Skocz do zawartości
mati17

Konsola Xbox One S 1tb Gwarancja + game pass ultimate

Rekomendowane odpowiedzi

Konsola oraz pad używane sporadycznie, na gw jeszcze do grudnia 2020 roku, czyli pół roku. Konsola z napędem, nie tak jak większość bez, tutaj odtworzysz film bluray 4k oraz zagrasz w gry na płytach. W zestawie gry widocznie na zdjęciu, zainstalowane, gotowe już do gry, w subskrypcji xbox game pass ultimate która jest ważna do lutego 2021r, moja osobista, żadne współdzielone konto, po zakupie podam dane, możliwość zmiany wszystkich danych na swoje.

Zdjęcia oraz aukcja allegro: Mój link

Cena 820zł do negocjacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

• Popularne aktualnie

• Tematy

• Odpowiedzi

• Jak każda pierwsza dama. Jeździ z mężem, albo po jakiś fundacjach czy domach dziecka. Klasyka. Można to uznawać za pracę lub nie, ale myślę, że nie jesteśmy aż tak dziadowskim państwem, żeby robić problem z odpaleniem gorsza za takie coś. Stres i nerwy jest, musi porzucić życie zawodowe i wpadki też kosztują, a i dostaje po łbie od różnych stron, chociaż za nic politycznie odpowiedzialna nie jest. Zabawne, że feministki nic w tej sprawie nie powiedzą, tylko taki stary prawak jak ja . W takich stanach nie dostają, ale są kraje, gdzie dostają.  Tylko moment jest debliny na takie akcje - kryzys nawet jak nie duży, ale jakiś będzie. O podwyżkach dla kukiełek, znaczy się posłów, to już szkoda gadać. Ale widać, że wszyscy poza konfą są dogadani. Jakoś mnie to nie dziwi. Ale może się wyłamią jak medialnie to pierdyknie. Dobra, nic więcej o tym nie piszę. Unikam tego politycznego offu, bo nie mam nerwów na takie dyskusje. Czasem coś przeczytam i już ciśnienie skacze . 
    • Czyli teraz tylko musimy poczekać, aż dowiemy się jakie będą ceny. Mam nadzieję, że nie będzie znowu wzrostów  
    • Na PS4 rusza dzisiaj.
    • Napisałem "lekki hejt" - a dla mnie równoznaczne z dosadną krytyką. Część osób nie rozumie tutaj pojęcia prawdziwego hejtu. To, że nie uznaję aberracji chromatycznej i wyrażam swoją opinię na ten temat, nie wulgarnie, nie obraźliwie dla innych osób (w przeciwieństwie do osoby/osób kontrujących moje wypowiedzi), to nie znaczy, że hejtuję. Prędzej podpiąłbym to pod trollowanie bo cisnę o tym samym cały czas. Poza tym "hejt", to gwarowe określenie dla konia nakazujące mu skręcić w prawo 😉. Mi najbardziej się nie podoba fakt, że CP2077 ma widok z pierwszej osoby. Od samego początku.
    • A masz klucz z preorder? Open beta rusza za kilka dni dopiero 
  • Aktywni użytkownicy

• Dodaj nową pozycję...