo oraz wagowo jest wręcz idealny. Lepszej myszki w dłoniach nie miałem, a cenowo miałem podobne (od 50 zł. do 100 zł.) Istniały u mnie bardzo podobne obawy: a to za lekka, a to za mała, a to tylko soft, sensory i cała reszta sprawia, że myszka tyle kosztuje jednak po paru chwilach użytkowania wiedziałem, że mam coś porządnego w ręce.

 

Jeśli nie sprawdzałeś to głupotą jest skreślać tą myszkę.

A nie pojawił się dwuklik po roku? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...