Skocz do zawartości
Aari

Xiaomi Redmi Note 7 problem z niektórymi funkcjami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od jakiegoś czasu zmagam się z kilkoma problemami na moim telefonie...

 

Pierwsza z nich to ciągle podświetlony ekran podczas ładowania telefonu, normalnie wygaszam go przyciskiem odkładam na szafkę i się świeci a na ekranie godzina i czas do pełnego naładowania telefonu.. Grzebałem w ustawieniach nie mogę się tego pozbyć..

Drugi problem - też podczas ładowania, to brak reakcji na możliwość odblokowania telefonu odciskiem palca. Normalnie przykładam 10 razy palca i telefon nie reaguje, a gdy tylko odłączę od ładowarki to łapie za pierwszym razem.... O co tu chodzi?

 

 

Ostatnia rzecz, której nie mogę wyłączyć (lub zmienić) to np. gdy słucham muzyki z YouTube i ktoś nagle zaczyna wysyłać wiadomości to YouTube automatycznie ścisza głośność prawie do zero że ledwo słychać muzyke na ok. 2 sekundy..

 

Czy można to gdzieś zmienić aby ekran był wygaszony gdy blokuje telefon podczas ładowania, aby odblokowywał się przyciskiem podczas ładowania i żeby coś zrobić z tym wyciszaniem YouTuba. Najlepiej żeby nie wyciszał się wcale czyli leci muzyka jest pyknięcie wiadomości i tyle nic więcej :)?

 

 

Liczę na pomoc, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w 8t się nie świeci i normalnie się odblokowuje paluchem podczas a z tymi powiadomieniami to się chyba właśnie ustawia w "powiadomieniach". Spróbuj przywrócić do ustawień fabrycznych.

 

PS Jak już tu jestem, dostał ktoś aktualizację do MiUI 12 w 8 t? :E Miała byc w czerwcu, czerwiec się kończy i nic.

Edytowane przez Sary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...